Loe ametlikku kirjeldust

Meist

Oleme üks suurimaid bioloogia osakondi Ühendkuningriigis.

Meie 400-aastase tipptaseme maine kaasaegsete päranditena aitavad meie töötajad ja õpilased kaasa elavale akadeemilisele kogukonnale, kelle nägemused kujundavad homset maailma.

Esiserv

Bioloogiateaduste kool on õppetöö, teadusuuringute ja innovatsiooni esirinnas. Sõltumatud pingeread, nagu Times Higher Education, asetavad meid järjepidevalt maailma 25 kõrgema bioloogiateaduste hulka.

Meie õpikeskkond

Meie üliõpilased hindavad meid kõrgelt meie hariduse kvaliteedi eest. Tänased üliõpilased saavad õppida mitmesuguseid teemasid, pakkudes tugevat aluspõhimõtet bioloogias koos paindlikkusega, et saada kogemusi viimaste bioloogiliste ja biomeditsiiniteaduste uurimistööde järgmiste aastate jooksul. Mitmeid kursusi õpetatakse koos teiste koolidega, et pakkuda meie õpilastele interdistsiplinaarseid võimalusi.

Pakume 10 uuenduslikku magistriprogrammi, sealhulgas kaugõppe ja koostööprogramme teiste teadusasutustega, mis laiendavad meie õpilaste õppimisvõimalusi.

Õpetatud kursusi toetab meie Bioloogiaõpetuse Organisatsioon, mis pakub akadeemilist ja pastoraalset tuge. Igal õpilasel on määratud isiklik õppejõud.

Meie teadustöö

Meie õpilasi õpetavad mõned maailma juhtivad teadlased. Oleme Suurbritannia üks parimaid bioloogia osakondi meie teadusuuringute kvaliteedi ja mõju kohta. Üle poole meie teadustegevusest hinnati 2014. aasta Ühendkuningriigi riikliku uuringu hindamisel „maailma juhtivaks” kvaliteedi- ja ulatusvaldkonnas, asetades meid ülikoolide õppetoolide seas kolmandaks ja teiseks Ühendkuningriigis.

Meie uuringud keskenduvad neljale peamisele teemale. Kõik meie peamised uurijad ja nende uurimisrühmad annavad oma panuse ühte või mitmesse neist teemadest.

Jätkusuutlikkus

Bioloogiateaduste kool on pühendunud Edinburghi ülikooli sotsiaalsele vastutusele ja jätkusuutlikkusele. Kool toetab erinevate meeskondade osalemist ülikooli jätkusuutlikkuse auhindades. Praegu on meeskondidel pronks- või hõbedataseme auhind.

Meie inimesed

Meie teadus- ja õppetöö edu näitab meie inimeste tipptaset: umbes 130 akadeemilist õppejõudu ja iseseisvalt rahastatud teadustöötajaid ning 400 teadustöötaja ja tehnikut ning üle 200 doktorandi, kes töötavad nende peamiste uurijatega. Kooli akadeemilist tegevust toetavad ligikaudu 90 erialateenistuse töötajat.

Oleme uhked, et võtsime vastu Athena Swan Silver auhinna, tunnustades meie edusamme naiste karjääri võrdõiguslikkuse edendamisel bioteadustes, ning meil on aktiivne programm töötajate ja üliõpilaste mitmekesisuse edendamiseks ja toetamiseks.

Teadusuuringute koolitus ja karjääri kujundamine

Koolil on aktiivne toetus- ja arenguvõimalus varajase karjääri teadlastele (kraadiõppe- ja doktorikraadi teadustöötajad ja isiklikud stipendiaatide omanikud). Meie doktorikraadi ja kraadiõppe ühiskond BioDocSoc toetab nii sotsiaalset kui ka professionaalset arengut.

Doktoriõppe üliõpilased ja magistriõppes osalevad üliõpilased on bioloogiateaduste magistrikooli liikmed, kes pakuvad teadusüliõpilastele üldist toetust.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

University of Edinburgh - School of Biological Sciences

Selle magistriõppe eesmärk on pakkuda teile tugevat bioloogilist tausta ning arvutusoskusi ja teadmisi, mis on vajalikud suure hulga kaasaegsete bioloogiliste andmete nav ... [+]

Programmi kirjeldus

Bioinformaatika on seotud arvutipõhiste lähenemisviiside rakendamisega bioloogiliste protsesside mõistmiseks. Meie programm tutvustab teile praeguseid meetodeid, mida kasutatakse tänapäevaste suure jõudlusega tehnoloogiate poolt genereeritud tohutute andmete tõlgendamiseks.

Selle magistriõppe eesmärk on pakkuda teile tugevat bioloogilist tausta ning arvutusoskusi ja teadmisi, mis on vajalikud suure hulga kaasaegsete bioloogiliste andmete navigeerimiseks. Selle programmi lõpuleviimisel on teil võimalik omandada doktoriõppe või bioinformaatika ametikohta akadeemilistes ringkondades või tööstuses.

Programm hõlmab programmeerimisoskusi, statistilist analüüsi ja andmebaasi teadust ning bioinformaatikat. Optsioonikursused võimaldavad teil spetsialiseeruda bioinformaatika mitmele aspektile.... [-]

Suurbritannia Edinburgh
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Edinburgh - School of Biological Sciences

Biokeemia on enamiku eluteaduse valdkondade jaoks oluline; see mõjutab oluliselt kaasaegseid meditsiiniuuringuid ning on oluline farmaatsia-, toitumis-, kohtuekspertiisi- ... [+]

Programmi kirjeldus

See programm pakub teile akadeemiliselt väljakutset ja karjääri arendavat uuringut bioloogiliste süsteemide kohta molekulaar- ja rakutasandil.

Biokeemia on enamiku eluteaduse valdkondade jaoks oluline; see mõjutab oluliselt kaasaegseid meditsiiniuuringuid ning on oluline farmaatsia-, toitumis-, kohtuekspertiisi-, bioinstitutsiooni-, põllumajandus- ja keskkonnatööstuses.

Programmi eesmärk on toota kõrgelt kvalifitseeritud ja motiveeritud biokeemikuid, kes sobivad eluteadustes või edasiseks akadeemiliseks uurimistööks.

Teid õpetatakse rakendama keemilisi ja füüsikalisi põhimõtteid bioloogilistele molekulidele keerulistes elusüsteemides, et laiendada oma arusaamist nende organismide protsesside molekulaarsest alusest.... [-]

Suurbritannia Edinburgh
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Edinburgh - School of Biological Sciences

Demograafia muutumine ja kasvav nõudlus toidu, kütuse ning põllumajandus- ja keskkonnasäästlikkuse järele on üks peamisi väljakutseid, millega maailm täna silmitsi seisab ... [+]

Programmi kirjeldus

Taimede mitmekesisuse ja ressursside mõistmine ei ole kunagi olnud tähtsam. Kuna me seisame silmitsi enneolematute kliimamuutuste ja keskkonnaseisundi halvenemise probleemidega, sõltub tõhus keskkonnaseire ja -kaitse üksikasjalikest teadmistest taimedest ja nende elupaikadest.

Seda programmi juhivad ühiselt ülikool ja maailma tuntud kuninglik botaanikaaed Edinburgh (RBGE). RBGE on koduks ühele maailma parimatest elukollektsioonidest (15 000 liiki neljas kohas, mis moodustab viis protsenti teadaolevatest maailma liikidest), kolme miljoni säilinud isendiga herbaarium ja üks Ühendkuningriigi kõige põhjalikumaid botaanilisi raamatukogusid.

RBGE pakub kogumispõhiseid bioloogilise mitmekesisuse uurimisvõimalusi paljudes organismides ja geograafilistes piirkondades. See mitmekesisus koos RBGE maailma juhtivate teadusuuringutega eri mandritel pakub ainulaadset magistriprogrammi taimede bioloogilises mitmekesisuses.... [-]

Suurbritannia Edinburgh
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Edinburgh - School of Biological Sciences

Selles MSc, õpid teadus-ja arendustegevuse oskusi, et võimaldada luua uusi tooteid ja teenuseid. Te uurite praeguste biotehnoloogia struktuuride ja tulevase nõudluse vald ... [+]

Programmi kirjeldus

Demograafia muutumine ja kasvav nõudlus toidu, kütuse ning põllumajandus- ja keskkonnasäästlikkuse järele on üks peamisi väljakutseid, millega maailm täna silmitsi seisab.

Selles MSc, õpid teadus-ja arendustegevuse oskusi, et võimaldada luua uusi tooteid ja teenuseid. Te uurite praeguste biotehnoloogia struktuuride ja tulevase nõudluse valdkondade majanduslikku alust, sealhulgas ülemaailmset farmaatsiatööstust ja süsiniku sidumist.

Saate teada, kuidas tehnoloogiat saab rakendada reaalsete bioloogiliste probleemide lahendamiseks ja saada oskusi ja teadmisi, mis on vajalikud biotehnoloogia edasiseks arenguks.

Programmi struktuur

See programm koosneb kahest semestrist õpetatud kursustest, millele järgneb teadusprojekt või tööstuslik paigutus, mis viib väitekirja.... [-]

Suurbritannia Edinburgh
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Edinburgh - School of Biological Sciences

See MSc aitab teil uurida viimaseid meetodeid ravimite ja terapeutiliste ühendite väljatöötamiseks inimestele ja loomadele ning haiguste tõrjevahenditele taimedele. ... [+]

Programmi kirjeldus

Kiire muutus narkootikumide avastamise olemuses tähendab, et teadmised seotud teadusharudest ja kasutatavatest tehnoloogiatest on olulised neile, kes kaaluvad karjääri äri- või akadeemilistes uuringutes.

See MSc aitab teil uurida viimaseid meetodeid ravimite ja terapeutiliste ühendite väljatöötamiseks inimestele ja loomadele ning haiguste tõrjevahenditele taimedele.

Saate teada turundusest, litsentsimisest ja eeskirjadest, mis on osa arendusprotsessist. Meie multidistsiplinaarne lähenemine ühendab struktuuribioloogia, bioinformaatika, keemia ja farmakoloogia.

Uurite uimastite avastamise ja disaini fundamentaalseid teaduslikke probleeme ja tehnikaid koos uute ravistrateegiate põhimõtete väljatöötamise väljakutsetega.... [-]

Suurbritannia Edinburgh
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Edinburgh - School of Biological Sciences

Kvantitatiivne geneetika ... [+]

Programmi kirjeldus

Geneetilise kaardistamise tehnoloogia revolutsioon ja tervete genoomi järjestuste tekkimine on muutnud kvantitatiivse geneetika üheks kõige kiiremini kasvavaks bioloogia valdkonnaks.

Kvantitatiivne geneetika

See MSc juhib rahvusvaheliselt tuntud Evolutsioonilise Bioloogia Instituudis seal asuvaid kogemusi, samuti Šotimaa maaelu kolledži, ülikooli molekulaarmeditsiini keskuse, meditsiiniuuringute nõukogu inimgeneetika üksuse õpetamis-, teadustöö ja rajatisi. ja Rosliini instituut (lammas Dolly sünnikoht).

Igal aastal on õppekava täpsustatud, et see vastaks evolutsiooniliste, taimsete, inimeste ja loomade geneetika praegustele probleemidele.... [-]

Suurbritannia Edinburgh
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Edinburgh - School of Biological Sciences

See akadeemiliselt keeruline ja karjääri arendav programm keskendub teadus- ja arendustegevusele, kasutades bioloogilisi ja keemilisi põhimõtteid ja süsteeme uute toodete ... [+]

Programmi kirjeldus

See akadeemiliselt keeruline ja karjääri arendav programm keskendub teadus- ja arendustegevusele, kasutades bioloogilisi ja keemilisi põhimõtteid ja süsteeme uute toodete, teenuste ja tööstusharude loomiseks.

Te kasutate sünteetilise bioloogia arendamise valdkonna elemente, et tuua esile olulisi muudatusi ja suuri uuendusi, mis lahendavad kiiresti muutuvate inimeste demograafiliste probleemide, ressursside nappuse, energiamajanduse ülemineku ja sellega kaasneva nõudluse suureneva ja tervislikuma toidu, säästva kütusetsükli ja puhtam keskkond.

Programmi struktuur

Õpid mitmesuguste tegevuste kaudu, sealhulgas:

loengudtöötoadesitlusedlaboratoorium töövälitöödõpetusedseminaridarutelurühmad ja projektirühmadprobleemipõhised õppetegevused... [-]
Suurbritannia Edinburgh
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Edinburgh - School of Biological Sciences

See magistriõpe annab teile põhjalikud teadmised süsteemide ja sünteetilise bioloogia esmastest projekteerimispõhimõtetest ja biotehnoloogilistest vahenditest, alates gen ... [+]

Programmi kirjeldus

Pakume võimalust koolitada ühte bioloogia uusimatest valdkondadest: inseneri põhimõtete rakendamine bioloogiliste võrkude mõistmiseks ja kujundamiseks. See uus lähenemisviis lubab lahendusi mõnedele tänapäeva kõige pakilisematele väljakutsetele keskkonnakaitse, inimeste tervise ja energia tootmise valdkonnas.

See magistriõpe annab teile põhjalikud teadmised süsteemide ja sünteetilise bioloogia esmastest projekteerimispõhimõtetest ja biotehnoloogilistest vahenditest, alates genoomiga hõlmatud andmete mõistmisest kuni BioBricks'i kavandamiseni ja sünteesini.

Saate õppida kvantitatiivseid modelleerimismeetodeid ja andmeanalüüse, et teavitada ja kujundada eksperimentaalsete andmete põhjal uusi hüpoteese. Ülikooli uus keskus, SynthSys, on ülemaailmselt juhtivate teadusuuringute keskus nii süsteemides kui ka sünteetilises bioloogias.... [-]

Suurbritannia Edinburgh
September 2019
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles