University of Edinburgh - School of Literatures, Languages and Cultures

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Meist

Edinburghi ülikooli südames asuv rahvusvaheline kogukond, mis ühendab inimesi ja kultuure ning ümbritseb maailmatasemel ressursse ja kogusid.

Mõjutades maailma alates 1583. aastast, on Edinburghi ülikool ideaalne koht, et edendada oma arusaamist ja panust globaalsetesse kultuuridesse.

Meie kirjandus-, keele- ja kultuurikool (LLC) pakub ühe Suurbritannia ülikooli kõige laiemat keelt, alates hiina keelest Šoti gaeli. Me õpetame kõiki kuut ÜRO ametlikku keelt ja kaheksa Euroopa Liidu keelt.

Asub esimeses UNESCO kirjanduslinnas, kus oleme koduks Suurbritannia vanimale inglise kirjandusosakonnale, mis on üks maailma pikimaid asukohti, ning vanim keldi osakond Šotimaal. Araabia keelt on siin õpetatud üle 260 aasta.

Meie lõpetajad ütlevad meile, et hindavad LLC sõbralikkust, siin tehtud seoseid ja meie töötajate põhjalikku juhendamist, kes on oma valdkonna eksperdid ja kirglikud, mida nad teevad. Oleme uhked oma traditsioonide üle, kuid oleme ka julge eksperimenteerimise koht, alati uudishimulik.

Meie kaasav kogukond

Mitmekülgne, võrdne ja kaasav kogukond, mis koondab kõigi taustaga, kogemuste, vanuse ja võimedega inimesi, on oluline, kes me oleme kirjanduse, keelte ja kultuuride koolina.

Jätkusuutlikkus

2016. aasta hõbedase jätkusuutlikkuse auhind110100_silver_award_2016.gif

Kirjanduse, keelte ja kultuuride koolile anti 2016. aastal hõbedase jätkusuutlikkuse auhind 50 George Square'ile.

Kooli tegevus toetab Edinburghi Ülikooli pühendumust jätkusuutlikkusele.

Asukohad

Edinburgh

Address
School of Literatures, Languages and Cultures
50 George Square, EH8 9LH

Edinburgh, Šotimaa, Suurbritannia

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega