Loe ametlikku kirjeldust

Koolist

Teoloogiat õpetatakse Edinburghis alates ülikooli asutamisest 1583. aastal.

Asukoht ja kogukond

Divisioonikoolis olete te liige kahest kogukonnast: New College, ajalooline kodu rahvusvaheliselt tunnustatud usundiõpilastele ja Edinburgh, maailmaklassi ülikool ühes Euroopa kõige maalilisemas elavas linnas.

Uus kolledž on Edinburghi silmapiiril paiknev ikooniline osa, mis asub Edinburghi lossi, rahvusgaleri, Princesi tänava ja Waverley jaama lähedal, mõne minuti jalutuskäigu kaugusel teistest ülikoolide hoones ja peamistest ülikooli raamatukogust. Meie aadress: New College, Mound Place, Edinburgh EH1 2LX.

Meie kogukond

Koolis on umbes 40 akadeemilist personali, 300 üliõpilast ja umbes 160 ülikooli lõpetanuid üle kogu maailma ning erinevate usuliste kuuluvustega.

Me võtame isikliku huvi meie õpilaste vastu ning pakume tervitatavat ja sõbralikku keskkonda, kus jätkata põnevat ja nõudlikku teoloogia- ja usuõpetuse uurimist.

Bakalaureuse- ja magistriõppe üliõpilased on määratud töötajatele, kes tegutsevad isikliku juhendajatena, aidates õpilastel edukalt oma õpinguid planeerida.

Alates esimesest aastast hõlmavad kursused väikerühma tutvustusi ja seminaride õpet ning loenguid. Uue kolledži enda raamatukogu ja söögisaal aitab igal inimesel üksteist tundma õppida.

Edinburghi linn

Edinburghis on kõigile midagi ilusat arhitektuuri, rikaste ajaloo- ja kirjanduspärandit, armasaid parke ja kuulsaid maamärke, muusikat, teatrit ja spordirajatisi, sündmusi - ka maailma suurimat kunstifestivali. Rannad, mäed ja linnud on kõigest käeulatuses. Šotimaad (ja kogu maailm) on maanteed, raudteed ja õhk hõlpsasti ligipääsetavad, nii et saate kaugemal uurida.

Õpetamine

Meil on pikk ja väljapaistev uurimistöö, õpetamise ja kraadiõppe järelvalve.

Meie praegused töötajad hõlmavad teadlasi, kellel on rahvusvaheline maine erinevates teoloogia ja usuõpetuse valdkondades.

Divinity School on rõõmus teatada, et see põhineb meie teadustöö kvaliteedil ja mahult, tuginedes 2014. aasta teadustöö kvaliteedi raamistikule (REF), mis on 1. kohal Šotimaal ja neljas Ühendkuningriigis * teoloogia ja usuõpetuse jaoks.

Ja kõige uuemas õpetamiskvaliteedi hindamises hinnati kooli väga rahuldavaks.

Saadud kraadiõppe üliõpilastele pakutakse väljaõppekursust uurimismeetodite kohta ja antakse kohusetundlik järelevalve nende esimestel nädalatel kuni väitekirja esitamiseni. Välisüliõpilastele on olemas ka erisuunised.

Kraad programmid

Bakalaureuseõppe programmid hõlmavad BA / MA religioossetes õpingutes, BD / BD autasud ja BA / MA teoloogia.

Pakume õpetatud magistrikraadi programme mitmes ainetes ja teaduskraadi programmide nii meistrid (MSc poolt teadusuuringute, MPhil) ja doktor (PhD) taset.

Kool pakub kursusi neljas valdkonnas:

  • Piibliteadused
  • Kristluse ajalugu
  • Usuõpetus
  • Teoloogia ja eetika

E-õpe

E-õpe on osa New Collegei innovatiivsest lähenemisviisist.

Uurimisrajatised

Uuringute õpilastele kättesaadavad raamatukogud on märkimisväärsed.

New Collegei raamatukogu on Suurbritannias suurim eraldi teoloogiline kollektsioon.

Erinevate ülikoolide raamatukogude kogukäive ületab 2,25 miljonit kogust.

Lisaks on Šotimaa Rahvusraamatukogus (riiklik hoiuste raamatukogu) rohkem kui viis miljonit kogust.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

University of Edinburgh University of Edinburgh, School of Divinity

See programm on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad omandada piibellike õpingute alaseid teadmisi, sealhulgas neid, kes soovivad doktorikraadi ette valmistada. Selle rõhu ... [+]

Programmi kirjeldus

See programm on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad omandada piibellike õpingute alaseid teadmisi, sealhulgas neid, kes soovivad doktorikraadi ette valmistada. Selle rõhuasetus on piibellike keelte asjatundlikkuse sügavuse ja ulatuse lisamine.

Peene häälestatud keeleoskus on keskse tähtsusega programmi kaasamisel Piiblit, seda toodet tootvat maailma ja selle hilisemaid lugejaid. See annab Heebrea Piibli ja Uue Testamendi, laiema iidset Lähis-Ida ja Vahemere Maailma ekspert-põhjalikku uurimistööd ja sellega seotud ekstrapublikaaldist kirjandust, sealhulgas Surnumere keret.

Teid õpetavad juhtivad teadlased, kellel on uurimisvaldkonnad heebrea Piiblis, Uues Testamendis, varajases judaismuses ja varases kristluses.... [-]

Suurbritannia Edinburgh
August 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Edinburgh University of Edinburgh, School of Divinity

See programm on loodud selleks, et võimaldada teil mõista mitmesuguseid kristlikke uskumusi, kultuuri ja praktika kogu maailmas, ajaloolistes, teoloogilistes ja sotsioloo ... [+]

Programmi kirjeldus

See programm on loodud selleks, et võimaldada teil mõista mitmesuguseid kristlikke uskumusi, kultuuri ja praktika kogu maailmas, ajaloolistes, teoloogilistes ja sotsioloogilistes kontekstides.

Rohkem kui 2,2 miljardil jälgijal ja kui üks vanimaid religioone, on kristlusel oluline roll mitmesuguste sotsiaalsete, poliitiliste ja kultuuriliste probleemide mõjutamisel. See programm tõlgendab mõnda kristluse põhiteemasid ja suundumusi mitte-läänemaailmas ning on mõeldud ekspertide ülevaate, teadmiste, oskuste ja arusaamise pakkumiseks, eriti seoses Aafrika, Ladina-Ameerika ja Aasiaga.

Seda õpetatakse tugevalt interdistsiplinaarsel viisil ning see kasutab ajaloolisi, sotsioloogilisi, antropoloogilisi ja teoloogilisi perspektiive. Teil on ainulaadne raamistik, mis võimaldab õppida, uurida ja mõista kristlike kogukondade keerukust maailmas ning nende laiemat tähendust kultuuri ja ühiskonna jaoks.... [-]

Suurbritannia Edinburgh
August 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Edinburgh University of Edinburgh, School of Divinity

Meie pühendunud magistriõppe programm "Teadus ja religioon" on Euroopa ülikoolides väga iseloomulik. Selle eesmärk on teavitada ja arutelusid põhjalikult käsitleda, vaada ... [+]

Teave programmi kohta

Teaduse ja religiooni vaheline seos on üks meie tänapäeva intellektuaalsetest aruteludest. On võimatu mitte pidada seda arvamust.

Meie pühendunud magistriõppe programm "Teadus ja religioon" on Euroopa ülikoolides väga iseloomulik. Selle eesmärk on teavitada ja arutelusid põhjalikult käsitleda, vaadates seda teaduslikest, filosoofilistest, ajaloolistest, eetilistest ja teoloogilisest vaatevinklist.

Sellisena on sellel võimalik läheneda mitmesugustelt erialadel ja me tervitame tulevasi üliõpilasi, kellel on hea loodusteaduse valdkonna esimene aste (nt füüsika, keemia, bioloogia) või põhitehnoloogia (nt filosoofia, ajalugu, usuõpetus, või teoloogia).... [-]

Suurbritannia Edinburgh
August 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Edinburgh University of Edinburgh, School of Divinity

Selles paindlikus programmis vaadeldakse kristlikku minevikku mitmesugustel vaatevinklitel - teoloogilistel, filosoofilistel ja ajaloolistel - ning pakub võimalusi varaja ... [+]

Programmi kirjeldus

Selles paindlikus programmis vaadeldakse kristlikku minevikku mitmesugustel vaatevinklitel - teoloogilistel, filosoofilistel ja ajaloolistel - ning pakub võimalusi varajase kiriku ja tänapäevaste teemade eriuuringuks.

Programm võimaldab teil mõista ja kritiseerida kriitiliselt ajaloolisi kontekste, milles kristlik mõtteviis on arenenud.

Meie lähenemine on interdistsiplinaarne: õpetajad on ajaloolased, usu filosoofid ja süstemaatilised teoloogid. Teie tööd rikastatakse kooli külalisloengute ja korrapäraste teadustöö seminaride teoloogia ja eetika ning kristluse ajalooga.

See programm võib võtta kas teoloogia magistri (MTh) või magistrikraad (MSc); erinevus on ainult nimes.... [-]

Suurbritannia Edinburgh
August 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Edinburgh University of Edinburgh, School of Divinity

See programm annab võimaluse uurida erinevaid religioosseid traditsioone koos usuteaduse õppimise teooria ja meetodiga. ... [+]

Programmi kirjeldus

See programm annab võimaluse uurida erinevaid religioosseid traditsioone koos usuteaduse õppimise teooria ja meetodiga.

Usulised uskumused, käitumised ja institutsioonid on inimühiskondade võimas komponendid. Nende motivatsioonide ja struktuuride mõistmine aitab leida lahendusi tänapäeva maailma suurtele väljakutsetele.

See programm võimaldab religiooniuuringutes süvendada sidet teooria ja meetodiga, soodustades samal ajal üht või mitut religioosset traditsiooni põhjalikku uurimist. See teoreetiliste oskusteabe kombinatsioon konkreetsete traditsioonidega uuringutega võimaldab teil religiooni võrrelda, tõlgendada ja selgitada kultuuridevahelisest vaatenurgast.... [-]

Suurbritannia Edinburgh
August 2019
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles