University of Edinburgh - School of Biological Sciences

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Meist

Oleme üks suurimaid bioloogia osakondi Ühendkuningriigis.

Meie 400-aastase tipptaseme maine kaasaegsete päranditena aitavad meie töötajad ja õpilased kaasa elavale akadeemilisele kogukonnale, kelle nägemused kujundavad homset maailma.

Esiserv

Bioloogiateaduste kool on õppetöö, teadusuuringute ja innovatsiooni esirinnas. Sõltumatud pingeread, nagu Times Higher Education, asetavad meid järjepidevalt maailma 25 kõrgema bioloogiateaduste hulka.

Meie õpikeskkond

Meie üliõpilased hindavad meid kõrgelt meie hariduse kvaliteedi eest. Tänased üliõpilased saavad õppida mitmesuguseid teemasid, pakkudes tugevat aluspõhimõtet bioloogias koos paindlikkusega, et saada kogemusi viimaste bioloogiliste ja biomeditsiiniteaduste uurimistööde järgmiste aastate jooksul. Mitmeid kursusi õpetatakse koos teiste koolidega, et pakkuda meie õpilastele interdistsiplinaarseid võimalusi.

Pakume 10 uuenduslikku magistriprogrammi, sealhulgas kaugõppe ja koostööprogramme teiste teadusasutustega, mis laiendavad meie õpilaste õppimisvõimalusi.

Õpetatud kursusi toetab meie Bioloogiaõpetuse Organisatsioon, mis pakub akadeemilist ja pastoraalset tuge. Igal õpilasel on määratud isiklik õppejõud.

Meie teadustöö

Meie õpilasi õpetavad mõned maailma juhtivad teadlased. Oleme Suurbritannia üks parimaid bioloogia osakondi meie teadusuuringute kvaliteedi ja mõju kohta. Üle poole meie teadustegevusest hinnati 2014. aasta Ühendkuningriigi riikliku uuringu hindamisel „maailma juhtivaks” kvaliteedi- ja ulatusvaldkonnas, asetades meid ülikoolide õppetoolide seas kolmandaks ja teiseks Ühendkuningriigis.

Meie uuringud keskenduvad neljale peamisele teemale. Kõik meie peamised uurijad ja nende uurimisrühmad annavad oma panuse ühte või mitmesse neist teemadest.

Jätkusuutlikkus

Bioloogiateaduste kool on pühendunud Edinburghi ülikooli sotsiaalsele vastutusele ja jätkusuutlikkusele. Kool toetab erinevate meeskondade osalemist ülikooli jätkusuutlikkuse auhindades. Praegu on meeskondidel pronks- või hõbedataseme auhind.

Meie inimesed

Meie teadus- ja õppetöö edu näitab meie inimeste tipptaset: umbes 130 akadeemilist õppejõudu ja iseseisvalt rahastatud teadustöötajaid ning 400 teadustöötaja ja tehnikut ning üle 200 doktorandi, kes töötavad nende peamiste uurijatega. Kooli akadeemilist tegevust toetavad ligikaudu 90 erialateenistuse töötajat.

Oleme uhked, et võtsime vastu Athena Swan Silver auhinna, tunnustades meie edusamme naiste karjääri võrdõiguslikkuse edendamisel bioteadustes, ning meil on aktiivne programm töötajate ja üliõpilaste mitmekesisuse edendamiseks ja toetamiseks.

Teadusuuringute koolitus ja karjääri kujundamine

Koolil on aktiivne toetus- ja arenguvõimalus varajase karjääri teadlastele (kraadiõppe- ja doktorikraadi teadustöötajad ja isiklikud stipendiaatide omanikud). Meie doktorikraadi ja kraadiõppe ühiskond BioDocSoc toetab nii sotsiaalset kui ka professionaalset arengut.

Doktoriõppe üliõpilased ja magistriõppes osalevad üliõpilased on bioloogiateaduste magistrikooli liikmed, kes pakuvad teadusüliõpilastele üldist toetust.

Asukohad

Edinburgh

Address
Edinburgh, Šotimaa, Suurbritannia