University of Kent, School of Arts

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Kent Ülikooli Kunstikool asub Canterbury ülikooli Canterbury ülikoolilinnakus väljaspool ajaloolist ja kultuuriliselt olulist linna Canterbury.

Kunstikool pakub bakalaureuse- ja magistriprogramme neljas valdkonnas: draama ja teater; Film; Kunstiajalugu; ja meediauuringud.

Meie üksikud auhinnaprogrammid annavad teoreetilise aluse kõrval professionaalse praktika. Pakume ka mitmesuguseid ühiseid auhindu programme, mis annavad teile võimaluse kombineerida oma kunsti kraadi teise teema. Samuti on olemas võimalused veeta aasta välismaale või paigutamisele, eeldusel, et see on hea akadeemiline areng. Me soovitame oma kraadiõppe programmi kohandada vastavalt teie huvidele ja ambitsioonidele.

Kõik meie teemad on kasulikud meie töötajate teadmiste põhjal, mis pärinevad uurimis- ja tööstustööst. Meie programmides kasutatakse ka suurepäraseid rajatisi, sealhulgas teatri tootmise, stuudio filmimise ja redigeerimisega seotud ruume, galerii ruumi ning kohapealseid kinode ja teatreid.

Kent on kõrgelt hinnatud: Guardiani ülikooli juhend 2019 asus Kenti 10. kohal Ühendkuningriigis filmi- ja meediuuringute jaoks. Ja Kent sai Ühendkuningriigi valitsuse õpetamise tipptaseme raamistikus kõrgeima reitingu kulda.

Kantiterburis endas on rikkalik kultuurielu, sealhulgas Marlowe teater ja Beaney kunsti ja teadmiste maja. Kenti omab ka oma televisioonikanalit KMTV, mis hõlmab elusid selles piirkonnas.

Linnal on ka kiirraudteeühendus Londoniga, mis võimaldab kiiret juurdepääsu kapitali rikkale kultuurielule, sealhulgas West Endi teatritele ja galeriidele. Samuti on Tate Margate vaid 30-minutilise rongireisi kaugusel.

Kenti tuntakse kui "Suurbritannia Euroopa ülikoolist", kes kasutab ära selle lähedust Mandri-Euroopaga. Eurostari terminal on vaid 15-minutilise rongireisja kaugusel Ashfordist ja Doveri sadam on vaid 30 minuti kaugusel.

Pakume MA programme, mis hõlmavad õppimist Kenti keskustes Pariisis ja Roomas, sealhulgas filmi- ja ajalooteaduste ja filosoofiate magistrikraadi, mis pakuvad meie Pariisi Kunsti- ja Kultuurikoolis terminit ja kunstiajaloo MA meie Rooma klassikaliste ja renessanssuuringute koolis. Võite ka õppida filmide või ajaloo ja filosoofia magistriõppes, mis põhinevad ainult Pariisil. Kõik meie MA ja programmid on saadaval meie Canterbury ülikoolilinnakus.

Kunstikoolil on tihedad sidemed paljude kunstipõhiste organisatsioonidega ning pakutakse teile võimalust nendega võrku ühendada ja omandada kasulikke sidemeid, mis võimaldavad teil tõhustada oma õpilaste kogemusi ja suurendada oma tööalast konkurentsivõimet.

Asukohad

Canterbury

Jarman Building

Address
School of Arts, University of Kent,
Jarman Building, The University of Kent

CT2 7UG Canterbury, Inglismaa, Suurbritannia
Telefon
+44 1227 764000