University of Dundee

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

University of Dundee on vastavalt maailmaajakirja Times Higher Education World University edetabelile 2018. aastal üks maailma top 200 ülikoole.

Samuti korraldame 2017. aasta õpetajakoolituse raamistikus Gold'i auhinna - kõrgeima võimaliku hinnangu -, mille Ühendkuningriigi valitsus tutvustas suurepärase õpetamise ja õpetamise tunnustamiseks ja premeerimiseks.

Meie kompaktse linnakeskuse ideaalne asukoht on Dundee südames, kus on madal elamiskulud, kaunid loodused ja fantastilised stipendiumivõimalused. See sobib ideaalselt uuele üliõpilaselule.

Siit leiad rohkem infot meie kohta või tule meie külastamiseks, et kogeda Dundee enda jaoks.

Faktid ja arvud

  • Dundee sai sõltumatu ülikooli 1967. aastal pärast 70-aastast suhet St Andrews'i ülikooliga
  • Ülikooli päritolu pärineb 1881. aastast, kui asutati Dundee ülikooli kolledž
  • Ülikoolis on rohkem kui 17 000 üliõpilast ja enam kui 3000 töötajat, kes aitab kaasa Dundee Šotimaa kõige õpilasõbralikumale linnale
  • 25% õpilastest, kellega me tegeleme, on väljaspool Ühendkuningriiki
  • Dundee on üks kõrgelt hinnatud Suurbritannia ülikoole International Student Barometer, iga-aastane üliõpilaste rahulolu
  • Ülikool on järjest paremaks hinnatud Šotimaal iga-aastastel kõrgkoolide õpilaste kogemuste uuringul
  • Ülikool on V-i asutajaliige

Maailma parim 200 ülikool

Oleme üks ülemaailmsetest 200 ülikoolist (Times Higher Education 2018) ja üks neist 12-st Ühendkuningriigist, kes korraldab 2017. aasta õpetamise tipptaseme raamistikus ka kulda.

Oleme üks Suurbritannia tipptasemel ülikoole üliõpilaste kogemuste ja lõpetanud tööhõive jaoks, mis muudab Dundee üheks parimaks õppekohaks Ühendkuningriigis.

Suurbritannia peamistes võrdlustabelites oleme viimase kolme aasta jooksul registreerinud keskmiselt 20 koha ja on neist igaühe jaoks 30 parimad - Sunday Times Good University Guide, The Guardian University Guide ja The Complete University Guide.

Samuti oleme järjestatud Euroopa kõige innovaatiliste ülikoolide seas, mis tulevad Suurbritannias välja 2017. aasta loodusteaduste indeksist ja Reutersi kõige uuemate ülikoolide seas, kus on ainult Cambridge, Imperial, Oxford ja Manchester.

Dundee õpilaste elu

Meie kompaktses linnakeskuses on ideaalne asukoht Dundee südames, vaid 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel linna parimatest kauplustest, baaridest, kunstist ja vaba aja veetmise kohtadest. Kuid see jääb vaikseks ja lõdvestumiseks ning pakub kõiki õpilase elu aspekte.

Dundee on dünaamiline ja multikultuurne linn, kus on tõeline buzz. Seda on hiljuti kirjeldatud kui "Suurbritannia lahedamat väikelinna" ( GQ Magazine ) ja me oleme väga põnevil praeguste muutuste ja arengute pärast.

Dundee on Šotimaa neljas suurim linn ja selle elanike arv on umbes 150 000. Dundee elanikud on sõbralikud ja avatud ning suhteliselt väikesed ja tihedad kogukonnad teevad linna nii elamiskõlblikuks kui ka turvaliseks kohaks.

Asukohad

Dundee

Address
Nethergate
DD1 4HN Dundee, Šotimaa, Suurbritannia