University of Hull

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

University of Hull loodi 1927. aastal, tehes meist Inglismaal 14. vanima ülikooli. Uhke akadeemilise tipptaseme ning elumuutvate teadusuuringute loomise ja inspireerimisega pakume täiuslikku kombinatsiooni pärandist ja kõrgtehnoloogiast, seda kõike sõbralikus ja taskukohases tudengilinnas.

Õppetöö ja teadustöö tipptase

Hull teenis hõbedase auhinna valitsuse õpetamisoskuse raamistikus (TEF 2018), mis tunnustab tipptasemel õpetamist ja õppimist Suurbritannia ülikoolides ja kolledžites ning on spetsialiseerunud paljudele kvaliteetsetele kraadiõppe õpetatud kursustele ja kraadiõppe uurimistöödele.

Oleme teadusuuringute võimsuse 50 parima ülikooli hulgas (REF 2014) ja oleme oma teadusuuringute kava suhtes uskumatult ambitsioonikad. Me võtame vastu suured ülemaailmsed väljakutsed - tervisest elupaikadeni, toidust üleujutusteni ja tarneahelatest orjuseni. Meie seitse uurimisinstituuti koondavad teadmisi ülikooli kõigist nurkadest ning meie teadlased teevad koostööd võtmepartnerite ja sidusrühmadega, et viia läbi uuringuid, millest on kasu kõigile ning mis kujundavad ja edaspidist poliitikat kujundavad.

Rahvusvahelised üliõpilased

Hullul õppima asunud üliõpilastega enam kui 100 riigist üle maailma oleme tõeliselt ülemaailmne institutsioon. Muljetavaldav 97,9% meie rahvusvahelistest tudengitest läheb kuue kuu jooksul pärast kooli lõpetamist tööle või edasi õppima (HESA 2018).

Tihti on võimalusi kohtuda meie koduriigi ülikooli töötajatega. Kui soovite teada saada, millal järgmine kord külastame, vaadake meie veebisaidil teie riigi lehte.

Ülikoolilinnak ja tudengielu

Oleme investeerinud 300 miljonit naela uutesse rajatistesse, sealhulgas maailmatasemel raamatukogu, tipptasemel kontserdisaal, ülikoolilinnakus õppurimajutus ja uued spordirajatised. Siit leiate kõik, mida vajate õppimiseks, elamiseks ja suhtlemiseks - mitmekülgsetest tööruumidest kuni auhinnatud karjääriteenuseni - kõik ühel saidil. Meie auhinnatud üliõpilasesindus - koos enam kui 150 seltsi ja spordiklubiga - ja meie tudengite tugimeeskond - pakuvad nõu tervise ja heaolu, raha, õppetoetuse küsimustes - tagades selle, et saaksite ülikoolist kõige paremini kasu.

Avastage virtuaalset ringkäiku, et näha meie enda ilusat, rohelist linnakut!

122372_InternationalStudentAmbassadorsSatChattingonGrass-219crop.jpeg

Oleme ka ainus ülikool, kes on Team GB ametlik partner. See eksklusiivne kuueaastane partnerlus on kasulik meie õpilastele, tutvustades ühiste teadus- ja ettevõtlusprojektide võimalusi ning karjääri edendavaid võimalusi.

Tasud ja rahastamine

Õppetasud on eri kursuste ja programmide jaoks erinevad. Lisateavet leiate meie veebisaidilt ning meie stipendiumide ja stipendiumide ning rahvusvaheliste stipendiumide kohta käivatelt lehtedelt.

Sisenemise nõuded

Aktsepteerime mitmesuguseid rahvusvahelisi kvalifikatsioone, et saada sisenemisnõuete kohta teavet meie bakalaureuse- ja magistriõppe kursuste lehtedelt.

Kui inglise keel pole teie esimene keel ja kui vajate enne meiega õppimist rohkem tuge, pakume sessioonieelseid inglise keele kursusi erinevatel tasemetel.

Kui soovite University of Hull selle programmi kohta rohkem teavet, täitke vorm ja lugege meie privaatsuspoliitikat .

Asukohad

Hull

Address
Cottingham Road
HU6 7RX Hull, Inglismaa, Suurbritannia