Loe ametlikku kirjeldust

Maailmatasemel õpetamine ja teadustöö

Lincoln Ülikool on saanud kulda 2017. aasta õpetamise tipptaseme raamistikus, mida hinnatakse jätkuvalt väljapaistvaks õpetamiseks, õppimiseks ja tulemuste saavutamiseks õpilastele. Ülikool on loonud ka rahvusvahelise õpetamise ja teadustöö kvaliteedi maine, kusjuures akadeemikud ja üliõpilased töötavad koos suurte projektidega erinevates valdkondades nagu vähktõve ravi, veevarustus ja vähese CO2-heitega tehnoloogia.

Kvaliteedi tagamise agentuur tunnustas Lincolni ülikooli oma lähenemisviisi kohta õpilaste õppimisvõimaluste suurendamisele. Lincoln on järjestatud Ühendkuningriigi top 50 asutusena nii Guardiani ülikooli juhendis 2018 kui ka The Complete University Guide 2017. Lincoln'i Ülikool on samuti nime saanud Suurbritannia kümnes ülikooli rahulolu üliõpilaste ja rahvusvaheliste üliõpilaste poolt Whatuni õpilaste valiku auhinnadelt 2017. aastal.

Ajalooline kesklinna asukoht

Lincoln Ülikooli auhinnatud ülikoolilinnak pakub kaasaegset ja õpilaskeskne keskkonda maalilises Brayfordi basseini jahisadamas, kus kõik, mida vajate, on kas ülikoolilinnakus või lühikese jalutuskäigu kaugusel kesklinnast. Lincoln on oma keskaegse lossi ja üheks peenemate katedraalidega Euroopas ajaloolisteks ja koduks galeriide, kinode, kaubanduskeskuste, restoranide, baaride ja ööklubide jaoks.

Lincolni ülikooli põhifaktid

1. Ülikool töötab oma linna ja kogu rahvas

 • Ülikool on investeerinud ligikaudu 200 miljonit USA dollarit Brayfordi basseini ülikoolis, mis on muutnud linnakeskuse prügilasparkideks, taaselustanud ala ja andnud investeeringuid jaemüügi, vaba aja veetmise ja kinnisvara sektorist. Järgmise paari aasta jooksul plaanime ülikoolilinnakus ümber tuua 130 miljonit naela.
 • Lincoln'i ülikool on hinnanguliselt kohalikule majandusele üle 300 miljoni naela, kahekordistades kohaliku majanduskasvu määra ja luues rohkem kui 3000 uut töökohta.
 • Ülikooli auhinnatud ettevõtlusinkubatsioonikeskus Sparkhouse on toetanud rohkem kui 300 uut ja kasvavat ettevõtet, kes asuvad piirkonnas ja loovad üle 450 uue töökoha.

2. Ühendkuningriigi tööstuse ja majanduse toetamine

 • Lincoln on tunnustatud, et juhtida seda edukate äriettevõtete partnerlustesse. Seda rõhutasid Sir Andrew Witty ja Sir Tim Wilsoni hiljutised tööstuse ja akadeemiliste ringkondade vahelised seosed.
 • Ülikooli Holbeachi ülikoolis toimuva riikliku toiduainete tootmise keskus on state-of-the-art koolituskeskus, mida sponsoreerib ja ajakohastab mitme miljardi naela toiduainetööstus.
 • Ülikool pakub tööalast õppimist tööstusele ja kaitseministeeriumile, suurendades tööjõu oskusi ja säästes Ühendkuningriigi maksumaksja miljoneid naela.
 • Lincoln avas koostöös Siemens plcga 25 aastaga Ühendkuningriigi esimese sihtotstarbelise insenerikooli. Seda teedrajavat lähenemisviisi tööandjatega töötamisele tunnustatakse mitmete riiklike auhindade ja tunnustuste, sealhulgas Times Higher Education Awardi ja Lord Staffordi auhinna kaudu.
 • Ülikool on loonud uue Lincolnin teaduse ja innovatsiooni pargi koostöös Lincolnshire'i kooperatiiviga teaduse ja tehnoloogia sektoris tehtavate investeeringute hubina. Juunior Joseph Banks Laboratories avati septembris 2014.
 • Lincolni teadlaste ja ülikoolilõpetajate teadmised on teadmiste vahetamise partnerlussuhete kaudu kaasatud riiklikesse ja kohalikesse ettevõtetesse.
 • Viimasel viiel aastal ettevõtted ja avaliku sektori poolt ülikoolilt ostetud lepingute uurimis- ja nõustamisteenused on peaaegu 16 miljonit dollarit.

3. Uuringud, millel on tõeline mõju inimestele ja ühiskonnale

 • Lincoln Ülikool toodab maailma juhtivaid teadusuuringuid paljudes valdkondades.
 • Rohkem kui pooled (53%) uuringust, mille Ülikool esitas 2014. aasta riiklikule teadustegevuse tipptaseme raamistikule, hinnati rahvusvaheliselt suurepäraseks või maailma juhtivaks - võimalikult kõrgeimad standardid.
 • Ülikooli akadeemilise personali hulka kuulub üle 60 sisulisi professoreid, kes toetavad jõudsat teadustöö kultuuri ja kvaliteetset üliõpilaste kogemust.
 • Ülikool on koduks enam kui 40 uurimiskeskusele ja uurimisrühmadele, kes uurivad teemasid alates Vision Engineering ja Autonoomsest süsteemist kuni kaitse- ja kultuuripärandi säilitamiseni.
 • Ülikooli peamised uurimisprojektid on kasulikud ühiskonnale erinevates valdkondades nagu uus vaktsiinide väljatöötamine, põllumajandusliku toidutööstuse tehnoloogia, vähiuuringute meditsiiniline kuvamine, terrorismivastane seire, ajalooliste ehitiste säilitamine, unetuse ravi ja laste keele arendamine.
 • Multidistsiplinaarne lähenemine tagab, et paljudel projektidel osalevad kogu ülikooli erinevate koolide ja kolleegiumide eksperdid. Näiteks Lincoln'i terviseinstituut ühendab ekspertteadmised, mis hõlmavad laboripõhist teadust, et esile tuua meditsiinilist sekkumist.
 • Ülikool on pühendunud teadustööga seotud õpetamisele kogu oma õppekavas, pakkudes bakalaureuseõppe üliõpilastele võimalust töötada kraadiõppe ja akadeemilise personali uurimisprojektide kaudu läbi Lincolni teerajaja Student as Producer algatusel.

4. Väga rahul õpilased

 • Lincoln on Ühendkuningriigis üliõpilaste rahuloluga võrreldes 11-ndal kohal 2016. aastal riiklikus üliõpilasesinduses (NSS). Lisaks Lincoln on järjestatud number üks paljudes NSS valdkondades, sealhulgas zooloogia, transport ja reisimine, disain, biokeemia ja loomakasvatus.
 • Ülikool on pühendunud ettevõtlikele lõpetajate väljaarendamisele, Lincolni üliõpilastele, kellel on hea väljaõppija, ja paljud hakkavad oma edukaid ettevõtteid alustama. Üheksakümmend viis protsenti meie viimastest lõpetajatest töötasid või õppisid täiendavalt kuus kuud pärast kursuse lõpetamist, peaaegu kolm neljandikku lõpetaja rollidest [2014.-15. Aasta kõrgharidusuuringute lõpetanud sihtriigid, avaldatud juulis 2016].
 • Koostöös üliõpilaste ühinguga võimaldab Lincolni ülikool pidevalt täiustada tudengite kogemusi

5. Akadeemilise kvaliteedi saavutamine

 • Kõige värskeima kvaliteeditagamise agentuuri ülevaate käigus sai ülikool suurepärase tulemuse ja kiideti heaks uuenduslike viiside eest, mille abil õpilased oma häält said.
 • Lincolnil on uhke, et ta on akrediteeritud mitmete kutseorganisatsioonide poolt, sealhulgas õendusabi ja ämmaemandate nõukogu, Suurbritannia Royal Pharmaceutical Society, Health Professions nõukogu, üldise sotsiaaltöö nõukogu, Briti psühholoogilise ühiskonna, ajakirjanike koolituse riikliku nõukogu, perioodilise väljaõppe Nõukogu, Chartered Institute of Environmental Health, Chartered Institute of Personnel and Development, Chartered Institute of Logistics ja Transport, Law Society, Bar Council ja Biomedical Sciences Institute.

6. Ülemaailmne osalus

 • Lincolni ülikooli õpilaste hulgas on umbes 100 erinevat rahvust.
 • Ülikool on partnerlussuhetega suuremate ülikoolidega kogu maailmas ja Rahvusvaheline Uurimiskeskus töötab oma globaalse ulatuse laiendamiseks.
 • Lincoln Ülikool toetab oma haridus-, koolitus-, uurimis- ja nõustamisvajadusi rahvusvaheliste ettevõtete ja organisatsioonide jaoks.
 • Ülikool on mänginud olulist rolli Magna Carta 800. aastapäeva tähistamisel kohalikes, riiklikes ja rahvusvahelistes pidustustes 2015. aastal, kaasa arvatud 1215. tänapäeva - suurte digitaalsete kunstide platvormide loomine, mida toetab Arts Council England.

7. Kõrghariduse muutumine

 • Ülikool juhtis teedrajavat õppe maastike projekti tuleviku akadeemiliste ruumide kujundamiseks.
 • Lincoln juhtis innovaatilist õpilaste ja tootjate projekti - suurt kõrghariduse akadeemia rahastatud algatust, mille eesmärk oli uurida ja edendada teadustöös osalemist üliõpilaste teadustöös alates nende õpingute algusest.
 • Lincolni asekantsler professor Mary Stuart on Inglismaa kõrgharidusfondide nõukogu juhatus ja Ülikooli alliansi aseesimees.

8. Tugev ühenduse fookus

 • Lincolni Ülikool toetab Lincoln Book Festivali, Lincolnshire Business Awardsi, Lincolnshire Sports Awardsi ja Digitaalkultuuri sagedusfestivali.
 • Brayfordi ülikoolil on suurepärased kunstiteosed Lincolni näitekunsti keskuses, üks suuremaid teatriid regioonis, mootoriruumi elav muusika koht ja Project Space Plus kunstigalerii.
 • Ülikool korraldab mitmesuguseid tasuta osalema avalikke loenguid, sealhulgas Great Lives külaliskursuse sarja, mis toob rahvusvaheliselt tunnustatud eksperdid välja, et jagada oma õppimist, kogemusi ja teadmisi. Kõnelejad on kaasanud Sir John Hurt'i, professor Lord Robert Winstoni ja parunessi Susan Greenfieldi.
 • Lincolni Ülikool on Lincolni kultuuri- ja kunstipartnerluse partner, mis ühendab kogu riigis avalikke ja eraorganisatsioone, et toetada ja parandada turismi ja külastajate majandust.
 • Siren FM, kes viibis Lincoln'i filmi- ja meediakooli tööstuspõhises stuudios, oli Suurbritannia esimene ülikoolist võõrustatav kogukonna raadiojaam. Aastaks 2013 ja 2014 sai selle nimeks East Midlandsi raadiojaam.
 • Igal aastal pakuvad rohkem kui 1500 Lincolni üliõpilast ligikaudu 15 000 vabatahtliku töötundi väärtuslikele kogukonnaprojektidele nii linna kui ka selle ümbruses Lincolnshire'i piirkonnas. Ülikooli kogukonna poolt läbiviidud vabatahtliku tegevuse tunni kogumaksumus on hinnanguliselt ligikaudu 500 000 USA dollarit.

9. Sotsiaalne liikuvus ja mitmekesisus

 • Ülikool on pühendunud 14-19-aastaste püüdluste arendamisele ning teeb koostööd kohalike ja riiklike koolidega, et edendada ja edendada kõrghariduse arengut.
 • Osana valitsuse koostöövõrgustike riiklike koostöövõrgustike võrgustikust Lincoln Ülikool viib Lincolnshire Outreach Network'i, mis julgustab ja toetab rohkem noori kohalikest koolidest ja kolledžitest kõrgharidusele juurdepääsuks.
 • Aastal 2013 liitus Lincoln Sorrelli Sihtasutuse võrgustikuga ning ülikool korraldab Rahvusliku Kunsti ja Disaini laupäeva klubi. See tasuta ürituste programm kohalike gümnaasiumide õpilastele julgustab loovust pakkudes ekspertteadmisi disaini teemadel, millel on juurdepääs ülikooli tööstuse juhtivatele rajatistele
 • Ülikool toetab vähem soodsa taustaga õpilasi, pakkudes paljusid stipendiume ja stipendiume. Nende hulka kuuluvad Lincolni ülikooli stipendium, asekantsleri stipendium, tipptaseme stipendium, Lincolni ülikooli stipendium ja Blackburni stipendium. Tänu oma tööstusharu partnerlusele pakub ta ka Santanderi stipendiume ja Siemensi tehnikursurssi.

10. Kvaliteet ja edu paari lühikese aasta jooksul

 • Lincolni Ülikool oli esimene uus linnakeskuse ülikoolilinnak, mis ehitati 25 aasta jooksul, tänu avalikule ja eraõiguslikule tellimusele, mille panus oli 32 miljonit naelsterlingit.
 • Lincolni ülikoolilinnakut avas ametlikult Tema Majesteedi kuninganna 1996. aastal. Endine Lincolnshire'i ja Humberside ülikool sai 2001. aastal Lincolni ülikooliks.
 • Hetkel on ülikoolis Lincoln, Riseholme ja Holbeachi juures umbes 13 000 üliõpilast ja 1500 töötajat.
 • Lincoln Ülikooli üliõpilasliit võitis aastal 1997 üliõpilaste üliõpilaste ühingu (NUS) auhinnad.
 • Ülikooli rajatisi kasutati Paraolümpia sportlaste ettevalmistusjärgsest treenimislaagrist enne 2012. aasta Londoni olümpia- ja paraolümpiamänge.
Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

University of Lincoln

See magistriõppekava on informeeritud edukatest 21. sajandi teadusringkondadest University of Lincoln . ... [+]

Kursus

See magistriõppekava on informeeritud edukatest 21. sajandi teadusringkondadest University of Lincoln .

MA 21. sajandi kirjandus annab teile võimaluse arendada kriitilist arusaama kirjanduse praegusest arengust, valides erinevaid postmillenniaalseid tekste. Teil on võimalus arendada põhjalikke teadmisi kirjanduslikest žanritest ning edendada oma teadus-, kommunikatsiooni- ja kirjutamisoskusi.

Te saate kasu ka koostööst ülikooli 21. sajandi uurimisrühmaga, mis sisaldab tugevaid külgi gooti kirjanduses, naiste kirjutamises, ökokritikas, Ameerika väljamõeldis ja utoopiline kirjandus ning kooli tihedad suhted Briti kaasaegse kirjandusuuringute ühendusega (BACLS).... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

Selle astme eesmärgiks on pakkuda professionaalset ja praktilist koolitust, mis on vajalik karjääri jaoks põnevas ajakirjandusmaailmas. Samuti pakub see akadeemiliselt ra ... [+]

Kursus

Teil on võimalus ajakirjanduse kunsti õpetada praktilisest, mitmetasandilisest perspektiivist, millel on võimalus spetsialiseeruda teie valitud teabekandjale.

Teil võib olla ka võimalust kuulda ajakirjanduse tööstuse tippnimestest - eelmiste külalisesinejate hulka kuuluvad rahvusvaheliselt tuntud ajakirjanik John Pilger, Londoni Londoni 2012 BBC direktor Roger Mosey ja Channel 4 News Dorothy Byrne juht.

Inglise keel

Akrediteeringud

Kool on saanud üks esimesi institutsioone Euroopas, mille Euroopa ajakirjandusõppe ühingu (EJTA) poolt tunnustatakse tunnustusega "Tunnustatud suurepäraseks tunnustuseks".

Kuidas sa õpid

Uuring on praktiliste õpikodade, loengute ja seminaride segu. University of Lincoln on laialdane akadeemiline raamatukogu, mida saate kasutada ka iseseisvaks õppimiseks.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

Meie MA ajakirjandus (digitaalne) eesmärk on pakkuda uuenduslikku ja tulevikku suunatud programmi, mis valmistab teid ette digitaalse meediaruumi revolutsiooni esirinnas ... [+]

Kursus

Sellel programmil on rõhk digitaalse ajakirjanduse tehnilisel küljel, samuti põhiliste kirjutamis- ja tootmisoskuste osas. Teil on võimalus õppida korrespondentide ja spetsialistide ajakirjanike tööd ning võimalust arendada oma huvivaldkondi, valides teemasid, stiili ja keskkonda, mis on eriti huvitavad.

Lisaks praktiliste oskuste omandamise võimalusega võite teha akadeemilise analüüsi mitmesugustel kriitilistel ja teoreetilistel teemadel, näiteks digitaalse ajakirjanduse ja inimõiguste vahelise suhte kohta.

Kahe nädala tööpraktika eesmärk on anda teile võimalus kogeda professionaalset ajakirjanduskeskkonda ja anda teile võimalus ühendada oma akadeemiline õpe erialase praktika abil. See töökoht on kursuse lahutamatu, õpetatud ja hinnatud tunnusjoon.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

See magistri eesmärk on keskenduda kunstnike teavitamisele neile, kes soovivad minna ühte kiiremini kasvava ajakirjanduse valdkonda. ... [+]

Kursus

Lisaks võimalusele õppida olulist aruandlusraamatut, on teil ka võimalus arendada analüütilisi oskusi, mis on vajalikud kunstide arengu peegeldamiseks. Saate õppida hindama kunstilisi liikumisi, žanre ja kultuuritööstusi toetavaid sotsioloogilisi tegureid ning edastama seda publikule.

Selles programmis rõhutatakse sellistest nišist, nagu skulptuur, loovte kunstade, nagu näiteks kino ja televisiooni, esitamist sellistes valdkondades nagu veebipõhine tootmine. See hõlmab tööplaanide skeemi, kus teil on võimalus välja arendada edasiarendatavad oskused, mis on vajalikud karjääri edendamiseks.

Akrediteeringud

Inglise keel

Kuidas sa õpid

Uuring on praktiliste õpikodade, loengute ja seminaride segu.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

See magistriõppe programm, mida juhivad endised ja praegu harjutanud spordi ajakirjanikud, on mõeldud teile spordi ajakirjanduses põneva karjääri valmistamiseks. ... [+]

Kursus

Teil on võimalus arendada oskusi kohalike ja riiklike spordiürituste kohta aruannete esitamiseks ja teile antakse võimalus oma ülikoolilinnapõhiste meediumiplatvormide kaudu oma meelelahutusüritusi levitada ja luua.

Programmi tööplaanide kava annab teile võimaluse omandada praktilisi kogemusi, mis aitavad teil selles sektoris karjääri valmistada. Varem on õpilased saanud kogemusi BBC Sporti ja BBC Radio 5 Live'i, talkSPORTi ja ITV-iga.

Sul on ka võimalus kuulda mitmetest külalisesinejatest. Hiljutised kõnelejad on lisanud Londonis asuva Londoni BBC direktori Roger Mosey, 5 Live Jonathan Walli, FourFourTwo David Halli ja ITV kommentaari Clive Tyldesley toimetaja.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

See praktiline ja teoreetiline MA keskendub sõja aruandluse, rahvusvaheliste inimõiguste ja ajakirjanduse rolli uurimisele konfliktide lahendamises. ... [+]

Kursus

Selle kursuse eesmärk on pakkuda väljakutseid pakkuvat kraadiõppeprogrammi, millel on võimalus saada praktilisi kogemusi printimis- ja meediumis, raadios ja televisioonis. Selle eesmärk on pakkuda professionaalset haridust ajakirjanduses, mis võimaldab teil arendada välja meedias karjääri jaoks vajalikud praktilised ja intellektuaalsed oskused.

Kursus on mõeldud inimestele, kes on seotud inimõiguste ning sõja ja rahuga seotud küsimustega, ja kes otsivad võimalust arendada välja ajakirjanike oskused, mis on vajalikud selle edastamiseks laiemale avalikkusele.

Teil on võimalus akadeemiliselt analüüsida mitmesuguseid kriitilisi lähenemisviise sõja ja ajakirjanduse, ajakirjanduse ja konfliktide lahendamise ning ajakirjanduse ja rahvusvaheliste inimõiguste uurimisele. Teie lõplik projekt annab võimaluse keskenduda ajakirjanduse, sõja ja rahvusvaheliste inimõiguste valdkonna konkreetsele valdkonnale.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

See magistriõppe eesmärk on pakkuda praktilisi ja teoreetilisi väljaõppeid ajakirjanduses, mida vajavad inimesed, kes on huvitatud teaduse ja keskkonnaküsimustest, et ava ... [+]

Kursus

Nõuded on ajakirjanikele, kes saavad täpselt ja lühidalt teavitada sellistest küsimustest nagu tervis või keskkond. Teil on võimalus õppida, kuidas teaduslikke uudiseid vastu võtta ja muuta see huvitavateks lugudeks, ilma sensatsioonismi või tehnilise žargonita kasutamata. Teil on võimalus töötada ühenduse raadios, õpilane ajalehed ja ajakirjad ning osalema meie professionaalses paigutussüsteemis. Õpilased on varem töötanud ajakirjas BBC Focus, New Scientist ja Vegan Society.

Teil võib olla ka võimalus kuulata ajakirjanduse tööstuse juhtivatest nimedest. Eelnevate kõnelejate hulka kuuluvad Channel 4 teadusreegel Tom Clarke, loodusteadlane ja ringhäälinguorganisatsioon Chris Packham ja Sense About Science asutaja Lord Taverne.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

See akadeemiliselt ranget magistriõppekava eesmärk on anda teile võimalus edendada oma erialaseid teadmisi ajaloost ja võimalust arendada välja arenenud teadustöö oskusi, ... [+]

Kursus

Õppetööd teavitatakse ajaloo kooli teadustööst

Võite kasutada Lincolni linna ajaloolisi ressursse, sealhulgas Kesk-Inglismaal asuvas ülikoolilinnakus asuvas meediasarjas (MACE) ja Rahvusvahelises pommirünnakeskuses ulatuslik materjalide arhiiv. Lincolni katedraalil on ka Wren Library, millel on mitu tuhat varajast modernset raamatut.

Teil on võimalus läbi viia põhjalik sõltumatu uurimisprojekt ja neil on võimalus esitada üksikasjalik dissertatsioon.

Kuidas sa õpid

Õpetatavaid mooduleid tehakse mitmete seminaride kaudu. Väitekirja uurimisel ja kirjutamisel saate toetada juhendajatelt koos oma juhendajaga.

Selle kursuse üliõpilased peaksid saama 3-4-tunnise kontaktteatise nädalas. Magistrikursuse uuring hõlmab olulist osa sõltumatust uuringust, uurides loengute ja seminaride materjale. Üldjuhisena eeldatakse, et igal tundel õppetöös osalevad iseseisvas õppes kaks kuni kolm tundi.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

MA avalike suhete programm on mõeldud uurima PR-nõustaja rolli kaubanduslikes ja mittetulunduslikes organisatsioonides. Rõhuasetus on teooria ja võime kriitiliselt hinnat ... [+]

Kursus

See programm tunnustab kommunikatsioonikeskkonnas toimuvaid kiireid muutusi ja annab teile võimaluse töötada välja oskused multimeedia- ja digitaalplatvormide toimimiseks. Õppetöö võtab rahvusvahelisel tasandil arvesse tunnustust, et paljud organisatsioonid ja PR-agentuurid tegutsevad globaalsete ülesannete piires.

Teil on võimalus uurida ja kritiseerida suundumusi PR-praktikas, keskendudes e-terviklikule lähenemisele lugudele pärast Levesoni ajastul. Sul on võimalus arendada strateegilisi juhtimisoskusi, mis peavad olema paindlikud ja peegeldavad avalike suhete praktikud.

On võimalus liituda meie üliõpilaspõhise PR-firma Cygnet PR-ga.

Kuidas sa õpid... [-]
Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

See magistriõppe programm annab võimaluse katsetada uusi fotoprotsesse ja uurida fotograafiat kui vahendit sotsiaalse mõtlemise kaasamiseks ja stimuleerimiseks. ... [+]

Kursus

Kuigi fotograafia on teie uurimuse jaoks ülioluline, keskendub see programm sotsiaalsele, kultuurilisele ja poliitilisele. Selleks, et toetada oma jätkuvat praktikat fotonäitusel ja teaduslikel uurimistööl, hõlmab kursus kultuuri-, meedia- ja filosoofiaalase teooria seminare, kõneleb praktikute külastamine, fraktsioonidevahelised arutelud erinevatest metoodikatest ja fototehnika õpikodadest.

Teid innustatakse õppima ja koostööd teinud kogenud töötajaid ja kaasõpilasi, et arendada oma loomingulist stiili.

Kuidas sa õpid

Kursuse õpetlik aspekt on üles ehitatud kahe 12-nädalase perioodi jooksul, mis koosnevad õpikodadest, loengudest, seminaridest ja grupikriitikutest, rõhutades veelgi iseseisvat õpet.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

MA Haridus pakub harjutatavatele ja püüdlustele pühendunud haridustöötajate võimalusi hariduse interdistsiplinaarse valdkonna kriitiliste teadmiste omandamiseks, rakendam ... [+]

Kursus

Programm on kavandatud umbes kolme põhikomponenti ja kaks valikulist moodulit. Põhimoodulite eesmärk on toetada õpilasi nende konkreetsete uurimisküsimuste väljaselgitamisel kirjanduse kriitilise ülevaate kaudu; arendada vajalikke teadmisi, mõistmist ja praktilisi oskusi asjakohaste uurimismeetodite abil; ja tooma välja kaalukaid täiendavaid teadusuuringuid. Mittekohustuslikud moodulid võimaldavad teil süvendada oma olemasolevaid teadmisi ja laiendada oma tunnustust õppimise kohta.

Hariduse magister on täiustatud uuringute programm kõigile, kes soovivad süvendada oma hariduse üldisi teadmisi ja neid, kes soovivad seostada hariduspraktikat, teooriat ja teadustööd.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

See MA annab teile võimaluse arendada kriitilist arusaama praegusest mõtlemisest kaasaegses kirjanduses ja mineviku kirjanduses ning võimalust parandada oma kirjutamis-, ... [+]

Kursus

See MA annab teile võimaluse arendada kriitilist arusaama praegusest mõtlemisest kaasaegses kirjanduses ja mineviku kirjanduses ning võimalust parandada oma kirjutamis-, kommunikatsiooni- ja teadustööoskusi.

Programmis vaadeldakse teema mitmekesisust ja mitmekesisust ning see on mõeldud selleks, et pakkuda teile kõrgetasemelisi oskusi, mis on vajalikud edasiseks uurimiseks või karjääri edendamiseks. Valikulised moodulid hõlmavad perioodi katvust renessansist kuni tänapäevani.

On võimalik paindlikult arendada oma huvipiirkondi teatud ajaperioodil, žanril või teemal ning võimalus omandada avalike kõnede kogemusi, esitades oma teadustööd kaks korda aastas toimuvatel sümpoosionidel. Praegused uuringud inglise ja ajakirjanduse koolis on eriti tugevad 21. sajandi kirjanduses, 19. sajandi kirjanduses, naiste kirjutamises, gooti kirjanduses, utoopias, ameerika ilukirjanduses ja draamas.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

MA kriminoloogia ja kriminaalõigus kutsub õpilasi üles tegelema kriminaalõigussüsteemi ees seisvate tänapäevaste probleemidega nii kriminoloogilisest kui õiguslikust vaat ... [+]

Kursus

21. sajandil on suuremad kontrollid kui kunagi varem vahendid, mille abil me reageerime kuritegevuse ja ohvristamise ühiskonnana. Kuidas reageerime ajalooliste seksuaalse kuritarvitamise juhtumitele, vangistus kui õiglane ja tõhus vahend kurjategijate karistamiseks või rehabiliteerimiseks ning organiseeritud kuritegevuse ja rahvusvahelise terrorismi väljakutsed, tähendab kriminoloogilist ja õiguslikku stipendiumi esilekerkimist.

See kursus on mõeldud pakkuma õpilastele kontseptuaalseid tööriistu, mis on vajalikud selliste küsimustega tegelemiseks, pakkudes laias valikus kognitiivseid, analüütilisi ja üldisi ülekantavaid oskusi, sealhulgas tõendite hindamist ja otsuste tegemist, andmete tõlgendamist, teabe genereerimist ja sünteesimist ning põhjendatud argumentide sõnastamist.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

Kultuuri- ja kultuuripärandi sektorid kasvavad kogu maailmas kiiresti. MA kultuuri- ja kultuuripärandi haldamise eesmärk on suurendada oma teadmisi atraktsioonide ja kogu ... [+]

Kursus

Kultuuri- ja kultuuripärandi sektorid kasvavad kogu maailmas kiiresti. MA kultuuri- ja kultuuripärandi haldamise eesmärk on suurendada oma teadmisi atraktsioonide ja kogude haldamise konkreetsetest nõudmistest nendes keskkondades.

Programmi õpetavad ühiselt õppejõud turismi / ürituste ja ajaloo / kultuuripärandi teemavaldkondades, kes on võimelised kasutama laialdasi praktilisi teadmisi ja teadustöö kogemusi ning tuua ettevõtluse, sotsiaalteaduste ja humanitaarteaduste teadmisi programmist.

Lisaks saavad kursused asjaomaste tööstusharude külalisesinejad. Teil on võimalus osaleda põnevates live-projektides, mille eesmärk on arendada praktilisi teadmisi ja juhtimisoskusi nii publikult kui ka pakkujatelt. Üliõpilastel on ka võimalus osaleda Lincolnis ja selle ümbruses asuvate kultuuriliste ja kultuuripärandi vaatamisväärsuste õppereisidel, et rakendada ja kritiseerida vaatamisväärsuste haldamise kontseptsioone ja teooriaid, mille kulud on kaetud kooliga.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

Kultuuriväärtuste maa säilitamine on käes-olev programm, mida õpetavad selle valdkonna asjatundjad, pakkudes teile võimalust arendada mitmesuguseid täiustatud säilitusosk ... [+]

Kursus

University of Lincoln eesmärk on pakkuda ideaalne keskkond, kus edendada oma teadmisi ja kaitse oskusi kraadiõppe tasandil.

Teil on juurdepääs paljudele ajaloolistele materjalidele ja nad võivad keskenduda parandusravile, ennetava kaitse või kogude haldamisele.

Neile, kes juba töötavad looduskaitsealal, võib segaõppe võimalus lubada praktiliste projektide esitamist praegusest töökohast.

Ajaloo Kool

Kuidas sa õpid

Enamik konservateadlane ja tehnikud on kvalifitseeritud konservaatorid, kellel on mitmekülgne töökogemus muuseumi ja päranditööstuses. Kombineeritud õpivõimalused, mis ühendavad paindlikkust, toetust ja akadeemilist rangust, eksisteerivad ka juba olemasolevatele töötajatele.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

Teaduskirjanduse magistrikraad on loodud selleks, et võimaldada sõltumatut uurimist teie valitud alal, mida juhendab ja toetab akadeemikute meeskond. Teil on juurdepääs ü ... [+]

Kursus

Teaduskirjanduse magistrikraad on loodud selleks, et võimaldada sõltumatut uurimist teie valitud alal, mida juhendab ja toetab akadeemikute meeskond. Teil on juurdepääs ülikooli pakutavatele koolitusvõimalustele, et arendada oma teadustöö oskusi.

See programm on saadaval kas kirjalikes töödes või praktikapõhises vormis, kus uurimisperioodi jooksul tehtud loomingulise praktika dokumentatsioon asendab osa doktoritöö komponendist. Eeldatakse, et teete juhendaja toetusel ise juhitud ja ise hallatavaid uuringuid.

Uurimisvaldkondade näited hõlmavad kunsti ja selle ajalugu, kaasaegset kaunite kunstide praktikat ja elavat kunsti.

Te saate liituda rahvusvahelise teadusringkonnaga Kunstide Kolledžis, kus teil on võimalus saada kasu interdistsiplinaarsest eetost ja teadmistest kunsti, kaasaegse kuraatori praktika, kaitse, kultuuripärandi, jätkusuutlikkuse ja disaini alal.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 1.5 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

MA Kunstiteos on stuudiokorraldus, mis on mõeldud neile, kes soovivad arendada oma kunstipraktikat kriitilisi, teaduslikke, praktilisi ja professionaalseid aspekte kõige ... [+]

Kursus

See interdistsiplinaarne programm julgustab loovat riskide võtmist ja intellektuaalset uurimist. Lisaks tugevale rõhuasetusele kunstipraktikate rikkusele ja laiale levikule kogu maailmas pakutakse programmis osalejatele ja õpilastele Lincolni kaasaegse kunsti kogukonna aktiivset rolli.

Teil on juurdepääs üksikutele stuudio ruumidele, kasutades selleks võimalusi koostööks riiklike ja rahvusvaheliste kunstnike, kuraatorite ja disaineritega, kes töötavad erinevates meediakanalites. Seal on aktiivne külastajate kunstnike programm kõneluste ja tutorials, mis on varem olnud Ben Woodeson, Tim Knowles, Yelena Popova ja Amanda Coogan. Saadaval on keskmise suurusega spetsiifilised teemad, mis tunnistavad kunstiteoste täiustatud praktika suurt tähelepanu.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

MA Creative Writing and Publishing on põnev ja uuenduslik magistriõppe programm, mida University of Lincoln pakkus koos The Guardianiga. ... [+]

Kursus

See programm võimaldab õpilastel arendada oma oskusi ja luua portfelli, mida toetab akadeemiline treener ja kirjastusspetsialistide professionaalid, ühendades akadeemilised ringkonnad ja loovus tööstusharu teadmistega.

Õppetunde on võimendanud mitmed žanrid, sealhulgas luuleturu laureaat Carol Ann Duffy, loodusteadlane Chris Packham ja kunstiajaloolane Andrew Graham Dixon, seminaride, näidete ja meistriklassidega. Suurte kirjastajate spetsialistid annavad oma panuse õpetamisse ja toetamisse koos Guardian toimetajate ja kirjanikega, nagu kultuurialane sekretär Claire Armitstead, vabakutseline kirjanik Stuart Heritage ja intervjueerija Decca Aitkenhead.

Keskendumine kirjastamistegevusele on suunatud õpilaste ettevalmistamisele kaasaegse kirjastuse konkurentsivõimelise maailma sisenemiseks ning vajalike oskuste arendamiseks, näiteks liftikambri loomiseks ja esmaklassilise esituskirja kirjutamiseks kirjastajate ja agentide meelitamiseks, mõistmise mõistmiseks mida toimetajad otsivad ja õppida kirjastaja / lugeja suhte kohta.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
1 aasta
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

Geograafia MA teadusuuringute programm annab teile võimaluse laiendada oma bakalaureuse kraadi ja arendada oma teadmisi konkreetses valdkonnas geograafia. ... [+]

Kursus

Geograafia MA teadusuuringute programm annab teile võimaluse laiendada oma bakalaureuse kraadi ja arendada oma teadmisi konkreetses valdkonnas geograafia.

Teil on võimalus spetsialiseeruda teile erilist huvi pakkuvale valdkonnale ja tugevdada oma oskusi teadustöö arendamise või tehnoloogia juhtimise positsioonide ettevalmistamisel.

Uurimisvaldkonnad, projektid

Kool töötab välja riikliku ja rahvusvahelise rände, maaelu arengu, sotsiaalsete ja tehnoloogiliste uuenduste ruumilise mõõtme ning tugevate majanduslike ja sotsiaalsete ebavõrdsuste analüüsi ja kaardistamise rahvusvahelisest alampiirkonnast.

Kuidas sa õpid

Kraadiõppeprogrammide olemuse tõttu kulutatakse valdav enamus teie ajast sõltumatule õppele ja teadustööle. Lisaks sellele soovitatakse teil tungivalt osaleda kooliseminaril ja külalisesinejate üritustel ning osaleda oma õpingute toetuseks mitmesugustes teadus- ja oskuste koolitusvõimalustes.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

Teadusministeeriumi magistrikraad pakub võimalust viia läbi põhjalik uurimistöö teemal, mis teid huvitavas akadeemilises keskkonnas huvitab. ... [+]

Kursus

Teadusministeeriumi magistrikraad pakub võimalust viia läbi põhjalik uurimistöö teemal, mis teid huvitavas akadeemilises keskkonnas huvitab.

Ajaloo- ja kultuuripärandi kooli töötajad soovivad anda teile akadeemilist tuge, et viia läbi põhjalik uurimistöö teile huvipakkuva teema kohta. Näiteks on koolis teadustöö kogemused: keskaegne ajalugu ja kaasaegne Briti ajalugu.

Te liitute elavat akadeemilise kogukonnaga, kus on korrapärased seminarid, nagu näiteks ajaloo ja pärandi seminaride seeria.

Uurimisvaldkonnad, projektid

Uurimisvaldkondade näideteks on:

Rooma ja Bütsantsi ajaluguKeskaegne kiriklik ajalugu20. sajandi Briti poliitiline ajaluguAjalugu ja kultuur 19. sajandilSooline ajaluguLinna ajaluguKuidas sa õpid... [-]
Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

Ingliskeelne uurimistöö on mõeldud üliõpilastele, kellel on kirg enda poolt määratletud uurimisprojekti elluviimiseks, kuid akadeemilise keskkonna ja juhendajate toel. ... [+]

Kursus

Ingliskeelne uurimistöö on mõeldud üliõpilastele, kellel on kirg enda poolt määratletud uurimisprojekti elluviimiseks, kuid akadeemilise keskkonna ja juhendajate toel.

Teil on võimalus läbi viia põhjalik uurimine teie valitud valdkonnast. Spetsiaalsete oskuste sessioonide ja akadeemilise juhendaja juhendamisel oodatakse, et kirjutate väitekirja või koostate umbes 25 000 sõna loova kirjutamise.

Kool pakub elavat teaduskultuuri kahe uurimisgrupiga (21C uurimisgrupp ja üheksateistkümnenda sajandi uurimisrühm) ja regulaarseid uurimisseminare. Uuringu tugevused on 18., 19., 20. ja 21. sajandi kirjandus, gooti kirjandus, naiste kirjutamine, utoopia, ameerika väljamõeldis, keskaegne ja renessanss kirjandus ning kaasaegne draama.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

See teadusuuringute magistrikraad on mõeldud selleks, et õpilased saaksid oma teadmisi teatud kaitsealal edasi arendada. Uurimisvaldkonnad hõlmavad arheoloogilist säilita ... [+]

Kursus

See teadusuuringute magistrikraad on mõeldud selleks, et õpilased saaksid oma teadmisi teatud kaitsealal edasi arendada. Uurimisvaldkonnad hõlmavad arheoloogilist säilitamist, värvi- ja pigmendianalüüsi, ennetavat kaitset, materiaalsete kultuuride uuringuid ja ajalooliste materjalide analüüsi.

Kaitsealade valdkonna töötajate eesmärk on pakkuda Teile akadeemilist tuge, et viia teid huvitavat teemat põhjalikult uurima. Teil on võimalus saada koolist teadustöö kogemusi järelevalve meeskonna kaudu ning teil on juurdepääs mitmesugustele analüütilistele seadmetele ja tehnilisele ekspertiisile.

Tugevad sidemed on olemas teadus- ja kunstikolledžitega ning on olemas interdistsiplinaarne teaduskultuur, mis võib hõlbustada koostööd kolleegidega paljudes teemadel.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

See kursus on mõeldud kriitilise arusaama ja ulatuslike analüütiliste oskuste arendamiseks, mis võivad olla eriti kasulikud pärandussektori, muuseumide ja õpetamise karjä ... [+]

Kursus

Lincolni pikk ja huvitav ajalugu koos oma keskaegsete ressurssidega muudab selle ideaalseks asukohaks keskkütte edasijõudmise uuringu.

See kursus on mõeldud kriitilise arusaama ja ulatuslike analüütiliste oskuste arendamiseks, mis võivad olla eriti kasulikud pärandussektori, muuseumide ja õpetamise karjääride osas. Põhilised moodulid näevad ette põhjalikke oskusi, mis on vajalikud edasijõudnute uuringute läbiviimiseks. Õpilased võivad valida ka valikuliste moodulite põneva palettast: need erinevad aasta-aastalt, kuid võivad sisaldada keskajal keskmise keskaja ladina keeli, põhjust ja ülestõusu ning avaliku ja erasümboleid.

Teil on võimalus arendada selliseid oskusi nagu paleograafia ja kasutada ajaloolisi arhiive Inglismaa majandusliku, sotsiaalse ja usulise ajaloo uurimiseks. Mõned moodulid toetavad Lincolni Katedraali kirjanduslike käsikirjade rikkust, sealhulgas üks Canterbury jutte kõigest 50 täielikku käsikirja ja The Thornton Romances, mis sisaldab kõige varem tuntud kuninga Arthuri surma teadaandeid.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

Meie MA loomingulises kirjutamises annab võimaluse töötada tihedalt koos praktiseerivate loominguliste kirjanikega ja kuulata kirjastustööstuse spetsialistidest külaliste ... [+]

Kursus

Meie MA loomingulises kirjutamises annab võimaluse töötada tihedalt koos praktiseerivate loominguliste kirjanikega ja kuulata kirjastustööstuse spetsialistidest külaliste loengutes.

Selle programmi eesmärk on julgustada teid tasakaalustama loomingulist praktikat kriitilise analüüsiga, mõtlema tootmisprotsessidele ja tõstma oma oskusi. Toodetud kirjanik on tugev rõhk tootliku lugejana, kes tunneb nende ümber toodetud kirjandust.

Teil on võimalus töötada mitmesugustes kirjanduslikes žanrites ning toetatakse õpilasi, kes soovivad oma tööd avaldada. Loovtöötajate karjääri ettevalmistamiseks on võimalus luua loovtöö portfelli ja luua kontaktide võrgustik.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

Lincoln filmi- ja meediakool pakub meediakanalite, filmide ja kultuuriuuringute valdkonna kõrgetasemelise uurimistöö järelevalvet. ... [+]

Kursus

Lincoln filmi- ja meediakool pakub meediakanalite, filmide ja kultuuriuuringute valdkonna kõrgetasemelise uurimistöö järelevalvet.

Õpilased selle programmi on võimalus teha põhjalikke uuringuid, mis lõpeb 25.000 sõna väitekirja. Praegused teadusuuringute huvid hõlmavad digitaalset ja uut meediakultuuri, filmi ja ajalugu ning meediat ja kultuuri Ida-Euroopas.

Teadusõpilasi julgustatakse jagama oma teadmisi ja aitama kaasa teadustööde, sümpoosionide, näituste ja konverentside korraldamisele.

Uurimisvaldkonnad, projektid

Uurimisvaldkondade näide:

Maailma / Ladina-Ameerika kinodDigitaalsed ja uued meediakultuuridFilm ja ajaluguMeedia ja kultuur Ida-EuroopasKuidas sa õpid... [-]
Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

Noorte sihtrühmade teater on magistriõppekava, mis on mõeldud hiljuti lõpetajatele ja varajase karjääri kunstnikele, kes on huvitatud oma tulemuslikkuse arendamisest prof ... [+]

Kursus

Noorte sihtrühmade teater on magistriõppekava, mis on mõeldud hiljuti lõpetajatele ja varajase karjääri kunstnikele, kes on huvitatud oma tulemuslikkuse arendamisest professionaalselt orienteeritud akadeemilise raamistiku kaudu.

See programm arendab ja laiendab õpilaste kui teadmiste tootjate mõistet, rõhutades rõhku oma lõpetajate tööalase konkurentsivõime suurendamisele läbi elavate lühikeste projektide olemasolevate partneritega (praegu koolid, Lincoln Performing Arts Center ja noortele publikule suunatud teatrid).

Programmi eesmärk on pakkuda üliõpilastele professionaalselt silmitsi keskkonda, kus uurida ja kuulata nende tulemuslikkust jõulise, metodoloogiliselt informeeritud akadeemilise raamistiku raames.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

Teadusuuringute ajakirjandus MA annab teile võimaluse arendada oma valitud keerulise uurimisprojekti juhtimise võimet, näidates samal ajal algatuse ja enesekindluse saavu ... [+]

Kursus

Teadusuuringute ajakirjandus MA annab teile võimaluse arendada oma valitud keerulise uurimisprojekti juhtimise võimet, näidates samal ajal algatuse ja enesekindluse saavutamist teadusuuringute eesmärkide saavutamisel.

Inglise ja ajakirjanduse kooli praegused uurimisvaldkonnad hõlmavad karikatuuride, koomiksite ja trükiste ajakirjanduse ajalugu; kirjandusajakirjandus; rahvusvahelised inimõigused ja ajakirjandus; klassi, soo ja etnilise suhtluse ajalugu.

Lõpetajad võivad jätkata õpinguid doktoriõppe tasemel ja võivad taotleda doktoritööd koolis, millel on väljakujunenud teaduskeskkond.

Uurimisvaldkonnad, projektid

Uurimisvaldkonna näited koolis on järgmised:... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

See praktika juhitud MA pakub võimaluse edendada oma praktilisi ja teoreetilisi mõistmisi meediumiprotsesside kohta professionaalses ja loovkeskkonnas. ... [+]

Kursus

See praktika juhitud MA pakub võimaluse edendada oma praktilisi ja teoreetilisi mõistmisi meediumiprotsesside kohta professionaalses ja loovkeskkonnas.

Programmi teavitavad tööstusspetsialistid ja meie akadeemiline meeskond, kes tegeleb aktiivselt uurimistegevusega, kutsepraktika, filmitegemise ja kirjastamisega. Teil on võimalus arendada professionaalseid oskusi, mida meedia tippjuhid ja professionaalid vajavad ning et hõlmata eetikat, seadusi ja reguleerivaid raamistikke, mis reguleerivad ja mõjutavad tööstust.

Teil on võimalus arendada oma praktilisi tootmisoskusi meie Media Broadcast Centre'is. Teil on võimalus oma õpet kohandada oma huvide ja karjääri püüdlustega, valides keskenduma ilukirjanduslike, dokumentaalsete või eksperimentaalsete programmide loomingulisele tootmisele mitmesugustel meediaplatvormidel.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

Selle programmi eesmärk on anda disaineritele võimalus oma loomingulist ja kutsealast praktikat hoogustada, töötades koos teadlaste ja praktikutega dünaamilises ja interd ... [+]

Kursus

Selle programmi eesmärk on anda disaineritele võimalus oma loomingulist ja kutsealast praktikat hoogustada, töötades koos teadlaste ja praktikutega dünaamilises ja interdistsiplinaarses stuudiokeskkonnas.

Lincoln'i Disainikool pakub teile loomingulist vabadust uurida valitud distsipliini ja võimalust oma kriitilise praktika arendamiseks. Võite liituda rahvusvahelise kogukonnaga loominguliste praktikute ja teadlaste arvukate võimalustega teha koostööd teiste disaineritega ja luua tööstuskontaktide võrgustik.

Kuidas sa õpid

Tänu lai tööpõld teema on neli võimalikku Pathways jooksul MA Design programm, kus õpilased saavad valida:

MA disain (visuaalne narratiiv)... [-]

Suurbritannia Boston
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

MA Muusika hõlmab muusika stipendiumide mitmekesisust, ühendades ajaloolised, etnograafilised, analüütilised, kriitilised ja praktikapõhised lähenemisviisid. Õpetatud ja ... [+]

Kursus

MA Muusika hõlmab muusika stipendiumide mitmekesisust, ühendades ajaloolised, etnograafilised, analüütilised, kriitilised ja praktikapõhised lähenemisviisid. Õpetatud ja praktiliste moodulite abil saavad õpilased välja töötada meetodid ja oskused, mida rakendada nende huvivaldkonnas, mis võib hõlmata etnomuusikat, muusikat, kompositsiooni ja jõudlust.

See MA on mõeldud sillutama teed professionaalsele tööle muusikatööstuses või edasistes uuringutes.

Uurimisvaldkonnad, projektid

Teadusvaldkonnad, projektid ja teemad võivad hõlmata järgmist:

JõudlusKoostisMuusikoloogiaEtnomusikoloogiaKaasaegne muusikaPopulaarne muusikaMuusikaline teaterMuusikariistadKoostööMuusikatööstus.Kuidas sa õpid... [-]
Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

See magistriõppekava on mõeldud kunsti-, arhitektuuri- ja disaini lõpetanutele, kes soovivad spetsialiseeruda loomingulistele lähenemisviisidele hoonetes ja keskkonnasääs ... [+]

Kursus

Programmi eesmärk on võimaldada teil uurida ruumide ja struktuuride potentsiaali koos õppejõudude ja praktikute sisendiga. Võite kasutada arhitektuurikooli multidistsiplinaarset stuudiokeskkonda

See MA annab teile võimaluse arendada oma intellektuaalseid ja loomingulisi lähenemisviise, et arvestada sisearhitektuuri ehitiste ja keskkonna projekteerimise kontekstis.

Kuidas sa õpid

Võite õppida täistööajaga, osalise tööajaga või tööpõhine ja võib muuta teie õppeviisi mis tahes etapi lõpus. Kõik üliõpilased magistriõppes. Seejärel võite valida staadiumi kvalifikatsiooni või täieliku programmi.

Selle programmi iganädalased kontakttundid võivad erineda sõltuvalt valitud üksikute moodulite valikutest ja õppetappidest. Magistrikursuse uuring hõlmab olulist osa sõltumatust uuringust, uurides loengute ja seminaride materjale. Üldjuhisena eeldatakse, et igal tundel õppetöös osalevad iseseisvas õppes vähemalt kaks kuni kolm tundi. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust programmi juhtkonnaga.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

See teadusteaduse magistrikraad annab võimaluse arendada arenenud ja spetsiifilisi teadmisi konkreetses õppevaldkonnas. Teil on vabadus ja paindlikkus valida ja arendada ... [+]

Kursus

See teadusteaduse magistrikraad annab võimaluse arendada arenenud ja spetsiifilisi teadmisi konkreetses õppevaldkonnas. Teil on vabadus ja paindlikkus valida ja arendada oma ainevaldkonda ja võimalust oma teadus- ja projektijuhtimise oskusi täiustada.

Tervishoiu- ja sotsiaalhoolekoolis asuv kraadiõppe uurimisrühm on pühendunud pakkuma oma õpilastele parimat võimalikku kogemust. Teil on võimalus töötada koos kogenud akadeemikutega, kes juhivad teid läbi uurimisprotsessi ja toetavad teid isikliku ja erialase arenguga, et maksimeerida oma karjäärivõimalusi lõpetamisel.

Teil on võimalusi kohtuda ja arutada oma projekti teiste teadlastega nii koolis kui ka ülikoolis. Koolis ja Kolledžis on regulaarseid võimalusi osaleda uurimisrühmade korraldatud uurimisseminaridel. Koolil on ka tihedad sidemed ülikooli keskdoktorikooliga, kes pakuvad kõikidele teadustöötajatele palju koolitusvõimalusi ja võimalust tutvustada oma tööd oma iga-aastases uurimuses.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

Selle programmi eesmärk on pakkuda interdistsiplinaarseid kohtumisi mõne viimase aja arengute ja trajektooridega meedias ja kultuuriteoorias. ... [+]

Kursus

Programmi eesmärk on anda põhjalik alustalitus vahendustegevuse ja kultuuripraktika filosoofilistes alustes ning uurida olulisi teoreetilisi debatte, mis kujundavad ümber selle laieneva ja mitmekesise valdkonna.

Programmi ühtsus saavutatakse tihedate sidemete kaudu põhimootuste ja spetsialiseeritud vabatahtlike moodulite vahel. Teil on võimalus uurida meediumi ökoloogiliste seoste mitmesuguseid aspekte, mis peegeldavad kursuse meeskonna teadusuuringutega seotud huvisid. Esitatakse võimalused 21. sajandi kultuurisündmuste ja -nähtuste analüüsimiseks globaalses kontekstis ning refleksiivse eksperimentaalse uurimistöö tegemiseks.

Kuidas sa õpid

Õppetöö ja õppimine toimub läbi loengute, seminaride, esitluste, lugemisrühmade ja isiklike juhendamiste. Sul on võimalus arendada oma oskusi töötada üksikisiku ja grupi liige, kes toodab soolo ja grupi ettekandeid, esseesid, projekte ja väitekirja.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

MA Poliitika pakub võimalust arendada arukat arusaama poliitikast ja poliitikast riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil. Saate uurida kriitilisi küsimusi, mis juhivad poli ... [+]

Kursus

MA Poliitika pakub võimalust arendada arukat arusaama poliitikast ja poliitikast riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil. Saate uurida kriitilisi küsimusi, mis juhivad poliitilist protsessi ja uurivad riigi rolli ühiskonna juhtimises. Võite kaaluda tänapäeva väljakutseid, näiteks poliitika väljatöötamist ja rakendamist sellistes valdkondades nagu terrorismivastane võitlus, sooline võrdõiguslikkus ja tervishoid. Koos õpetajate ja eakaaslastega on teil võimalus osaleda olulistes aruteludes esindusdemokraatia tulevikust Suurbritannias ja kogu maailmas.

Programm tugineb sotsiaal- ja poliitiliste teaduste kooli asjatundlikkusest ja saate kasu spetsialistide akadeemiliste ringkondade tihedast toetusest. Põhipunkt on põhilisi mooduleid, mille eesmärk on tutvustada teile arenenud teadustöö oskusi. Poliitika MA eesmärk on aidata teil saada kindel teadlane, kes suudab uurida poliitikakujundamise kõiki aspekte.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

Rahvusvahelised suhted on kriitiliselt oluline platvorm, mis aitab mõista tänapäeva võtmeküsimusi ja arutelud. ... [+]

Kursus

Rahvusvahelised suhted on kriitiliselt oluline platvorm, mis aitab mõista tänapäeva võtmeküsimusi ja arutelud.

See magistrikraad on interdistsiplinaarne programm, mis tugineb poliitikale, majandusele, ajaloo, sotsioloogia, rahvusvahelise õiguse, geograafia ja kultuuriuuringutele, et uurida selliseid globaalseid küsimusi nagu konfliktid, globaalne ebavõrdsus, suveräänsus ja inimõigused.

Õpilastel on võimalus uurida keerukaid poliitilisi küsimusi, nagu usk ja sektantsus, konfliktid ja demokratiseerimine. Programmi eesmärk on valmistada üliõpilasi ette tulevaseks õppeks ja teadustööks ning potentsiaalseks tööks sellistes valdkondades nagu diplomaatiline teenistus, arendusagentuurid, valitsusväline sektor, ajakirjandus, konsultatsioonid, rahvusvahelised ja piirkondlikud organisatsioonid ning avalik sektor. Õpilased ühinevad õitsengu õitsva kogukonnaga ja neil võib olla juurdepääs mitmesugustele väliskoolitustegevustele, sealhulgas väliskõlariile ja välismaale õppereisidele.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

See magistrikraad on interdistsiplinaarne programm, mis tugineb poliitikale, majandusele, ajaloo, sotsioloogia, rahvusvahelise õiguse, geograafia ja kultuuriuuringutele, ... [+]

Kursus

Rahvusvahelised suhted on kriitiliselt oluline platvorm, mis aitab mõista tänapäeva võtmeküsimusi ja arutelud.

See magistrikraad on interdistsiplinaarne programm, mis tugineb poliitikale, majandusele, ajaloo, sotsioloogia, rahvusvahelise õiguse, geograafia ja kultuuriuuringutele, et uurida selliseid globaalseid küsimusi nagu konfliktid, globaalne ebavõrdsus, suveräänsus ja inimõigused.

Õpilastel on võimalus uurida keerukaid poliitilisi küsimusi, nagu usk ja sektantsus, konfliktid ja demokratiseerimine. Programmi eesmärk on valmistada üliõpilasi ette tulevaseks õppeks ja teadustööks ning potentsiaalseks tööks sellistes valdkondades nagu diplomaatiline teenistus, arendusagentuurid, valitsusväline sektor, ajakirjandus, konsultatsioonid, rahvusvahelised ja piirkondlikud organisatsioonid ning avalik sektor. Õpilased ühinevad õitsengu õitsva kogukonnaga ja neil võib olla juurdepääs mitmesugustele väliskoolitustegevustele, sealhulgas väliskõlariile ja välismaale õppereisidele.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

MA soolised uuringud annavad võimaluse uurida soo ideid ja omandada teadmisi kaasaegsetest soolistest küsimustest globaalses kontekstis, kõrgtasemel. ... [+]

Kursus

MA soolised uuringud annavad võimaluse uurida soo ideid ja omandada teadmisi kaasaegsetest soolistest küsimustest globaalses kontekstis, kõrgtasemel.

See magistrikraad on inspireeritud uudishimu soost, sellest, kuidas soo toimib, milline on sugupoolte erinevus ja kuidas soolist kujutatakse viisil, mis võiks hõlbustada vastupanu ja muutusi.

Õpilasi julgustatakse kriitiliselt uurima oma eeldusi ja, kõige tähtsam, kahtlema populaarseid ja arukaid mõisteid soost.

- MA soolised uuringud panevad suurt rõhku täiustatud uurimismeetoditele, võimaldades õpilastel kvalitatiivseid ja kvantitatiivseid teadustöö oskusi hoogustada ning toetada neid iseseisvate teadlastena. Programm põhineb mitmesugustel teemade erialadel School of Social and Political Sciences ja ühendab õpilasi õpetajad, kes on teadustöö juhid oma vastavates valdkondades.Sotsiaal- ja poliitiliste teaduste kooli õhkkond on kollegiaalne ja sõbralik. Kõik õpilased on kutsutud osalema kooli uurimisseminari sarjas. Õpetajad on ligipääsetavad ja soovivad toetada õpilasi oma isiklike teadusuuringute ja karjäärivõimaluste osas.... [-]
Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

MA Teater pakub lõpetanuid draama, kirjanduse, tantsu, kunstiteoste ja teiste sellega seotud õppevaldkondades, võimalused edasi arendada oma teadmisi ja oskusi teoorias j ... [+]

Kursus

MA Teater pakub lõpetanuid draama, kirjanduse, tantsu, kunstiteoste ja teiste sellega seotud õppevaldkondades, võimalused edasi arendada oma teadmisi ja oskusi teoorias ja esituses, eesmärgiga jätkata karjääri teatrites või muus loomemajanduses. Kursus võib samuti olla aluseks akadeemilisele uurimistööle MPhil või Ph.D. tasemel.

Maateatri teooria rõhuasetus on drama-, teatri- ja esituspraktika ja -uuringute hiljutiste arengute hulk. Programm kasutab täielikult Lincoln'i kuju ja näitekunstide koolkonna personali teadmisi, mis sisaldab põhjalikke teadmisi kaasaegse teatri kujundamise kohta.

Kuidas sa õpid

MA Teatri õpetatakse kogu õppeaastal läbi loengute, seminaride, grupitöökodade ja segatud õpistrateegiate, kasutades rajatisi, sealhulgas Lincoln Performing Arts Centre Performance Studio'i, BlackBoardi online-õpikeskkonna ja uusimaid digitaalseid tehnoloogiaid, mis võimaldavad meil mitmekesistada õppijaid erinevate vahenditest.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

See interdistsiplinaarse magistriõppe programm on üles ehitatud University of Lincoln akadeemiliste ja teadustöö kogemuste inglise, ajaloo ja kunstiajaloo teemadel. ... [+]

Kursus

MA üheksateistkümnenda sajandi uurimistöö eesmärk on anda metodoloogiliselt informeeritud uuring 19. sajandi allikatest, sealhulgas tekstidest, esemetest ja kujutisest. Teil on võimalus kasutada Lincolni linna ajaloolisi ressursse, sealhulgas kirjandusteoste ja ulatuslikke arhiivimaterjale Tennysoni uurimiskeskuse Tennysoni arhiivis.

Teil on võimalus edendada oma teadmisi sellest ajalooliselt olulisest perioodist läbi temaatiliste moodulite, mis ühendavad kirjanduse, ajaloo, visuaalse ja materiaalse kultuuri, muuseumiuuringute, religioossete õpingute, teaduse ajaloo ja raamatute ajaloo.

Samuti saate esseesid ja esitlusi, et teil on võimalik arendada tööstusharu asjakohaseid oskusi projektide kaudu, nagu arhiivide tõlgendamine ja dokumenteerimine.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles

MSc

University of Lincoln

MSc arenguhoolduse psühholoogia keskendub laste sotsiaalsele, emotsionaalsele ja kognitiivsele arengule ning on mõeldud lõpetanutele ja praktiseerivatele psühholoogidele, ... [+]

Kursus

Psühholoogiakoolis on areneva psühholoogiaalase kompetentsikeskuse üha kasvav maine, kus on huvi kognitiivse arengu, keele omandamise, autismi, motoorika arengu, inimeste ja loomade koostoime, lapse ohutuse ja vigastuste ennetamise, kultuurilise arengu konteksti. Koolis tehtavad teadusuuringud otsivad viivitamatut reaalajas rakendusi. Näiteks koerte näoilmete vääritimõistmise uuringud on viinud ennetusvahendina, et vähendada koerte hammustatud lapsi.

Teil võib olla juurdepääs spetsialistile Lincoln Babylab, mis on varustatud eelisjärjekorraga, kuulamise ja silmade jälgimise võimalustega, samuti mootorsõidukite laboratoorium ja uurimisvahendid võrdleva kognitiivse arengu uurimiseks.... [-]

Suurbritannia Boston
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

See programm annab teile võimaluse arendada oma teadmisi teatud infotehnoloogia valdkonnas ja tugevdada oma oskusi teadustöö arendamise või tehnoloogia juhtimise positsio ... [+]

Kursus

See programm annab teile võimaluse arendada oma teadmisi teatud infotehnoloogia valdkonnas ja tugevdada oma oskusi teadustöö arendamise või tehnoloogia juhtimise positsioonide ettevalmistamisel.

Selle magistriõppe paindlikkus annab teile võimaluse alustada uurimistegevust valdkonnas, mis on teie jaoks huvipakkuv või teie praeguse töökoha seisukohast oluline. Üliõpilaste hiljutiste projektide näited hõlmavad hübriidinfosüsteemide haldamist, masina nägemissüsteemi arendamist toidu defektide automaatseks tuvastamiseks ja bioloogiliselt inspireeritud närvivõrkude kasutamist autode ja jalakäijate kokkupõrgete vältimiseks. Uurimisvaldkondade näideteks on robotika ja autonoomsed süsteemid, arvutivisioon ja kujutise või video analüüs, meditsiiniline pildianalüüs, sotsiaalne andmetöötlus, mängud ja tõsised mängurakendused ning andmeteadus.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

Matemaatika ja füüsika koolis on teil võimalus arendada oma teadmisi arvutusfüüsikast, arendades samal ajal oma teadustöö oskusi ja töötades koos spetsialistidega. ... [+]

Kursus

Matemaatika ja füüsika koolis on teil võimalus arendada oma teadmisi arvutusfüüsikast, arendades samal ajal oma teadustöö oskusi ja töötades koos spetsialistidega.

Arvutusfüüsika on põhiline õppevaldkond, mis toetab laia teemade hulka. Uuringute käigus on teil võimalus töötada valdkonna spetsialistidega ja teil võib olla võimalus arendada tugevaid riiklikke ja rahvusvahelisi koostööprojekte.

Arvutifüüsika uuringud hõlmavad laia spektrit, sealhulgas nanostruktureeritud pehme aine, toimeaine, materjaliteaduse ja molekulaarse biofüüsika eri valdkondi. Teil on kasu pühendunud akadeemilistest juhendajatest, põhjalikest koolitusprogrammidest ja spetsialiseeritud arvutusvõimalustest.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

MSc Biotehnoloogia programmi eesmärk on anda õpilastele võimalus arendada kõrgtasemel teoreetilisi teadmisi, arusaamist, praktilisi kogemusi ja koolitust, pöörates erilis ... [+]

Kursus

MSc Biotehnoloogia programmi eesmärk on anda õpilastele võimalus arendada kõrgtasemel teoreetilisi teadmisi, arusaamist, praktilisi kogemusi ja koolitust, pöörates erilist tähelepanu kaasaegsetele molekulaarsetele ja süsteemibioloogilistele lähenemisviisidele arenevatele biotehnoloogiatele.

Kursuse eesmärgiks on tagada põhiline biotehnoloogia ja meditsiinilise, tööstusliku, keskkonna- ja kääritamise biotehnoloogia alane koolitus, mis annab võimaluse viia läbi uurimisprojekt ühe nendes valdkondades.

Programmi eesmärk on pakkuda koolitust ja toetust mitmesuguste võtmeoskuste arendamisel, sealhulgas kommunikatsiooni, kriitilise analüüsi ja mõtlemise, projekti ja ajajuhtimise, teadusliku kirjutamise, meeskonnatöö, eetika, infotehnoloogia ja karjääri juhtimise alal.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
1 aasta
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

Meie ehitusteaduse ja juhtimise magistrikraad vastab keskkonda pandud globaalsetele probleemidele: kliima, tehnoloogia, linnastumise, rahvastiku dünaamika ja valitsemise ... [+]

Kursus

Meie programmi eesmärk on arendada õpilaste teadmisi ja mõistmist hoonete teadmistest ja ehitusprotsessi juhtimisest, et täita oma ametikohustusi meie ehitatud keskkonna loomiseks, täiustamiseks ja säilitamiseks. Selle eesmärk on anda üliõpilastele programm, mis võtab tervikliku ülevaate ehitusjuhtimisprotsessidest ja kaasaegse ehitustööstuse globaalsetest väljakutsetest.

See programm sobib ehitus- ja muude sellega seotud erialade hiljuti lõpetanutele, kes soovivad arendada tehnilisi teadmisi ja juhtimisoskusi, mis on vajalikud ehitustööstuse kiireks karjääriks. See sobib ka kogenud ehitusprofessionaalidele, kes soovivad tippjuhtkonda Ühendkuningriigis ja välismaal. Lisaks sellele saavad teadmised ja oskused, mida õpilased sellel programmil saavad arendada, avada võimalused edendada MPhil / PhD teadustööd ehitusalased teadused, ehitustehnoloogia ja ehitusjuhtimine.... [-]

Suurbritannia Boston
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

See programm on mõeldud teile varustatud arenenud teadmiste ja oskuste arendamiseks uuenduslike lahenduste vaja tänapäeva kiiresti arenev arvuti-tööstuses. ... [+]

Kursus

Tehisintellekti, arvuti visiooni, robootika, mobiilsidetehnoloogia ja mängude rakendused on muutunud tavapäraseks ühiskonna suhtlemiseks arvutusseadmetega.

See magistrikraad Arvutiteadus annab võimaluse parandada oma olemasolevaid teadmisi arvutiprogrammide ja matemaatiliste raamistike kaudu laborikeskused, loengud, arutelud ja sõltumatu uurimistöö.

Töötades koos meie töötajatega, on teil võimalus arendada oma kriitilist mõistmist ja omandada praktilisi kogemusi uuenduslikes valdkondades, nagu arvutite visioon ja seire, robootika ja mobiilside, et töötada välja uuenduslikud lahendused praegustele ja tulevastele väljakutsetele.

Akrediteeringud

See kursus on akrediteeritud Briti Arvutiliidud.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

MSc Engineering Management kraadi eesmärk on toetuda eelneva inseneri tausta ja keskenduda juhtimise mõistmise inseneri valdkonnas. Selle kursuse eesmärk on pakkuda laien ... [+]

Kursus

Tööstusharu vajadustele vastav informatsioon annab üliõpilastele võimaluse töötada välja tugeva suhtlusoskuse ja -võime, mida tööandjad otsivad lisaks juhtimisele, läbirääkimistele ja mõjutamisele, esitusviisidele ja eneseteadvuse oskustele.

Sul on võimalus õppida mooduleid, sealhulgas energeetika põhialuseid, rahandus, majandus, energeetikasüsteemid, ettevõtlus ja riskijuhtimine. Nii Lincoln International Business Schooli kui ka Engineering Schooli poolt pakutavad programmid maksimeerivad iga kooli erialaseid teadmisi, tagades ühtlasi mõlema valdkonna ühtse edastamise.

Õppetöö hõlmab praktilise juhtumiuuringute kasutamist eesmärgiga võimaldada teil seostada teooriat praktikaga erinevatel äriolukordadel. Teil on võimalus osaleda äriekspertide juhitud töötubades, külastada ettevõtteid praeguste tavade vaatamiseks (mille kulud on hõlmatud Engineering School) ja osaleda ettevõtte projektides. Nende tegevuste toetamiseks on teil juurdepääs karjäärivõimaluste komplektidele, mille eesmärk on aidata luua CV-d, tegeleda psühhomeetriliste testidega ja kujundada tõhusaid rakendusi.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

Kuna ettevõtte üldjuhtimine on nüüd igapäevase äritegevuse lahutamatu osa, on MSc juhtimise programm mõeldud selleks, et see oleks asjakohane ja atraktiivne mitmesuguste ... [+]

Kursus

Ülemaailmne finantskriis, korporatiivsed skandaalid ja kokkuvarisemine ning avalikkuse mure seoses tõhusate juhatuste ilmselgse puudumisega on kõik aidanud kaasa hea valitsemistava huvide suurenemisele. Programm on keskendunud praktilistele rakendustele ärikeskkonnas ning selle eesmärk on anda üliõpilastele põhjalikud teadmised ja uusimad mõtteviisid valitsemise, jätkusuutlikkuse aruandluse, ärieetika, organisatsiooni ja juhatuse efektiivsuse, rahanduse, õiguse ja Strateegiline mõtlemine.

Kuna ettevõtted seisavad silmitsi suurema riski ja suurema potentsiaalse mõjuga oma tegevusele ühiskonnale, on jätkusuutlikkuse küsimused kriitilised kui kunagi varem. Jätkusuutlikkus ei seisne enam riskide ja nõuete täitmises, vaid ka innovatsiooni, võimaluste ja tipptaseme saavutamisel nii jätkusuutlikkuse kui ka finantstulemuste osas. Programmi eesmärk on arendada protsesside ja järelevalve mõistlikku mõistmist, mis juhib ettevõtte juhtimise, vastutuse, jätkusuutlikkuse ja eetilise käitumise kõrgeimaid standardeid.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

See magistrikraad järgib tõenduspõhist lähenemisviisi, mille eesmärk on arendada oma teoreetilisi ja praktilisi oskusi lemmikloomade probleemikäitumise juhtimiseks. Selle ... [+]

Kursus

University of Lincoln MSc kliinilise looma käitumise programmi juhib ekspertide meeskond ja on akrediteeritud loomade käitumise uurimise ühingu poolt.

See magistrikraad järgib tõenduspõhist lähenemisviisi, mille eesmärk on arendada oma teoreetilisi ja praktilisi oskusi lemmikloomade probleemikäitumise juhtimiseks. Selle eest juhib ekspertide meeskond, kaasa arvatud Euroopa veterinaarkirurgi eriala Daniel Millsi esimene veterinaarkäitumise professor, Euroopa ja Royal College of Veterinary Surgeon.

Õppetööd teavitatakse teadustegevuses ja praktikas ning teil on võimalus saada tegelikke juhtumeid kogemuste saamiseks Life Sciences'i veterinaarkäitumise kliiniku kaudu. Õppekava on tihedalt seotud kooli loomade käitumise kognitsiooni ja heaolu grupis läbiviidud uuringutega. Teid julgustatakse arendama teadustöö oskusi ja neil võib olla võimalus kõrgetasemeliste projektide raames akadeemikutega töötada, millest paljud rahastavad teadusnõukogud, heategevusorganisatsioonid ja äriorganid.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
13 - 33 kuud
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

See teaduslikult ranget magistriõppekava eesmärk on pakkuda põhjalikku koolitust uusimate tehnikatega, mida kasutatakse kohtuekspertiisi laboratooriumides kogu maailmas. ... [+]

Kursus

Lincolnis õpetavad teile kogenud teadlased ja praktikud, kellel on erialased teadmised analüütilise ja orgaanilise keemia, apteegi, entomoloogia, antropoloogia ja molekulaarbioloogia valdkonnas. Sind julgustatakse osalema University of Lincoln interdistsiplinaarse teadustöö kultuuris ning töötama koos teadlastega, kes püüavad kohtumeditsiini teaduse tehnikaid edasi arendada.

Õpetamine hõlmab kohtuekspertiisi põhimõtteid, mis toimivad õiguslike kaalutluste kontekstis, eksperdi tunnistaja rolli ja tõendite esitamist. Teil on võimalus õppida protsessidest, mis on seotud erapooletu tõendusmaterjali pakkumisega kriminaaluurimistes, kuritegevuse stseenidest laborisse ja lõpuks kohtumenüüsse.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

See MSc keskendub juhtumite koostamisel ja kohaldatavate aspektide kohtuekspertiisi psühholoogia. Erilist tähelepanu pööratakse erinevate rühmade, sealhulgas laste / noor ... [+]

Kursus

Programmil on selgelt rõhutatud praktikapõhiseid teemasid kohtuekspertiisi psühholoogias. Teil on võimalus arendada oma teadmisi politsei uurimisprotsessidest ning kohtute kaalutlustest ja karistusest, pakkudes võimalust omandada teadmisi ja oskusi erinevate kliendigruppidega töötamiseks, arvestades nende hindamist, riskitaset ja ravi.

Meie kohtuekspertiisi psühholoogi meeskond lähtub ekspertide praktikute kogemustest, kes töötavad rakendatud kohtuekspertiisi psühholoogias, et anda programmile erivajadusi.

Teil on võimalus viia läbi uurimisprojekti koos teadlastega, kes on oma valdkonnas aktiivsed teadlased. Personali kogemuste hulka kuuluvad pettuste ja oskuste intervjueerimise, seksuaalse soovi ja seksuaalse kuritarvitamise ning seksuaalse ekspluateerimise võrgus oleva materjali mõistmine.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

MSc kriis ja katastroofide juhtimine ühendab kriisiohje, riskijuhtimise ja katastroofide ohjamise valdkonnad, mille eesmärk on anda üliõpilastele võimalus arendada arusaa ... [+]

Kursus

MSc kriis ja katastroofide juhtimine ühendab kriisiohje, riskijuhtimise ja katastroofide ohjamise valdkonnad, mille eesmärk on anda üliõpilastele võimalus arendada arusaamist olemasolevatest lähenemisviisidest kriisidele ja katastroofidele ning nende sündmuste mõju ettevõtetele, kogukonnad ja rahvad. Programmis käsitletakse eelkõige ettevõtete katkemisega seotud küsimusi ning valmisoleku-, reageerimis- ja taastamisstrateegiate vajadust, et minimeerida nii loodus- kui ka inimtekkeliste kriiside ja loodusõnnetuste tagajärjel tekkinud majanduslikke ja inimkaotusi.

Äriühingute, kogukondade ja riikide kasvav nõudlus suurendab vastupanuvõimet potentsiaalsete kriiside ja katastroofide vastu, eelkõige kriiside ja katastroofide ohjamise põhimõtete, katastroofideks valmisoleku, reageerimise ja taastamise planeerimise abil.... [-]

Suurbritannia Boston
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

MSc kriis ja katastroofide juhtimine ühendab kriisiohje, riskijuhtimise ja katastroofide ohjamise valdkonnad, mille eesmärk on anda üliõpilastele võimalus arendada arusaa ... [+]

Kursus

MSc kriis ja katastroofide juhtimine ühendab kriisiohje, riskijuhtimise ja katastroofide ohjamise valdkonnad, mille eesmärk on anda üliõpilastele võimalus arendada arusaamist olemasolevatest lähenemisviisidest kriisidele ja katastroofidele ning nende sündmuste mõju ettevõtetele, kogukonnad ja rahvad. Programmis käsitletakse eelkõige ettevõtete katkemisega seotud küsimusi ning valmisoleku-, reageerimis- ja taastamisstrateegiate vajadust, et minimeerida nii loodus- kui ka inimtekkeliste kriiside ja loodusõnnetuste tagajärjel tekkinud majanduslikke ja inimkaotusi.

Äriühingute, kogukondade ja riikide kasvav nõudlus suurendab vastupanuvõimet potentsiaalsete kriiside ja katastroofide vastu, eelkõige kriiside ja katastroofide ohjamise põhimõtete, katastroofideks valmisoleku, reageerimise ja taastamise planeerimise abil.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

Tööandjad püüavad järjest enam koolitada lõpetajaid, kes suudavad näidata, et neil on kõrgetasemelised oskused ja oskused ülemaailmse logistika juhtimise õnnestumiseks. M ... [+]

Kursus

MSc Logistika ja Global Operations kraad annab õpilastele võimaluse uurida praktika seoses asjakohaste kaasaegse teooria ja teadusuuringute valdkonnas logistika juhtimine rahvusvaheliselt.

Programmi eesmärk on arendada strateegilist visiooni õpilastele, keskendudes loomingulise mõtlemise ja ennetava juhtimise arendamisele. Programmis tunnustatakse, et kõik kohalikud ja globaalsed organisatsioonid muutuvad pidevalt ja püüavad tagada, et juhid arendaksid selleks vajalikke teadmisi ja pädevusi. Õppekava võimaldab konteksti ja olukorrale vastavat õppimist.

Loengud, seminarid, juhtumianalüüsid ja külalisesinejad püüavad anda õpilastele põhjalikku ja põhjalikku arusaamist sellest teemast. Eeldatakse, et lõpetajad on valmis alustama karjääri juhtimises või nõustamises valdkondades, mis on seotud logistika ja operatsioonidega kohalikul ja ülemaailmsel tasandil.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

Analüüsiteaduste magistriõppe eesmärk on anda teaduse ja sellega seotud õppeainete lõpetajatele süstemaatiline koolitus kaasaegsete analüütiliste meetodite rakendamisel. ... [+]

Kursus

Analüüsiteaduste magistriõppe eesmärk on anda teaduse ja sellega seotud õppeainete lõpetajatele süstemaatiline koolitus kaasaegsete analüütiliste meetodite rakendamisel. Selle eesmärk on pakkuda vajalikke praktilisi ja tõlgendavaid analüütilisi oskusi, et rakendada mitmesuguseid analüütilisi meetodeid peamistele rakendusaladele.

Kursuse eesmärk on välja töötada kindel praktiliste oskuste kogum, mis toob kaasa erialased rakendused ja töövõimalused kui analüütiline teadlane; Farmaatsia-, kohtuekspertiisi-, arheoloogilised ja keskkonnaalased analüütikud. Õpilased saavad teadustööga tegelevates keskkondades kasu spetsiaalsetest uurimislaboritest ja -instrumentidest. Õpilased saavad lõpetada rea interdistsiplinaarseid praktilisi oskusi, mis on välja töötatud spetsialistide loengute, õpikodade, praktiliste laboratoorsete ja analüütiliste kogemuste kaudu.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

Meie magistrikraadi finantseerimise eesmärk on luua raamistik üliõpilaste finants- ja majandusoskuste tugevdamiseks ja tõhustamiseks. Õpilastel on võimalus õppida kogenud ... [+]

Kursus

Meie magistrikraadi finantseerimise eesmärk on luua raamistik üliõpilaste finants- ja majandusoskuste tugevdamiseks ja tõhustamiseks. Õpilastel on võimalus õppida kogenud rahandusasjatundjatelt ja võimalus arendada välja arenenud teadmisi praktika ettevalmistamisel või täiendkoolitusel.

Dereguleerimine, üleilmastumine ja ülemaailmse majanduskriisi mõju rahvusvahelistel aktsiaturgudel on suurendanud huvi rahastamise teemade vastu. Tänapäeva turul tegutsevad erialaspetsialistid peavad oskama juhtida nii finants- kui ka majanduslikku laadi investeeringuid ning kasutada otsustavaid otsuseid tegemisel mõistlikke ja teadlikke otsuseid.

Lincoln MSc Finance pakub õpilastele võimalust uurida praktikat asjakohase kaasaegse teooria ja teadustöö kontekstis. Õpilased võivad minna kaugemale põhiuuringutest, et uurida kõrgtehnoloogilisi tehnikaid, keskendudes kvantitatiivsetele meetoditele ja arendades oma kriitilise mõtlemise oskusi. Programm on nii kvantitatiivne kui ka teaduslikult orienteeritud.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

MSc inimressursside juhtimise (HRM) kriitilise analüüsi, eneserefleksiooni ja probleemide lahendamise tehnikate abil saate õpilastelt õppida, kuidas arendada ja rakendada ... [+]

Kursus

Professionaalne akrediteerimine, tööstuse sidemed ja ettevõtlusfunktsioon muudavad selle programmi ideaalseks, kui olete praegu inimressurssidega seotud või olete huvitatud karjääri tegemisest selles valdkonnas.

Erinevate akadeemiliste ja praktikutega on teil võimalus leida uusi viise, kuidas inimesi tänapäevases töökohas juhtida, võttes arvesse inimeste arengut ja töötajate suhteid ning mõistmaks kõrgema juhtkonna laiemaid ärimõtteid. Teil on raske kriitiliselt mõelda organisatsiooni juhtimise ja eneserefleksiooni küsimustele.

See programm annab võimaluse omandada professionaalselt tunnustatud kvalifikatsiooni, mis aitab täita kasvava nõude HRM praktikud pidada Personaliinstituut ja personaliarenduse (CIPD) kvalifikatsiooni.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
1 aasta
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

See programm ühendab arvuti tuumiku arvuti visiooniga ja andmeteaduse ning masinaõppe erialadega, et pakkuda õpilastele teoreetilist ja praktilist kogemust, mis on vajali ... [+]

Kursus

See programm ühendab arvuti tuumiku arvuti visiooniga ja andmeteaduse ning masinaõppe erialadega, et pakkuda õpilastele teoreetilist ja praktilist kogemust, mis on vajalik dünaamilise ja uuendusliku tehnoloogia jaoks vajalike uuenduslike lahenduste arendamiseks.

sektor.

Moodulid hõlmavad teemasid, sealhulgas täiustatud tehisintellekt, arvutivisioon, masinaõppe piirid ja arvutivisiooni uuringud, masinaõpe ja närviarvutamine.

Õpilastel on ka võimalus viia läbi põhjalik uurimisprojekt, mis keskendub erilise isikliku ja erialase huvi valdkonnale väitekirja ja sisulise tarkvara rakendamise kaudu.

Kuidas sa õpid

Selle kursuse üliõpilased õpivad põhilisi mooduleid täiustatud tehisintellekti, arvutivisiooni, masinaõppe ja arvutivisiooni uuringute, masinaõppe ja närviarvutamise valdkondades.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
1 aasta
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

MSc Intelligence Systems on tööpõhine programm, mis on välja töötatud selleks, et anda relvajõudude töötajatele (nii teenistuses olevatele kui ka pensionäridele) võimalus ... [+]

Kursus

MSc Intelligence Systems on tööpõhine programm, mis on välja töötatud selleks, et anda relvajõudude töötajatele (nii teenistuses olevatele kui ka pensionäridele) võimalus tunnustada kõrgema hariduse marsruudi kaudu oma teenistusajalugu.

Selle programmi õpetamine on erinevate tehnikate kombinatsioon, sealhulgas praktiline praktiline lähenemine stsenaariumidele ja seminaridele, aruteludele, loengutele ja sõltumatule uurimistööle. Uuringu näidismoodulite hulka kuuluvad arenenud luure süsteemide haldamine; komplekssete signaalide analüüs; elektrooniline sõjapidamine ja teabetegevus; ja hallatavate luureandmete andmebaasid.

Programmi saavad kasutada ainult need taotlejad, kes teenindavad praegu sõjaväelasi või neid, kes on hiljuti relvajõududest lahkunud, kuid on seotud vastava kutsealaga. Mõningatel juhtudel võib seda pakkuda tsiviilisikutele, kes on relvajõududega tihedalt koostööd teinud.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Osakoormus
2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

MSc juhtimise ja rahvusvaheliste suhete kraadi Lincoln on mõeldud üliõpilastele huvitatud karjääri rahvusvahelistel organisatsioonidel. ... [+]

Kursus

See programm ühendab rahvusvaheliste suhete ja arendusteooria teooria põhiliste juhtimisoskuste ja organisatsiooniliste oskustega, mille eesmärgiks on harida üliõpilasi efektiivselt osalema era-, valitsus- ja mittetulundusühingutes. Võimalike tööandjate näited hõlmavad valitsusväliseid organisatsioone (valitsusväliseid organisatsioone), valitsustevahelisi organisatsioone, avalikku teenistust, heategevusorganisatsioone ja ettevõtteid.

Sul on võimalus arendada meeskonnatöö oskusi, osaledes simulatsioonitreeningus, ronides Mount Everest. Teil on ka võimalus osaleda interaktiivses ja intuitiivses reaalajas põgenemas mängus osana vabatahtlikust õppereisist Manchesteris Escape Rooms. Kulud on koolis kaetud.... [-]

Suurbritannia Boston
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

Selle programmi eesmärk on pakkuda teaduse, tehnoloogia, inseneri ja matemaatika erialade lõpetanutele oskusi, teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud 21. sajandi profession ... [+]

Kursus

University of Lincoln mehaanikainseneri magistriõppes on on välja töötatud energia muundamise peamiste tegevussuundade, süsteemide projekteerimise abil, kasutades arvutitehnoloogiat, süsteemi juhtimist ja jätkusuutlikkust.

Uuring põhineb uuringute ja tegevuste õppimisel, kus õpilased tutvustavad teemale ja saavad seejärel arendada oma mõistmist probleemipõhiste stsenaariumide abil. Moodulid õpetatakse nädala pikkustes plokkides, mis võimaldavad osalise tööajaga õpilastel osaleda täistööajaga tööl.

Võite olla osa õitsva teadus- ja arendustegevuse keskusest Engineering School, kus teil on võimalus koostöös tööstusega koostöös teadlastega projektidest.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

Matemaatika ja füüsika kool pakub võimalust töötada koos akadeemiliste ringkondadega elavat kogukonda, jagades ideid ja kogemusi. ... [+]

Kursus

Matemaatika ja füüsika kool pakub võimalust töötada koos akadeemiliste ringkondadega elavat kogukonda, jagades ideid ja kogemusi.

Kraadiõppe alane uurimistöö puhta matemaatika valdkonnas hõlmab vale algebrasid ja rühmateooriat. Koolitust pakutakse teadusuuringute individuaalse järelevalve ja täiustatud seminaride kaudu. Teadusüliõpilasena saate kasu ulatuslikust koolitusprogrammist, mille eesmärk on arendada oma teadustöö oskusi ja metoodikat.

Akadeemikute meeskond annab nõu ja tuge oma töö avaldamisel rahvusvahelistes ajakirjades ja ülemaailmsetel konverentsidel. Sul võib olla ka võimalus osaleda oma uuringu käigus rahvusvahelises koostöös.

... [-]
Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

MSc Games arengu ja disaini eesmärk on tugineda õpilaste olemasolevatele arvutiprogrammioskustele, et pakkuda teadmisi ja oskusi kaasaegsete videomängude arendamiseks, ka ... [+]

Kursus

MSc Games arengu ja disaini eesmärk on tugineda õpilaste olemasolevatele arvutiprogrammioskustele, et pakkuda teadmisi ja oskusi kaasaegsete videomängude arendamiseks, kasutades erinevaid täiustatud tööriistu ja platvorme, nagu virtuaalne reaalsus.

Tööstuse kontekst on selle programmi oluline aspekt ning õpilased õpivad ka mängude kujundamise teemasid, mis on kohaldatavad tööstustööle ja iseseisvate mängude loomisele, samuti edasiste kraadiõppeks sobivate uurimismeetoditega. Seda toetavad meie töötajate tööstuslikud kogemused, millest paljud on kas töötanud mängutööstuses või kellel on aktiivne side tööstusega.

Kursust teavitavad mängudeks spetsialiseerunud töötajad, kes on kas tööstuse kogemused või teadustöötajad asjaomastes valdkondades. Seda toetab ka Lincoln Games Research Network, mis ühendab personali, kes on huvitatud mängudest kogu ülikoolis ja mujal, pakkudes rikkalikult sisendit ja perspektiive.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
1 aasta
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

See programm on mõeldud selleks, et valmistada üliõpilasi ette karjääri jaoks, mis nõuab kindlat arusaamist psühholoogia konkreetsetest valdkondadest. ... [+]

Kursus

See programm on mõeldud selleks, et valmistada üliõpilasi ette karjääri jaoks, mis nõuab kindlat arusaamist psühholoogia konkreetsetest valdkondadest.

Selle eesmärgi toetamiseks on õpilastel võimalus arendada psühholoogilistes uurimismeetodites kindlat teaduslikku alust, mitte ainult selleks, et võimaldada mõista tehnika taset, vaid ka selleks, et võimaldada algse uurimistöö arendamist. ideed, töötavad iseseisvalt välja sellised ideed, kasutavad rangeid metodoloogilisi standardeid ning levitavad tulemusi ja järeldusi võimalikult kõrgel tasemel.

See, mis eristab seda programmi, on keskendumine rakendusuuringute meetodite ja meetodite tundmaõppimisele erinevates psühholoogilise uurimistöö valdkondades ning õpilaste võimalus koostada oma õppekava, valides mitme mooduli valiku vahel. Üliõpilasi palutakse üles kirjutada oma doktoritöö projektina paberina (6000-8000 sõna), mida saab põhimõtteliselt esitada eksperdihinnanguga ajakirjale hiljem.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

See kursus annab võimaluse töötada välja analüütilised oskused, mida riigi ja erasektori tööandjad saavad kõrgelt hinnata. Lõpetajad on läinud karjäärile kui raamatupidaj ... [+]

Kursus

University of Lincoln magistrikraad on konversioonide magister neile, kellel ei ole arvestust, kes soovivad liikuda raamatupidamisarvestusega seotud karjääri suunas.

Tänapäeva globaliseeruvas majanduses on ülimalt tähtis standardiseeritud finantsaruandlus. See programm on mõeldud pakkuma õpilastele võimalust arendada oskusi, mis on vajalikud kõrgharidusega ametikohtadel raamatupidamises.

Akadeemiliselt ranged, MSc Raamatupidamise programm annab õpilastele võimaluse mõlemaid uurida raamatupidamise praktikat kontekstis kaasaegse teooria ja teadustöö ning teha usaldusväärseid rahalisi otsuseid ja soovitusi.

Kursuse sisu vaadatakse korrapäraselt läbi vastavalt tööstusharu praktikale, mis võimaldab õpilastel arendada põhjalikku arusaamist rahvusvahelistest finantsaruandluse standarditest, mida praegu kasutavad kogu maailmas tegutsevad spetsialistid.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

Magistrikraadi raamatupidamise ja finantseerimise eesmärk on arendada ja parandada nende karjäärivõimalusi, kes töötavad või soovivad töötada rahanduses või raamatupidami ... [+]

Kursus

Magistrikraadi raamatupidamise ja finantseerimise eesmärk on arendada ja parandada nende karjäärivõimalusi, kes töötavad või soovivad töötada rahanduses või raamatupidamises. Programm eeldab vähe või üldse mitte äri teadmisi bakalaureuse tasemel ja on seetõttu sobilik ülikoolilõpetajate hulga erialadel, kes soovivad siseneda sellesse kõrgelt kvalifitseeritud elukutse.

Õpilased peaksid arendada oma arusaama nii põhiprintsiipe kui ka praktilisi oskusi, mida on vaja kontode ja nendega seotud finantsteabe koostamiseks ja analüüsimiseks. Õpilastel on ka võimalus arendada oma arusaama finantsjuhtimise otsuste tegemisest ja meetoditest, mida kasutatakse ettevõtete rahastamiseks.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

MSc rahvusvaheline pangandus ja investeeringud Lincolnis on mõeldud neile, kes soovivad investeerimispangandussektoris karjääri jälgida. Nõudlus ettevõtete finantseerimis ... [+]

Kursus

MSc rahvusvaheline pangandus ja investeeringud Lincolnis on mõeldud neile, kes soovivad investeerimispangandussektoris karjääri jälgida. Nõudlus ettevõtete finantseerimise, investeeringute, äri- ja investeerimispanganduse valdkonna teadmiste järele on suur nii Suurbritannias, Euroopas kui ka Aasia arenevate turumajanduses.

MSc International Investment Banking eesmärk on selgitada, kuidas majandus toimib, kuidas otsuseid tehakse ja kuidas toimivad finantssüsteemid ja kapitaliturgud.

Tähtsündmused:

Programmi eesmärk on selgitada, kuidas majandus toimib, kuidas otsuseid tehakse ja kuidas toimivad finantssüsteemid ja kapitaliturgud.

Edukad lõpetajatelt oodatakse karjääri rolli finantseerimises ja investeerimises, sealhulgas finantsjuht, investeerimisportfellihaldur ja era- / äri / investeerimispangandus erinevates majanduslikes ja poliitilistes kontekstides.... [-]

Suurbritannia Boston
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

Lincoln'i MSc International Business programmi eesmärk on anda teile vajalikke omadusi ja teadmisi, mis võimaldavad teil tõhusalt konkureerida kohalikul ja rahvusvahelise ... [+]

Kursus

Programm pakub rahvusvahelistele üliõpilastele kõrgetasemelist toetust. Integreeritud lähenemisviisid toetavad inglise keelt, orienteeritust Ühendkuningriigis õppimisele ja õpingute täiendõppele, ettevõtliku ja tööalase karjäärivõimaluste arendamisele ning pastoraalsele toetusele. Selle toetuse oluline tunnus on tihe koostöö rahvusvaheliste büroode, inglise keelekeskuse, üliõpilaste teenuste, karjääri, raamatukogu ja teiste kesktalituste vahel.

Äri lõpetajatele võib kasutada seda programmi, et uurida ainevaldkond põhjalikumalt, samas kui teised saavad ühendada oma olemasolevaid teadmisi ja oskusi rahvusvahelise äri teooria.

Võite selle programmi käivitada septembris või veebruaris. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust kooliga lbs@lincoln.ac.uk... [-]
Suurbritannia Boston
February 2020
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

MSc turunduse kraad pakub võimaluse ja kogenud marketeers edendada oma teadmisi ja erialaseid teadmisi, et anda olulist panust organisatsiooni tulemuslikkust. ... [+]

Kursus

Turundus on võtmehalduse ülesanne, mis on homste ettevõtete spetsialistide edukuse jaoks otsustava tähtsusega. Lincolnis õpetavad teile kogenud praktikud ja akadeemikud, pakkudes teile võimalust arendada põhjalikke teadmisi turundusteooria ja võimaluse kujundada oma karjääri edukaks planeerimiseks, strateegiliseks mõtlemiseks ja juhtimisoskusteks.

Osana Lincoln International Business Schoolist on teil võimalus osaleda muljetavaldavates loengutes tööstusharu juhtidelt ja äriprofessionaalidest. Meie tugeva tööstuse lingid teavitavad selle programmi õppekava ja teid soovitatakse luua ja ehitada oma kontaktide võrgustik.

Võite selle programmi käivitada septembris või veebruaris. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust kooliga lbs@lincoln.ac.uk... [-]
Suurbritannia Boston
February 2020
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

Rahvusvaheliselt orienteeritud MSc in Events Management eesmärk on valmistada teid karjääri sündmuste tööstusele. Hoolimata majanduse volatiilsusest ja poliitilisest ebak ... [+]

Kursus

Rahvusvaheliselt orienteeritud MSc in Events Management eesmärk on valmistada teid karjääri sündmuste tööstusele. Hoolimata majanduse volatiilsusest ja poliitilisest ebakindlusest, on ürituste sektor jätkuvalt märkimisväärne panus ülemaailmse, riikliku ja piirkondliku majanduse ning tööturgude juurde.

Sündmuste tööjõu suurus ja dünaamika ning kultuuriliselt mitmekesine publik tähendab seda, et kogenud juhtidele ja analüütikutele on pidev nõue. Teenuse ja kogemustega majanduste põhikomponendina nõuab ürituste sektor endiselt kohanduvaid ja kõrgelt kvalifitseeritud spetsialiste, kes mõistavad mitte ainult sündmuste planeerimise ja juhtimise protsesse, vaid ka suutlikkust juhtida keerulistes keskkondades, kus üritused toimuvad.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

Inseneriteaduskonna teadustöötajana saate kasu meie akadeemikute ja auhinnatud tööstusharu linkidest. Teadusuuringute võimalused on kättesaadavad paljudes tänapäeva insen ... [+]

Kursus

Inseneriteaduskonna teadustöötajana saate kasu meie akadeemikute ja auhinnatud tööstusharu linkidest. Teadusuuringute võimalused on kättesaadavad paljudes tänapäeva inseneritööstuses olulistes valdkondades.

Inseneriteaduskond on tööstusliku uurimistöö ja arendustegevuse tippkeskus, mille keskmes on intelligentsete süsteemide ja juhtimise, energia ja energia ning materjalide, tootmise ja töötlemise põhiteadused. Programmi ajal on teil võimalus tööstusega koostööd teha projektides, mis võivad anda käegakatsutavat kasu tööandjatele, sektorile ja ühiskonnale.

MSc teadustöö alusel võimaldab teil jätkata ühe aasta täistööajaga (või kahe aasta osalise tööajaga) individuaalset uurimisprogrammi.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

Meie magistrikraad teadusuuringutega bioteadustes on spetsiaalne programm, mille eesmärk on võimaldada õpilastel oma teadustöö oskusi edasi arendada, keskendudes spetsial ... [+]

Kursus

Meie magistrikraad teadusuuringutega bioteadustes on spetsiaalne programm, mille eesmärk on võimaldada õpilastel oma teadustöö oskusi edasi arendada, keskendudes spetsialistide projektile.

Meie MSc teadusuuringute annab võimaluse õpilastele bioloogiliste ainete alustada teadusuuringuid bioteadused. Research Pathways on saadaval bioloogia, biokeemia, biomeditsiini, ökoloogia, loomade käitumine, loomade teaduse, zooloogia ja mikrobioloogia. Kooli uurijana on teil võimalus teha koostööd õpingute ja projektidega tegelevate õppejõududega.

Kool viib läbi molekulaar-, raku-, organismi- ja populatsioonitaseme uuringuid, et vastata põhiküsimustele molekulaarbioloogia ja biomeditsiiniteaduse, kohtuekspertiisi ja mikrobioloogia, loomade ja taimede bioloogia ning evolutsiooni ja ökoloogia valdkonnas.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

MSc mood Management eesmärk on toota lõpetajate, kes suudavad analüüsida tarbijate ja muude suundumuste ühiskonnas, et arendada tõhusaid ostu-, jaemüügi-ja reklaami strat ... [+]

Kursus

MSc mood Management eesmärk on toota lõpetajate, kes suudavad analüüsida tarbijate ja muude suundumuste ühiskonnas, et arendada tõhusaid ostu-, jaemüügi-ja reklaami strateegiad.

Programm sobib kandidaatidele, kes soovivad jätkata juhtimiskarjääri moetööstuses. Võimalike rollide näited hõlmavad poehaldurit, kaubamärgi esindajat, moeostjat, suundumuste prognoosi ja turundusjuhtkonda.

Taotlusi on teretulnud paljude erialade, sealhulgas disaini-, äri-, kunsti- ja sotsiaalteadused.

Tähtsündmused Programmi õpetab rahvusvaheliste akadeemikute meeskond. Lisaks sellele kasutab kursus külalisesinejaid, kes on moe- ja muude tegevusvaldkondade spetsialistid.... [-]
Suurbritannia Boston
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

Innovatsioon jälitustegevuse ja luureandmete haldamise alal MSc (ISR) on loodud selleks, et koondada ulatuslikud akadeemilised programmid paljude ISR-süsteemide spetsiali ... [+]

Kursus

Innovatsioon jälitustegevuse ja luureandmete haldamise alal MSc (ISR) on loodud selleks, et koondada ulatuslikud akadeemilised programmid paljude ISR-süsteemide spetsialistidest. Programm on välja töötatud selleks, et pakkuda marsruuti, mille kaudu piisava kogemuse ja oskustega sõjaväelased saavad akadeemilise kvalifikatsiooni.

Kursus on mõeldud sõjalise koolituse ja hariduse integreerimiseks akadeemilisse raamistikku. Õpilased ühendavad akadeemilise raamistiku erialaõppe uuringu, mis annab võimaluse kriitiliseks ja analüütiliseks tegevuseks. Selle programmi kaudu saavad õpilased kinnitada oma teadmised ja kogemused ning omandada tunnustatud kvalifikatsioone, millel on ka usaldusväärsus väljaspool sõjalist valdkonda.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Osakoormus
2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

(MSc) International Business Economics on mõeldud üliõpilastele, kellel on taust äri- ja juhtimisuuringutes. Eesmärk on pakkuda praktilist majandusanalüüsi kasutades võim ... [+]

Kursus

Rahvusvahelise äri ja rakendusliku majanduse kombineerimine selle programmi eesmärk on anda ülevaade rahvusvahelisest ärimaailmast ja tugeva aluse karjääriks mitmetes rahvusvahelistes organisatsioonides või rakendus / ettevõtluse majandusteadlina. See programm on mõeldud neile, kellel puudub tugev majandus- või ökonomeetriline taust ja on nii kvantitatiivne kui ka teadusuuringutega seotud olemus.

TähtsündmusedSee programm keskendub kvantitatiivsetele meetoditele ja rahvusvahelise rahanduse ja rahvusvahelise äri.Programmi juhib rahvusvaheliste makroökonoomika, rahanduse ja rahvusvahelise ettevõtluse eksperdid.Võite ka oma oskusi ja teadmisi edasi arendada väljaspool õppekavasid, täites Lincoln auhinna.... [-]
Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

Programmi eesmärk on arendada reflektiivseid ja pädevaid sotsiaaltöö praktikuid, kes saavad keerulistes keskkondades ohutult, tõhusalt ja enesekindlalt praktiseerida. ... [+]

Kursus

Programmi eesmärk on arendada reflektiivseid ja pädevaid sotsiaaltöö praktikuid, kes saavad keerulistes keskkondades ohutult, tõhusalt ja enesekindlalt praktiseerida. Tervishoiu ja sotsiaalhoolekande kooli on kinnitanud tervishoiu- ja tervishoiutöötajate nõukogu (HCPC), et pakkuda MSc sotsiaaltööd sotsiaaltöö erialaseks kraadiõppeks.

Õpilastel on võimalus õpingute ajal läbi viia kaks juhendatud ja hinnatud praktika praktikat sotsiaaltöö või sotsiaalhoolekandeasutustes. Need paigutused on mõeldud selleks, et anda õpilastele võimalus arendada oma erialaseid teadmisi, teooriaid, väärtusi ja praktilisi oskusi. Lisateavet nende paigutuste lõpuleviimisega seotud võimalike kulude kohta leiate vahekaardilt Funktsioonid.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

MSc Turunduse ja Luxury Brands kraadi Lincoln pakub üliõpilastele võimalust spetsialiseeruda luksuskaupade ja brändi juhtimine. Selle programmi eesmärgiks on arendada põh ... [+]

Kursus

MSc Turunduse ja Luxury Brands kraadi Lincoln pakub üliõpilastele võimalust spetsialiseeruda luksuskaupade ja brändi juhtimine. Selle programmi eesmärgiks on arendada põhjalikke teadmisi turundusteooriast ja planeerimisest, strateegilisest mõtlemisest ja juhtimisoskustest, mis on vajalikud karjääri kindlustamiseks luksuskaupade ja kogemuste valdkonnas.

Programmi õpetab rahvusvaheliste akadeemikute meeskond. Lisaks sellele saavad kursused külalisesinejad, kes on tuntud ja uuenduslike organisatsioonide spetsialistid.

Õpilased saavad kasutada eksklusiivseid karjäärinõudeid, mis aitavad luua CV, tegeleda psühhomeetriliste testidega ja kujundada tõhusaid rakendusi.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

University of Lincoln MSc Juhtimise Programm on mõeldud õpilaste ettevalmistamiseks karjäärile äritegevuses ja juhtimises. Õpilased saavad õppida raamatupidamise ja rahan ... [+]

Kursus

Juhtimise, isikliku mõju ja läbirääkimiste moodulid püüavad arendada õpilaste arusaamist kaasaegsete organisatsioonide juhtimistavade muutumisest, seades esikohale tugeva suhtlemisoskusega ja võimekusega suhtlemisega kandideerivate tööandjate vajadused.

Lisaks tuumiklassi ja valikuliste moodulite kombinatsiooni täitmisele eeldatakse, et üliõpilased korraldavad põhjaliku sõltumatu uuringu.

Lõpetajad kõigist erialadel, kellel pole varasemaid kogemusi äri- ja juhtimisuuringutes, on teretulnud programmi taotlemiseks. Neile, kes on juba uurinud vastavat eriala, pakub see kursus teie teadmisi kõrgemale tasemele.

Võite selle programmi käivitada septembris või veebruaris. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust kooliga lbs@lincoln.ac.uk... [-]
Suurbritannia Boston
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

MSc Sport Science on mõeldud spordiga seotud kraadide lõpetanutele ja professionaalsetele praktikutele, kes soovivad oma teaduslikke teadmisi ja oskusi ajakohastada. ... [+]

Kursus

Selle rõhuasetusega rakenduslikule teooriale, praktilisele tööle ja kogukonna kaasamisele on selle programmi eesmärk pakkuda üliõpilastele multidistsiplinaarset arusaamist sporditeadusest, millel on võimalus spetsialiseeruda konkreetsele valdkonnale.

MSc Sport Science on mõeldud spordiga seotud kraadide lõpetanutele ja professionaalsetele praktikutele, kes soovivad oma teaduslikke teadmisi ja oskusi ajakohastada.

Teid julgustatakse tegema rakendustöid valdkondades, mis kõige paremini sobivad teie huvidele ja karjääriplaanidele. Erikursustega teadlased juhendavad ja toetavad teid kogu valitud uurimisprojektis.

Saate valida oma iseseisva töö keskenduda ühele kolmest nimega Pathways - Biomehaanika, füsioloogia või psühholoogia - või uurida MSc Sport Science ilma määratud Pathway , et kajastada oma interdistsiplinaarset olemust oma õpinguid.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

Selle täiustatud programmi eesmärk on toetada sotsiaaltöötajaid nende ametialases arengus ja lõpetamisel annab magistritaseme kvalifikatsiooni, nagu on soovitanud sotsiaa ... [+]

Kursus

Selle täiustatud programmi eesmärk on toetada sotsiaaltöötajaid nende ametialases arengus ja lõpetamisel annab magistritaseme kvalifikatsiooni, nagu on soovitanud sotsiaaltöö reformikomisjon.

Selle programmi paindlikkus on loodud selleks, et saaksite liikuda ühest erialast piirkonnast teise, et toetada oma isiklikke ja erialaseid arenguvajadusi.

Te saate töötada koos oma kogenud akadeemiliste meeskondadega, kes soovivad pakkuda oma õppimise suunamiseks struktuuri ja kontseptuaalseid raamistikke. Selle programmi sisu on teavitatud riiklikest tervishoiu- ja sotsiaalhoolduse aruteludest, et tagada selle ajakohasus viimaste sektorite arengute ja probleemidega.

... [-]
Suurbritannia Boston
August 2019
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

Geograafia MSc teadusuuringute programm annab teile võimaluse laiendada oma bakalaureuse kraadi ja arendada oma teadmisi konkreetses valdkonnas geograafia. ... [+]

Kursus

Geograafia MSc teadusuuringute programm annab teile võimaluse laiendada oma bakalaureuse kraadi ja arendada oma teadmisi konkreetses valdkonnas geograafia.

Teil on võimalus spetsialiseeruda teile erilist huvi pakkuvale valdkonnale ja tugevdada oma oskusi teadustöö arendamise või tehnoloogia juhtimise positsioonide ettevalmistamisel.

Uurimisvaldkonnad, projektid

Võimalikud töövaldkonnad peegeldavad kooli praeguseid tugevusi ja erialasid. Nende hulka kuuluvad alluviaalne geoarheoloogia ja keskkonna ajalugu; biogeokeemia, ökosüsteem ja inimeste tervis; äärmuslikud hüdroloogilised sündmused (üleujutused ja põud) ja kliimamuutused; GIS ja kaugseire veega seotud haiguste hindamiseks; Gröönimaa jäälehe massitasakaal / glaciology; meteoroloogia; klimatoloogia; kaevandamise mõju magevee-, ranniku- ja merekeskkonnale; suurte jõgede ja deltade morfodünaamika; jõesüsteemid; ja kvaternaarsed keskkonnamuutused.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

See MSc teadusuuringute kraadi annab võimaluse arendada arenenud ja konkreetseid teadmisi konkreetses õppevaldkonnas. Teil on vabadus ja paindlikkus oma ainevaldkonna val ... [+]

Kursus

See MSc teadusuuringute kraadi annab võimaluse arendada arenenud ja konkreetseid teadmisi konkreetses õppevaldkonnas. Teil on vabadus ja paindlikkus oma ainevaldkonna valimiseks ja arendamiseks ning võimalus oma kõrgelt ülekantavaid teadus- ja projektijuhtimise oskusi täiustada.

Tervishoiu- ja sotsiaalhoolekoolis asuv kraadiõppe uurimisrühm on pühendunud pakkuma oma õpilastele parimat võimalikku kogemust. Koolil on võimalus töötada koos kogenud akadeemikutega, kes juhivad teid läbi uurimistöö ja toetavad teid oma isikliku ja professionaalse arenguga, et maksimeerida oma karjäärivõimalusi lõpetamisel.

Teil on võimalusi kohtuda ja arutada oma projekti teiste teadlastega nii koolis kui ka ülikoolis. Koolis ja Kolledžis on regulaarseid võimalusi osaleda uurimisrühmade korraldatud uurimisseminaridel. Koolil on ka tihedad sidemed ülikooli keskdoktorikooliga, kes pakuvad kõikidele teadustöötajatele palju koolitusvõimalusi ja võimalust tutvustada oma tööd oma iga-aastases uurimuses.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

Nanomaterjalide magistriõppe uurimine annab võimaluse osaleda ranges akadeemilises tegevuses ja anda algupäraseid teadusuuringuid akadeemilistele asutustele. ... [+]

Kursus

Nanomaterjalide magistriõppe uurimine annab võimaluse osaleda ranges akadeemilises tegevuses ja anda algupäraseid teadusuuringuid akadeemilistele asutustele.

Teil on võimalus oma teadmisi nanomaterjalide teaduse kohta edasi arendada, arendades oma teadustöö oskusi ja töötades valdkonna spetsialistidega.

Uurimisvaldkonnad, projektid

Peamised uurimisvaldkonnad:

Nanostruktureeritud pehme aineAktiivne aineMaterjaliteadusMolekulaarne biofüüsikaKuidas sa õpid

Teil on võimalik kasutada spetsiaalseid arvutusvõimalusi, koolitusprogramme, et suurendada oma teadustööoskusi ja toetada spetsiaalseid akadeemilisi juhendajaid. Teid toetatakse ja julgustatakse esitama dokumente rahvusvahelistele teadusajakirjadele, esitama oma järeldusi konverentsidel ja jagama teadmisi kolleegidega kogu ülikoolis.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

Lincolni MSc projektijuhtimise kraad pakub võimaluse süstemaatiliselt, kriitiliselt ja samal ajal loominguliselt tegeleda peamiste teooriate ja parimate tavadega. Tänapäe ... [+]

Kursus

Projektid on tänapäeval üldlevinud, vormistades, kuidas ettevõtted korraldavad ja viivad läbi pidevad parandused, mis on vajalikud konkurentsivõimeliste turgude edukaks toimimiseks ja mis tavaliselt kaasavad suurt riski ja ebakindlust. Projektijuhtimise ajalooline pärand on ilmne kõikjal maailmas. Kõik, mis ehitati alates Egiptuse püramiididest kuni keskaegsete katedraalide kaudu pilvelõhkujate juurde ja muud kaasaegse infrastruktuuri silmapaistvad näited, oli mingil hetkel projekt.

Sõltumata teie praegusest projektijuhtimise alaste teadmiste või kogemuste tasemest, on teil võimalus saada rohkem kindlust, et paremini planeerida keerukaid projekte, viia ja inspireerida oma meeskonda, hallata keerukaid sidusrühmi ja tulla toime kõige ebameeldivate või ootamatute riskidega. Lisaks konfliktide lahendamisele ja efektiivsele multifunktsionaalsele projektide integreerimisele on teil ka võimalus arendada praktilisi oskusi, mis on seotud projekteerimise, planeerimise ja projektide elluviimisega.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

Selle programmi eesmärgiks on õpetada üliõpilastele arenenud oskusi, teadmisi ja kogemusi, et viia läbi tehnilise ja tootmisjuhtimise rollid ülemaailmselt olulises põllum ... [+]

Kursus

Selle programmi eesmärgiks on õpetada üliõpilastele arenenud oskusi, teadmisi ja kogemusi, et viia läbi tehnilise ja tootmisjuhtimise rollid ülemaailmselt olulises põllumajandus- ja toiduainesektoris.

Põllumajandus- ja toidusektor on otseselt seotud väljakutsetega maa ja vee tarbimise, kliimamuutuste ning tervise ja heaolu vallas.

Õpilastel on võimalus õppida selliseid valdkondi nagu täiustatud põllukultuuride teadus, täiustatud toiduainete tootmine, uute toodete ja protsesside arendamine, toiduohutus

Õpilastel on juurdepääs ka University of Lincoln ülikooli toidu- ja põllumajanduskampaaniatele, Holbeachi riiklikule toiduainete tootmise keskusele ja Riseholme pargile tööstuse jaoks olulistele spetsialiseerunud tehnoloogiatele ja uutele seadmetele.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
1 aasta
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

MSc rahvusvahelise turismi juhtimise eesmärk on anda lõpetajatele akadeemilise arusaama ja tööstuse rakendused vaja töötada kõrgema taseme selles kasvavas globaalses sekt ... [+]

Kursus

MSc rahvusvahelise turismi juhtimise eesmärk on anda lõpetajatele akadeemilise arusaama ja tööstuse rakendused vaja töötada kõrgema taseme selles kasvavas globaalses sektoris.

Programm pakub võimalust arendada analüütilisi oskusi, mis on vajalikud tööstuse suundumuste, turunõudluse ja sellega seotud reisikäitumise hindamiseks. Olulised teemad nagu ettevõtlus, jätkusuutlikkus ja globalism on programmi lahutamatu osa. Eeldatakse, et õpilased saavad teadlikuks, tõlgendavateks, analüütilisteks ja kriitilisteks ning on teadlikud ülekantavate isiklike oskuste omandamise ja näitamise väärtusest.

Personalil on professionaalne kogemus rahvusvahelise turismi ja külalislahkuse alal, sealhulgas korporatiivsete klientide ürituste planeerimine, korraldamine ja koordineerimine.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

MSc teadusuuringute rakendatud matemaatika annab õpilastele võimaluse viia läbi uuringuid valdkondades matemaatika praktilisi rakendusi äri ja tööstus. ... [+]

Kursus

MSc teadusuuringute rakendatud matemaatika annab õpilastele võimaluse viia läbi uuringuid valdkondades matemaatika praktilisi rakendusi äri ja tööstus.

Matemaatika ja füüsika kooli uurijana on teil võimalus töötada valdkonna spetsialistidega ja teil võib olla võimalus arendada riiklikke ja rahvusvahelisi koostööprojekte.

Koolis läbiviidavad uuringud järgivad kahte erinevat suunda: arvutusfüüsika / rakenduslik matemaatika ja puhas matemaatika. Rakendusmatemaatika uuringud on suunatud arvutusmeetodite ja algoritmide väljatöötamisele materjaliteaduses leiduvate erinevate võrrandite lahendamiseks, eriti nanomaterjalide valdkonnas. See hõlmab kaasaegsete superarvutite meetodite täiustatud paralliseerimist ja kohandamist.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

MSc robootika ja autonoomsete süsteemide eesmärk on õpetada üliõpilastele arenenud teadmisi ja oskusi töötada välja uuenduslikke lahendusi, mida kiirelt arenev globaalne ... [+]

Kursus

MSc robootika ja autonoomsete süsteemide eesmärk on õpetada üliõpilastele arenenud teadmisi ja oskusi töötada välja uuenduslikke lahendusi, mida kiirelt arenev globaalne tööstus vajab robootika ja autonoomses süsteemis (RAS).

Programmi eesmärk on anda võimalus tõhustada ja rakendada õpilaste olemasolevaid teadmisi arvutiprogrammide ja matemaatiliste raamistike kaudu laboratooriumide töökojad, loengud, arutelud ja sõltumatu uurimistöö.

Loomulikult eeldatakse programmeerimise kontseptsioonide ja toetava matemaatilise raamistiku tutvustamist, esitades täpsemalt arvutusvaldkonnale konkreetselt seotud mõisteid.

Kuidas sa õpid

Selle programmi õpilased võivad kogeda erinevaid õpetamis- ja õppimisviise. Programmi eesmärk on võimaldada oskuste arendamist praktilistes töötubades laboris ja akadeemilisi teadmisi arutelu, loengute, arutelude ja isiklike teadusuuringute kaudu.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
1 aasta
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

Turism on ülemaailmselt tähtis tööstus, mis pakub paljusid karjäärivõimalusi. MSc Turism ja turundus kraadi Lincoln võib pakkuda teekond erinevaid Pathways sõltub karjäär ... [+]

Kursus

Turism on ülemaailmselt tähtis tööstus, mis pakub paljusid karjäärivõimalusi. MSc Turism ja turundus kraadi Lincoln võib pakkuda teekond erinevaid Pathways sõltub karjääri püüdlusi kaudu valikut mooduleid.

Programmi eesmärk on arendada turunduse kontekstis turundust. Õpilastel on võimalus õppida mitmesuguseid turismi- ja turunduse mooduleid eesmärgiga arendada turistide kui tarbijate mõistmist ja kuidas sihtkohti saab kaubamärgiga reklaamida ja reklaamida. Õpilastel on ka võimalus arendada kriitilise mõtlemise ja organisatsiooni oskusi, mille eesmärk on toetada neid efektiivseks professionaaliks.

Programmi õpetab rahvusvaheliste akadeemikute meeskond. Lisaks sellele saavad kursused külalisesinejad, kes on turunduse või turismi spetsialistid.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles

Magister

University of Lincoln

See kutseõppeprogramm pakub paindlikkust, et kohandada oma õppimist raamistikus, mis vastab Briti Arhitektide Kunstiinstituudi (RIBA) ja Arhitektide Registreerimisnõukogu ... [+]

Kursus

See kutseõppeprogramm pakub paindlikkust, et kohandada oma õppimist raamistikus, mis vastab Briti Arhitektide Kunstiinstituudi (RIBA) ja Arhitektide Registreerimisnõukogu (ARB) nõuetele.

See kursus julgustab isiklike eesmärkide, saavutuste ja disainifilosoofia kriitilist mõtlemist struktureeritud teoreetiliste arutelude ja individuaalsete uuringute raames. Erilist tähelepanu pööratakse erialaste oskuste arendamisele individuaalse õppe, grupitöö ja stuudio kaudu.

Õpilased võivad kasutada laboratooriume ja töötubasid traditsiooniliste mudelite valmistamise tehnikate, samuti digitaalsete tootmismeetodite rakendamiseks. Pärast programmi edukat lõpuleviimist võite minna arhitekti registreerimisele Pathway kutsepraktika ja arhitektuuri (ARB / RIBA 3. osa) aspirantuurina.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 5 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

MRes etenduskunstide (draama, tants, muusika) eesmärk on anda tunnustatud teaduspreemia doktoriõppe ettevalmistamisel seotud valdkondades. See on mõeldud üliõpilastele, k ... [+]

Kursus

MRes etenduskunstide (draama, tants, muusika) eesmärk on anda tunnustatud teaduspreemia doktoriõppe ettevalmistamisel seotud valdkondades. See on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad arendada doktoriõppe alust.

See kursus pakub ideaalset alustamist oma uurimisreisile etenduskunstides. Selle eesmärk on anda teadusliku uurimistöö jaoks vajalikud kriitilised ja metoodilised vahendid, võimaldades samal ajal sihipärast uurimist teie valitud etenduskunsti distsipliinil ja seotust erinevate vaatenurkadega.

Õpilased selle magistriprogrammi saavad kasutada ressursse Lincoln Performing Arts Center, stuudiod, galerii ja elav kunstiline kogukond.

Uurimisvaldkonnad, projektid... [-]
Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

Kursuse eesmärgiks on meelitada õpilasi kogu maailmas ja püütakse anda teile võimaluse luua oma ülemaailmne koostööpartnerite võrgustik. ... [+]

Kursus

Arhitektuuri magister (Global Practice) tunnustab globaalset ja interdistsiplinaarset olemust projekteerimistavade ehitatud keskkonnas. See on mõeldud spetsialistidele, kellel on ambitsioonid juhtida globaalse disaini tava. Õpetamise, õppimise ja hindamise käigus keskendutakse interdistsiplinaarsele meeskonnatööle ja projektipõhisele disainile ehitatud keskkonnas.

Üliõpilastel on võimalus kujundada magistriprojekti projekt, mis sobib nende püüdlustega akadeemilises uurimistöös või disaini praktikas ehitatud keskkonnas. Programm hõlmab globaalse disaini tavasid koostöös osalejatega ja selle eesmärk on luua tööalaselt juhitud arhitektuuri ja sellega seotud valdkondade globaalses kontekstis.... [-]

Suurbritannia Boston
August 2019
Päevane õpe
1 aasta
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles
University of Lincoln

Selle kutsekava eesmärgiks on pakkuda kvaliteetseid haridusid ambitsioonikaid arhitekte. Programmi määrab arhitektide registreerimise juhatus ja seda kinnitab Briti arhit ... [+]

Kursus

Selle kutsekava eesmärgiks on pakkuda kvaliteetseid haridusid ambitsioonikaid arhitekte. Programmi määrab arhitektide registreerimise juhatus ja seda kinnitab Briti arhitektide kuninglik instituut.

See kursus ergutab kriitilist mõtlemist isiklike eesmärkide, saavutuste ja disaini filosoofia raames struktureeritud teoreetiline arutelu ja üksikute uuringute raames. See annab vabaduse kohandada oma õppimist raamistikus, mis vastab Briti arhitektide ja arhitektide kuningliku instituudi nõuetele, 2. osa.

Erilist tähelepanu pööratakse professionaalsete oskuste arendamisele individuaalse õppe, grupitöö ja stuudiotegevuse kaudu. Teil on võimalus keskenduda arhitektuuri aspektidele, mis teile kõige rohkem huvitavad, ja neid, mis vastavad teie karjääri püüdlustele.... [-]

Suurbritannia Boston
September 2019
Päevane õpe
Osakoormus
2 - 5 aastat
ülikoolis
Loe edasi eesti keeles

Change your World at the University of Lincoln

Address
University of Lincoln Brayford Pool
LN6 7TS Boston, England, Suurbritannia