Loe ametlikku kirjeldust

University of Hull loodi 1927. aastal, tehes meist Inglismaal 14. vanima ülikooli. Uhke akadeemilise tipptaseme ning elumuutvate teadusuuringute loomise ja inspireerimisega pakume täiuslikku kombinatsiooni pärandist ja kõrgtehnoloogiast, seda kõike sõbralikus ja taskukohases tudengilinnas.

Õppetöö ja teadustöö tipptase

Hull teenis hõbedase auhinna valitsuse õpetamisoskuse raamistikus (TEF 2018), mis tunnustab tipptasemel õpetamist ja õppimist Suurbritannia ülikoolides ja kolledžites ning on spetsialiseerunud paljudele kvaliteetsetele kraadiõppe õpetatud kursustele ja kraadiõppe uurimistöödele.

Oleme teadusuuringute võimsuse 50 parima ülikooli hulgas (REF 2014) ja oleme oma teadusuuringute kava suhtes uskumatult ambitsioonikad. Me võtame vastu suured ülemaailmsed väljakutsed - tervisest elupaikadeni, toidust üleujutusteni ja tarneahelatest orjuseni. Meie seitse uurimisinstituuti koondavad teadmisi ülikooli kõigist nurkadest ning meie teadlased teevad koostööd võtmepartnerite ja sidusrühmadega, et viia läbi uuringuid, millest on kasu kõigile ning mis kujundavad ja edaspidist poliitikat kujundavad.

Rahvusvahelised üliõpilased

Hullul õppima asunud üliõpilastega enam kui 100 riigist üle maailma oleme tõeliselt ülemaailmne institutsioon. Muljetavaldav 97,9% meie rahvusvahelistest tudengitest läheb kuue kuu jooksul pärast kooli lõpetamist tööle või edasi õppima (HESA 2018).

Tihti on võimalusi kohtuda meie koduriigi ülikooli töötajatega. Kui soovite teada saada, millal järgmine kord külastame, vaadake meie veebisaidil teie riigi lehte.

Ülikoolilinnak ja tudengielu

Oleme investeerinud 300 miljonit naela uutesse rajatistesse, sealhulgas maailmatasemel raamatukogu, tipptasemel kontserdisaal, ülikoolilinnakus õppurimajutus ja uued spordirajatised. Siit leiate kõik, mida vajate õppimiseks, elamiseks ja suhtlemiseks - mitmekülgsetest tööruumidest kuni auhinnatud karjääriteenuseni - kõik ühel saidil. Meie auhinnatud üliõpilasesindus - koos enam kui 150 seltsi ja spordiklubiga - ja meie tudengite tugimeeskond - pakuvad nõu tervise ja heaolu, raha, õppetoetuse küsimustes - tagades selle, et saaksite ülikoolist kõige paremini kasu.

Avastage virtuaalset ringkäiku, et näha meie enda ilusat, rohelist linnakut!

122372_InternationalStudentAmbassadorsSatChattingonGrass-219crop.jpeg

Oleme ka ainus ülikool, kes on Team GB ametlik partner. See eksklusiivne kuueaastane partnerlus on kasulik meie õpilastele, tutvustades ühiste teadus- ja ettevõtlusprojektide võimalusi ning karjääri edendavaid võimalusi.

Tasud ja rahastamine

Õppetasud on eri kursuste ja programmide jaoks erinevad. Lisateavet leiate meie veebisaidilt ning meie stipendiumide ja stipendiumide ning rahvusvaheliste stipendiumide kohta käivatelt lehtedelt.

Sisenemise nõuded

Aktsepteerime mitmesuguseid rahvusvahelisi kvalifikatsioone, et saada sisenemisnõuete kohta teavet meie bakalaureuse- ja magistriõppe kursuste lehtedelt.

Kui inglise keel pole teie esimene keel ja kui vajate enne meiega õppimist rohkem tuge, pakume sessioonieelseid inglise keele kursusi erinevatel tasemetel.

Kui soovite University of Hull selle programmi kohta rohkem teavet, täitke vorm ja lugege meie privaatsuspoliitikat .

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

University of Hull

Programm MMus on valdkonna juhtiv, võimaldades võrratut spetsialiseerumist ja huvide segunemist väga erinevates valdkondades, sealhulgas etendus, kompositsioon (akustilin ... [+]

Kursuse ülevaade

Saage muusikuks, kellega tahate olla, tänu paindlikule magistrikraadile Hull'is.

Programm MMus on valdkonna juhtiv, võimaldades võrratut spetsialiseerumist ja huvide segunemist väga erinevates valdkondades, sealhulgas etendus, kompositsioon (akustiline, elektroakustiline, helikunst), dirigeerimine, muusikatehnika, lindistamine, tootmine, pedagoogika, filmimuusika, esteetika, filosoofia, semiootika, ajalooline ja kriitiline muusikateadus, džässiuuringud, levimuusika uuringud, muusikapsühholoogia, teooria ja analüüs.

See kursus on suunatud neile, kellel on eriline huvi jätkata muusikaõpinguid kõrgemal tasemel ning see annab üliõpilastele mitmesuguseid ülekantavaid oskusi. MMuse saamine avab karjäärivõimalused muusikas ja paljudes teistes valdkondades, kus kriitilise uurimise oskus ja edasijõudnute võimete demonstreerimine on hädavajalikud.... [-]

Suurbritannia Hull
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MA

University of Hull

MA Haridus on paindlik programm neile, kes soovivad laiendada oma teadmisi ja mõistmist praegustest hariduspraktikatest, haridusmaailma arutelu kaasaegsetest teemadest ja ... [+]

Kursuse ülevaade

MA Haridus on paindlik programm neile, kes soovivad laiendada oma teadmisi ja mõistmist praegustest hariduspraktikatest, haridusmaailma arutelu kaasaegsetest teemadest ja hariduspraktikaga seotud võtmeküsimustest.

Rõhk kogu magistriõppe programmis on teie iseseisva kriitilise mõtlemise arendamisel ja probleemide lahendamisel. Kasutades päringupõhist lähenemist, on programmi eesmärk anda teile võimalus uurida teid huvitavaid teemasid üksikasjalikult.

MA Haridust saab õppida ühe aasta täistööajaga või kahe aasta osalise tööajaga. See aitab õpetajatel arendada haridusalast mõistmist, analüüsioskust ja juhtimisomadusi, mis on vajalikud õpilaste arengu ja koolitulemuste parandamiseks.... [-]

Suurbritannia Hull
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

University of Hull

Uuringud näitavad, et tööandjad eelistavad tööpakkumisi, millel on asjakohane töökogemus. Seda silmas pidades töötasime välja praktikakohal populaarse MSc ärijuhtimise. ... [+]

Kursuse ülevaade

Uuringud näitavad, et tööandjad eelistavad tööpakkumisi, millel on asjakohane töökogemus. Seda silmas pidades töötasime välja praktikakohal populaarse MSc ärijuhtimise.

See programm järgib samas vormis nagu MSc Business Management, kuid neljakuulise praktikaga. See on osa teie lõplikust hinnangust. See aitab teil saada pädevaks ja enesekindlaks professionaaliks, kellel on peamised akadeemilised teadmised ja praktilised oskused.

Kogu programmi vältel saate tervikliku ülevaate organisatsioonide toimimisest. Võtta vastu hulk strateegilisi, kaasaegseid vaatenurki ja omandada valdamine turunduse, rahanduse ja personalijuhtimise alal. See suurendab teie võimet viia läbi muudatusi, millest on kasu kogu organisatsioonile.... [-]

Suurbritannia Hull
September 2020
Inglise
Päevane õpe
16 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Hull

Paljud tööandjad soovivad värvata kõrgelt haritud elektri- ja elektroonikainsenereid ning see MSc pakub teile nii edasijõudnutele teadmisi laiast valdkonnast kui ka kõrge ... [+]

Kursuse ülevaade

Paljud tööandjad soovivad värvata kõrgelt haritud elektri- ja elektroonikainsenereid ning see MSc pakub teile nii edasijõudnutele teadmisi laiast valdkonnast kui ka kõrgelt otsitud ja ülekantavaid oskusi, mida tööandjad hindavad.

See on paindlik ja paljude võimalustega programm, mis sobib teie eelistustega, võimaldades teil omandada ainepõhiseid ja üldisi oskusi ning ühendab akadeemilise sügavuse praeguse tööstuspraktikaga reaalsete insenerirakenduste kontekstis. Uurite teadusuuringute ja uute tehnoloogiatega seotud põhivaldkondade ja eriteemade tasakaalu. Paljud projektid viiakse läbi uurimisrühmades või on seotud tööstusega.

Akrediteeritud inseneri- ja tehnoloogiainstituudis (IET), see programm kohtub edasiseks õppimiseks, et end harta inseneriks registreerida. Kandidaadid peavad omama CEng akrediteeritud BEng / BSc (Hons) bakalaureuse esimese astme täita CEng täielik registreerimine... [-]

Suurbritannia Hull
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Hull

See programm on ideaalne neile, kes praegu töötavad HR-is, kes soovivad oma karjääripotentsiaali edendada või neile, kes soovivad alustada HR-karjääri. ... [+]

Kursuse ülevaade

Inimesed on iga ettevõtte keskmes, mis tähendab, et suure jõudlusega personalijuhtimise (HR) funktsioon on üks äriedu võtmeid. Hulli ülikooli ärikool on Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD) heaks kiidetud keskus. Selle kursuse lõpetanud saavad kandideerida CIPD-sse, et saada Chartered Memberiks, kellel on tunnustatud staatus ja karjäärieelised.

Meie uurimistöös aktiivsed töötajad viivad klassiruumi oma rahvusvaheliselt tunnustatud teadmised, ühendades tipptasemel teooria reaalse maailma reaalajas juhtumiuuringutega, tuginedes tugevatele praktilistele kogemustele.

See programm on ideaalne neile, kes praegu töötavad HR-is, kes soovivad oma karjääripotentsiaali edendada või neile, kes soovivad alustada HR-karjääri. Võite ka õppida seda programmi osalise tööajaga kraadiõppe või magistriõppe tasemel. Te saate arendada programmi kaudu teadvustades eetilisi dilemmasid ja ettevõtete sotsiaalse vastutuse probleeme ning tegelema nende mõistmisega, mõistab personalijuhtimise panus organisatsiooni edusse.... [-]

Suurbritannia Hull
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Hull

Meie magistrikraad on akrediteeritud logistika kõige olulisemate kutseorganisatsioonide poolt - Chartered Institute of Logistics and Transport (CILT) ja Chartered Institu ... [+]

Kursuse ülevaade

Meie magistrikraad on akrediteeritud logistika kõige olulisemate kutseorganisatsioonide poolt - Chartered Institute of Logistics and Transport (CILT) ja Chartered Institute of hankimise ja pakkumise (CIPS) - andes teile selles konkurentsivaldkonnas edumaa.

Programmi sisu hõlmab õppekäike, tööstuses esinejaid ning tugevat praktilist ja probleemide lahendamise elementi, mida pakuvad töötajad, kes on tunnustatud eesrindlike teadusuuringute ja tööstuse parimate tavade tõlkimise eest.

Te saate tuttavaks tööriistade ja tehnikatega, mis on vajalikud tõhusate ja tõhusate tarneahelate arendamiseks, mis pakuvad lõpptarbijale kõrgemat väärtust ja hõlbustavad jätkusuutlikku ettevõtte kasvu. Uurite praegust teooriat ja teadusuuringuid, näete, kuidas see praktikat teavitab, ja töötate välja reaalse elu logistika ja tarneahela probleemidele uuenduslikke lahendusi.... [-]

Suurbritannia Hull
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Hull

Meie masinaehituse magistrantuuril on tööalane konkurentsivõime ja see annab teile võimaluse arendada masinaehituse teoreetiliste ja praktiliste rakenduste põhjalikke tea ... [+]

Kursuse ülevaade

University of Hull asub piirkonnas, kus on elav ja kasvav tööstusharu, kus asuvad olulisemad lennunduse, kosmose, keemia-, inseneri-, farmaatsia-, transpordi-, mere- ja energiatööstuse esindajad. See teeb linnast ideaalse asukoha masinaehituse õppimiseks - suurim inseneriteadus, mis pakub karjäärivõimalusi enamikus tööstussektorites.

Meie masinaehituse magistrantuuril on tööalane konkurentsivõime ja see annab teile võimaluse arendada masinaehituse teoreetiliste ja praktiliste rakenduste põhjalikke teadmisi, mõistmist ja mõistmist, sealhulgas kriitilise teadlikkuse omandamist aktuaalsetest probleemidest ja arengutest. Suurt rõhku pannakse teadmiste praktilisele rakendamisele. Ülikoolil on tihedad, otsesed sidemed tööstusega, pakkudes teile võimalusi töötada reaalse maailma inseneriprojektide kallal ja parandada oma karjäärivõimalusi. See programm on välja töötatud, et pakkuda top-up lõpetajatele, kes on lõpetanud bakalaureuseõppe masinaehituses või sellega seotud aines.... [-]

Suurbritannia Hull
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Address
Cottingham Road
HU6 7RX Hull, Inglismaa, Suurbritannia