Loe ametlikku kirjeldust

Dundee kohta

Fantastiline kultuur, ilusad maastikud ja suurepäraselt sõbralikud inimesed ... Scotlandil on kirg ja innovatsioon oma südames ning need on vaid mõned põhjused, miks see on suurepärane koht elamiseks ja õppimiseks.

Dundee asub Šotimaa idarannikul Tay jõe kallastel. See ilmub korrapäraselt Suurbritannia elukvaliteedi uuringute ülaosas, pakkudes kõike seda, mis on linna elus hea, kuid mis on sõbralik, kompaktne ja hõlpsasti navigeeritav.

Wall Street Journal nimetas Dundee üheks kümnest kuumast sihtkohast 2018. aastaks.

Dundee elanikkond on umbes 150 000 inimest. Kui õpilased moodustavad ühe viiest elanikkonnast, on meie linn suunatud üliõpilaselule.

Meie ülikoolilinnak asub otse Dundee elavast ja lõbusast West Endi südamest, kus on kõik oma kodu-poed, kauplused, restoranid ja restoranid.

"Šoti inimesed on toredad ja sõbralikud. Ma mäletan, et esimene päev, kui ma saabusin, ei olnud veel kolleeg, kes pidas mind kohtuma. Taksojuht kukkus maha, ma uksesin ukse sisse ja ta ei olnud seal, nii et ma ootasin väljas. Keegi tuli ja küsis, kas ma olin okei ja kutsus mind, kui ma ootasin. Ta tervitas mind ja andis mulle toitu ja juua, nii hakkasin ma esimesest päevast, mil ma tulin, armastan Dundee ja Šotimaalasi. " Willy William Mrema on Tansaaniast ja õpib MSc Geotechnical Engineering.

Edetabelid: href = "https://www.dundee.ac.uk/about/our-rankings/

Sotsiaalteadused

Sotsiaalteadused hõlmavad paljusid ühiskonnas kujundatavaid akadeemilisi valdkondi. Need hõlmavad, kuidas meid juhitakse (õigus), kus me elame (arhitektuur, planeerimine ja geograafia), kuidas majandused ja ettevõtted toimivad (äri- ja juhtimisuuringud), meie tehtud valikud (psühholoogia) ning meie poliitika ja rahvusvahelised suhted. Sisuliselt kõik, mis mõjutab seda, kuidas inimesed mõtlevad ja käituvad.

Mida sa õpid

  • Arhitektuur
  • Äri
  • Geograafia
  • Energeetika seadus
  • Keskkonnateadus
  • Seadus
  • Psühholoogia
  • Poliitika

Sotsiaalteaduste Instituut

Tegeleme maailma kõige keerukamate ja väljakutsetega seotud probleemide mõistmisega. Need ulatuvad tervisest, tööst ja heaolust kliimamuutustele ja kogukonna vastupanuvõimele ning turvalisusest ja sotsiaalsest õiglusest laste, perekondade ja suhete kogemuseni.

Meie teadlased teevad koostööd Šotimaa, Suurbritannia ja rahvusvaheliste poliitikavaldkondade ja praktikakogukondadega, et tagada nende teadustöö mõju väljaspool akadeemiat.

Viime läbi maailma juhtivat teadustegevust, mis põhineb unikaalsete kombinatsioonide erialadel: õigus, äri, energiaõigus ja poliitika, geograafia, keskkonnateadus, poliitika ja rahvusvahelised suhted, psühholoogia, arhitektuur ja linnaplaneerimine.

Meie murrangulised uuringud on tuntud teadmiste, pädevuse ja mõju poolest ning püüavad mõista maailma kõige keerulisemaid ja keerukamaid küsimusi. Oleme uhked teadustöö pakkumise üle, millel on märkimisväärne mõju globaalsele innovatsioonile ja rahvusvahelisele poliitikale.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

University of Dundee - School of Social Sciences

Kui soovite suunata oma varasemat kraadiõppetundi karjäärile rahvusvahelises rahanduses, pangandus- ja kindlustusvaldkonnas, annab see Dundee ülikooli magistrikraad teile ... [+]

Ülevaade

Kui soovite suunata oma varasemat kraadiõppetundi karjäärile rahvusvahelises rahanduses, pangandus- ja kindlustusvaldkonnas, annab see Dundee ülikooli magistrikraad teile õige tee.

Nagu tavaline rahandusminister, avab see kursus kaasaegsete äriorganisatsioonide toimimise ning finantsasutuste ja kapitaliturgude rolli maailmamajanduses. Kuid MFin kraad on eriti sobiv neile, kellel on või ei ole äri kraadi, kes võivad soovida suunata või laiendada oma karjääri selles suunas.

Kursus vastab otseselt tööandjate vajadustele ja eelistatakse meeskonnatööd; uuringute ja andmete analüüs; aruanne kirjalikult; esitlused ja multikultuurne suhtlus.

See keskendub reaalmajanduse oskustele ja sisaldab sihtastu moodulit, kaheksa rahastamismoodulit ja lühikest rahanduspõhist äriaruannet.... [-]

Suurbritannia Dundee
September 2019
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Online
Loe edasi eesti keeles

MSc

University of Dundee - School of Social Sciences

Keskendudes imikute ja laste arengule, on kursus suunatud tüüpilisele ja ebatüüpilisele arengule keskendunud teemade laiaulatuslikule valikule. Uuritakse erinevaid teoree ... [+]

Ülevaade

Keskendudes imikute ja laste arengule, on kursus suunatud tüüpilisele ja ebatüüpilisele arengule keskendunud teemade laiaulatuslikule valikule. Uuritakse erinevaid teoreetilisi lähenemisviise arengule, võttes arvesse võrdlevaid ja kultuuridevahelisi lähenemisviise. Teid õpetavad akadeemilised töötajad psühholoogilise uurimistöö esirinnas ja viivad läbi nende järelevalvet väitekirja.

Meie kursuse eripärane omadus on võimalus osaleda käimasolevates uuringutes, mida ülikool viib läbi koostöös kohalike haridusalaste teadustöö praktikumooduliga. See annab praktilisi kogemusi psühholoogiliste uuringute läbiviimisel väikelastega. Samuti annab see võimaluse kogeda psühholoogilist tööd reaalse maailma seadetes ja koostöös spetsialistide mitut valdkonda hõlmava meeskonnaga.... [-]

Suurbritannia Dundee
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Dundee - School of Social Sciences

MSc programmi eesmärk on valmistada ette osalejad juhtimis-, nõuande- ja akadeemilistel ametikohtadel energeetikasektoris. Programmi eesmärk on pakkuda intellektuaalselt ... [+]

Ülevaade

MSc programmi eesmärk on valmistada ette osalejad juhtimis-, nõuande- ja akadeemilistel ametikohtadel energeetikasektoris. Programmi eesmärk on pakkuda intellektuaalselt keerukat akadeemilist õppekava, mis nõuab õpilase võimet analüüsida, sünteesida ja hinnata põhilisi teoreetilisi kontseptsioone ja praktilisi rakendusi energias, rõhuasetusega teemade majanduslikele mõõtmetele.

Maailma pikaajaline majandusareng sõltub tõhusate, uuenduslike ja loominguliste energia- ja ressursitööstuste olemasolust. Need omakorda tuginevad üksikisikutele, kellel on õiguslik, majanduslik, tehniline ja poliitiline taust.

CEPMLP on nende probleemide keskmes ja pakub oma valdkonnas parimat arenenud haridust, valmistab ette lõpetanud, et täita väljakutsuva maailmamajanduse väljakutseid.... [-]

Suurbritannia Dundee
September 2019
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Dundee - School of Social Sciences

Kui soovite juhtida oma varasemat kvalifikatsiooni karjääri juhtimisel, siis see magistriprogramm kvalifitseerub sind õnnestuma. ... [+]

Ülevaade

Kui soovite juhtida oma varasemat kvalifikatsiooni karjääri juhtimisel, siis see magistriprogramm kvalifitseerub sind õnnestuma.

Tuginedes oma lõpetaja võimetele, saate omandada juhtkonna ja juhtimisoskused, mida on vaja juhtida:

äriinimesed ja nende tulemusedkriisid ja muutusedprojektid ja sellega seotud riskid

Sa töötad välja strateegiad, et tulla toime ettevõtete globaalsete väljakutsete ja võimalustega. Sõltuvalt eelistatavast karjäärivõimalusest saate ühendada oma juhtimisuuringud mitmesuguste erialadega.

Õppige juhtumiuuringutest ja tegelikest projektidest, kuidas viimaseid akadeemilisi mõtteid ja äristrateegiaid praktikas rakendada.... [-]

Suurbritannia Dundee
September 2019
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Dundee - School of Social Sciences

Jätkusuutlikkus on kujunenud 21. sajandi üks põhiküsimusi. Pikaajaliste ja õiglasemate ühiskondade saavutamine eeldab elujõulist majandust, usaldusväärset teadust ja head ... [+]

Ülevaade

Jätkusuutlikkus on kujunenud 21. sajandi üks põhiküsimusi. Pikaajaliste ja õiglasemate ühiskondade saavutamine eeldab elujõulist majandust, usaldusväärset teadust ja head valitsemistava. See kursus annab koolituse teooria ja kriitilise analüüsi koos praktiliste oskustega hõlbustada muutusi, mis on vajalikud madala süsinikdioksiidiheitega futuuride pakkumiseks.

Säästva arengu magistrikraad võetakse kasutusele selleks, et tunnustada planeedi ees seisvaid vee-, toidu-, energia- ja terviseohutuse suuri väljakutseid. Ülikoolis on keskkonnaspetsialistide portfell erakordselt tugev, samuti traditsioonilise koostöö ja koostöö traditsioonid.

Koos lipulaeva magistriõppega jätkusuutlikkuses on kolm Pathways :... [-]

Suurbritannia Dundee
September 2019
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Dundee - School of Social Sciences

Linnaplaneerimise isa Patrick Geddes oli selle ülikooli botaanika professor, seega meie tugevaid ajaloolisi seoseid kavandava elukutsega. Dundee Ülikool on viieistkümne a ... [+]

Ülevaade

Linnaplaneerimise isa Patrick Geddes oli selle ülikooli botaanika professor, seega meie tugevaid ajaloolisi seoseid kavandava elukutsega. Dundee Ülikool on viieistkümne aasta jooksul kasutanud linnade ja piirkondade planeerimise programme koos oma lõpetajatest uhke nimekirjaga, kes hakkasid asuma seisukohtadele kvaliteetsete linnade ja ruumide arendamise kujundamisel kogu maailmas. Linn Dundee asub õppimise kavandamise idealistis.

See kursus meelitab õpilasi laiast riigivõrgustikust ja mitmekesistest tööalastest taustadest ning see on ainulaadne keskkond, mis võimaldab koostöös teiste õpilastega erinevaid kogemusi.

See programm on akrediteeritud Kuningliku Linnaplaneerimise Instituudi poolt ning pakub võimalusi keskkonnaalase hindamise, mereala ruumilise planeerimise, säästva linnaplaneerimise ja linnakeskkonna säilitamiseks. Meie akadeemilistel töötajatel on nende spetsialiseerunud valdkondades tugev teadustöö ja praktika taust. Programmil on tihedad sidemed praktikutega, nii et meie õpilastel oleks võimalus õppida osana "elavatest" projektidest.... [-]

Suurbritannia Dundee
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Dundee - School of Social Sciences

Meie magistriõpe raamatupidamises, juhtimissüsteemis ja strateegias viib teid igapäevase ja strateegilise organisatsioonilise elu keskusse. Homme juhtimisarved ja konsult ... [+]

Ülevaade

Meie magistriõpe raamatupidamises, juhtimissüsteemis ja strateegias viib teid igapäevase ja strateegilise organisatsioonilise elu keskusse. Homme juhtimisarved ja konsultandid on dünaamilised partnerid ärijuhtidele. Nad on muutuste juhtimise projektide juhid, süsteemide kavandamine, strateegiate väljatöötamine ja palju muud.

Juhtivad teadusuuringud näitavad, et strateegiliste juhtimisküsimuste laialdased teadmised on muutumas oluliseks kõigis keskmise ja suuremahulistes organisatsioonides. Finants- ja mittefinantsteenuseid osutav juhtkond on muutunud oluliseks nõudeks kõikidele ärifunktsioonide juhtidele. Dundee on eliit ülikool. See on loonud selle kursuse, et võimaldada ambitsioonikate lõpetajal liituda kiiresti muutuvate maailma juhtide raamatupidajate, juhtimiskonsultantide ja globaalsete ärijuhtidega.... [-]

Suurbritannia Dundee
September 2019
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Dundee - School of Social Sciences

Maailma pikaajaline majandusareng sõltub tõhusate, uuenduslike ja loominguliste energia- ja ressursitööstuste olemasolust. Need omakorda tuginevad üksikisikutele, kellel ... [+]

Ülevaade

Maailma pikaajaline majandusareng sõltub tõhusate, uuenduslike ja loominguliste energia- ja ressursitööstuste olemasolust. Need omakorda tuginevad üksikisikutele, kellel on õiguslik, majanduslik, tehniline ja poliitiline taust.

CEPMLP on nende probleemide keskmes ja pakub oma valdkonnas parimat arenenud haridust, valmistab ette lõpetanud, et täita väljakutsuva maailmamajanduse väljakutseid.

Kogu oma ajaloo kestel on CEPMLP pidevalt kasvanud ja oma põhitegevuses rahvusvaheliselt esile tõusnud: teaduslikud tulemused, kõrgetasemelised akadeemilised uuringud, strateegilised konsultatsioonid ja tippkvaliteediga juhtiv haridus. Praegu on meil üle 500 registreeritud kraadiõppe üliõpilased üle 50 riigi kogu maailmas.... [-]

Suurbritannia Dundee
September 2019
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Dundee - School of Social Sciences

Julgeoleku mõiste on paljude praeguste rahvusvaheliste õiguslike režiimide keskmes. Samal ajal on julgeolekuhuvid, kiireloomulised rahvusriigid, et määratleda oma riigi h ... [+]

Üldiselt

Julgeoleku mõiste on paljude praeguste rahvusvaheliste õiguslike režiimide keskmes. Samal ajal on julgeolekuhuvid, kiireloomulised rahvusriigid, et määratleda oma riigi huvid erineval viisil. See interdistsiplinaarne kraad annab põhjaliku arusaamise nii rahvusvahelisest õigusest kui ka rahvusvahelistest suhetest, mis on seotud tänapäevaste julgeolekuküsimustega, nagu terrorismivastased vastumeetmed, üldise jõu kasutamise vastused ja vastused keskkonnakaitset ähvardavatele ohtudele.

Miks uurida seda kursust Dundee'is?

Turvalisus ja julgeoleku säilitamine ja edendamine on peamised rahvusvahelise õiguse ja rahvusvaheliste suhete teemad. Nendes valdkondades on paljusid karjäärivõimalusi alates tööhõivest koos valitsustevahelise organisatsiooniga, nagu ÜRO, tööle rahvusvahelises kohtus või kohtus, valitsuse nõustamiseks ja sõjaväe rolli kindlustamiseks. Kui kavatsete sellist karjääri jätkata, siis peate hästi mõistma, miks ja kuidas rahvusvaheline üldsus ja üksikud riigid reageerivad rahvusvahelise julgeolekuohtudele. Selleks peate mõistma otsuste tegemise konteksti. rahvusvaheline õigus ja rahvusvahelised suhted pakuvad seda konteksti.... [-]

Suurbritannia Dundee
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
12 - 24 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Dundee - School of Social Sciences

See kursus pakub põhjaliku analüüsi rahvusvaheliste ja ülemaailmsete poliitiliste küsimuste kohta. See keskendub mõnele rahvusvahelisele poliitikale kõige vastuolulisemal ... [+]

Ülevaade

See kursus pakub põhjaliku analüüsi rahvusvaheliste ja ülemaailmsete poliitiliste küsimuste kohta. See keskendub mõnele rahvusvahelisele poliitikale kõige vastuolulisemale valdkonnale, sealhulgas atlandiülestele suhetele, Euroopa Liidu tulevikule ja Venemaa kui ülemaailmse poliitilise jõu taaselustamisele.

See annab ka põhjalikku analüüsi rahvusvahelises poliitikas akadeemilises uuringus, keskendudes teoreetilistele lähenemisviisidele ja analüüsimeetoditele, mis moodustavad aluse igasugusele tõsisele kraadiõppele selles valdkonnas.

Kuigi Dundee'i poliitika on piisavalt suur, et saada tõelist rahvusvahelist kohalolekut, on see endiselt väike ja piisavalt lähedane, et pakkuda sõbraliku ja reageeriva kodu kõigile taustaga õpilastele. See on rohkem kui lihtsalt väide, et sõltumatud uuringud hindavad Dundee poliitikat järjekindlalt riigi kõige paremini vastuvõetud programmide seas.... [-]

Suurbritannia Dundee
September 2019
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Dundee - School of Social Sciences

Sotsiaalsete uuringute meetodid on tõendeid ühiskonna ideede uurimiseks - see on "teadmise" viis. See kursus püüab tutvustada teile teadustöö oskuste portfelli, mis aitab ... [+]

Ülevaade

Sotsiaalsete uuringute meetodid on tõendeid ühiskonna ideede uurimiseks - see on "teadmise" viis. See kursus püüab tutvustada teile teadustöö oskuste portfelli, mis aitab teil mitte ainult saada pädev teadlane, vaid ka laiendada oma tööhõive silmaringi.

Sotsiaalteaduslikud meetodid on olulised mitte ainult sotsiaalteadlastele, kes soovivad uurida konkreetset probleemi, vaid ka katsetada teooriat viisil, mida peetakse rangemaks. Need on ka valitsuse, teenuseosutajate ja ettevõtjate jaoks olulised väärtuslikud vahendid. Te omandate oskusi mitmesugustes kvantitatiivsetes ja kvalitatiivsetes uurimismeetodites, mida õpetavad teadustöötajad geograafias. Mis teeb Dundee ülikoolist eripäraseks, on see rõhk teadusuuringute rakendamisele, et mõista ja lahendada "reaalse maailma" probleeme. Kogu MSc sotsiaalteaduslike meetodite abil saate tegeleda "elavate" teadusuuringutega ja väliste organisatsioonidega. Meie üliõpilased jätkavad tööd valitsemissektoris, teadusasutustes ja ettevõtluses; mõned võtavad oma doktoriõpinguid ette.... [-]

Suurbritannia Dundee
September 2019
Inglise
Päevane õpe
12 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Start your journey

Learn why our international students choose to study at the University of Dundee