University of Edinburgh - School of Philosophy, Psychology & Language Sciences

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Kool hõlmab filosoofiat, psühholoogiat ja keeleteadusi (keeleteadus ja inglise keel). Kooli eesmärk on säilitada oma rahvusvaheliselt tuntud maine teadusuuringuteks ja kasutada seda kui tugeva aluse õpetamiseks.

Kõigi kooli teemad on Suurbritannia ja maailma 30 parimaks kategoorias (THE THE WORLD UNIVERSITY Rankings 2018 teema järgi).

Kõigis teemavaldkondades tunnustatakse kooli maailma juhtivana, nagu on näidatud oma kõrgete pingereas kõigi pingereas olevate valdkondade seas, kasutades uusimat teadustöö kvaliteedi raamistikku (REF 2014).

  • Edinburghi keeleteaduse uurimistöödeks on Šotimaa 1. koht ja Inglismaal 2. koht
  • Edinburghi filosoofiauuringud on Šotimaal 2. kohal ja Ühendkuningriigis 7. kohal
  • Psühholoogiaalane uurimistöö Edinburghis on Šotimaa 1. koht ja Ühendkuningriigis 11. osa psühholoogia, psühhiaatria ja neuroteaduse ühisest esitlusest

Meie uurimiskeskkond on hinnatud 100% -lise kasuks maailma juhtivate või rahvusvaheliselt suurepäraste teadusuuringute tegemiseks (REF 2014). Aastatel 2015/16 tõi kool umbes 8 miljoni euro ulatuses teadustöö rahastamiseks.

Koolis on üle 100 akadeemilise personali ja teadmiste laius ulatub analüütilistest filosoofiatest ja inglise keele õppimisest teoreetilise ja rakendusliku lingvistika ning eksperimentaalse psühholoogia kaudu kognitiivsetele neuroteadustele ja geneetilistele mõjudele inimese käitumises.

Kool on ainulaadne, pakkudes suurepäraseid võimalusi interdistsiplinaarseks õpetamiseks ja teerajajaks uutele teadustöödele, mis ulatuvad üle traditsiooniliste piiride.

Kool tervitab igal aastal üle 1400 üliõpilase ja kraadiõppe üliõpilast kogu maailmast. Koolil on hästi tuntud sidemed ülikooli teiste valdkondadega, nagu kliiniline neuroteadus, meditsiin, informaatika ja Edinburghi kunstikolledž.

Kõikides valdkondades on aktiivsed sidemed ülikooli kõrval asuvate teadusorganisatsioonidega ja laiaulatuslik koostöövõrgustik erinevate ülikoolidega kogu maailmas. Kool pakub laialdast toetust õppejõududele, sealhulgas pühendunud bakalaureuse- ja magistriõppeasutustele, teadusuuringute ja teadmiste vahetamise tugimeeskonnale ja IT-ressursside meeskonnale.

Koolirajatiste hulka kuuluvad mitmed spetsialiseerunud laborid ja hästi varustatud ja varustatud koolide raamatukogu, mida toetab täistööajaga raamatukoguhoidja. See on lisaks lähedal asuvale Ülikooli keskraamatukogule. Kool asub kahes hoones, mis asuvad Ülikooli George Square'i ülikooli südames.

Kool kuulub kunsti-, humanitaar- ja sotsiaalteaduste kolledžisse.

Asukohad

Edinburgh

University of Edinburgh - School of Philosophy, Psychology & Language Sciences

Telefon
+44 (0)131 651 3083

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega