Loe ametlikku kirjeldust

Inspireerituna meie minevikust, et aidata tulevikus kujundada

50-aastase akadeemilise tipptaseme tagantjärele ülikoolina oleme jätkuvalt kasvanud oma rahvusvahelise maine ja kursuse pakkumisega. Oleme alati olnud pioneerid uute kursuste teemade väljatöötamisel, peegeldades ja prognoosides nii tööandjate, õpilaste kui ka ühiskonna kui terviku vajadusi.

Bradford oli esimene väljaspool Londonit asuv ülikool, kus pakuti osalise tööajaga kursusi ja meie kursused kujundati vastuseks muutuvale äri-, sotsiaal-, teadus- ja keskkonnamenetlusele.

Esimesest kaasaegsest ärikoolist, millel on rahvusvaheline maine, esimesele rahandusõppe tasemele, pakume jätkuvalt kõigile meie õpilastele asjakohast, praktilist ja kasulikku õppimist.

Täna on meie ühendused tööandjatega laienenud kogu maailmas. Meie koostöö hõlmab kohalike tööandjatega seotud sidemeid tööandjate kaasamise algatuste ja välismaiste partnerluste kaudu, sealhulgas Singapuris, Bruneias, Malaisias, Pakistanis ja Indias.

"Võite olla kindlad, et teie ülikool areneb tulevikus sama dünaamilisusega nagu minevikus näidatud - harida inimesi ja naisi, kes saavad haridust ja koolitust, mis on seotud muutuva ühiskonna vajadustega."

Harold Wilsonendine peaminister ja meie esimene kantsler

Strateegiad, poliitikad, missioon ja väärtused

Kogu ülikool, olenemata sellest, kui väike see on, moodustab osa meie missioonist institutsioonina ja meie ettevõtte strateegiast.

Meie väärtused ja tegevuspõhimõtted on olemas selleks, et tagada oma eesmärkide saavutamisel nii õiglane kui ka võimalik.

Meie visioon jätkusuutlikust ülikoolilinnakust

University of Bradford oleme pühendunud jätkusuutlikkusele ja võitnud tunnustuse meie jätkusuutlikule ülikoolilinnakule ning oleme üks maailma juhtivaid ehtekunstnikuid.

Meie visioon hõlmab nelja peamist eesmärki:

Säästva hariduse poole püüdlemine

Säästvama tuleviku kujundamine, kaasates õpilasi, töötajaid, kohalikku kogukonda ja tööandjaid säästva arengu saavutamiseks vajalike oskuste ja teadmiste osas.

Töötamine tervisliku keskkonna poole

Keskkonna kaitsmine minimeerides ressursside kasutamist ja heidet, suurendades samas ka ümbritsevat keskkonda.

Töö sotsiaalse heaolu nimel

Keskkonnasõbralikuma ja turvalisema keskkonna loomine, kus meie õpilased, töötajad ja kohalik kogukond saavad elada, suhelda, õppida ja olla aktiivsed.

Töötamine edukaks majanduseks

Teaduste, innovatsiooni ja teadmiste edasiandmise arendamine, et tuua meie üliõpilastele, ülikoolile, linnale ja piirkonnale suuremat jõukust.

Teadusuuringud

University of Bradford Ülikool on üle 50 aasta pikkuste tippteadmiste kogemustega tehnoloogia ülikool.

Meie uuringud on järjestatud Suurbritannia top-50-s (HEFCE, 2014) teadusuuringute kvaliteedi osas, mille kolm neljandikku on klassifitseeritud kas maailma juhtivateks või rahvusvaheliselt suurepäraseks.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

University of Bradford

Master by Research (MRes) on üheaastane teaduspõhine kraadiõppeprogramm, mis on esitatud vähiravi ja bioteaduskonna instituudis. See pakub koolitust professionaalse teadl ... [+]

Ülevaade

Master by Research (MRes) on üheaastane teaduspõhine kraadiõppeprogramm, mis on esitatud vähiravi ja bioteaduskonna instituudis. See pakub koolitust professionaalse teadlase tööks või doktorikraadi ettevalmistamiseks.

Teie käsutuses on kuus eriala:

MRes Cancer Drug DiscoveryMRes Cancer PharmacologyMRes narkootikumide toksikoloogia ja ohutuse farmakoloogiaMRes molekulaar- ja rakubioloogiaMRes Chemical BiologyMRes Pharmaceutical Technology

Programmis pööratakse suurt tähelepanu laboripõhiste teadustöö oskuste ja teadmiste arendamisele. Kuus kuud kestev uurimisprojekt pakub võimalust omandada oskusi ja rakendada neid praktikas, viies läbi tipptasemel teadusuuringuid, millel on reaalne mõju.... [-]

Suurbritannia Bradford Araabia Ühendemiraadid Dubai
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MA

University of Bradford

MA filmitööprogramm kaasab teid arenenud digitaalsete filmitoodete tootmisse. Sa õpid mooduleid videograafia tootmises ja tehnoloogias (shooting, redigeerimine, postprodu ... [+]

MA filmitööprogramm kaasab teid arenenud digitaalsete filmitoodete tootmisse.

Sa õpid mooduleid videograafia tootmises ja tehnoloogias (shooting, redigeerimine, postproduktsioon) koos filmimajanduse praktikate, muusikavideo tellimise ja filmiajaloo ja konteksti spetsialistidega.

Õpilastele õpetatakse ka teoreetilist ja ajaloolist / kontekstuaalset analüüsi ja loomingulisi protsesse, nagu visualiseerimine ja storyboarding.

Selle programmi lõpetajad on omandanud kriitilise analüüsi, ideede genereerimise ja tööstuse mõistmise vahendid, et jätkata edukate praktiliste projektide koostamist.

Tööandjad hindavad üha enam teooria, loovuse ja praktika vahelist seost ning programm tugineb tugevale kooli traditsioonile teooria ja praktika integreerimisel.... [-]

Suurbritannia Bradford Araabia Ühendemiraadid Dubai
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bradford

Meie uus rahu, vastupanuvõime ja sotsiaalse õigluse magistriõpe on mõeldud neile, kes otsivad meie maailma peamisi suundumusi, nagu keskkonnakriis, ebavõrdsuse suurenemin ... [+]

Ülevaade

Meie uus rahu, vastupanuvõime ja sotsiaalse õigluse magistriõpe on mõeldud neile, kes otsivad meie maailma peamisi suundumusi, nagu keskkonnakriis, ebavõrdsuse suurenemine ja sotsiaalne jagunemine, ressursside nappus ja vägivaldsed konfliktid.

Programmis vaadeldakse kriitiliselt seda, kuidas ühiskond nendele väljakutsetele reageerib, alates vaidluste kollektiivsest tegevusest ja poliitilisest vastupanust kuni vastupidavamate ja jätkusuutlikumate kogukondade kujundamise ja loomise jõupingutusteni.

Uurite selliseid teemasid nagu:

kliimamuutuste mõju rahule ja sotsiaalsele õigluseleressursside piiride ja maapinna haaramise roll konflikti edendamiselpõlisrahvaste õiguste ja toiduainete sõltumatuse liikuminedemokraatlike institutsioonide kriis ja poliitilise populismi tõusvaidlusaluse kollektiivse tegevuse suurenemine - nii tegelikes kui ka virtuaalsetes valdkondades... [-]
Suurbritannia Bradford Araabia Ühendemiraadid Dubai
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 15 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bradford

Rahu, konfliktide ja arengu uuringute magistriõpe annab arenenud, ebakindlates, ülemineku- ja / või konfliktidest mõjutatud piirkondades ja riikides põhjaliku ülevaate ko ... [+]

Ülevaade

Rahu, konfliktide ja arengu uuringute magistriõpe annab arenenud, ebakindlates, ülemineku- ja / või konfliktidest mõjutatud piirkondades ja riikides põhjaliku ülevaate konfliktide, arengu, julgeoleku ja juhtimise vahelistest suhetest. Sa saad mõistmise ja oskused, mida vajate karjääri jätkamiseks või arendamiseks, mis on nüüdseks peamine valdkond rahvusvahelistele, riiklikele ja kohalikele poliitikatele ja praktikutele. Teil on võimalus töötada paljudes sektorites, sealhulgas:

rahvusvaheline arengkonfliktide ennetamine ja rahu kindlustaminekonfliktijärgne taastuminehumanitaarabiloodusvarade majandamine

Sul on võimalus võtta spetsialist Pathways , sealhulgas spetsialiseerunud valitud piirkondades (Euroopa, Aafrika, MENA, Aasia või Ladina-Ameerika ja Kariibi mere), võimalusi valitud õppereiside. Programm pakub tõhustatud koolitust ja koostööd laialdaselt kasutatavate poliitikate ja praktikute analüütiliste vahendite ja mudelitega, mis võimaldab teil arendada oma oskusi ja tööalast konkurentsivõimet. Programmi viib läbi rahu-uuringute ja rahvusvahelise arengu osakond, mis säilitab rahvusvahelise teaduse, õpetamise, koolituse ja poliitika kaasamise tippkeskuse. See tähendab, et teie õpetamine ei ole ainult teadustöö, vaid ka personali poolt, kes on hästi positsioneeritud, et hõlbustada poliitika ja praktikute kogukonna kaasamist.... [-]

Suurbritannia Bradford Araabia Ühendemiraadid Dubai
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 15 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bradford

See aste on arengu teooria, poliitika ja juhtimise tipptasemel. See annab üliõpilastele kriitilised ja analüütilised oskused, mis võimaldavad neil tõhusalt tegutseda rahv ... [+]

Ülevaade

See aste on arengu teooria, poliitika ja juhtimise tipptasemel. See annab üliõpilastele kriitilised ja analüütilised oskused, mis võimaldavad neil tõhusalt tegutseda rahvusvahelises arengukeskkonnas. Makrotasandi ja mikrotasandi perspektiivi silmas pidades pakub kursus tänapäeva arengu teooria, poliitika ja juhtimise väljakutseid. Kursus on struktureeritud Rahvusvahelise Arengu Teooria ja Rahvusvahelise Arengupoliitika kohustuslike põhimoodulite ümber, kusjuures paindlikkus on sisse ehitatud vabatahtlike kursuste kaudu, mille õpilased valivad oma eesmärkide ja huvide täitmiseks.

Kursuse eesmärk on pakkuda integreeritud, valdkondadevahelist raamistikku arendustöö kraadiõppeks. Kursuse ühendav fookus on vaesuse ületamise strateegiate analüüs. Õpilased saavad teadmisi erinevate arenguparadigmade ja teadlikkuse kohta nende arengust. Õpilasi julgustatakse välja töötama võrdlevaid perspektiive (erinevate piirkondade / riikide vahel, distsiplinaarmeetodid, mõttekoolid) ning individuaalse õppe, seminaride ja kirjalike ülesannete kaudu, et arendada oma teadmisi ning kriitilisi ja analüütilisi oskusi selles valdkonnas.... [-]

Suurbritannia Bradford Araabia Ühendemiraadid Dubai
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 15 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bradford

Rahvusvaheliste suhete ja julgeoleku-uuringute uus magistriõpe uurib rahu- ja konfliktiuuringute teemasid. ... [+]

Ülevaade

Rahvusvaheliste suhete ja julgeoleku-uuringute uus MA uurib rahu- ja konfliktiuuringute teemasid, sealhulgas:

sõja, vägivalla ja julgeoleku suurendamise vahel riikide ja piirkondade vahelmassihävitusrelvade, tavarelvade leviku, poliitilise vägivalla ja terrorismi vastu võitlemiselrahvusvaheliste ja piirkondlike institutsioonide arendamine ja toimiminerahvusvahelised ja piirkondlikud diplomaatiadkaasaegsed globaalsed väljakutsed, nagu keskkonna halvenemine, inimkaubandus / kuritegevus ja ränne

Te arendate arenenud akadeemilist ja poliitikaga seotud arusaamist rahvusvahelistest suhetest ja julgeolekust ning analüütilisi oskusi, mis on suur nõudlus institutsionaalses poliitikas, valitsusvälistes organisatsioonides ja lobitööorganisatsioonides.... [-]

Suurbritannia Bradford Araabia Ühendemiraadid Dubai
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bradford

MA täiustatud tava rahutagamises ja konfliktide lahendamises pakub rahvusvaheliselt tunnustatud rahu-uuringute ja rahvusvahelise arengu osakond, tuginedes enam kui 40-aas ... [+]

Ülevaade

Kas olete huvitatud oma teadmiste edendamisest tänapäeva konfliktiuuringutest ning oskuste ja omaduste arendamisest, mis on vajalikud professionaalseks konfliktiks ja rahupraktikaks?

Kas soovite veeta aasta õpinguid stimuleerivas akadeemilises keskkonnas, töötades koos oma valdkonna esirinnas olevate töötajatega ja kogu maailma õpilastega?

Kas otsite keerulist õpikogemust, tegelike probleemide lahendamist, keeruliste eetiliste probleemide käsitlemist, sõltumatute uurimisprojektide läbiviimist ja täiustatud oskuste kasutamist konfliktide tegemiseks?

Kas sooviksite luua portfelli, mis näitab, et olete saavutanud rahu, konfliktide ja arenguvaldkondade tööhõive seisukohalt olulised kutseoskused?... [-]

Suurbritannia Bradford Araabia Ühendemiraadid Dubai
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 15 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

University of Bradford

Meie programm annab teile olulisi oskusi nii molekulaar- kui ka arvutusmeetodites. Saate teada, kuidas projekteerida ja teostada eksperimente ning analüüsida tõhusalt jär ... [+]

Ülevaade

Bioinformaatika on bioteaduste haru, mis keskendub biomeditsiiniliste eksperimentide käigus omandatud suurte andmete analüüsimisele ja integreerimisele.

Viimase paari aasta jooksul on "-omics" tehnoloogiad muutnud tervishoiupraktikat, biomeditsiinilisi uuringuid ja tööstust ning puuduvad biomeditsiinilõpetajad, kellel on arenenud tervishoiusektoris bioinformaatika koolitus.

Meie programm annab teile olulisi oskusi nii molekulaar- kui ka arvutusmeetodites. Saate teada, kuidas projekteerida ja teostada eksperimente ning analüüsida tõhusalt järgmise põlvkonna sekveneerimisandmeid. Te omandate bioloogiliste teaduste, transkriptoomika, genoomika, proteoomika ja metagenoomika uurimistööde kaevandamise oskused.... [-]

Suurbritannia Bradford Araabia Ühendemiraadid Dubai
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bradford

Bradfordi magistrikraadi õppetöö on aluseks elule, mille eesmärk on arendada sügavat arusaamist kõrgtehnoloogilistest põhimõtetest, analüütilistest vahenditest ja pädevus ... [+]

Kaasaegne ühiskond sõltub keemiatehnikute tööst, kes arendavad ja kujundavad protsesse, mis muudavad ühiskonnale kasulikud tooted ressursside, sealhulgas vee ja energia tõhusa kasutamise ja haldamisega, kontrollides samal ajal tervise- ja ohutusprotseduure ning kaitstes keskkonda.

Keemiatehnika pakub olulisi vahendeid, mis põhinevad jätkusuutlikkusel ja vähese süsinikdioksiidi jalajäljel, et muuta tooraine kasulikeks toodeteks ohutult ja tasuval viisil. Keemiatehnikud mõistavad, kuidas muuta aine keemilist, biokeemilist või füüsikalist seisundit, luua kõike alates tervishoiutoodetest (näokreemid, šampoon, parfüümid, ravimid) toidule (piimatooted, teraviljad, agro-kemikaalid) ja veele (magestamine) magevee jaoks) energiale (nafta tuumkütuseni).... [-]

Suurbritannia Bradford Araabia Ühendemiraadid Dubai
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bradford

See tehniliselt keskendunud magistriõppekava pakub teile põhjalikke teadmisi, mida on vaja uuenduslike struktuuride kujundamiseks; ehitada ehitatud keskkond; maavärinate ... [+]

See tehniliselt keskendunud magistriprogramm annab teile põhjalikud teadmised, mida vajate:

kujundada uuenduslikke struktuureehitada ehitatud keskkondmaavärinate ja maapealsete väljakutsete mõju

See sobib kandidaatidele, kellel on bakalaureusekraadi kvalifikatsioon, et tugevdada oma tehnilisi teadmisi ja parandada oma karjäärivõimalusi sektoris.

Teid õpetavad teadustöötajad, tagades, et õpetatakse viimast teooriat ja praktikat. See tähendab ka, et teil on võimalusi töötada käimasolevate uurimisprojektidega.

Te harjutate tegelike projektide kujundamisega. Disainiprojekti moodulis juhitakse kogu meie tööstusliku kuningliku inseneriteaduste akadeemia Arupi professorit.... [-]

Suurbritannia Bradford Araabia Ühendemiraadid Dubai
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
12 - 15 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bradford

See MSc või aspirantuur arheoloogiateadustes annab lõpetajatele arheoloogia ja sellega seotud teemadel süstemaatilise koolituse kaasaegsete teaduslike meetodite rakendami ... [+]

Ülevaade

See MSc või aspirantuur arheoloogiateadustes annab lõpetajatele arheoloogia ja sellega seotud teemadel süstemaatilise koolituse kaasaegsete teaduslike meetodite rakendamisel.

See annab teile praktilisi, analüütilisi ja tõlgendavaid oskusi, mida on vaja paljude erialaste lähenemisviiside rakendamiseks, valmistades teid mitte ainult arheoloogiateaduse uurimiseks, vaid ka karjäärivõimaluste saavutamiseks kõigis peavoolu arheoloogia valdkondades.

Te liitute üle kogu maailma asuvate kraadiõppe üliõpilaste rühmaga ning teil on võimalus kasutada mitmesuguseid erialasid ja kogusid, samal ajal kui neid õpetab rahvusvaheliselt tunnustatud, teadustööga tegelev akadeemiline personal.... [-]

Suurbritannia Bradford Araabia Ühendemiraadid Dubai
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bradford

Meie uus magistriõppekava logistika, andmeanalüüsi ja tarneahela juhtimise valdkonnas on mõeldud neile, kes kaaluvad oma teadmiste laiendamist kaugemale oma olemasolevast ... [+]

Ülevaade

Meie uus magistriõppekava logistika, andmeanalüüsi ja tarneahela juhtimise valdkonnas on mõeldud neile, kes kaaluvad oma teadmiste laiendamist kaugemale oma olemasolevast distsipliinist ja tagavad karjääri logistika, tarneahela ja transpordi valdkonnas.

Programm on loodud logistika ja tarneahela spetsialistide sisenditega ning keskendub selle ärivaldkonnaga seotud andmeanalüüsi tehnikate integreerimisele.

Te arendate oma arusaama sellistest teemadest nagu:

Logistika ja tarneahela juhtimise probleemidEttevõtteandmete analüüsSupply Chain Analytics ja tehnoloogia juhtimisega seotud küsimused, nagu näiteks tööstus 4.0 ja automaatikaHankestrateegiad ja ettevõtluse jätkusuutlikkus... [-]
Suurbritannia Bradford Araabia Ühendemiraadid Dubai
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
12 - 15 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bradford

See programm süvendab teie arusaamist täiustatud tarkvaraarendusest, suurte andmete analüüsi süsteemide, statistiliste andmete analüüsist, andmekaevutamisest, andmete pri ... [+]

Ülevaade

Töötage karjäärivõimalusi selles kiiresti arenevas andmeteaduste valdkonnas.

See programm süvendab teie arusaamist täiustatud tarkvaraarendusest, suurte andmete analüüsi süsteemide, statistiliste andmete analüüsist, andmekaevutamisest, andmete privaatsusest ja turvalisusest, andmete visualiseerimisest ja uurimisest.

See on interdistsiplinaarne programm, mis on mõeldud esimese astme üliõpilastele sellistes valdkondades nagu:

ArvutiteadusElektrotehnikaMatemaatikaFüüsikaMajandus

Meie õpetamine on tihedalt seotud teadus- ja informaatikateaduskonna teadusuuringutega, mis hõlmab rakenduslikke arvuteid, teoreetilist infotehnoloogiat ning kommunikatsiooni ja võrgustikke. Andmete statistiline analüüs erinevates valdkondades on meie teadustöö keskmes.... [-]

Suurbritannia Bradford Araabia Ühendemiraadid Dubai
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bradford

Täistööajaga Analüütilised Teadused MSc ja aspirantuur on teaduspõhine kraad. ... [+]

Ülevaade

Täistööajaga Analüütilised Teadused MSc ja aspirantuur on teaduspõhine kraad.

Te arendate kogemusi ja tehnikaid, mis on vajalikud kaasaegse analüütilise teaduse sõltumatu praktiseerijana teadustööks ja tööstuseks vajalike oskustega.

See pakub põhilisi õpetusi analüütilise keemia edasijõudnutele ja võimaldab teil uurida erialaste teadmiste valdkondi valikuliste moodulite kaudu.

Te kasutate laia valikut analüütilisi meetodeid ja omandate hindamatu uurimisprojekti kaudu hindamatu kogemuse.

Olles välja töötanud analüütiliste teaduste alused, rakendatakse neid põhimeetodeid erialadel, sealhulgas:

SpektroskoopiaArheomeetriaMaterjalide iseloomustusEraldamisteadus ja massispektromeetriaRiiki sisenemise nõuded... [-]
Suurbritannia Bradford Araabia Ühendemiraadid Dubai
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bradford

Energiaettevõtted ja ettevõtted juba uurivad, kuidas taastuvenergiat võrku rakendada, kuid neil puuduvad arukate võrkude haldamise oskused ja teadmised töötajate seas. Se ... [+]

See kursus on valideeritav. Seda kursust saate siiski taotleda selle heakskiitmise ajal.

Arukas võrk on traditsioonilise elektrivõrgu moodne vorm, mis toob arvutitehnoloogia standardse elektrivõrku; võimaldades energia jaemüüjate, turustajate ja klientide vahel lihtsamat suhtlemist.

Arukad võrgud võivad aidata üha enam taastuvaid energiaallikaid võrku integreerida. RES kujutab endast traditsiooniliste elektrivõrkude väljakutset, sest need on sageli nii katkendlikud kui ka raskesti prognoositavad. Arukad võrgud aitavad võrguettevõtetel probleeme eemalt ette näha ja neile reageerida, nii et teie kohaliku edasimüüja remonditöötajad saavad elektrikatkestusi kiiremini lahendada.... [-]

Suurbritannia Bradford Araabia Ühendemiraadid Dubai
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bradford

Eeldatakse, et aastaks 2020 on üle kogu maailma ühendatud enam kui 50 miljardit seadet või asju, mis teeb asjade internetist peamise tehnoloogia. See ainulaadne täistööaj ... [+]

Eeldatakse, et aastaks 2020 on üle kogu maailma ühendatud enam kui 50 miljardit seadet või asju, mis teeb asjade internetist peamise tehnoloogia.

Arukad linnad, tööstuslikud asjade internetid (IOT), autojuhtimine, arukad võrgud, arukad kodud ja hooned, arukas infrastruktuur, arukas põllumajandus, arukas tervis, nutikas liikuvus on mõningad rakendusvaldkonnad, mis soodustavad ilmset IoT kasvu.

Ettevõtted uurivad juba, kuidas interneti oma tegevuseks rakendada, kuid neil puuduvad töötajate ja juhtkonna interneti oskused ja teadmised.

See ainulaadne täistööajaga magistriõppekava on välja töötatud valdkonna asjatundjate poolt, kellel on professionaalne kvalifikatsiooniga spetsialistide puuduse lahendamiseks palju kogemusi IoT-s.... [-]

Suurbritannia Bradford Araabia Ühendemiraadid Dubai
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bradford

MSc Euroopa ja rahvusvaheline ärijuhtimine on Ühendkuningriigis ainulaadne. Te elate ja õppite kolmes erinevas Euroopa riigis, andes teile tõeliselt rahvusvahelise perspe ... [+]

Ülevaade

MSc Euroopa ja rahvusvaheline ärijuhtimine on Ühendkuningriigis ainulaadne. Te elate ja õppite kolmes erinevas Euroopa riigis, andes teile tõeliselt rahvusvahelise perspektiivi juhtimises.

See toimub koostöös kahe teise tippkeskusega:

Deusto Business School, Universidad de Deusto, Bilbao, HispaaniaAudencia ärikool, Nantes, Prantsusmaa

Programmi õpetatakse kolmes keeles: hispaania, prantsuse ja inglise keeles. Te veedate esimese ametiaja Hispaanias või Prantsusmaal, teine Prantsusmaal või Hispaanias ja kolmas Bradfordi juhtimiskoolis. Te kulutate kursuse viimased 12 nädalat töökohale või kirjutate aruande.

MSc Euroopa ja rahvusvaheline ärijuhtimine sisaldab mõningaid keeleõpet, kuid te peate olema pädev vähemalt kahes kolmest keelest ja oskama kolmandat keelt valdada.... [-]

Suurbritannia Bradford Araabia Ühendemiraadid Dubai
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
13 - 16 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bradford

Üheaastane täisajaga magistrikraad, mille eesmärk on toota täielikult ümardatud juhte, keskendudes rahastamisele. Te keskendute sellele, kuidas ettevõte loob ja mõõdab vä ... [+]

Ülevaade

Üheaastane täisajaga magistrikraad, mille eesmärk on toota täielikult ümardatud juhte, keskendudes rahastamisele. Te keskendute sellele, kuidas ettevõte loob ja mõõdab väärtust ning kuidas läheneda raamatupidamisele ja finantseerimisele strateegilisest vaatenurgast.

Programm ühendab rahanduse ja raamatupidamisarvestuse teiste organisatsioonide juhtimiseks vajalike erialade üksikasjaliku läbivaatamisega. See võimaldab teil kaaluda finantsotsuste tegemist mitmetest vaatenurkadest.

Põhielemendid on järgmised:

äriökonoomikaoperatsioonide juhtiminestrateegiline raamatupidamine ja finantsjuhtiminerahvusvahelise äriturunduse planeerimine ja strateegia

Teil on kasu sellistest rajatistest nagu Bradfordi kauplemisaal, mis võimaldab juurdepääsu Bloomberg Professionali esitatud reaalse turuga kauplemisele. See annab teile tunde reaalsete investeerimisotsuste kohta tööstuses ja selle kohta, kuidas finants- ja majandusandmete kohta vastutustundlikult käsitleda.... [-]

Suurbritannia Bradford Araabia Ühendemiraadid Dubai
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bradford

MSc in Finance and Investment annab teile põhjalikke teadmisi ettevõtte tegevusest, investeerimisotsuste tegemisest, pensionifondidest, rahvusvahelisest rahastamisest. Se ... [+]

Ülevaade

MSc in Finance and Investment annab teile põhjalikke teadmisi:

Ettevõtte tegevusInvesteerimisotsuste tegeminePensionifondidRahvusvaheline rahandus

See on hästi tunnustatud kvalifikatsioon, mis suurendab teie tööalast konkurentsivõimet ja karjäärivõimalusi finants-, pangandus- ja kindlustussektoris.

Meie programm keskendub vastutustundlikule rahastamisele otsuste tegemisel, kasutades tipptasemel meetodeid ja arvutusvahendeid, nagu Bradfordi kauplemistuba, et anda teile kogemusi elusate majandusandmete ja tegeliku elu otsuste tegemise kontekstis.

Me tasakaalustame finants- ja mõtteviiside praktilist rakendamist, et toota finantseksperte, kes suudavad tegelikku äri-, finants- ja investeerimiskeskkonda muuta. Kutsume regulaarselt akadeemiliste ringkondade ja tööstuse väliseksperte kõnelejatena, et veelgi suurendada klassiruumis peetavate arutelude ja uuringute asjakohasust ning pakkuda sisukat konteksti sektori sündmustele ja suundumustele.... [-]

Suurbritannia Bradford Araabia Ühendemiraadid Dubai
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bradford

See range MSc finantsjuhtimise programm annab teile tugeva aluse peamiste finantsdistsipliinide, sealhulgas rahanduse, panganduse, reguleerimise, riskijuhtimise, finantst ... [+]

Ülevaade

See range MSc finantsjuhtimise programm annab teile tugeva aluse peamistes finantsdistsipliinides, sealhulgas:

rahastadapangandusreguleerimineriskijuhtiminefinantsteooria

Erilist rõhku pannakse erialaste teadmiste ja oskuste rakendamisele tegelike ärimudelite jaoks. Teil on vilunud analüüsida finantsinformatsiooni ja selle rakendamist organisatsioonis.

Arendate kriitilist arusaamist:

kuidas kapitaliturud toimivadkuidas ettevõtteid hinnataksekuidas turud kujundavad finantsjuhi tegevustkuidas ettevõtted saavad end kaitsta riski ja ebakindluse eest

See on rahvusvaheline perspektiiv, võtmemoodulid Corporate Finance ja International Finance, laiendades oma kraadiõppe võimalusi. Lõpetab edusammud rahastamisalasse nii finants- kui ka mittefinantsasutustes.... [-]

Suurbritannia Bradford Araabia Ühendemiraadid Dubai
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bradford

Meie magistriõppe programm juhtimises annab teile laialdased teadmised peamistest juhtimise teooriatest, põhimõtetest ja praktikast, mida rakendatakse äris. See on mõeldu ... [+]

Ülevaade

Meie magistriõppe programm juhtimises annab teile laialdased teadmised peamistest juhtimise teooriatest, põhimõtetest ja praktikast, mida rakendatakse äris.

See on mõeldud neile, kes otsivad kokkupuudet kõige laiema äritegevuse valdkonnaga, selle asemel, et pühenduda konkreetsele erialale. Te ei pea õppima äri / juhtimist bakalaureuseõppe tasemel.

Te arendate oma arusaama teemadest, sealhulgas:

ÄriökonoomikaRaamatupidamine ja rahandusInimressursside juhtimineRahvusvaheline äristrateegiaTurundusplaan ja strateegiaOperatsioonide juhtimine

Sul on ka võimalus kohandada oma õpinguid uutele huvi pakkuvatele valdkondadele või oma karjääripüüdlustele; pakume laia valikut valikulisi mooduleid osana meie ulatuslikust kraadiõppe juhtimisportfellist... [-]

Suurbritannia Bradford Araabia Ühendemiraadid Dubai
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bradford

Kohtuekspertiisi arheoloogia on arheoloogiliste tehnikate spetsialistide rakendamine, et otsida ja taastada tõendusmaterjali kuritegude stseenidest, mis on sageli, kuid m ... [+]

Ülevaade

Kohtuekspertiisi arheoloogia on arheoloogiliste tehnikate spetsialistide rakendamine, et otsida ja taastada tõendusmaterjali kuritegude stseenidest, mis on sageli, kuid mitte alati seotud matmisega.

Seda kursust õpetavad ulatusliku kuritegevuse kogemusega töötajad, kes töötavad korrapäraselt mitmesuguste toimingutega ja on distsipliini professionaalse arengu esirinnas.

Kursus on:

Pakkuda teile täiustatud praktilisi, analüütilisi ja tõlgendavaid oskusi kohtuekspertiisi arheoloogiasPakkuda distsipliini oskuste alast koolitust, et võimaldada lõpetajatel jätkata karjääri kohtuekspertiisi arheoloogia ja kuritegevuse stseeni uurimisel (CSI)Valmistage üliõpilased välja karjäärivälistele väljadele rõhuasetusega meeskonnatööle ja laialdase teadmistebaasi rakendamisele probleemide lahendamisel... [-]
Suurbritannia Bradford Araabia Ühendemiraadid Dubai
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bradford

MSc Cyber Security peamine eesmärk on valmistada professionaalselt koolitatud lõpetajaid tööstusele. See on kavandatud pakkuma lõpetajatele võimalust arendada küberjulgeo ... [+]

MSc Cyber Security peamine eesmärk on valmistada professionaalselt koolitatud lõpetajaid tööstusele. See on kavandatud pakkuma lõpetajatele võimalust arendada küberjulgeoleku kui distsipliini sügavamat mõistmist. Selles programmis keskendutakse küberjulgeoleku põhimõtetele, tehnoloogiatele ja tavadele, mis aitavad teil omandada tulevaste doktoriõpingute ja teadlaskarjääri jaoks vajalikud oskused ning saada pädevaks praktikuks. Programm hõlmab konkreetseid arenguid julgeolekus, millel on kindel alus akadeemilistes uuringutes, ning pakub ka võimalust uurida valitud teemasid arenenud infotehnoloogias.

Programmis on võimalus tõhustada tööstusharuga seotud oskusi, uurides ISO27001 juhtivtöötajaid ja eetilisi häkkimist. Neid oskuste valdkondi rõhutasid minevikus vilistlased ja tööstuse praktikud programmi kaasamiseks. Seetõttu on teil võimalus saada täiendavaid kvalifikatsioone sertifitseeritud ISO / IEC 27001 juhtivtöötajana; ja CEH v8 eetiline häkkimine.... [-]

Suurbritannia Bradford Araabia Ühendemiraadid Dubai
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bradford

3D meetodid objektide, saitide ja maastike digitaalseks dokumenteerimiseks pakuvad arheoloogiale ja kultuuripärandile olulist potentsiaali. Digitaalsed andmed võivad olla ... [+]

Ülevaade

3D meetodid objektide, saitide ja maastike digitaalseks dokumenteerimiseks pakuvad arheoloogiale ja kultuuripärandile olulist potentsiaali. Digitaalsed andmed võivad olla pärandi arhiveerimise viis (selle vajadust on graafiliselt illustreeritud maailmapärandi mälestiste kadumisega konfliktile) ja see on saitide ja maastike kommertsregistreerimise kuldstandard.

Digitaalandmeid saab kasutada erinevatel eesmärkidel:

säilitamise ja majandamise muutuste jälgimineuurida ja analüüsida funktsioonerekonstrueerimise eesmärgilvisualiseerida ja esitada minevikkupakkuda uusi viise avalikkusega suhtlemiseksjuurdepääsu võimaldamine kaugematele saitidele või kättesaamatutele kogudele, mida muidu on raske jõuda.... [-]
Suurbritannia Bradford Araabia Ühendemiraadid Dubai
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bradford

See kursus annab teile süstemaatilise arusaama majanduslikest lähenemisviisidest arengule, eriti rahanduse ja finantsasutuste rollile. Õpilased saavad hinnata erinevate r ... [+]

Ülevaade

See kursus annab teile süstemaatilise arusaama majanduslikest lähenemisviisidest arengule, eriti rahanduse ja finantsasutuste rollile. Õpilased saavad hinnata erinevate rahastamismehhanismide eeliseid ja mõista eelarvepoliitika aluseid.

Kursuse vältel arendate arenguküsimuste analüüsimiseks vajalikke oskusi ning mõistate statistika ja ökonomeetria vahelisi seoseid ning arendate kogemusi rahvusvahelise kaubanduse ja vahetuskursipoliitika ning sellega seotud majanduslike küsimuste kohta. Lisaks on õpilastel võimalus uurida erinevaid võimalusi, mis hõlmavad projekti- ja programmijuhtimist, avalikku korda ja arengupoliitikat.

Edetabelid

Poliitika Bradfordis on 45. ülikoolis Suurbritannias, ülikooli õppekavas 2019. aastal. Need paremusjärjestused panevad Bradfordi ka Suurbritannia top 20-sse lõpetajatele.... [-]

Suurbritannia Bradford Araabia Ühendemiraadid Dubai
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 15 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bradford

See kahekordse auhinna programm on täielikult akrediteeritud Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD) poolt, andes täieliku vabastuse oma 7. taseme kõrghar ... [+]

Ülevaade

See kahekordse auhinna programm on täielikult akrediteeritud Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD) poolt, andes täieliku vabastuse oma 7. taseme kõrghariduse diplomile.

Inspireeriv üheaastane programm valmistab teid ette kõrgema juhtkonna ametikohale HR-is. Programm annab teile vahendid, mis on vajalikud selleks, et ennast võistlusest eristada. saate arendada oskusi, mida on vaja inimressursside kava kujundamiseks mis tahes sektoris.

Te saate ülevaate organisatsiooni tegevustest, funktsioonidest ja keskkonnast ning sellest, kuidas HR-funktsioonid võivad selle edu saavutada.

Programm annab teile põhjaliku aluse HR-praktika põhivaldkondades, sealhulgas:... [-]

Suurbritannia Bradford Araabia Ühendemiraadid Dubai
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bradford

See kursus arendab teadmisi ja oskusi arendusprojektide ja programmide planeerimisel ja juhtimisel. Selle eesmärk on süvendada strateegiliste protsesside, protsesside, te ... [+]

See kursus arendab teadmisi ja oskusi arendusprojektide ja programmide planeerimisel ja juhtimisel. Selle eesmärk on süvendada strateegiliste protsesside, protsesside, tehnikate ja probleemide kriitilist mõistmist, mis on seotud ideede arendamisega ja nende muutmisega praktilistesse olukordadesse, millel on tuvastatavad tulemused ja eelised.

Kraad annab suurepärase aluse karjääri edendamiseks või muutmiseks neile, kellel on huvi ja kogemusi arendusprojektides. Kursuse keskmes on avaliku või kolmanda (vabatahtliku või ühiskondliku) sektori arendusprojektid, kuid selle aluspõhimõtted on rakendatavad kõikide projektide jaoks, kaasa arvatud kommertseesmärgid.

Oma kursuse lõppedes saate kriitiliselt aru saada ja uurida:... [-]

Suurbritannia Bradford Araabia Ühendemiraadid Dubai
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bradford

MSc ja PG diplom psühholoogia pakkuda kiiret teed abikõlblikkuse Graduate alus Chartered liikmelisuse Briti Psühholoogiline Selts, tingimusel, et minimaalne standard 50% ... [+]

Ülevaade

MSc ja PG diplom psühholoogia pakkuda kiiret teed abikõlblikkuse Graduate alus Chartered liikmelisuse Briti Psühholoogiline Selts, tingimusel, et minimaalne standard 50% on saavutatud.

See tähendab, et taotlejad on tavaliselt juba õppinud mõnda psühholoogiat eelmise kraadiõppe tasemel ja soovivad nüüd teha täiendavaid uuringuid, et võimaldada tulevikus psühholoogia spetsialiseerumist.

Seetõttu on see esimene samm edasise kraadiõppe suunas neile, kes soovivad kutsealal karjääri psühholoogias.

Teile antakse võimalus osaleda praktilises töös ja kasutada Psühholoogiauuringute Keskuses ulatuslikku psühholoogilist laboratooriumi. Teile antakse ka võimalus osaleda arenenud teoreetilistes aruteludes, mis on seotud ühiskonna kaasaegsete küsimuste mõistmisega.... [-]

Suurbritannia Bradford Araabia Ühendemiraadid Dubai
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bradford

MSc rahvusvahelises strateegilises turunduses arendab erialaseid teadmisi ja oskusi, mida vajate turunduskarjääri jätkamiseks. Te arendate oma tööalaseid teadmisi turundu ... [+]

Ülevaade

MSc rahvusvahelises strateegilises turunduses arendab erialaseid teadmisi ja oskusi, mida vajate turunduskarjääri jätkamiseks.

Te arendate oma tööalaseid teadmisi turundusvahendite ja -tehnikate kohta ning õppite, kuidas neid integreerida edukate turundusprogrammide ja -algatuste kavandamiseks ja rakendamiseks. Rõhuasetus on praktilisel rakendamisel, kus on võimalus arendada oma analüütilisi ja probleemide lahendamise võimeid juhtumiuuringute ja turundussimulatsioonide abil.

Õppimine akadeemikutelt ja üliõpilaste kaaslastelt kogu maailmast annab teile hindamatu vaatenurga turundajate probleemidele ja väljakutsetele tänapäeva globaalses ärikeskkonnas.... [-]

Suurbritannia Bradford Araabia Ühendemiraadid Dubai
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bradford

Meie rahvusvaheline äri ja juhtimise magistriõpe annab teile oskused, mis on vajalikud paljude globaalsete juhtimisvõimaluste avamiseks. Te arendate tugeva aluse juhtimis ... [+]

Ülevaade

Meie rahvusvaheline äri- ja juhtimisalane magistriõppe programm annab teile vajalikud oskused, et avada mitmesuguseid globaalseid juhtimisvõimalusi.

Te arendate juhtimisteadmiste tugeva aluse ning olulist ja üksikasjalikku arusaamist probleemidest, mis seisavad silmitsi rahvusvahelisel tasandil tegutsevate ettevõtetega, näiteks:

rahvusvahelise laienemise põhjendusedvälisturule sisenemise režiimidrahvusvahelise äri strateegia teooriadkultuuri roll ja mõju rahvusvahelises äriskultuuridevaheline juhtimine

Programm on paindlik - valikulised moodulid võimaldavad teil kohandada oma õpinguid oma isiklike karjäärinõuetega. Uurimismeetodimoodul annab teile tööriistad, mida vajate ärianalüüsi loomiseks ja analüüsimiseks, ning teil on võimalik uurimistööks põhjalikult uurida teie valitud teemat, akadeemilise eksperdi järelevalve all.... [-]

Suurbritannia Bradford Araabia Ühendemiraadid Dubai
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bradford

See uus programm on mõeldud juhtide arendamiseks, kes mõistavad sügavalt säästva arengu ideid, institutsioone, poliitikat ja võrgustikke ning vajalikke kriitilise mõtlemi ... [+]

Ülevaade

See uus programm on mõeldud juhtide arendamiseks, kes mõistavad sügavalt säästva arengu ideid, institutsioone, poliitikat ja võrgustikke ning vajalikke kriitilise mõtlemise oskusi poliitika teavitamiseks ja pikaajalise mõju loomiseks.

Selle kujundab ja pakub meeskond, kellel on tipptasemel teadusuuringute ja poliitika nõustamise kogemus, kes on kirglikud säästva arengu suhtes.

Selle programmi valik tähendab liitumist University of Bradford ja rahvusvahelise arengu osakonnaga, mis on maailma suurim ülikoolikeskus.

Lõpetamisel olete osa ülemaailmsest vilistlaste võrgustikust, kellest paljud on läinud rahvusvaheliste organisatsioonide juhtimisülesannetele.... [-]

Suurbritannia Bradford Araabia Ühendemiraadid Dubai
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 15 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bradford

Meie magistriõppe programm turunduses ja juhtimises hõlmab põhilisi äritavasid ja turunduspõhimõtteid, andes teile erinevaid oskusi, mida vajate turunduse professionaalik ... [+]

Ülevaade

Meie magistriõppe programm turunduses ja juhtimises hõlmab põhilisi äritavasid ja turunduspõhimõtteid, andes teile erinevaid oskusi, mida vajate turunduse professionaaliks või juhtimise karjääri turunduse erialal.

Te ei pea omama äri-, turundus- või juhtimisalast esimest kraadi; programm on mõeldud neile, kes soovivad luua laia teadmistebaasi oma karjääri käivitamiseks, karjääri muutmiseks või olemasoleva karjääri järgmise sammuna.

Arendate kriitilist arusaama juhtimisobjektidest, sealhulgas:

operatsioonide juhtiminerahvusvahelise ärimajandusinimressursside juhtiminerahandus ja raamatupidamine

Samuti saate luua peamised turundusalased teadmised ja oskused, sealhulgas:... [-]

Suurbritannia Bradford Araabia Ühendemiraadid Dubai
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Bradford

See täistööajaga magistriõppekava süvendab teie tehnilist võimekust, laiendab oma arusaama teistest inseneriteadustest ja täiustab oma teadustööoskusi. See on akrediteeri ... [+]

See täistööajaga magistriõppekava süvendab teie tehnilist võimekust, laiendab oma arusaama teistest inseneriteadustest ja täiustab oma teadustööoskusi.

See on akrediteeritud mehaaniliste inseneride instituudi poolt ning arendab juhtimis- ja juhtimisalaseid tugevusi, mis võivad kaasa tuua Chartered Engineeri (CEng) staatuse.

Arendate täpsemalt:

MehaanikaMaterjalide valikTootmineMehhatroonikaArvutipõhine projekteerimineIntegreeritud mehaaniliste süsteemide arendamine

Õpime mehaaniliste süsteemide projekteerimise ja juhtimise põhimõtteid ning arvutus- ja simulatsioonimeetodeid, mida kasutatakse mehaaniliste süsteemide usaldusväärsuse ja vastupidavuse tagamiseks.... [-]

Suurbritannia Bradford Araabia Ühendemiraadid Dubai
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
12 - 15 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles