Loe ametlikku kirjeldust

Asutatud 1451, University of Glasgow on neljas vanim ülikool inglise keelt maailmas, Arts and Humanities õpetatakse ja uuritakse selle loomisest alates. Täna oleme top 1% maailma ülikoolides.

Viimase viie sajandi ja rohkem, oleme pidevalt töötanud push piirid, mida on võimalik. Me oleme soodustanud talenti seitse Nobeli preemia laureaati, üks peaminister ja Šotimaa avaistung peaminister. Oleme võtnud Albert Einstein, et loengu päritolu üldrelatiivsusteooria. Šotimaa esimene naissoost arsti lõpetajate lõpetanud oma kraadi siin 1894 ja 1957, esimene Šotimaa on elektroonilist arvutit.

Kõik see tähendab, et kui valid siin õppida, siis jälgedes innovaatorite, peaministrid, filosoofid, Emmy auhinna võitnud tootjad, autorid ja juhid kultuuri- ja loomemajanduse sektoris.

Meie tulevik

Ülikooli kasvab ja areneb. Pärast kohas Lääne Haigla kohas 2015. aastal plaanime investeerida £ 1billion, muutes ülikooli, et saavutada meie visiooni maailmast muutuvatele campus.

Töö on peaaegu lõpule esimese etapi ümberkujundamine Kelvin Hall. See ikooniks Glasgow hoone aastaid spordi ja vaba aja koha ja koju transpordi muuseum, on andnud uue elu. Partnerlus on moodustatud hõlmab Glasgow Muuseumid, Glasgow Life, Šoti Screen Archives National Library of Scotland ja Glasgow ülikooli.

Hunterian, üle 1,3 miljoni objektid oma kollektsioone, on üks maailma ilusaimad ülikooli muuseumid. Uus nüüdisaegse rajatised Kelvin Hall võimaldab College of Arts Ülikooli Glasgow toetuma oma rahvusvahelise maine kogumise aluseks teadus- ja õppetöö, mis võimaldab palju suuremat juurdepääsu kogud samas soodustades uute õppeaasta praktika.

Faktid ja arvud

on reastatud 62. maailmas ja on esimene ja ainus Ühendkuningriigi ülikoolis tuleb arvestatud 5 Stars Plus üldine. (QS World University Rankings 2015) tervitab üliõpilast rohkem kui 140 riigis üle maailma on rohkem kui 25000 bakalaureuse ja kraadiõppe üliõpilastele on iga-aastane teadus tulu rohkem kui £ 181m kuulub maineka Russell Group juhtiv UK teadusülikoolide on reastatud top Šotimaal ja kolmas Russell Group National Student Survey 2015 on asutajaliige Universitas 21, rahvusvahelise ülikoolide rühmadel pühendatud milles ülemaailmsete standardite kõrghariduse sisaldab seas oma vilistlaste, isa ökonoomika Adam Smith, Šotimaa arhitekt üleandmise Donald Dewar ja tuntud füüsik ja insener Lord Kelvin.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

University of Glasgow

Master of Music in koosseis ja Creative Practice eesmärk on võimaldada õpilastel arendada oma koostisele tava dünaamiline, jõuline ja toetav loominguline keskkond. ... [+]

Koosseis ja Creative Practice MMUS

Master of Music in koosseis ja Creative Practice eesmärk on võimaldada õpilastel arendada oma koostisele tava dünaamiline, jõuline ja toetav loominguline keskkond. Selle eesmärk on pakkuda koolitust erinevaid lähenemisviise, kehtestamast tööriistu ja tehnikaid, mis on tänapäeva muusika tegemisel, ja julgustada uurimist, innovatsiooni ja katsetamist.

Miks see programm Üliõpilased kohustuvad suur portfell loomingulist praktikat koos kaasneva kriitiline kommentaar, valmistades neid ette koostise ja muusikalise karjääri. Õpilastel on võimalus paigutuse muusikaline või kunsti organisatsioon, kui see on olemas, ja up-to-date teadusuuringute oskuste säte digitaalse kunsti. Pakume võimalust on oma töö professionaalne ansambel, sealhulgas iga-aastane showcase kraadiõppe töö SoundThought. Meie rajatiste hulka Kontserdimaja, kolm stuudiod, audio lab ja praktika tuba. Pakkumine spetsialist õppemaksu loomemajanduse ja kultuuripoliitika keskuses Cultural Policy Research. Meil on valikus kaasaegseid ja ajaloolisi klahvpillid sealhulgas kaks Steinway Mudel D tiibklaveritega, mis on 1840. aastal Broadwood tiibklaver, klassikaline forte-piano ja kaks klavessiinid. Muud vahendid kuulub School sisaldavad valik löökpillid, et Consort viols, barokk stringid, plokkflöödid, crumhorns ja muud puhkpillid. Kontserdimaja on varustatud difusiooni süsteemi jõudlust elektroakustilise muusika. Selle UNESCO City of Music, Glasgow on edukas muusika, tulemuslikkuse ja kaasaegse kunsti stseene. See on koduks paljudele orkestrid ja ansamblid, sealhulgas BBC Šoti Sümfooniaorkestri ja Royal Scottish National Orchestra, mistõttu on väljapaistev koht compostional uuring. ... [-]
Suurbritannia Glasgow
August 2020
Inglise
Päevane õpe
2 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Glasgow

See programm annab teile võimaluse jätkata oma huve inglise kirjandus kraadiõppes laias valikus kursused juhivad rahvusvaheliselt tuntud eksperdid. ... [+]

Inglise kirjandus MLitt

See programm annab teile võimaluse jätkata oma huve inglise kirjandus kraadiõppes laias valikus kursused juhivad rahvusvaheliselt tuntud eksperdid. Keskseks uurimistöö kursuse tutvustab teile peamisi oskusi kraadiõppesse, samas paindlik määral struktuur võimaldab teil valida rikkalikult valikaineid pakutakse School of Critical Studies ja mujal College of Arts, või isegi kaugemale . Võite jätkata üks spetsialist rada pakutud inglise kirjandus, sealhulgas Fantasy, keskaja ja kaasaegne, Modernities ja Victoria kirjandus. Programm lõpeb võimalus kirjutada väitekirja sobiva inglise kirjandus seotud teema oma valik.

Miks see programm Struktuuri kraadi võimaldab teil jälgida kas eritellimusel inglise kirjandus MLitt programmi, ehitades oma rada läbi erinevaid kursusi, või üks paljudest spetsialist rada, et see sobiks teie huve (vt allpool). Teil on juurdepääs maailmatasemel raamatukogude ja muuseumide samuti erakordne mitmekesisus kultuuri-, kirjandus- ja kunstiteoste sündmusi, mis muudab Glasgow nagu elav koht kraadiõppesse. Tuum teadustöö oskusi programm hõlmab kohandatud seminarid ülikooli arhiivi ja maailmatasemel erikogude, samuti anda akadeemilise ja tehnilisi oskusi, mida on vaja, et olla edukas kraadiõppes ülikooli ja teiste töökeskkonda. ... [-]
Suurbritannia Glasgow
August 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Glasgow

MMUS Musiikkitieteen annab õpilastele intensiivset uuring praeguste suundumuste muusikateaduse kõrgtasemel. Programm ühendab laia baasi muusikateaduslikud teadusuuringud, ... [+]

Muusikateaduse MMUS

MMUS Musiikkitieteen annab õpilastele intensiivset uuring praeguste suundumuste muusikateaduse kõrgtasemel. Programm ühendab laia baasi muusikateaduslikud teadusuuringud, sealhulgas teoreetilisi ja metodoloogilisi lähenemisi alates historiograafia, analüüsi, sotsioloogia ja kultuuri ning kriitilise uurimuse muusika, koos võimalusega spetsialiseerunud valdkondades nagu Popular Music Studies, Screen Music Studies ajalooliselt informeeritud Performance praktika (akadeemiline lähenemisviise ainult) ja Sonic Arts Esteetika ja kriitika.

Miks see programm Osutamine praktikale muusikaline või kultuuri ja kunsti organisatsioonid Ette õppemaksu digitaalse muusikateaduse Pakkumine spetsialist õppemaksu loomemajanduse ja kultuuripoliitika keskuses Cultural Policy Research Selle UNESCO City of Music, Glasgow on unikaalne keskus loomingulise tegevuse erinevates valdkondades, alates klassikalisest orkestrid ja ansamblid, sealhulgas BBC Šoti Sümfooniaorkestri ja Royal Scottish National Orchestra, et legendaarne kohtades rahvalik ja muusika, tehes seda väljapaistev koht jaoks muusikateaduslikud uuring. Meie rajatiste hulka Kontserdimaja, kolm stuudiod, audio lab ja praktika tuba Meil on suurepärane kollektsioon kaasaegse ja ajaloolise klahvpillid sealhulgas kaks Steinway Mudel D tiibklaveritega, mis on 1840. aastal Broadwood tiibklaver, klassikaline forte-piano ja kaks klavessiinid. Muud õigusaktid sisaldavad valiku löökpillid, et Consort viols, barokk stringid, plokkflöödid, crumhorns ja muud puhkpillid. ... [-]
Suurbritannia Glasgow
August 2020
Inglise
Päevane õpe
2 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles