Loe ametlikku kirjeldust

Kent Ülikooli Kunstikool asub Canterbury ülikooli Canterbury ülikoolilinnakus väljaspool ajaloolist ja kultuuriliselt olulist linna Canterbury.

Kunstikool pakub bakalaureuse- ja magistriprogramme neljas valdkonnas: draama ja teater; Film; Kunstiajalugu; ja meediauuringud.

Meie üksikud auhinnaprogrammid annavad teoreetilise aluse kõrval professionaalse praktika. Pakume ka mitmesuguseid ühiseid auhindu programme, mis annavad teile võimaluse kombineerida oma kunsti kraadi teise teema. Samuti on olemas võimalused veeta aasta välismaale või paigutamisele, eeldusel, et see on hea akadeemiline areng. Me soovitame oma kraadiõppe programmi kohandada vastavalt teie huvidele ja ambitsioonidele.

Kõik meie teemad on kasulikud meie töötajate teadmiste põhjal, mis pärinevad uurimis- ja tööstustööst. Meie programmides kasutatakse ka suurepäraseid rajatisi, sealhulgas teatri tootmise, stuudio filmimise ja redigeerimisega seotud ruume, galerii ruumi ning kohapealseid kinode ja teatreid.

Kent on kõrgelt hinnatud: Guardiani ülikooli juhend 2019 asus Kenti 10. kohal Ühendkuningriigis filmi- ja meediuuringute jaoks. Ja Kent sai Ühendkuningriigi valitsuse õpetamise tipptaseme raamistikus kõrgeima reitingu kulda.

Kantiterburis endas on rikkalik kultuurielu, sealhulgas Marlowe teater ja Beaney kunsti ja teadmiste maja. Kenti omab ka oma televisioonikanalit KMTV, mis hõlmab elusid selles piirkonnas.

Linnal on ka kiirraudteeühendus Londoniga, mis võimaldab kiiret juurdepääsu kapitali rikkale kultuurielule, sealhulgas West Endi teatritele ja galeriidele. Samuti on Tate Margate vaid 30-minutilise rongireisi kaugusel.

Kenti tuntakse kui "Suurbritannia Euroopa ülikoolist", kes kasutab ära selle lähedust Mandri-Euroopaga. Eurostari terminal on vaid 15-minutilise rongireisja kaugusel Ashfordist ja Doveri sadam on vaid 30 minuti kaugusel.

Pakume MA programme, mis hõlmavad õppimist Kenti keskustes Pariisis ja Roomas, sealhulgas filmi- ja ajalooteaduste ja filosoofiate magistrikraadi, mis pakuvad meie Pariisi Kunsti- ja Kultuurikoolis terminit ja kunstiajaloo MA meie Rooma klassikaliste ja renessanssuuringute koolis. Võite ka õppida filmide või ajaloo ja filosoofia magistriõppes, mis põhinevad ainult Pariisil. Kõik meie MA ja programmid on saadaval meie Canterbury ülikoolilinnakus.

Kunstikoolil on tihedad sidemed paljude kunstipõhiste organisatsioonidega ning pakutakse teile võimalust nendega võrku ühendada ja omandada kasulikke sidemeid, mis võimaldavad teil tõhustada oma õpilaste kogemusi ja suurendada oma tööalast konkurentsivõimet.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

University of Kent, School of Arts

MA Filmi programmi õpetavad filmi eksperdid ning püütakse kaasata teid võtmeelemente, mis moodustavad filmi ja liikuvate piltide mitmekesisuse. ... [+]

Ülevaade

MA Filmi programmi õpetavad filmi eksperdid ning püütakse kaasata teid võtmeelemente, mis moodustavad filmi ja liikuvate piltide mitmekesisuse.

Filmi MA saab uurida ka Canterbury ja Pariisi vahel, esimesel korral meie Canterbury ülikoolilinnakus ja kevadel meie keskuses Pariisis. See on saadaval ka Pariisis ainult siis, kui veedate kogu aasta prantsuse pealinnas.

Mõelge Kenti videoseeria

Kunstikooli kraadiõppe direktori dr Maurizio Cinquegrani rääkimine keskendub Poolas filmitud dokumentaalfilmide rühmale, mis kujutavad endast julmade sõdade ajalugu ja juutide hävitamist holokausti ajal.

Filmiministeeriumi kohta

Kent Ülikooli filmiosakond on tuntud oma teaduse ja õpetamise tipptaseme tõttu. Kent'i kunstiteos (sealhulgas film) kuulus Ühendkuningriigi teadustööjõu hulka 1. teadusuuringute tipptaseme raamistiku (REF) 2014. aastal. Üks suurimaid filmiõpingute Euroopa filiaalide keskusi on 35-aastaseks tunnistatud. Filmi lähenemine filmide kultuurilise kogemuse dünaamilise osana julgustab filmi mõtlema kunsti, dokumendi ja meelelahutuse ristmikel. Läbi teooria ja praktika, individuaalsete teadusuuringute, üliõpilaste juhitud seminaride ja külalisesinejatega edendame keskkonda, kus kraadiõppurid suudavad tegeleda jätkuva kino vibrancyga.... [-]

Suurbritannia Canterbury
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Kent, School of Arts

See sisaldab terminit Roomas, kus juhime Ameerika Ühendriikide Rooma Ameerika Ülikooli. Käesolevas MA-s käsitletakse mitmesuguseid teemasid ja lähenemisviise, keskendudes ... [+]

Ülevaade

See sisaldab terminit Roomas, kus juhime Ameerika Ühendriikide Rooma Ameerika Ülikooli. Käesolevas MA-s käsitletakse mitmesuguseid teemasid ja lähenemisviise, keskendudes eelkõige keskaegsele, renessansi- ja barokkimajale Itaalias. Esimest terminit õpetatakse Canterburis.

Rooma ajaloos keskendub see MA Rooma kunstile, mille tuumikursus ulatub peaaegu kaks aastatuhandet ja uurib igavese linna muutuvat nägu. See tuum kulutab ajavahemikul 1400-1700 rohkem aega, mis on ka ajavahemik, mille järel valitakse mitmest teemast teise kursus. Te uurite Rooma kunsti esimest kätt, külastades asjakohaseid saite ja muuseume, kus on võimalused Rooma ajaloo ja konkreetsete kunstnike uurimiseks. Kenti töötajad on osa Rooma kevadportaalist, et tagada akadeemilise juhendamise ja pastoraalse toetuse järjepidevus.... [-]

Suurbritannia Canterbury
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

International Student Testimonial

Graduate Profile - Eleni Duke

Graduate Profile - Niamh Lynam-Cotter

Graduate Profile - Colum McGuire

Graduate Profile - Piers Bailey

Jarman Building
Address
School of Arts, University of Kent, Jarman Building, The University of Kent
CT2 7UG Canterbury, England, Suurbritannia
Koduleht
Telefon
+44 1227 764000