University of Lincoln

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Miks valida Lincoln?

Alates kuninganna Elizabeth II poolt 1996. aastal avatud ettevõttest University of Lincoln investeerinud oma hoonetesse ja rajatistesse enam kui 300 miljonit naela. Kaasaegne üliõpilaskeskne keskkond põhineb maalilisel Brayford Pooli jahisadamal ja kõik, mida õpilased vajavad, on kas ülikoolilinnakus või lühikese jalutuskäigu kaugusel. University of Lincoln on Suurbritannias väljaandes The Guardian University Guide 2020 hinnatud 17. kohal , talle omistati ka õpetamise tipptaseme raamistikus kuld ning ta oli ka Times Higher Education Student Experience Survey 2018 ülikoolis asuvate ülikoolide jaoks Suurbritannias 10. kohal.

Üks maailma suurepäraseid ajaloolisi linnu, Lincoln on tuntud oma vana ja uue ühtesulamise poolest. Lincolnshire on tuntud füüsiku ja matemaatiku Sir Isaac Newtoni ning Ühendkuningriigi esimese naispeaministri Margaret Thatcheri sünnikoht. Hiljuti on Lincolni linn kavas Downtoni klooster ja Da Vinci kood.

University of Lincoln ülemaailmses ülikoolilõpetajate kogukonnas on enam kui 90 000 endist üliõpilast 135 riigist . Lincolni lõpetanud on jätkanud töökohtade tagamise suuremates ettevõtetes ja organisatsioonides üle kogu maailma, sealhulgas BBC, Rolls-Royce, Siemens, Boots, GlaxoSmithKline, Lloyds Bank ja Rockstar Games.

Ainulaadne kogemus

Linna kuulus järsk mägi - butiikpoodide ja tearoomidega ääristatud ilus munakivitänav - annab värava linna ajaloolisesse katedraalikvartalisse ja Bailgate'i piirkonda, kus sõltumatud poed ja kohvikud asuvad keskaegse Lincolni lossi müüride ja Lincolni katedraali suursugususe vahel.

University of Lincoln lõpuaktused toimuvad Lincolni katedraali ajaloolises keskkonnas, aidates teil luua eluaegseid mälestusi.

Proovide võtmine maakonna ahvatlevast kohalikust toidust on kohustuslik, alates kuulsast Lincolnshire'i vorstist kuni maitsvate juustude ja omatehtud ploomileivaga. Lincoln on koduks mitmesugustele restoranidele ja kohvikutele, mis on spetsialiseerunud köögile kogu maailmast. Näited hõlmavad hiina, korea, hispaania, kreeka ja mehhiko keelt. Seal on ka mitmesuguseid idamaiseid ja Euroopa toidupoode ning halal lihunik. Ära jäta vahele detsembris linna kuulsat jõuluturgu.

Keskendumine tööalasele konkurentsivõimele

Igal aastal tervitab ülikool mitmesuguseid külalisesinejaid, kes peavad meie Great Lives loengusarja raames oma ala inspireerivaid kõnelusi. Varasemate näidete hulka kuuluvad BBC saatejuht Chris Packham ja ExoMarsi kosmoselaevade insener Abbie Hutty.

University of Lincoln lähenemist tööandjatega töötamisele on tunnustatud paljude riiklike autasude ja tunnustuste kaudu, sealhulgas Lord Staffordi auhinna (2011) tunnustamine partnerluse eest ettevõtetega ja Times Higher Education Award silmapaistvama tööandja kaasamise eest (2012). ).

138598_YoungUniversityRankings2020-Top150.png

150 parimat maailmas

The Times Higher Education Young University Rankings 2020.

138596_qsstars.png

QS Viietärniülikool

QS Starsi reitingus pälvisime 2020. aastal viietärnise hinde. Samuti sai ülikool maksimaalse hinde kategooriates, sealhulgas õpetamine, tööalane konkurentsivõime ja võimalused.

138599_top10-international-colour2x.png

10 parimat Ühendkuningriigis

Samuti hääletasid meie üliõpilased, et kuulume Suurbritannias rahvusvaheliste üliõpilaste ja kraadiõppurite edetabelis 10 parima hulka ning WhatUni Student Choice Awards 2020 kategoorias Kohalik elu.

Asukohad

Lincoln

Address
Brayford Way, Brayford Pool
LN6 7TS Lincoln, Inglismaa, Suurbritannia

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Programmid

MA