Loe ametlikku kirjeldust

Oleme üks Ühendkuningriigi juhtivatest ärikoolidest. Oleme 1. turunduse, 2. ettevõtluse ja juhtimise alaste uuringute (Complete University Guide 2018) ja 3. ettevõtlusuuringute jaoks (The Times ja Sunday Times University Guide 2017).

Me oleme juhtimiskeskuste juhtiv keskus, mis asub Austraalias kaheksandas kohas kõige uuemas uurimuste hindamise välise veebilehel.

EQUIS, Euroopa Juhtimisarengu Fondi kvaliteedikontrolli fond, on andnud meile viieaastase akrediteeringu. Ainult umbes 1% ärikoolidest kogu maailmas on seda tunnustust edukalt saavutanud.

Meie teadustöö

Meil on suurepärane maine meie teadustöö kvaliteedi osas, mis hõlmab kõiki juhtimise valdkondi. Korraldame oma uurimusi piiriüleste funktsionaalsete uurimiskeskuste kohta, mis keskenduvad meie algatustele ja rahastamisele.

Need keskused kattuvad meie jagunemiste ja uurimisteemade huvidega.

Meie kogukond

Meil on rohkem kui 100 õpetajatöötajat ja professionaalset meeskonda, kus on umbes 70 juhtimis- ja halduspersonali.

Meil on umbes 2500 üliõpilast: 150 MBA-d, 600 magistrantuuri üliõpilast, 250 üliõpilast ja üle 1500 üliõpilase.

Meie kursused

  • Bakalaureuse kursused
  • MSc kursused
  • MBA programmid
  • Teadustöö kraadid
  • Executive arendusprogrammid

Meie identiteet ja eesmärk

  • Me kaasame äri ja ühiskond, et mõjutada oma olevikku ja kujundada tulevikku läbi meie stipendiumi.
  • Me meelitada ligi heledamaid mõtteid, et toota parimaid äri lõpetanud ja harida järgmise põlvkonna juhte.
  • Pakume parimat võimalikku üliõpilaspraktikat, et pakkuda välja tulevikku suunatud praktika.
  • Me saavutame selle, et oleme kollegiaalne, sotsiaalselt vastutustundlik juhtimiskool, kes viib läbi rahvusvahelisi tipptasemel teadusuuringuid.

Et õpetada üliõpilastele parimaid võimalusi, juhivad meie akadeemikud pidevalt maailmatasemel uuringuid. Me soovime luua mõtteid, mis mõjutavad töökohta ja usuvad, et õpilased õpivad kõige paremini interaktiivse arutelu kaudu, nii et võimalust küsida praegust mõtlemist positiivselt julgustada. See on see üliõpilaste ja akadeemiate vaheline partnerlus, mis annab tunnistust sellest, miks oleme nii üliõpilaste rahulolu kui ka kõrgharidusega tööalase konkurentsivõime osas nii kõrgelt hinnatud.

Linn

Bath on üks kõige huvitavamaid, kosmopoliitseid ja elavaid linnu Suurbritannias. Samuti on see UNESCO maailmapärandi nimekirjas ja populaarne turismisihtkoht, mis on seotud Rooma ja Gruusia ajalooga. Linn on tuntud oma ilusa Gruusia arhitektuuri ja looduslike kuumaveeallikate tõttu.

Bath on ka elav ja kosmopoliitne linn, pakkudes suurepäraseid ostke ja laia valikut kohvikuid, baare, restorane ja klubisid. Samuti on seal kaks kinod ja kolm teatrit. Väikese linnana on teid lihtne leida. Külastage Bath'il on rohkem teavet selle kohta, mida linn peab pakkuma, ja The Pig Guide pakub sõbralikku väljasõit / restoranijuhikut Bathile. Bath Leap List edendab õpilasõbralikke üritusi linnas ja selle ümbruses.

Kooli kogukonnas on võimalik osaleda mitmel viisil, kaasa arvatud meie sündmustekomisjonide liitumine ja ürituste korraldamise korraldamine, nädalavahetusel toimuv vestlusklubi, mis võimaldab õpilastel parandada inglise keelt mitteametlikus keskkonnas või kooli õpilaste ja töötajate jalgpalli ja korvpalli meeskonnad

Õpilaste Liit

Üliõpilasliit pakub laia valikut teenuseid ja tegevusi. See on koduks ligi 100 erinevale ühiskonnale, 55 erinevale spordiklubile ning pakub vabatahtlikku tegevust, samuti korrapäraseid üritusi, nagu Freshersi nädal, suvepall ja päevareisid.

Campus

Väike ülikoolilinnak on laias valikus avatud vaadetega ja kesklinnast ühe miili kaugusel. Kohapeal on palju majutuskohti, ööpäevaringselt avatud raamatukogu, kauplusi, kahte pangat, kaplaneeringut, piirialade kunstikeskust, maailmatasemel sportimisvõimalusi ning mitmesuguseid restorane, kohvi ja baare.

Vanni sport

Ülikooli spordikoolituskeskus pakub Ühendkuningriigis parimaid spordirajatisi. Lisateenuste hulka kuulub tervisekeskus, valgustatud 8-kohaline kergejõustik, 50-meetrine bassein, 18 tenniseväljakut, 12 sulgpallikohtu, judo-dojo, 8 piirded, õhust püstoli vahemik, bobsleetee ja ulatuslikud ragbi- ja jalgpalliväljakud.

Rahvusvahelised üliõpilased

Bathil on üliõpilasi üle 130 erineva riigi, moodustades vaid üle 30 protsendi õpilastest. Pakume oma rahvusvaheliste üliõpilaste kogukonnale toetavat ja kosmopoliitset keskkonda, kus õppida. Rahvusvahelise büroo veebisait pakub täiendavat teavet ja tuge.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:


University of Bath School of Management

See kursus on mõeldud lõpetanutele, kes soovivad täiendada oma juhtimisalast tausta juhtimisteadmiste, töövahendite ja oskustega. ... [+]

See kursus on mõeldud

Lõpetajad, kes soovivad täiendada oma juhtimistavasid juhtimisteadmiste, töövahendite ja oskustega.

Ülevaade

Hankige tugeva sissejuhatuse põhivaldkondadele, kellel on võimalus spetsialiseeruda järgmistes valdkondades:

turundusoperatsioonide juhtiminerahastadainimressursside juhtimineettevõtete sotsiaalse vastutuse

Suvel saadate praktikale õpetatud kontseptsioonid. Saate valida väitekirja või juhtimisprojektide vahel nii kasumi kui ka mittetulundusühingutega.

4. astme viisa skeem

Kasutage lihtsustatud viisa taotlemise protsessi ja saate kuus kuud puhkuse pärast kursust.

Oleme üks väikestest Suurbritannia ülikoolide rühmadest, kes osalesid.... [-]

Suurbritannia Bath
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bath School of Management

Õppige kontseptuaalset, analüütilist ja praktilist teavet rahvusvaheliste organisatsioonide tõhusa toimimise juhtimise kohta. ... [+]

See kursus on mõeldud

Lõpetajad, kes soovivad töötada juhtimis- või nõustamisvaldkondades, logistika või tarneahela juhtimine.

Ülevaade

Õppige kontseptuaalset, analüütilist ja praktilist teavet rahvusvaheliste organisatsioonide tõhusa toimimise juhtimise kohta.

Saate omandada edasijõudnud teadmised ja oskused, et anda teile kindlustunnet karjääri alustamiseks tarneahela juhtimise alal. Hakka hästi ühendatud spetsialist, kelle oskused on paljudes tööstusharudes soovitavad.

4. astme viisa skeem

Kasutage lihtsustatud viisa taotlemise protsessi ja saate kuus kuud puhkuse pärast kursust.

Oleme üks väikestest Suurbritannia ülikoolide rühmadest, kes osalesid.... [-]

Suurbritannia Bath
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bath School of Management

Lõpetajad, kes soovivad arendada olulisi juhtimisoskusi ja on huvitatud karjääri juhtimisest või konsultatsioonist. ... [+]

See kursus on mõeldud

Lõpetajad, kes soovivad arendada olulisi juhtimisoskusi ja on huvitatud karjääri juhtimisest või konsultatsioonist.

Ülevaade

Hankige uusimad teadmised inimeste juhtimisest ja arendage oma nõustamisoskusi. Samuti arendate oma paindlikul kursusel võtmevaldkonna oskusi.

Kombineerige teooria ja praktiline rakendus organisatsiooniliste väljakutsetega. Te lõpetate ettevalmistuse rolliks nii inimressursside juhtimises kui ka konsultatsioonides.

4. astme viisa skeem

Kasutage lihtsustatud viisa taotlemise protsessi ja saate kuus kuud puhkuse pärast kursust.

Oleme üks väikestest Suurbritannia ülikoolide rühmadest, kes osalesid.

Peamised eelisedSee on üks väheseid MSc kursusi riigis pakkuda spetsiifilist kombinatsiooni HRM ja konsulteerimist. Kui kaalute mõlemas valdkonnas karjääri, saate kasu meie paindlikust ja strateegilisest lähenemisviisistValige paindlik struktuur, mis sobib teie tugevate külgede ja huvidega. Sa saad kraadi, mis sobib kõige paremini paljude valikuliste üksustegaÕpid kõige kaasaegsemat teooriat, olulisi uurimismeetodeid ja tõenduspõhist juhtimist. Toome klassiruumis uusimad juhtivad uuringudNaudi meie tööstuse juhtide võrgustiku külalisi. Neil mitteametlikel üritustel kohtuvad ja tegelevad juhtivate spetsialistidegaJagage oma teadmisi ja kogemusi üle kogu maailma õpilastega. Sa saad globaalse ülevaate ja kultuuridevahelise kogemuse, mis on nii tulevaste ärijuhtide jaoks olulisedÕppige grupitöö, rollimängimise ja muude koostöötegevuste kaudu. Hankige väärtuslik kogemus, et võtta teiega konsulteerimiskarjääriSisu ja struktuur... [-]
Suurbritannia Bath
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bath School of Management

Inseneri-, teadus- või juhtimisalased lõpetajad, kes soovivad arendada oma innovatsiooni ja tehnoloogilisi / inseneri oskusi. ... [+]

See kursus on mõeldud

Inseneri-, teadus- või juhtimisalased lõpetajad, kes soovivad arendada oma innovatsiooni ja tehnoloogilisi / inseneri oskusi.

Ülevaade

Õppige juhti saama, kes suudab juhtida ja uuendada keerukates ärikeskkondades. Teil on oskused juhtida innovatsiooni ja tehnoloogia juhtimist.

Kaks ülikooli teaduskondade, juhtimise ja inseneriteadust

4. astme viisa skeem

Kasutage lihtsustatud viisa taotlemise protsessi ja saate kuus kuud puhkuse pärast kursust.

Oleme üks väikestest Suurbritannia ülikoolide rühmadest, kes osalesid.

Peamised eelisedKasu saadakse kahe juhtiva teadus- ja teadusosakonna, juhtimise ja inseneride tugevatest külgedestHangi rahvusvaheline arusaam, kui õppite õpilastega üle kogu maailma. Hiljutised õpilased on kaasanud Taist, Saksamaalt, Colombiast, Kasahstanist, Hiinast ja USA-stSamuti saate nautida õppimist erinevate taustaga õpilastega. Varasemate õpilaste hulka kuuluvad mehaanikainsenerid, arvutiteadlased, keemiatehnikud, majandusteadlased ja sotsiaalteadlasedÕppige, kuidas koos töötada kõrge jõudlusega multidistsiplinaarsetes meeskondadesMeie tähelepanu on suunatud innovatsioonile. Te saate õppida tegema asju erineval viisil, et parandada tulemusi, teha olulisi muudatusi ja parandada keskkondaHakka oma valitud valdkonnas tulevaseks juhiks. Meie õpilased leiavad tööd sellistes valdkondades nagu nõustamine, projektijuhtimine ja riiklikud innovatsiooniprogrammidSisu ja struktuur... [-]
Suurbritannia Bath
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bath School of Management

Saage kindlat arusaama ettevõtte sotsiaalse vastutusega seotud jätkusuutlikkuse küsimustest. Samuti arendate oma uuenduslike MSc-dega oma oskusi põhitegevuses. ... [+]

See kursus on mõeldud

Lõpetajad, kes soovivad arendada võtmevaldkonna oskusi rõhuasetusega jätkusuutlikkuse küsimustes.

Ülevaade

Saage kindlat arusaama ettevõtte sotsiaalse vastutusega seotud jätkusuutlikkuse küsimustest. Samuti arendate oma uuenduslike MSc-dega oma oskusi põhitegevuses.

Vaadeldes ettevõtete jätkusuutlikkuse tagamise väljakutseid. Samuti õpiksite suhete haldamist kogukondade, ühiskonna ja looduskeskkonnaga.

4. astme viisa skeem

Kasutage lihtsustatud viisa taotlemise protsessi ja saate kuus kuud puhkuse pärast kursust.

Oleme üks väikestest Suurbritannia ülikoolide rühmadest, kes osalesid.

Peamised eelisedVõta tugeva aluse jätkusuutlikkusele meie üksuste programmiga. Lõpetate oskused ja teadmised, et alustada karjääri selles valdkonnasHankige väärtuslik kogemus praktikal põhineva dissertatsiooni tegemise võimalusega. Teete partnerettevõttega tõelise äriliseks probleemiksPühendatud jätkusuutlikkus ja ettevõtete sotsiaalse vastutuse karjäärivõimalused. Õppida ja kohtuda vilistlaste ja tööstuse kõnelejad valdkonnas töötavadJagage oma teadmisi ja kogemusi erineva taustaga õpilastega. Meie 2016. aasta klassis on kaheksa rahvused, kellel on esimesed kraadid ärijuhtimises, teaduses ja kunstisÕppige koos parimate teadlastega. Õppige ettevõtluse, organisatsioonide ja ühiskondliku keskuse (CBOS) ekspertidega, mis on üks suuremaid äri- ja ühiskonnauuringute keskusi riigisHankige väärtuslik kogemus praktikal põhineva dissertatsiooni tegemise võimalusega. Teete partnerettevõttega tõelise jätkusuutlikkuse probleemiSisu ja struktuur... [-]
Suurbritannia Bath
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bath School of Management

Arendage tehnilisi oskusi ja arusaama ettevõttest, tegevustest ja strateegiast, et valmistada teid karjäärile insenerihalduses. ... [+]

Arendage tehnilisi oskusi ja arusaama ettevõttest, tegevustest ja strateegiast, et valmistada teid karjäärile insenerihalduses.

See kursus on uus aasta 2018

Meie kursus loob teie juhtimis- ja juhtimisoskused ning õpetab teile, kuidas neid rakendada inseneritöö kontekstis. Uuritakse uute tehnoloogiate mõju ja nende seost juhtimisega masinaehituses. Teie uuringud hõlmavad ärianalüüsi, tootearendust ja tarneahela juhtimist.

Kogu muidugi saate arendada tugeva aluse juhtkonna olulised, nagu rahandus, tegevused, projektijuhtimine ja strateegia. Sul on ka võimalus keskenduda valdkonnale, mis on teile kõige huvitavamad.

Projekti töö teeb teile ülesandeks rakendada oma õppimist ja kasutada analüütilisi oskusi. Töötate multidistsiplinaarsete meeskondadega õpilastega, kes annavad teadmisi erinevatelt taustadelt.... [-]

Suurbritannia Bath
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bath School of Management

Süvendada oma arusaamist tuum turundusteooria. Sa arendad turundussektori hinnatud soovitud oskuste kogumi. ... [+]

See kursus on mõeldud

Lõpetajad otsivad spetsialiseeritud marsruuti karjääri turunduses.

Ülevaade

Süvendada oma arusaamist tuum turundusteooria. Sa arendad turundussektori hinnatud soovitud oskuste kogumi.

Saad parema tasakaalu viimaste turundusteooriate ja -praktikate õppimise vahel. Meie kursus hõlmab kolme kaasaegse turunduse põhielemente:

tarbijate turustamineturundus ettevõtetele ja organisatsioonideleturundus ja ühiskond

Meil on tihedad sidemed erinevate organisatsioonidega. See tähendab, et meie tööstusharu juhtidelt saab meie kurssi. Õppida äri oskusi, mis on õigete tööandjate jaoks olulised.

4. astme viisa skeem

Kasutage lihtsustatud viisa taotlemise protsessi ja saate kuus kuud puhkuse pärast kursust.... [-]

Suurbritannia Bath
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bath School of Management

Õppida äri- ja juhtimisalaseid oskusi koos ettevõtluse olemuse, konteksti ja protsessiga. Õppige, kuidas dünaamilisi organisatsioone juhtida, arendate oma ettevõtlusvõima ... [+]

See kursus on mõeldud

Lõpetajad, kes soovivad arendada ettevõtlikku mõtteviisi ja luua ettevõtlikku karjääri.

Ülevaade

Õppida äri- ja juhtimisalaseid oskusi koos ettevõtluse olemuse, konteksti ja protsessiga. Õppige, kuidas dünaamilisi organisatsioone juhtida, arendate oma ettevõtlusvõimalusi.

Avastage ettevõtlust sõltumatutes, ettevõtete, pereettevõtjate ja sotsiaalsete ettevõtete kontekstides. Õppige äriideede loomist, arendamist ja arendamist.

Te lõpetate ettevalmistused ettevõtliku karjääri ja juhtimisrollide jaoks.

4. astme viisa skeem

Kasutage lihtsustatud viisa taotlemise protsessi ja saate kuus kuud puhkuse pärast kursust.

... [-]
Suurbritannia Bath
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bath School of Management

Parandage arenenud rahvusvahelisest ärikeskkonnast arusaamist. Töötada välja sügav arusaam riiklikust ja kultuurilisest kontekstist, milles ettevõtted tegutsevad. Te lõpe ... [+]

See kursus on mõeldud

Lõpetajad, kes soovivad töötada rahvusvahelistel ettevõtetel või juhtida rahvusvahelises kontekstis.

Ülevaade

Parandage arenenud rahvusvahelisest ärikeskkonnast arusaamist. Töötada välja sügav arusaam riiklikust ja kultuurilisest kontekstist, milles ettevõtted tegutsevad. Te lõpetate ettevalmistused globaalse juhtimise väljakutseteks.

Meie magistrikraad hõlmab erinevaid ärifunktsioone ja on interdistsiplinaarne. Me ühendame juhtimisuuringud rahvusvahelisest majanduskeskkonnast arusaamisega. Õppida hindama ja järgima tänapäeva globaliseerunud turu keerukat ja muutuvat olemust.

4. astme viisa skeem

Kasutage lihtsustatud viisa taotlemise protsessi ja saate kuus kuud puhkuse pärast kursust.... [-]

Suurbritannia Bath
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bath School of Management

Hakka tuleviku ärijuht. Arendage oma oskusi infotehnoloogias, kvantitatiivseid meetodeid andmete analüüsimiseks ja optimeeritud otsuste tegemiseks. ... [+]

See kursus on mõeldud

Lõpetajad, kes soovivad alustada oma karjääri ärianalüütika rakendustes.

Ülevaade

Hakka tuleviku ärijuht. Arendage oma oskusi infotehnoloogias, kvantitatiivseid meetodeid andmete analüüsimiseks ja optimeeritud otsuste tegemiseks.

Õpid andmete saamiseks, puhastamiseks, töötlemiseks ja visualiseerimiseks. Hakka suurte andmete töötlemise ja analüüsimise ekspert. Arendada arusaamist, ülevaadet ja teisaldatavaid tööriistu ja oskusi.

Tänu IBM-i ja SAS-i partnerlusele on teil juurdepääs uusimale äri analüüsi tarkvarale.

4. astme viisa skeem

Kasutage lihtsustatud viisa taotlemise protsessi ja saate kuus kuud puhkuse pärast kursust.... [-]

Suurbritannia Bath
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bath School of Management

Saate omandada tugeva teoreetilise aluse raamatupidamises ja rahanduses. Kasutage oma kvantitatiivseid oskusi ja suurendage oma tööalast konkurentsivõimet. Te lõpetate et ... [+]

See kursus on mõeldud

Lõpetajad, kellel on vähe või üldse mitte äri kogemus ja soovite karjääri rahanduse või raamatupidamise.

Ülevaade

Saate omandada tugeva teoreetilise aluse raamatupidamises ja rahanduses. Kasutage oma kvantitatiivseid oskusi ja suurendage oma tööalast konkurentsivõimet. Te lõpetate ettevalmistused finantseerimisega seotud karjääri jaoks.

Arendada põhjalikke teadmisi finantssüsteemist. Õppige analüüsima rahalisi otsuseid ja nende tegijaid motiveerima. Te rakendate neid teadmisi mitmes reaalajas stsenaariumis.

Meie kursusel on teadmised ülikooli matemaatika ja majanduse osakondadest. See tagab teile juurdepääsu paljudele õpetamise ja teadustöö kogemustele.... [-]

Suurbritannia Bath
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bath School of Management

Saate kindlat teoreetilist alust rahastada. Kasutage oma kvantitatiivseid oskusi ja suurendage oma tööalast konkurentsivõimet. Te lõpetate ettevalmistused finantseerimise ... [+]

See kursus on mõeldud

Lõpetajad, kellel on vähe või üldse mitte äri kogemus ja soovivad karjääri rahas.

Ülevaade

Saate kindlat teoreetilist alust rahastada. Kasutage oma kvantitatiivseid oskusi ja suurendage oma tööalast konkurentsivõimet. Te lõpetate ettevalmistused finantseerimisega seotud karjääri jaoks.

Arendada põhjalikke teadmisi finantssüsteemist. Õppige analüüsima rahalisi otsuseid ja nende tegijaid motiveerima. Te rakendate neid teadmisi mitmes reaalajas stsenaariumis.

Meie kursusel on teadmised ülikooli matemaatika ja majanduse osakondadest. See tagab teile juurdepääsu paljudele õpetamise ja teadustöö kogemustele.

4. astme viisa skeem... [-]
Suurbritannia Bath
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bath School of Management

Saate kindlat teoreetilist alust rahanduses ja panganduses. Kasutage oma kvantitatiivseid oskusi ja suurendage oma tööalast konkurentsivõimet. Te lõpetate finants- või pa ... [+]

See kursus on mõeldud

Lõpetajad, kellel on vähe või üldse mitte äri kogemus ja soovivad karjääri rahanduses või panganduses.

Ülevaade

Saate kindlat teoreetilist alust rahanduses ja panganduses. Kasutage oma kvantitatiivseid oskusi ja suurendage oma tööalast konkurentsivõimet. Te lõpetate finants- või panganduskarjääri ettevalmistamise.

Arendada põhjalikke teadmisi finantssüsteemist. Õppige analüüsima rahalisi otsuseid ja nende tegijaid motiveerima. Te rakendate neid teadmisi mitmes reaalajas stsenaariumis.

Meie kursusel on teadmised ülikooli matemaatika ja majanduse osakondadest. See tagab teile juurdepääsu paljudele õpetamise ja teadustöö kogemustele.... [-]

Suurbritannia Bath
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bath School of Management

Saate omandada kindla finantsraamistiku ja riskijuhtimise teoreetilise aluse. Kasutage oma kvantitatiivseid oskusi ja suurendage oma tööalast konkurentsivõimet. Te lõpeta ... [+]

See kursus on mõeldud

Lõpetajad, kellel on vähe või üldse mitte äri kogemus ja soovivad karjääri rahanduse või riskijuhtimisega.

Ülevaade

Saate omandada kindla finantsraamistiku ja riskijuhtimise teoreetilise aluse. Kasutage oma kvantitatiivseid oskusi ja suurendage oma tööalast konkurentsivõimet. Te lõpetate ettevalmistused finantseerimisega seotud karjääri jaoks.

Arendada põhjalikke teadmisi finantssüsteemist. Õppige analüüsima rahalisi otsuseid ja nende tegijaid motiveerima. Te rakendate neid teadmisi mitmes reaalajas stsenaariumis.

Meie kursusel on teadmised ülikooli matemaatika ja majanduse osakondadest. See tagab teile juurdepääsu paljudele õpetamise ja teadustöö kogemustele.... [-]

Suurbritannia Bath
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Welcome to the University of Bath School of Management