University of Birmingham - College of Engineering and Physical Sciences

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Tehnikakõrgkooli ja kehalise Sciences koosneb seitsmest akadeemilise koolid töötab üle piiri teaduse ja tehnika haridus-, teadus- ja tõlkimisega teadmisi. Meie tähelepanu ja panust ühiskonda põhineb umbes kolm peamist teemat Science Frontiers, Advanced Manufacturing ja vastupidavuse, energeetika ja jätkusuutlikkus. Liitu meie rahvusvahelise üldsuse ja osa meie tähelepanuväärseid saavutusi.

Birmingham on tõeliselt globaalne ülikooli maailmas juhtpositsioonil teadus. Me kasu vastastikuse koostöö paljude rahvusvaheliste institutsioonide ja vastuvõtva suure rahvusvahelise kogukonna teadlased ja üliõpilased. Üle 5000 rahvusvahelist üliõpilast rohkem kui 150 riigis ja 31% meie akadeemilise personali välismaalt, meie campus on tõeliselt mitmekesine ja globaalse koht, mis meelitab säravamaid ja parimate rahvusvaheliste üliõpilaste ja personali.

Birmingham on keeruline ja arenev suurmeeste üle sajandi. Iseloomulik traditsioon innovatsiooni, teadusuuringute Ülikooli on purunenud uut, tõuked piire teadmisi ja teha mõju inimeste elusid. Jätkame seda traditsiooni täna ja on ambitsioonid tulevikus, et põimib oma tööd ja tunnustamine Birmingham nimi rahvusvahelisel areenil.

College of Engineering ja kehalise Sciences pakume tippkvaliteediga õpetlik kogemus kõigile meie õpilastele. Sa liitub meie kogukonnas kaua, enne kui tegelikult alustada õppimist koos meiega ja see on kogukonna saate endiselt osa kaua pärast olete lõpetanud.

Iga päev meie juures on erinev. Sa võid alustada oma päeva õppides töötajad, kes on selle tegeliku maailma, või siis võib omalt poolt läbi põhjaliku uuringu, et leida uusi lahendusi praegustele probleemidele. Pärast seda võib teada saada, mis valu terasest näeb, või navigeerida ja programmeerimine robotid.

Plus, pakume nii palju rohkem kui kraad. Väljaspool töötoad, loengud ja õpetused on palju võimalusi osaleda: liitumist oma osakondade ühiskonnas, püüdes uus spordiala või isegi projekteerimisel ja ehitamisel võidusõiduauto.

Liitudes meie, saate võrratu õpilane kogemus, mis ühendab käed-õppe võimalus teha seda, mida sa tõesti nautida. Vaata meie päev elus filmi mõista, kuidas saab kujundada oma aega koos meiega, või lugeda meie praegune tudeng profiilid mõista, miks nad armastavad õpib meie ka.

Asukohad

Birmingham

University of Birmingham

Address
University of Birmingham
Edgbaston
Birmingham

B15 2TT Birmingham, Inglismaa, Suurbritannia
Telefon
+44 121 414 3344