Loe ametlikku kirjeldust

Meist

Kent Arhitektuurikool on üks edukamaid arhitektuurikoolisid Suurbritannias. Uuenduslikud programmid, stuudio-põhised õpetused, professionaalsed sidemed ja suurepärased võimalused ühendavad inspireeriva õpikeskkonna loomise.

  • 10th Guardiani ülikooli juhendis 2018.
  • 90% viimase aasta Arhitektuuriüliõpilastest olid rahul oma kursuse üldise kvaliteediga.
  • 3RD lõpetaja väljavaated Guardian University Guide 2018.
  • 91% Arktika üliõpilastest, kes lõpetasid Kenti 2016. aastal, olid ametialastel töökohtadel või kuue kuu jooksul täiendavalt õppinud (DLHE).

Meie nägemus

Kenti Arhitektuurikoolis on edasi-mõeldav filosoofia. Me ühendame tänapäevase uurimistöö haridusraamistikuga, mis valmistab teid ette akadeemilisele ja professionaalsele maailmale.

Meie õpilased saavad kasu Ühendkuningriigis kõige edukamast õpikeskkonnast. Lisaks loomingulisele stuudiokultuurile omandate kogemusi ka kõige uuemate rajatiste ja seadmete kasutamisel, mis valmistab teid ette tööst tööst või edaspidiseks õppimiseks.

Oleme välja töötanud ja säilitanud tihedad sidemed kohalike ettevõtete, piirkondlike kogukondade ja ehitatud keskkonnaküsimustega. See on viinud meie üliõpilased ja lõpetajad, kes töötavad üksteise kõrval kohaliku piirkonna otseselt mõjutavate projektidega, ning paljud meie üliõpilased töötavad professionaalselt tunnustatud arhitektuuripraktikas kogu maailmas.

Kõige uuemad rajatised

Kent Arhitektuurikool on varustatud uusimate ressurssidega, sealhulgas kaasaegse disainstuudioga, spetsiaalse mudeli töökojas, milles on laserlõikamisseadmed ja 3D trükkimine, ning uusima tehnoloogiaga arvutistudio.

Meie state-of-the-art digitaalse kriitikavaldkonna ruumil on kaheksa kõrgtehnoloogilist 70-tollist uTouch-ekraani HD-eraldusvõimega. Need annavad meie õpilastele ja juhendajatele võimaluse suhelda ja panustada ettekandeid ja õpetusi.

Inspirational õpetamine

Meie entusiastlikel akadeemilistel töötajatel on aastatepikkune õpetamisoskused kraadiõppe tasemel ja erilised eelised ajaloo, keskkonna, tehnilise ja digitaalse aspekti suhtes. Me kasutame uuenduslikku lähenemist õpetamisele, mis arendab teie disaini kindlustunde läbi eksperimendi ja projekti töö.

Teie akadeemilist õpet täiendab Briti Arhitektide Kuninglik Instituut (RIBA) juhendamiskava. Samuti saate kasu praktilisest kaasatusest kohalike arhitektide ja projektidega ning õppetöödega, mis on saadaval väljaspool Kenti Arhitektuurikooli, näiteks väljasõidud ja õppereisid.

Tipptaseme uurimine

Kenti Arhitektuurikoolil on oma teadustöö kvaliteedi suhtes rahvusvaheline maine. Meie teadustöötajad tegutsevad nii riiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil akadeemilistes ja erialasemates konverentsides ning avaldavad ja avaldavad kohalikke ja riiklikke meediasid.

Me edendame uuenduslikke ja interdistsiplinaarseid teadusuuringuid, rõhutades jätkusuutlikku disaini. Me hostiks kaks uurimiskeskust: Euroopa Arhitektuuriuuringute Keskus (CREAte) ja arhitektuuri ja säästva keskkonna keskus (CASE).

Muljetavaldavad väljavaated

Õppimine Kent Arhitektuurikool pakub teile edukat karjääri. Lisaks oma kutseoskuste tõstmisele arendame ka teie ülekantavaid oskusi, nagu kommunikatsioon, meeskonnatöö, probleemide lahendamine ja arvutioskused.

Paljud meie üliõpilased jätkavad töötamist professionaalselt tunnustatud arhitektuuripraktikas kogu maailmas, nagu näiteks Grimshaw Architects, Farrells, HLM Architects, HOK, Jestico Whiles ja Herzog

Ametialane tunnustus

Meie programmid valideerivad RIBA, ja auhindu näeb ette arhitektide registreerimise juhatus (ARB). See võimaldab teil töötada professionaalse arhitekti täieliku akrediteerimise poole.

Arhitektuuri BA (Hons) edukaks lõpetamiseks nähakse ette erand ARB / RIBA eksamide 1. osast, samas kui kaheaastase MArch programm annab erandi ARB / RIBA eksamite 2. osast.

Asukoht

Kent Arhitektuurikool põhineb meie Canterbury ülikoolilinnakul, kus on esimese klassi akadeemilised ja vaba aja veetmise võimalused. Oleme varustatud uusimate ressurssidega ja meie ilus loodus pakub palju rahulikke ruume õppimiseks ja lõõgastumiseks.

Kõik, mida vajate ülikoolilinnakule, on jalutuskäigu kaugusel, sealhulgas üldkasutus, raamatupood, pank, meditsiinikeskus ja apteek. Võite minna ülikoolilinnaks, et uurida linna keskaegseid hooneid, ajaloolisi pubisid ja hulgaliselt kauplusi, ja Londonist on rongist vaid mõne tunni kaugusel.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

University of Kent, Kent School of Architecture

Arhitektuuri ja linnakeskkonna digitaalse visualiseerimise nälg on kasvanud eksponentsiaalselt nii arhitektuuri kui ka filmide tööstuses. Kuna arukate arhitektuuriliste j ... [+]

Arhitektuuri ja linnakeskkonna digitaalse visualiseerimise nälg on kasvanud eksponentsiaalselt nii arhitektuuri kui ka filmide tööstuses. Kuna arukate arhitektuuriliste ja kinematoloogiliste probleemide tundmaõppimisega tegelevate modelleerijate ja animaatorite vajadus suureneb, arendab arhitektuuri visualiseerimise magister oma oskusi arhitektuuri ja linnakeskkonna edastamiseks erinevate rakenduste ja vaatajaskondade jaoks.

Ülevaade

Arhitektuuri visualiseerimise magistriõppes õpivad ühiselt Kent Arhitektuuriülikool ja Engineering School ja Digital Arts. Tuginedes edukatele magistriprogrammidele arvutianimatsiooni ja digitaalsete visuaalsete efektidega, võimaldab see MA õpilastel arenenud tasemel oskusi, teadmisi ja arusaamu digitaalse simulatsiooni ja 3D-modelleerimise kohta, mis varustab neid professionaalse arhitektuuri visualiseerimisega.... [-]

Suurbritannia Canterbury
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Kent, Kent School of Architecture

Arhitektuuri ja linnaplaneerimise magister (MAUD) on laiaulatuslik magistrikraad arhitektuuriprogrammi, mis annab teile kaasaegse arhitektuuri ja linnade kujundamise inte ... [+]

Arhitektuuri ja linnaplaneerimise magister (MAUD) on laiaulatuslik magistrikraad arhitektuuriprogrammi, mis annab teile kaasaegse arhitektuuri ja linnade kujundamise interdistsiplinaarse ja kultuuridevahelise perspektiivi. Programm teavitab teid arhitektuuri ja linnaplaneerimise uusimatest teadmistest, et valmistada teid edukaks professionaalseks tööks ülemaailmsel tasandil.

Ülevaade

Teid õpetatakse, kuidas ühendada akadeemiline analüüs loominguliste ja intellektuaalsete oskuste arendamisega. Arhitektuuri teooriat ja praktikat peame võrdselt oluliseks ja usume, et mõlemas valdkonnas on ühised jõupingutused ja tipptasemed arhitektuuri ja linnaplaneerimise edukaks ja edukaks edastamiseks vajalikud. Teid julgustatakse arendama oma loomingulisi ja kujutlusvõimeid; luua ideid ja teha tööd, mis muudaks teie arusaama arhitektuurist ja linnadest värskelt ja tõhusalt.... [-]

Suurbritannia Canterbury
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Kent, Kent School of Architecture

Arhitektuuri ja linnaplaneerimise magister (MAUD) pakub linna eripära, ühendades arhitektuuriajaloo ja teooria tugevuse kaasaegse linna uurimisega, et mõista arhitektuuri ... [+]

Ülevaade

Te uurite linna arengusuundi, eriti seoses valgustumise, industrialiseerimise, modernismi ja 21. sajandi tingimustega. Seda tehes juhindute humanitaarteaduste, kultuuriuuringute, visuaalsete kunstide, draama, filmide ja muude meediate laiemast kontekstist, mis mõjutavad linnamaastiku kujunemist.

Kultuuridevaheline, interdistsiplinaarne programm, mida te saate oma esimese ametiajaga meie Canterbury ülikoolilinnakus täies ulatuses pääseda oma suurepärase akadeemilise ja vaba aja veetmise võimalustele. Kevadperioodil saate ümber asuda Pariisi kunsti- ja kultuurikoolis, kus õppite Montparnasse ajaloolises nurgas Columbia Global Centre'is (tuntud kui Reid Hall). Külastage Pariisi sügisel, kus kohtutate meie Pariisi töötajaid ja kes sõidavad linna. Pakume nõu ja abi, et aidata teil Pariisi ümber paigutada.... [-]

Suurbritannia Canterbury
August 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

University of Kent, Kent School of Architecture

Arhitektuurikontrolli magistrikraad on mõeldud kogu maailma professionaalidele ja õppejõududele, kellel on huvi arhitektuuripärandi vastu, sealhulgas arhitektid, inseneri ... [+]

Arhitektuurikontrolli magistrikraad on mõeldud kogu maailma professionaalidele ja õppejõududele, kellel on huvi arhitektuuripärandi vastu, sealhulgas arhitektid, insenerid, arheoloogid, kunstiajaloolased, geograafid ja inspektorid.

Ülevaade

See kursus on täielikult tunnustatud ajaloolise hoonete kaitse instituudi (IHBC) poolt. Kursus pakub nii põhjalikku arusaamist arhitektuuripärandist kui ka oskustest, mis on vajalikud ajalooliste alade säilitamiseks ja arendamiseks. Kasutades oma asukohta Canterbury ajaloolises linnas, ühendab see programm kaitseteooria ja filosoofia uurimise, uurides remondi ja rekonstrueerimise tehnilisi aspekte. Linna uhkekas katedraal annab õpilastele haridusressursi, andes neile võimaluse õppida maailma kultuuripärandi säilitamise alal.... [-]

Suurbritannia Canterbury
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Kent, Kent School of Architecture

Arhitektuuri ja jätkusuutliku keskkonna (MASE) magistrikraad on mõeldud kogu maailmas asuvatele spetsialistidele ja õppejõududele, kes on huvitatud jätkusuutlikkusest ehi ... [+]

Arhitektuuri ja jätkusuutliku keskkonna (MASE) magistrikraad on mõeldud kogu maailmas asuvatele spetsialistidele ja õppejõududele, kes on huvitatud jätkusuutlikkusest ehitatud keskkonnas, sealhulgas arhitektid, insenerid, geograafid, maamõõtjad, ajaloolased ja linnade disainerid.

Ülevaade

MSc pakub arhitektuuri ja jätkusuutliku keskuse arhitektuuri ja jätkusuutliku keskkonna keskus - uus Kenti arhitektuuriülikooli uurimiskeskus, mis edendab teadusharudevahelist lähenemist jätkusuutlikkuse valdkonnas ehitise keskkonnas, ühendades traditsioonilised piirid kunstide ja kunstiteoste vahel. teadused, teadustöö ja praktika.

Kursuse sisu ulatub disainioskuste arendamisest ning tehnilisest ja teaduslikust arusaamast, mis on vajalik uute ja olemasolevate hoonete jätkusuutlike lahenduste väljatöötamiseks, ajalooliste ehitiste ja varasemate keskkonnatehnoloogiate analüüsimiseks, jätkusuutlikkuse ajaloolise ja kultuurilise konteksti kriitiliseks uurimiseks ja keskkonnaalane disain.... [-]

Suurbritannia Canterbury
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Marlowe Building
Address
Kent School of Architecture, Marlowe Building, University of Kent
CT2 7NR Canterbury, England, Suurbritannia
Koduleht
Telefon
+44 1227 824689