University of Bradford

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Teadmiste toimimine

University of Bradford saate kasu õppe- ja teadustööst - ja saate sellest osa -, mis rakendab tehnoloogiat ühiskonna hüvanguks.

Õpid akadeemilistelt ja tööstusekspertidelt, kes kujundavad maailmatasemel rajatistes oma sektorite tulevikku. Oleme investeerinud miljoneid kroone kõrgtehnoloogilistesse õpikeskkondadesse, näiteks oma liikumissalvestusstuudiosse ja uutesse juhtimiskooli ruumidesse.

Meie juures oldud aja jooksul võite saada iseenda parimaks versiooniks. Ülikool on koht, kus saate laiendada oma meelt ja saada elukestvaid sõpru; kus saab kasvada, õppida, kogeda. Kuhu saate kuuluda ja kus me toetame teid igal sammul.

Kursused

Pakume üle 100 bakalaureuseõppe programmi ja üle 200 kraadiõppe, teadusuuringute ja täiendõppe kursuse. Neid pakutakse meie neljas teaduskonnas:

  • Elu teadused
  • Terviseuuringud
  • Juhtimine, õigusteadus ja ühiskonnateadused
  • Tehnika ja informaatika

Paljud meie kursused on kavandatud valdkonna ekspertide ja partnerite panusega ning paljudel on erialane, seadusjärgse või reguleeriva asutuse akrediteering või kinnitus, mis tähendab, et arendate oskusi, mida tööandjad kõrgelt hindavad.129527_engineering-student.jpg

Õpid akadeemilistelt ja tööstusekspertidelt, kes kujundavad oma sektorite tulevikku. Õpid maailmatasemel õppeasutustes - oleme investeerinud miljoneid kroone kõrgtehnoloogilistesse õpikeskkondadesse, nagu näiteks meie liikumissalvestusstuudio ja Digital Health Enterprise Zone.

Meie ülikoolilinnak

City Campusest leiate kõik vajaliku, olgu siis õppides, lõõgastudes või suheldes. Selles on selline kogukondlik õhkkond, mida te kuskilt mujalt ei leia. See on sõbralik ja külalislahke koht, kus juhtuvad suured asjad.

City Campus on üliõpilaste tegevuse keskus. See on koduks üliõpilaskeskusele - University of Bradford üliõpilasesinduse ja 24-tunnise raamatukogu baas. Ainulaadne spordisaal pakub värskelt uuendatud sportimisvõimalusi ning meie õpilasmajutusküla The Green asub ülikoolilinnaku keskmes.

Ebatavaliselt kesklinna ülikoolilinnakus on meil ka palju rohelist ruumi. Te ei pea vaeva nägema kuskil vaikses õues, et soojematel kuudel õppida, lõõgastuda või sporti mängida.129528_university-of-bradford-campus-external.jpg

Sotsiaalse kaasatuse aasta ülikool

University of Bradford on Ühendkuningriigi üks mitmekesisemaid ülikoole. Times Good University Guide 2020 nimetas meid sotsiaalse kaasatuse aasta ülikooliks ", tunnustades meie pühendumust inimeste edule, hoolimata nende taustast, identiteedist, veendumustest ja väljakutsetest.129529_bradford-university-of-the-year-for-social-inclusion-2020.jpg

Näeme inimesi ja nende potentsiaali, teeme kõvasti tööd edukuse tõkete eemaldamiseks ja tagame, et meie õpilased mõistaksid, et nad on võimelised oma kogemuste ja hariduse kaudu edasi minema ja tegema positiivseid muudatusi kogu meie tuleviku jaoks.

Teadusuuringud

University of Bradford on enam kui 50-aastane teadustöö kogemus ja ta on teaduse kvaliteedi osas Suurbritannias 50 parima seas (REF 2014). Kolm neljandikku meie teadusuuringutest on klassifitseeritud kas maailma juhtivaks või rahvusvaheliselt suurepäraseks.

Pakume mitmekesiseid kraadiõppe uurimisvõimalusi meie neljas teaduskonnas.

Asukohad

Bradford

Address
Richmond Rd
BD7 1DP Bradford, Inglismaa, Suurbritannia

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Programmid

MA
MSc