University of Edinburgh University of Edinburgh, School of Divinity

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Koolist

Teoloogiat õpetatakse Edinburghis alates ülikooli asutamisest 1583. aastal.

Asukoht ja kogukond

Divisioonikoolis olete te liige kahest kogukonnast: New College, ajalooline kodu rahvusvaheliselt tunnustatud usundiõpilastele ja Edinburgh, maailmaklassi ülikool ühes Euroopa kõige maalilisemas elavas linnas.

Uus kolledž on Edinburghi silmapiiril paiknev ikooniline osa, mis asub Edinburghi lossi, rahvusgaleri, Princesi tänava ja Waverley jaama lähedal, mõne minuti jalutuskäigu kaugusel teistest ülikoolide hoones ja peamistest ülikooli raamatukogust. Meie aadress: New College, Mound Place, Edinburgh EH1 2LX.

Meie kogukond

Koolis on umbes 40 akadeemilist personali, 300 üliõpilast ja umbes 160 ülikooli lõpetanuid üle kogu maailma ning erinevate usuliste kuuluvustega.

Me võtame isikliku huvi meie õpilaste vastu ning pakume tervitatavat ja sõbralikku keskkonda, kus jätkata põnevat ja nõudlikku teoloogia- ja usuõpetuse uurimist.

Bakalaureuse- ja magistriõppe üliõpilased on määratud töötajatele, kes tegutsevad isikliku juhendajatena, aidates õpilastel edukalt oma õpinguid planeerida.

Alates esimesest aastast hõlmavad kursused väikerühma tutvustusi ja seminaride õpet ning loenguid. Uue kolledži enda raamatukogu ja söögisaal aitab igal inimesel üksteist tundma õppida.

Edinburghi linn

Edinburghis on kõigile midagi ilusat arhitektuuri, rikaste ajaloo- ja kirjanduspärandit, armasaid parke ja kuulsaid maamärke, muusikat, teatrit ja spordirajatisi, sündmusi - ka maailma suurimat kunstifestivali. Rannad, mäed ja linnud on kõigest käeulatuses. Šotimaad (ja kogu maailm) on maanteed, raudteed ja õhk hõlpsasti ligipääsetavad, nii et saate kaugemal uurida.

Õpetamine

Meil on pikk ja väljapaistev uurimistöö, õpetamise ja kraadiõppe järelvalve.

Meie praegused töötajad hõlmavad teadlasi, kellel on rahvusvaheline maine erinevates teoloogia ja usuõpetuse valdkondades.

Divinity School on rõõmus teatada, et see põhineb meie teadustöö kvaliteedil ja mahult, tuginedes 2014. aasta teadustöö kvaliteedi raamistikule (REF), mis on 1. kohal Šotimaal ja neljas Ühendkuningriigis * teoloogia ja usuõpetuse jaoks.

Ja kõige uuemas õpetamiskvaliteedi hindamises hinnati kooli väga rahuldavaks.

Saadud kraadiõppe üliõpilastele pakutakse väljaõppekursust uurimismeetodite kohta ja antakse kohusetundlik järelevalve nende esimestel nädalatel kuni väitekirja esitamiseni. Välisüliõpilastele on olemas ka erisuunised.

Kraad programmid

Bakalaureuseõppe programmid hõlmavad BA / MA religioossetes õpingutes, BD / BD autasud ja BA / MA teoloogia.

Pakume õpetatud magistrikraadi programme mitmes ainetes ja teaduskraadi programmide nii meistrid (MSc poolt teadusuuringute, MPhil) ja doktor (PhD) taset.

Kool pakub kursusi neljas valdkonnas:

  • Piibliteadused
  • Kristluse ajalugu
  • Usuõpetus
  • Teoloogia ja eetika

E-õpe

E-õpe on osa New Collegei innovatiivsest lähenemisviisist.

Uurimisrajatised

Uuringute õpilastele kättesaadavad raamatukogud on märkimisväärsed.

New Collegei raamatukogu on Suurbritannias suurim eraldi teoloogiline kollektsioon.

Erinevate ülikoolide raamatukogude kogukäive ületab 2,25 miljonit kogust.

Lisaks on Šotimaa Rahvusraamatukogus (riiklik hoiuste raamatukogu) rohkem kui viis miljonit kogust.

Asukohad

Edinburgh

Address
New College
Mound Place

EH1 2LX Edinburgh, Šotimaa, Suurbritannia