Loe ametlikku kirjeldust

15. sajandil asutatud St Andrews on Šotimaa esimene ülikool ja kolmas vanim inglise keelt kõnelevas maailmas

Miks St Andrews

St Andrews on ainulaadne koht õppimiseks ja elamiseks. Šotimaa idarannikul asuvad üliõpilased võivad jõuda golfiväljakutesse, mis on teel klassidesse, või pärast õhtusööki jooksma rannas. Ülikoolil ei ole mitte ainult maailmatasemel mainet, vaid ka mitmekülgseid sotsiaalseid tegevusi, sealhulgas üle 140 üliõpilasühingu ja 50 spordiklubi. Ajaloolised hooned on kõrvuti kaasaegsete rajatiste vastu ning paljud õpilaste traditsioonid muudavad St Andrewsi õppimise unustamatuks kogemuseks.

St Andrewsi haridus

Kraad University of St Andrews on tööandjate poolt kogu maailmas ihalda, osaliselt tänu ülikooli heale mainele. Õpilastel on juurdepääs mõnele maailma parimale professorile ja õppejõule ning meie kaasaegsed rajatised ja tugiteenused on alati kättesaadavad, et aidata teil õpingute ajal oma täielikku akadeemilist potentsiaali saavutada.

Maine

600-aastase institutsioonina ei ole üllatav, et University of St Andrews on kogu maailmas tuntud kui maailma juhtiv haridus. Meie järjekindlalt kõrged edetabelid nii riiklikes kui ka globaalsetes liigade tabelites panevad meid esikümnesse maailma ülikooli.

Ülikool oli 2019. aasta Ülikooli juhendis kõrgeim Šoti ülikool ja teda hinnati viiendaks parimaks ülikooliks Ühendkuningriigis. St Andrews oli ka Šoti Ülikool The Timesis ja Sunday Timesi ülikooli juhendis 2018 ning sai nimeks "UK University of Year of Student Experience". 2018. aasta Guardian University Guide oli University of St Andrews ülikoolis Suurbritannia kolmandaks parimaks ülikooliks. QS Ülikooli maailma edetabeli 2018 järgi oleme paigutatud 92. aastasse, märkides 10 aastat, et St Andrews on teinud maailma 100 parimat ülikooli.

2018. a. Kõrghariduse maailmaülikooli edetabelis oli University of St Andrews ülikoolis maailma parim 44 kunsti- ja humanitaarteaduste ülikool.

Me hindame kõrgelt ka meie uurimistööd, kusjuures eriti suur osa meie psühholoogia ja inglise kirjanduse uuringutest hindas REF 2014 4 *, mis tähendab, et see on originaalsuse, olulisuse või ranguse poolest maailma juhtiv.

Teema pingeread

University of St Andrews ka tipptasemel tabelid oma tipptasemel konkreetsetes õppeainetes. Enamik ülikooli pakutavaid teemasid on tihti Suurbritannia top 10-s, kus paljud on paigutatud 2018. aasta Guardian University Guide'i.

Tööandja maine

Meie fantastiline maine kogu maailmas muudab University of St Andrews ülikooli lõpetajate tööandjad kõrgelt hinnatud. Täielik ülikoolijuhend 2019 viib meid kõrgelt lõpetajate väljavaadete jaoks.

Raamatukogu

Ülikooli üliõpilasena on mõned St Andrewsi hooned teile sama tähtsad kui raamatukogud. Ülikoolil on suur hulk kollektsioone ja kogenud töötajaid, kes aitavad teil kasutada ja kasutada raamatukogu ressursse oma õppe ja teadustöö toetamiseks.

University of St Andrews saate õppida, kuidas soovite: raamatukogu kohvikus, individuaalses õppevaldkonnas või grupiõppes - valida. Teil on võimalik ka raamatukogus printida, paljundada ja skaneerida ning kasutada tohutut arvu veebiressursse ja vahendeid, mida pakume.

Peamine raamatukogu asub St Andrewsi keskuses. See on avatud üle 100 tunni nädalas, sealhulgas nädalavahetustel. Raamatukogu pakub suurt hulka ressursse, mis hõlmavad järgmist:

  • üle miljoni mahu
  • rohkem kui 400 000 e-raamatut
  • tuhandeid trükitud ja elektroonilisi ajakirju
  • akadeemilised andmebaasid
  • ulatuslik DVD-de kogumik
  • arvutid igal raamatukogu tasandil.

Raamatukogu pakub ka akadeemilise koostöö raamatukoguhoidja meeskonna ekspertide tuge, kes saavad anda abi ja koolitust teabe leidmiseks raamatukogus ja võrgus.

Raamatukogu kasutamine on kiire ja lihtne. Saate teile orienteerumiskäigu, kui jõuate, ja lihtsalt kasutatavad iseteenindusseadmed tähendavad, et teie raamatute sisse- ja väljalülitamine võtab aega vaid paar sekundit.

IT-teenused

Ülikooli IT-teenused pakuvad laias valikus teenuseid, mis tagavad, et viibiksite ülikoolis kõikjal, nii et teil oleks juurdepääs sellele vajadusele.

IT-teenused teevad jätkuvalt olulisi infrastruktuuri investeeringuid, et pakkuda parimat võimalikku kasutajakogemust. See hõlmab ulatuslikku wifi, Office 365, laia valikut tarkvararakendusi, arvutikliinikut ja tugiteenust, mis on avatud seitse päeva nädalas, et tagada probleemide tõhus ja tulemuslik lahendamine.

IT-juurdepääs

‌Võite juurdepääsu ülikooli võrgule ja internetile järgmistel viisidel:

Juhtmevaba juurdepääs on saadaval üle 95% ülikooli hoonetest, sealhulgas kõigis eluruumides.

Arvuti klassiruumid jagatakse üle ülikooli ja paljud neist on avatud 24 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas. Ülikoolis on üle 1000 fikseeritud arvuti.

112202_112085_library-004.jpg

Õpilaste kogemus St Andrewsis

St Andrewsi üliõpilased on teiste peamiste ülikoolidega võrreldes riigis kõige rahulolematud. Riiklik üliõpilaste uuring 2018 nimetas St Andrewsi tippu Ühendkuningriigis kümnendat korda viimase 12 aasta jooksul.

Elu siin keskendub rahvusvaheliselt tuntud õppesüsteemile, kuid see on tohutu lisavõimaluste hulk, mida ainult St Andrews suudab pakkuda, mis loob ainulaadse kogemuse. Kuna St Andrews on väike ülikool, on õpilastel võimalus suhelda töötajatega, integreeruda üksteisega ja tunda kuuluvustunnet. Nad tegutsevad poliitikas, heategevusliku raha kogumise, vabatahtliku tegevuse ja kohaliku tasandi juhtimises.

Meie õpilased lahkuvad St Andrewsi haridusest, mis ulatub kaugemale nende kraadist.

Tipptaseme õpetamine

Meil on sajanditepikkune traditsioon tuua maailma kõige eredamad meeled jagada oma ideid. Siin, kusagil mujal, saavad uudishimulikud õpilased kohtuda maailma parimate teadlaste ja õpetajatega ning leida otsustavalt mõtlemisruumi, et küsida, mida neid õpetatakse.

Meie õpetust toetab Šoti süsteemi paindlik olemus, mis võimaldab teil oma kraadi käigus õppida mitut ainet. See kõik aitab selgitada, miks meile 2017. aastal anti TEF Gold staatus ja miks me krooniti Suurbritannia Ülikooli aasta õpetamise kvaliteedi eest Timesis ja Sunday Times University Guide 2017-s.

Linn

St Andrews on tervitanud palverändureid sajandeid ja selle tulemusena on kohalike inimeste külalislahkus instinktiivne ja juurdunud. Paljud filmitähted, kuulsused ja poliitikud, kes külastavad, ütlevad, et üks St Andrewsi vaatamisväärsusi on see, et igale külastajale pakutakse võrdset tervitust.

Paljud juhitakse St Andrewsi kui „Golfi kodu“. Golfimine St Andrewsis on paljude golfimängijate lõppeesmärk. See on unistus, mis tõuseb igal aastal paljude õpilaste jaoks, sest St Andrewsi golf on oma skotlaste juurte jaoks tõsi kõigile.

"Auld Grey Toun" ei ole aga kogu golf. St Andrews sai 2012. aasta loovate kohtade auhinna - Šotimaa kõrgeima kunsti tunnustuse - tunnustades selle märkimisväärset hulka erinevaid festivale, kultuuriüritusi ja kogukonna osalust. Linnas on ka kolm rannat, Šotimaa suurim katedraal ja eklektiline segu sõltumatutest kauplustest, restoranidest ja galeriidest.

Tavaliselt peetakse linna umbes 16 000 inimesele, mis koosneb kohalikust kogukonnast, ülikooli üliõpilastest ja töötajatest ning külastajatest. See annab linnale intiimse tunde, mida täiendab kõigi ülikooli rajatiste, hoonete ja eluruumide vahetus läheduses.

Sündmused

Teine unikaalne St Andrewsi eelis on iga semestri sündmuste rikkus. Akadeemilistest kõnelustest ja konverentsidest kuni ülikooli üritusteni, nagu näiteks ülikooli rektori valimine või iga-aastased carol-teenused, toimub alati midagi.

Üliõpilaste sündmused on samuti väga populaarsed. Muusikaüritused ulatuvad üliõpilasest juhitud Starfieldsi muusikafestivalist kuni mitmete acapella kontsertide, orkestrite ja kooride juurde. Teatri ja kunsti fännid saavad nautida Skotimaa suurimat üliõpilasfestivali On the Rocks, mis toimub igal kevadel, samuti ülikooli kahe teatri vahetus läheduses.

Tudengite toetus

Teie esimesest päevast St Andrews'is toetavad teid akadeemiliste koolide professionaalsed töötajad, eluruumid ja ülikooli üliõpilasteenuste meeskond.

Kõigi esimese õppeaasta üliõpilastele garanteeriti esimesel aastal ülikooli saalis koht, see ei ole üllatav, et meie õpilased krediteerivad oma saali sageli oma koha, kus nad leiavad oma sõpruskontserni ülejäänud kraadi. Iga meie saal on koduks ka personalipersonali ja kraadiõppe üliõpilaste süsteemile, kes on saadaval õhtuti ja nädalavahetustel üliõpilastele, kes vajavad nõu, toetust või lihtsalt keegi, kes õhtusöögiks istub. Õpilased, kes vajavad lisatoetust, suunatakse ülikooli üliõpilasteenuste meeskonda.

Student Services meeskond, mis sisaldab koolitatud nõustajaid, võib anda nõu ja tuge mitmesugustes küsimustes, sealhulgas puudega inimeste, vaimse tervise, akadeemiliste küsimuste, rahanduse või heaolu küsimustes. Ülikooli kaplan on ka üliõpilaste toetamiseks mitmesugustes küsimustes kergesti kättesaadav.

Võite kasutada ülikooli isiklikku ja professionaalset arendusteenust CAPOD, mis aitab õpingute kaudu õpioskusi ja akadeemilist tuge. Rahvusvahelistel üliõpilastel on ka võimalus töötada koos oma inglise keele õpetamise meeskonnaga, kes suudab enne kraadiõppe alustamist või siis, kui olete siin, toetada inglise keelt emakeelena rääkijaid.112462_SRB_3260a.jpg

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

University of St Andrews

Erasmus Mundus MLitt kultuurisündmuste ristteel on kahe aasta pikkune ELi poolt heaks kiidetud, multidistsiplinaarne ja mitmekeelne programm, mida pakub rahvusvaheliste ü ... [+]

Erasmus Mundus MLitt kultuurisündmuste ristteel on kahe aasta pikkune ELi poolt heaks kiidetud, multidistsiplinaarne ja mitmekeelne programm, mida pakub rahvusvaheliste ülikoolide konsortsium. St Andrewsis on selles uuringus keskendutud kultuurilise identiteedi ja võrdleva kirjanduse valdkondadele.

Erasmus Mundus MLitt kultuurisündmuste ristteel on kahe aasta pikkune õpetatud magistriprogramm, mis on avatud nii Euroopa kui ka Euroopa-välistele üliõpilastele. Seda haldab järgmiste ülikoolide rahvusvaheline konsortsium:

Bergamo, ItaaliaNova Lisboa, PortugalPoznan, PoolaPerpignan, PrantsusmaaSantiago de Compostela, HispaaniaSt Andrews, ŠotimaaSheffield, InglismaaGuelph, KanadaTres de Febrero, ArgentinaTübingen, SaksamaaMehhiko, Mehhiko... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

See programm on suunatud neile, kes on taganud doktoriõppe koha inimgeograafias või säästvas arengus St Andrewsis ja kes soovivad või nõuavad aastaid, mille jooksul ta pe ... [+]

See programm on suunatud neile, kes on taganud doktoriõppe koha inimgeograafias või säästvas arengus St Andrewsis ja kes soovivad või nõuavad aastaid, mille jooksul ta peab oma doktorikraadi.

Taotlejad peavad esitama geograafia- ja säästva arengu kooli, et kindlustada PhD koht kõigepealt.

Need, kes ei ole kindlustanud doktoritöökohta, võivad olla huvitatud säästva arengu programmi õpetatavast magistriõppest.

Inimgeograafia / säästva arengu MRes on ühe aasta pikkune täistööajaga õpetatav kraadiõppekava, mida juhib geograafia ja säästva arengu kool.

Programm on suunatud neile, kes soovivad koolis edasi liikuda säästva arengu või inimgeograafia doktoriõppesse. Fikseeritud programm pakub laiapõhjalist uurimistööd, teoreetilisi lähenemisviise ning kvantitatiivseid ja kvalitatiivseid uurimismeetodeid. Üliõpilased saavad ka erialaseid oskusi ja teadustöö disaini, mis on spetsiaalselt kohandatud nende endi teadusuuringute huvidega.... [-]

Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Kaugõppe PG diplom / MLitt Piiblis ja Kaasaegses Maailmas on osalise tööajaga virtuaalne õppeprogramm, mis ühendab piibellikke ja teoloogilisi uuringuid teiste kunsti-, h ... [+]

Kaugõppe PG diplom / MLitt Piiblis ja Kaasaegses Maailmas on osalise tööajaga virtuaalne õppeprogramm, mis ühendab piibellikke ja teoloogilisi uuringuid teiste kunsti-, humanitaar- ja sotsiaalteaduste erialadega.

Piiblit ja kaasaegset maailma pakutakse ka täistööajaga elamuprogrammina.

PGDip / MLitt Piiblis ja Kaasaegses Maailmas on osalise tööajaga kaugõppeprogramm, mis on suunatud nii inimestele, kes otsivad isiklikku arengut ja vaimulikku, kes soovib jätkata professionaalset arengut.

TähtsündmusedSaage arusaam sellest, kuidas avalikud küsimused ja kultuur nii kuju kui ka kristliku teoloogia, piibelliku tõlgenduse ja praktika kujundavad.Liitu rahvusvahelise ja interdenominational grupiga 20–25 üliõpilast, kellest enamik on rahvahulgad.St Andrewsi elamuõppenädal alustab iga mooduli loengute ja seminaride aruteludega ning võimaldab kohtuda oma kaasosaliste ja juhendajatega.Avab tulevase doktoriõppe võimalusi sellistes valdkondades nagu praktiline teoloogia või neile, kes püüavad süvendada oma kriitilist mõtlemist usu mõõtmetega karjääris (sageli vabatahtlikus sektoris).Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Osakoormus
18 - 60 kuud
Online
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Analüütilise ja eksegetika teoloogia MLitt käsitleb kristliku mõtte keskseid teemasid, mis hõlmavad akadeemilisi ideaale ja analüütilise teoloogia põhimõtteid, kaasates k ... [+]

Analüütilise ja eksegetika teoloogia MLitt käsitleb kristliku mõtte keskseid teemasid, mis hõlmavad akadeemilisi ideaale ja analüütilise teoloogia põhimõtteid, kaasates kaasaegse uurimistööga nii Piibli eksegeesis kui ka analüütilises filosoofias.

Analüütilise ja eksegetika teoloogia MLitt on ühe aasta õpetatud programm, mida juhib jumalikkuse koolis Logos Instituut. Programm on suunatud üliõpilastele, kes on huvitatud kesksete teoloogiliste teemade kaasamisest õpetatud magistriõppesse ja kaaluvad doktoritöö jätkamist.

See on intellektuaalselt range programm, mis tutvustab üliõpilastele interdistsiplinaarset koostööd kõrgetasemeliste teoloogiliste teemadega. Kursus tugineb piibellike uuringute ja analüütilise filosoofia alastele uuringutele, kaasates samas metodoloogilisi kohustusi ja analüütilist teoloogiat iseloomustavaid intellektuaalseid ideaale.... [-]

Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Epitoloogia, meele ja keele MLitt pakub õpilastele võimaluse uurida teemasid, sealhulgas normatiivsust, tahtlikkust, esindatust, teadvust, reegleid, mõtlemist ja mõistust ... [+]

Epitoloogia, meele ja keele MLitt pakub õpilastele võimaluse uurida teemasid, sealhulgas normatiivsust, tahtlikkust, esindatust, teadvust, reegleid, mõtlemist ja mõistust ning ratsionaalsust.

Epitoloogia, meele ja keele MLitt on üheaastane õpetatud magistriõppekava, mida juhivad St Andrewsi ja Stirlingi magistrikraadi programm (SASP), mida õpetavad nii University of St Andrews töötajad kui ka Stirlingi ülikool. See keskendub teemadele epistemoloogias, meelefilosoofias ja keelefilosoofias. Saadaval on klassid, mis hõlmavad normatiivsust, tahtlikkust, esindatust, teadvust, reegleid, mõtlemist ja mõistust ning ratsionaalsust.

TähtsündmusedSt Andrewsi filosoofia oli edetabelis Šotimaal ja Suurbritannias viiendaks 2014. aasta Ühendkuningriigi Teadusuuringute Excellence Raamistikus.St Andrewsi ja Stirlingi magistriõppeprogramm oli viimases filosoofilises gurmee aruandes Ühendkuningriigi parimaks filosoofiaprogrammiks.Saadaval on mitmesuguseid mooduleid, mis keskenduvad eelkõige epistemoloogiale, meelefilosoofiale ja keelefilosoofiale.MLittsi väitekirja jälgimiseks on nii St Andrewsi kui Stirlingi juhendajad kättesaadavad.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Filmiõpingute MLitt aitab õpilastel omandada mitmesuguseid täiustatud teadustööoskusi ja omandada teadmisi liikuva pildi konstrueerimise ja analüüsi, erinevate riiklike j ... [+]

Filmiõpingute MLitt aitab õpilastel omandada mitmesuguseid täiustatud teadustööoskusi ja omandada teadmisi liikuva pildi konstrueerimise ja analüüsi, erinevate riiklike ja piirkondlike filmitraditsioonide mineviku ja tänapäeva tegelikkuse, globaalse filmitööstuse dünaamika kohta ning filmi teoreetilised lähenemisviisid.

MLitt in Film Studies on üheaastane õpetatud programm, mida juhib filmiõpingute osakond. Programm läheneb filmi uurimisele läbi mitmekesise intellektuaalse lähenemise, uurides kino ülemaailmses kontekstis. Avastate filmikunsti kultuure väljaspool kanooni ja uurite klassikalist filmi uute kultuuriliste, teoreetiliste ja ajalooliste perspektiivide kaudu.

TähtsündmusedFilmiuuringud külastavad regulaarselt kõrgetasemelisi filmiõpetajaid, kriitikuid ja filmitööstuse isiksusi. 2015. aastal korraldas tunnustatud filmirežissöör Joe Russo kõigile õpilastele avatud seminari.Õpilastel on võimalus esitada oma töö maikuu iga-aastases kraadiõppe kollokviumis, kus külastav professor annab neile tagasisidet oma töö kohta.Filmiuuringute magistriõppes ühendatakse MLitt ja doktorandid sõbralikel ja koostöövõimalustel.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Filosoofia ajaloos MLitt keskendub Lääne filosoofia ajaloolistele traditsioonidele, mis võimaldavad õpilastel õppida mitmesugustel perioodidel - klassikalisest perioodist ... [+]

Filosoofia ajaloos MLitt keskendub Lääne filosoofia ajaloolistele traditsioonidele, mis võimaldavad õpilastel õppida mitmesugustel perioodidel - klassikalisest perioodist kuni varajase analüütilise filosoofiani.

Ajalugu filosoofia MLitt on üks aasta õpetas kraadiõppe programmi juhivad St Andrews ja Stirling Graduate Programmi filosoofia (SASP), õpetanud töötajad nii University of St Andrews ja University of Stirling.

See pakub võimalust uurida erinevaid filosoofilisi perioode, alates klassikalisest perioodist, keskaegse filosoofia, kaasaegse filosoofia, sh Šoti valgustatuse ja Kandi, varajase analüütilise filosoofiani. Kui olete huvitatud keskendumisest omavahel seotud küsimustele, teemadele ja teemadele, mis hõlmavad neid perioode, on filosoofia ajalugu MLitt hea valik.... [-]

Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Filosoofia MLitt pakub võimalust õppida distsipliini raames erinevaid teemasid, et laiendada oma arusaamist ja uurida erinevaid uurimisteemasid. ... [+]

Filosoofia MLitt pakub võimalust õppida distsipliini raames erinevaid teemasid, et laiendada oma arusaamist ja uurida erinevaid uurimisteemasid.

MLitt on filosoofia on ühe aasta õpetas kraadiõppe programmi juhivad St Andrews ja Stirling Graduate Programme filosoofia (SASP), õpetanud töötajad nii University of St Andrews ja University of Stirling.

TähtsündmusedSt Andrewsi filosoofia oli edetabelis Šotimaal ja Suurbritannias viiendaks 2014. aasta Ühendkuningriigi Teadusuuringute Excellence Raamistikus.St Andrewsi ja Stirlingi magistriõppeprogramm oli viimases filosoofilises gurmee aruandes Ühendkuningriigi parimaks filosoofiaprogrammiks.MLittsi väitekirja jälgimiseks on nii St Andrewsi kui Stirlingi juhendajad kättesaadavad.Õpilased saavad valida ükskõik millise osakonna pakutava lisamooduli, mis võimaldab teil uurida filosoofiliste teemade mis tahes kombinatsiooni.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Fotograafia ajaloos MLitt pakub mitmeid uuenduslikke mooduleid, mis katavad fotograafia algusest kaasaegsed tavad ja arutelud, kaasa arvatud modernistlik kunstifotograafi ... [+]

Fotograafia ajaloos MLitt pakub mitmeid uuenduslikke mooduleid, mis katavad fotograafia algusest kaasaegsed tavad ja arutelud, kaasa arvatud modernistlik kunstifotograafia, dokumentaalsed lähenemised, fotokogud ja tehnoloogilised edusammud kuni digitaalajastu.

Fotograafia ajaloos MLitt on ainulaadne võimalus õppida fotograafia kui spetsialiseerunud teadusvaldkonna ajalugu.

TähtsündmusedSee uuenduslikkus on inspireeritud St Andrewsi olulisest rollist tänapäeva kõige mõjukama visuaalse meedia varases ajaloos.Õpilased tutvustatakse teoreetilistele ja metoodilistele väljakutsetele ja aruteludele, mida fotograafia mitmesugused funktsioonid ja kontekstid on tekitanud alates selle leiutamisest.Klassid kasutavad täielikult ära ülikooli raamatukogu ja sellega seotud arhiivide silmapaistvaid fotokogusid, näiteks Edinburghi rahvusgalerii.Väikesed klassid eelistavad vestlust eakaaslastega ja suhtlemist juhendajaga.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Globaalse sotsiaalse ja poliitilise mõtte MLitt on ühe aasta interdistsiplinaarne magistrikraad. Uuritakse sotsiaalse ja poliitilise mõtte ajalugu kogu maailmas ning sell ... [+]

Globaalse sotsiaalse ja poliitilise mõtte MLitt on ühe aasta interdistsiplinaarne magistrikraad. Uuritakse sotsiaalse ja poliitilise mõtte ajalugu kogu maailmas ning selle mõju tänapäeva aruteludes identiteedi, suhtlemise, valitsemise, majanduse ja diplomaatia üle.

MLitt Global Social and Political Thought on interdistsiplinaarne kraad, mis uurib sotsiaalsete ja poliitiliste ideede ajalugu iidsetest aegadest kuni tänapäevani. Kraad arendab teie arusaama tänapäeva globaalse poliitika ajaloost, olemusest ja praktikast ning pakub koolitust ajaloo, filosoofia, poliitilise majanduse ja rahvusvaheliste suhete võrdlevas analüüsis.

TähtsündmusedKraadi struktuur ja sisu aitavad õpilastel, kellel on alguses piiratud kogemus selles valdkonnas, arendada hoolikalt kavandatud tuummoodulite abil täiustatud teadmisi ja arusaamu.Uurib, kuidas digitaalsel ajastul teadmisi luuakse, muudetakse ja edastatakse; kuidas online-identiteete ja argumente kujundatakse, kasutatakse ja kuritarvitatakse; ja poliitika olemus ülemaailmse sidevõrgu ajastul.Ülemaailmsete traditsioonide rahvusvaheline ja võrdlev uurimine annab kraadile märkimisväärse rikkuse ja sügavuse võrreldes traditsiooniliste poliitiliste mõtteprogrammidega.Varustab üliõpilasi täiendavate uuringute ja uurimistööga, kasutades selleks trükiseid printimise, elektroonilise ja kirjutamata allika kasutamise ja analüüsi kaudu; võrdlev analüüs ja kultuuriline hindamine; ja meetodid, nagu sentimentide analüüs ja teemade modelleerimine.... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Hispaania ja Ladina-Ameerika õpingute MLitt eesmärk on arendada ja parandada õpilaste teadmisi hispaania kirjandusest, kultuurist ja ajaloost tekstilise uuringu ja teoree ... [+]

Hispaania ja Ladina-Ameerika õpingute MLitt eesmärk on arendada ja parandada õpilaste teadmisi hispaania kirjandusest, kultuurist ja ajaloost tekstilise uuringu ja teoreetilise mõtlemise kaudu.

Hispaania ja Ladina-Ameerika õpingute MLitt on üheaastane õppeprogramm, mida juhib Hispaania keele osakond kaasaegsete keelte koolis. See on suunatud eelkõige õpilastele, kelle põhirõhk on ajaloo- ja visuaalkultuuri huvides olevad kirjandusteadused.

TähtsündmusedÕpilased saavad koolitust traditsiooniliste ja uute uurimismeetodite kohta ning neil on võimalus laiendada oma keeleportfelle.Väikeklassid, mis ei ületa 20 õpilast, pakuvad tihedaid kraadiõppe kogukondi ja sõbralikku keskkonda.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Inimressursside juhtimise magistriõpe (MLitt) pakub terviklikku lähenemisviisi organisatsiooni kõige väärtuslikumate ja väärtuslikumate varade haldamisele - seal töötavat ... [+]

Inimressursside juhtimise magistriõpe (MLitt) pakub terviklikku lähenemisviisi organisatsiooni kõige väärtuslikumate ja väärtuslikumate varade haldamisele - seal töötavatele inimestele, kes üksikult ja ühiselt aitavad kaasa selle eesmärkide saavutamisele.

Masters in Human Resource Management on ühe aasta õpetanud programmi juhib School of Management.

TähtsündmusedÕpilased saavad inimressursside spetsialistidena tõhusalt kaasa aidata, võttes arvesse inimressursside juhtimise distsipliini keerukust.Programm on akrediteeritud Personali ja Arengu Instituudi kaudu.Üliõpilastel on võimalus osaleda Masters Extra (MX) programmis, mis sisaldab külaliste loenguid silmapaistvatest akadeemikutest ja ärijuhtidest, konkreetseid istungeid karjäärivõimaluste suurendamiseks ja mitmesuguseid ettevõtte visiite.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Intellektuaalse ajaloo MLitt on interdistsiplinaarne programm, mis annab üliõpilastele laialdased teadmised viimastest intellektuaal-ajaloolistest uuringutest, mis hõlmav ... [+]

Intellektuaalse ajaloo MLitt on interdistsiplinaarne programm, mis annab üliõpilastele laialdased teadmised viimastest intellektuaal-ajaloolistest uuringutest, mis hõlmavad poliitikat, religiooni, filosoofiat, teadust, rahvusvahelisi suhteid, majandust ja kirjandust.

Intellektuaalse ajaloo MLitt on interdistsiplinaarne õpetatud kraadiõppekava, mida juhib Ajaloo Kool. Kursus uurib intellektuaalse ajaloo peamisi ajaloolisi, historiograafilisi ja metodoloogilisi aspekte koos individuaalselt kohandatud suunatud lugemisprogrammiga.

TähtsündmusedSee interdistsiplinaarne programm toob kokku Ülikooli eksperdid, kellel on ühine huvi uurida ja kontekstualiseerida oma valdkonna peamisi ideid.Õpilased õpivad käsitlema varasemaid ideid ajalooliste nähtustena, samuti hindama nende ideede tähendusi nende autorite poolt ette nähtud ja kontekstides, mida nende autorid võivad ette näha.Kursus hõlmab tänapäeval praktiseeritava intellektuaalse ajaloo erinevaid liike ning intellektuaalse ajaloo ja filosoofia, kirjanduse ja kirjandusteaduse, rahvusvaheliste suhete, õiguse, poliitika, majanduse ja teoloogia vahelisi seoseid.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Iraani uuringute MLitt pakub õpilastele võimaluse uurida Iraani ajalugu, poliitikat ja rahvusvahelisi suhteid mitmekesises ja intellektuaalselt stimuleerivas keskkonnas. ... [+]

Iraani uuringute MLitt pakub õpilastele võimaluse uurida Iraani ajalugu, poliitikat ja rahvusvahelisi suhteid mitmekesises ja intellektuaalselt stimuleerivas keskkonnas.

Iraani õpingute MLitt on üheaastane õpetatud programm, mida juhib Ajaloo Kool.

TähtsündmusedSissejuhatus peamistesse teemadesse, kontseptsioonidesse ja lähenemisviisidesse, sealhulgas metoodika ja historiograafia aspektidesse, natsionalismi, usu ja ühiskonna küsimustesse, samuti Iraani koha piirkonnast ja laiemast rahvusvahelisest üldsusest.Juurdepääs ainulaadsele teadmistele Iraanist hilisest antiikajast kuni tänapäevani koos rikkaliku teaduskeskkonnaga, mille pakub Iraani uuringute instituut ja töötajad, kes asuvad teistes koolides, sealhulgas kunstiajaloos, klassikas ja tänapäeva keeles.Teil on kasu ülikooli raamatukogu ressurssidest, millel on umbes 6000 Pärsia raamatut, iseloomulik kogumik ja üks parimaid Suurbritannias.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Itaalia õppetöös MLitt pakub õpilastele võimalust oma õpinguid Itaalia kirjanduses ja kultuuris edasi arendada. Lisaks teooria ja uurimistöö põhjalikule uurimisele uurimi ... [+]

Itaalia õppetöös MLitt pakub õpilastele võimalust oma õpinguid Itaalia kirjanduses ja kultuuris edasi arendada. Lisaks teooria ja uurimistöö põhjalikule uurimisele uurimistöö metodoloogias jätkavad üliõpilased suunatud uuringuid teemadel, mis laiendavad ja arendavad oma teaduslikke huve.

Itaalia õppetöös MLitt on üheaastane õpetatud programm, mida juhib Itaalia keeleosakond kaasaegsete keelte koolis. Programmi põhirõhk on Itaalia rahvusliku identiteedi küsimustes ning õpilasi julgustatakse oma huve Itaalia kultuuris edasi uurima, keskendudes uurimisele keskenduvale uuringule, tuginedes Itaalia ministeeriumi laialdasele ajaloolisele ja temaatilisele asjatundlikkusele.... [-]

Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Magistriõpe juhtimises (MLitt) pakub üliõpilastele muid kui äri- ja juhtimisvaldkondi, mõistes peamisi kaasaegseid juhtimismeetodeid ning põhilisi analüütilisi, praktilis ... [+]

Magistriõpe juhtimises (MLitt) pakub üliõpilastele muid kui äri- ja juhtimisvaldkondi, mõistes peamisi kaasaegseid juhtimismeetodeid ning põhilisi analüütilisi, praktilisi ja juhtimisoskusi, mis on vajalikud juhtimisülesannete täitmiseks organisatsioonides.

Masters in Management on ühe aasta õpetanud programmi juhib School of Management.

TähtsündmusedSee programm on mõeldud mitteärilise distsipliini üliõpilastele, kellel on vähe või üldse mitte töökogemust.Õpilased, kes programmi edukalt läbivad, saavad akrediteeringu Chartered Management Institute'ilt.Õpilased omandavad olulisi analüütilisi ja juhtimisoskusi, mis on vajalikud juhtimisülesannetega või organisatsiooni juhtrolliga ametialase positsiooni saamiseks.Kursus annab kindla aluse kaasaegsetele juhtimismeetoditele ja põhitegevusjuhtidele.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Kaasaegses ajaloos MLitt pakub õpilastele võimaluse süvendada oma arusaamist distsipliini võtmeküsimustest, jätkates oma õpinguid kontseptuaalselt kõrgtasemel. Kraadiõppu ... [+]

Kaasaegses ajaloos MLitt pakub õpilastele võimaluse süvendada oma arusaamist distsipliini võtmeküsimustest, jätkates oma õpinguid kontseptuaalselt kõrgtasemel. Kraadiõppurid töötavad intensiivselt mitmesugustes ainevaldkondades, saavutades samas püsiva arengu põhivaldkondades nagu historiograafia ja metoodika.

Kaasaegses ajaloos MLitt on õpetatud kraadiõppekava, mida juhib Ajaloo Kool.

TähtsündmusedKursus tutvustab ajalugu ja historiograafiat õpilastele, kes on huvitatud kõigist ajalooliste uuringute harudest.Programm on mõeldud üliõpilaste valiku maksimeerimiseks. Õpilased võivad spetsialiseeruda konkreetsele valdkonnale (nt Prantsuse ajalugu, Saksa ajalugu, riikidevaheline ajalugu, Ameerika ajalugu) või omandada laiem sissejuhatus ajalooõppesse kraadiõppe tasemel.Õpilased uurivad kirjandust individuaalse huviga teemast eksperdi juhendamisel.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Kaasaegse ja kaasaegse kirjanduse ja kultuuri MLitt tõstab õpilaste teadmisi ja mõtlema põhitekstidele, kontekstidele ja teooriatele, mis on kirjandust ja kultuuri kujund ... [+]

Kaasaegse ja kaasaegse kirjanduse ja kultuuri MLitt tõstab õpilaste teadmisi ja mõtlema põhitekstidele, kontekstidele ja teooriatele, mis on kirjandust ja kultuuri kujundanud alates 1900. aastast kuni tänapäevani.

Kaasaegse ja kaasaegse kirjanduse ja kultuuri MLitt on intensiivne üheaastane õpetuskava, mida juhib inglise keele kool. Kursuse eesmärk on suurendada õpilaste tekstilisi teadmisi ja edendada mõtlemist kaasaegse ja kaasaegse kirjanduse ning selle ajaloolise, kultuurilise ja teoreetilise konteksti vahel.

Õpilased loevad ja arutavad mõningaid peamisi tekste ja arutelusid, mis on aidanud kaasa “modernistliku”, “postmodernse” ja “kaasaegse” kultuurimomendi kujundamisele.... [-]

Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

MLitt Contemporary Studies on ühe aasta interdistsiplinaarne magistrikraad. Selles uuritakse, mida tähendab midagi kaasaegseks nimetada, ning uurib, kuidas teadmisi defin ... [+]

MLitt Contemporary Studies on ühe aasta interdistsiplinaarne magistrikraad. Selles uuritakse, mida tähendab midagi kaasaegseks nimetada, ning uurib, kuidas teadmisi defineeritakse ja levitatakse erinevates valdkondades.

MLitt Contemporary Studies on interdistsiplinaarne kraad, mis uurib tänapäeva olemust. See käsitleb kaasaegseid teemasid erinevatest kunstide, sotsiaalteaduste ja teaduse distsiplinaarsetest perspektiividest. Programm arendab teie võimet läheneda kaasaegsetele teemadele ja väljakutsetele interdistsiplinaarse ja seega paindliku, mõtteviisiga.

TähtsündmusedKoostab humanitaarteaduste, sotsiaalteaduste ja füüsikateaduste üliõpilased, pakkudes St Andrewsi ainulaadset interdistsiplinaarset kraadi.Laiendab oma teadmiste baasi ja suurendab teie analüüsi- ja kommunikatsioonioskusi; te mõtlete kaugemale kui ühe distsipliini metoodikast ja alustate ühist lexikonit, mis sillutab distsiplinaarset lõhet.Õpilased täidavad kaks lühikest paigutust, mis soodustavad akadeemiliste ringkondade kaasamist ja aitavad teil arendada oma kutseoskusi.Teie suvel läbiviidav uurimisprojekt võib toimuda praktikapõhise esitamise vormis, mis põhineb praktilisel komponendil, näiteks video essee, karjääritöö või veebisaidi kujundus või standardne kirjalik väitekiri.... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Keskaegse ajaloo MLitt võimaldab õpilastel uurida erinevaid teemasid sügavuti, nii keskaegsetest maailmadest, nii idast kui ka läänest, hilisest antiikajast kuni hilisema ... [+]

Keskaegse ajaloo MLitt võimaldab õpilastel uurida erinevaid teemasid sügavuti, nii keskaegsetest maailmadest, nii idast kui ka läänest, hilisest antiikajast kuni hilisema keskajani. See laiaulatuslik programm on mõeldud selleks, et rahuldada erinevaid karjäärivõimalusi, erialasid ja varasemaid koolitusi.

MLitt keskaegses ajaloos on õpetatud kraadiõppekava, mida juhib Ajaloo Kool.

TähtsündmusedLoomulikult saab kasu keskaegsetest teadlastest saadud tohutu hulga teadmiste hulgast.Programmi paindlikkus muudab selle sobivaks nii neile, kes soovivad minna doktoriõppesse, kui ka neile, kes soovivad ainult ühe aasta erialaõpet.Uuring edendab alusuuringute oskusi, sealhulgas bibliograafiat ja allikakriitikat.Arendab kirjaoskust laiendatud uurimisprojektide esitamiseks, sealhulgas doktoriõppe koolitamiseks.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

See interdistsiplinaarne kursus annab õpilastele teadmisi erinevate teoreetiliste lähenemisviiside ja jooksvate arutelude kohta ajaloo, kunstiajaloo, jumalikkuse, keelte ... [+]

See interdistsiplinaarne kursus annab õpilastele teadmisi erinevate teoreetiliste lähenemisviiside ja jooksvate arutelude kohta ajaloo, kunstiajaloo, jumalikkuse, keelte ja kirjanduse valdkonnas. Õpilased saavad töötada oma huvide jaoks sobivatel teemadel, laiendades samal ajal oma horisondi kaugemale ühest distsipliinist.

Keskharidusasutuste MLitt on interdistsiplinaarne programm, mida juhib St Andrewsi Keskkooliõpingute Instituut (SAIMS).

TähtsündmusedViitab keskaegsete uuringute pikaajalistele ja tunnustatud tugevustele, mis on kättesaadavad osalevatest distsipliinidest - kunstiajalugu, jumalikkus, inglise keel, ajalugu, kaasaegsed keeled ja filosoofia.Annab õpilastele võimaluse teha tihedat koostööd kolleegidega, pakkudes laia valikut teadmisi Late Antiquityst kuni 15. sajandini ja kogu keskaegses maailmas, Lähis-Idast ja Vahemerest kuni Briti saarteni ja Skandinaaviasse.Tutvustab erinevaid teoreetilisi lähenemisviise, jooksvaid arutelusid ning valdkondadevahelise ja interdistsiplinaarse töö olemust ajaloo, kunsti ajaloo, keelte ja kirjanduse valdkonnas.Pakub võimalust ühendada käsikirjaõpetuse ja paleograafia koolitus interdistsiplinaarse töö või ühe distsipliini moodulitega.Sisaldab iganädalasi seminare ja regulaarseid õpikodasid, mis toovad õpilased otsekontakti külastavate teadlaste juurde.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Keskkonnahoiu MLitt uurib inimeste koostoimet mitte-inimese loodusmaailmaga teaduse, meditsiini ja keskkonna ajaloo uuringu kontekstis. ... [+]

Keskkonnahoiu MLitt uurib inimeste koostoimet mitte-inimese loodusmaailmaga teaduse, meditsiini ja keskkonna ajaloo uuringu kontekstis.

Keskkonnahoiu MLitt on interdistsiplinaarne kraadiõppeprogramm, mida juhivad ühiselt Keskkonna ajaloo instituut ja kaasaegse ajaloo osakond.

Keskkonna ajalugu uurib aja jooksul inimestevahelist suhtlemist loodusmaailmaga ning õpilastel on võimalus selle intellektuaalselt kiireloomulise valdkonnaga suhelda.

TähtsündmusedProgrammil on kasu keskkonnateaduse instituudi ja kaasaegse ajaloo osakonna teadmistest.Õpilased uurivad selle intellektuaalselt olulise õppevaldkonna mitut mõõdet, samal ajal kindlalt juurdudes teadmistest historiograafia ja metoodika põhiküsimuste järkjärguliseks paremaks mõistmiseks.Mõned moodulid on interdistsiplinaarsed ja osakondadevahelised, kaasates geograafia ja geoteaduste kooli.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Klassikaline MLitt on intensiivne õpetatud programm, mis on mõeldud eelkõige edasise uurimistöö ettevalmistamiseks. Kursus võimaldab teil spetsialiseeruda mitmesugustele ... [+]

Klassikaline MLitt on intensiivne õpetatud programm, mis on mõeldud eelkõige edasise uurimistöö ettevalmistamiseks. Kursus võimaldab teil spetsialiseeruda mitmesugustele valdkondadele, sealhulgas kreeka või ladina kirjandusele, iidse ajalooga, klassikalise arheoloogia, vastuvõttude ja iidse filosoofia juurde.

Klassikaga MLitt on täisajaga õpetatud kraadiõppe programm, mida juhib Klassika Kool. Loomulikult hõlmab see iidse kreeka ja rooma maailma kõiki aspekte, sealhulgas kreeka ja ladina kirjanduslikku kultuuri, iidset ajalugu, arheoloogiat, klassikalist filosoofiat ja antiikaja vastuvõtmist hilisematel perioodidel.

TähtsündmusedSisaldab ainulaadset ja intensiivset põhikursust, sealhulgas koolitust mitmesuguste kirjandusallikate ja materiaalsete tõendite kasutamiseks; ressursse ja kuidas neid juurde pääseda; teoreetilised lähenemised ja antiikaja uuringu põhiteemad; praktiliste oskuste koolitus (nt esitlusoskused, digitaalsed humanitaarteadused, teavitustegevus ja avalikkuse kaasamine).Annab laia aluse antiikaja uuringu peamistes aruteludes.Võimaldab keskenduda laiale spetsialistide valdkonnale, kusjuures juhtivteadlaste järelevalve on üks.Võimaldab õpilastel arendada oma oskusi kreeka või ladina keeles või alustada iidseid keeli nullist ja arendada lugemisoskust vastavas kaasaegses keeles.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Kultuurilise identiteedi uuringute MLitt pakub õpilastele võimaluse omandada teoreetiline arusaam kultuurilise identiteedi erinevatest mõõtmetest ja uurida, kuidas sellis ... [+]

Kultuurilise identiteedi uuringute MLitt pakub õpilastele võimaluse omandada teoreetiline arusaam kultuurilise identiteedi erinevatest mõõtmetest ja uurida, kuidas sellised mõõtmed on esindatud ühes või mitmes araabia- ja pärsiakeelse maailma kultuuritraditsioonides, Prantsusmaal, Itaalias. Saksamaa, Hispaania, Ladina-Ameerika ja Venemaa.

Kultuurilise identiteedi uuringute MLitt on üheaastane õpetatud programm, mida juhib Kultuurilise identiteedi uuringute instituut (CISI). Programmis uuritakse kollektiivse identiteedi praegust probleemi, mida on kujundanud ja väljendatud rahvuskultuuris.

TähtsündmusedProgramm põhineb kaasaegsete keelte kooli kirjanduslikel ja keelelistel teadmistel ning kriitilise teooria seonduvate akadeemiliste valdkondade perspektiividel.Õpilased võivad spetsialiseeruda araabia, prantsuse, itaalia, saksa, hispaania või vene keelele.Õpilased saavad koolitust traditsiooniliste ja uute uurimismeetodite kohta ning neil on võimalus laiendada oma keeleportfelle.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Kunstiajaloo MLitt pakub mitmesuguseid valdkondi alates varajast keskaegsest kunstist ja arhitektuurist kuni tänapäevase jõudluskunstiga; moodulid käsitlevad peamisi teem ... [+]

Kunstiajaloo MLitt pakub mitmesuguseid valdkondi alates varajast keskaegsest kunstist ja arhitektuurist kuni tänapäevase jõudluskunstiga; moodulid käsitlevad peamisi teemasid ja kontseptsioone, mis ühendavad erinevad kunstiajaloo perioodid.

Kunstiajaloo MLitt eesmärk on arendada ja tõhustada teadus- ja kirjutamisoskusi, tutvustada ja süvendada teadmisi kunstiajaloo teoreetilistest ja metoodilistest alustest ning võimaldada õpilastel uurida praeguseid kriitilisi arutelusid, kunstimeediat ja kontekstuaalseid küsimusi.

TähtsündmusedMoodulite valik võimaldab ulatuslikult uurida temaatilisi või metodoloogilisi küsimusi, samuti fokusseeritud teadusuuringute Pathways .Väikesed klassid eelistavad vestlust eakaaslastega ja suhtlemist juhendajaga.Õpilastel on võimalus osaleda klassisõitudel ning seminaril osalevad külalisõppejõud kõigile töötajatele ja üliõpilastele iga kahe nädala tagant. Õpilased võivad taotleda ka Pariisi École du Louvre'i suvevahetusprogrammi osalemist.Õpilastel on juurdepääs ulatuslikele raamatukogudele, sealhulgas suurim Visual Resources kogumine, millel on üle 150 000 kujutise ja Conway ja Witti fotograafiaarhiivide mikrofišekoe, mis sisaldab umbes kaks miljonit pilti kunstiteostest.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Loogika ja metafüüsika MLitt pakub õpilastele erialast haridust erinevatel teemadel nii loogikas kui ka metafüüsikas. Õpilasi julgustatakse leidma seoseid nende erialade ... [+]

Loogika ja metafüüsika MLitt pakub õpilastele erialast haridust erinevatel teemadel nii loogikas kui ka metafüüsikas. Õpilasi julgustatakse leidma seoseid nende erialade vahel ning neile pakutakse tulevaste uuringute jaoks vajalikku arusaama ja vahendeid.

MLitt loogikas ja metafüüsikas on üheaastane õpetatud magistriõppekava, mida juhivad St Andrewsi ja Stirlingi magistriprogrammi filosoofia (SASP), mida õpetavad nii University of St Andrews töötajad kui ka Stirlingi ülikool. See keskendub metafüüsika ja loogika teemadele. Saate võtta klassid, mis hõlmavad loogikat ja täiustatud loogikat, formaalseid lähenemisviise looduskeeltele ning kaasaegseid ja ajaloolisi arutelusid metafüüsikas.... [-]

Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Creative Writing'i MLitt arendab originaaltööd, pakkudes samal ajal kriitilist ja loomingulist uuringut luule või proosaga. MLitt pakub kaasaegsetel autoritel tehniliselt ... [+]

Creative Writing'i MLitt arendab originaaltööd, pakkudes samal ajal kriitilist ja loomingulist uuringut luule või proosaga. MLitt pakub kaasaegsetel autoritel tehniliselt orienteeritud õpinguid, rõhutades parimat tava kaasaegses kirjutises.

MLitt loomingulises kirjutamises on ühe aasta pikkune inglise keele kool. Kursus koosneb kahest semestrist koos õpetatud komponentidega, millele järgneb individuaalne loominguline kirjutamise projekt, mis toimub kogu aasta jooksul, kuid mis on keskendunud eelkõige viimase kolme kuu jooksul.

TähtsündmusedJulgustab kriitilist mõtlemist ja kirjutamist - ja loomupäraste tugevuste ja potentsiaali tunnustamist - luule või proosaga ning rõhutab vajadust laiaulatusliku ja hästi informeeritud lugemise järele originaalse "hääle" arendamisel.Aitab luua teadlikkust loometööstuse normidest ja ootustest ning potentsiaalist erinevates valdkondades, sealhulgas žanr ja ristimäng.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Lähis-Ida ajaloos MLitt pakub õpilastele võimalust uurida põhjalikult mitmesuguseid teemasid, mis on seotud selle olulise maailma piirkonna ajaloo ja kultuuriga. Kursus t ... [+]

Lähis-Ida ajaloos MLitt pakub õpilastele võimalust uurida põhjalikult mitmesuguseid teemasid, mis on seotud selle olulise maailma piirkonna ajaloo ja kultuuriga. Kursus tugineb ajakirjanduse koolis asuvatele kogemustele.

Lähis-Ida ajaloos MLitt on õpetatud kraadiõppekava, mida juhib Ajaloo Kool.

TähtsündmusedÕpilased uurivad põhjalikult mitmesuguseid ajaloolisi teemasid, sealhulgas selle üliolulise maailma piirkonna sotsiaalset, poliitilist, kultuurilist ja intellektuaalset ajalugu.Uuritavad valdkonnad on: klassikaline islami ajalugu (Umayyads ja Abbasids); Seljuks; keskaegne islami idas; keskaegne Anatoolia; Ayyubid ja Mamluk Lähis-Idas; Ottomani ajalugu; Keskaegne Armeenia; Islami intellektuaalne ajalugu; ja mitmetes teistes valdkondades, mille suhtes tuleb eelnevalt konsulteerida.Kursus tutvustab õpilastele metoodilisi ja analüütilisi lähenemisviise, sealhulgas orientalismi.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Lähis-Ida kirjandus- ja kultuuriuuringute MLitt pakub õpilastele võimaluse süvendada oma teadmisi klassikalise ja kaasaegse araabia ja Pärsia kirjanduse ja kultuuride, se ... [+]

Lähis-Ida kirjandus- ja kultuuriuuringute MLitt pakub õpilastele võimaluse süvendada oma teadmisi klassikalise ja kaasaegse araabia ja Pärsia kirjanduse ja kultuuride, sealhulgas muusika ja filmide kohta, kui eeltööd piirkonna kunsti ja kultuuri professionaalseks tööks või kindel alus doktoriõppeks.

Lähis-Ida kirjandus- ja kultuuriuuringute MLitt on üheaastane õpetatud programm, mida juhib araabia ja pärsia keele osakond kaasaegsete keelte koolis. Programm on suunatud neile, kes on õppinud pärsia või araabia kirjandust ning on huvitatud teiste keelte kirjandusest ja võrdlevast kirjandusest, postkoloniaalsetest uuringutest, tõlkeuuringutest, sooõpetusest ja Lähis-Ida ajaloost ja kultuurist.... [-]

Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Lähis-Ida, Kaukaasia ja Kesk-Aasia julgeoleku-uuringute (MECCASS) MLitt annab üliõpilastele põhjaliku ülevaate Lähis-Ida, Kaukaasia ja Kesk-Aasia geograafilise piirkonna ... [+]

Lähis-Ida, Kaukaasia ja Kesk-Aasia julgeoleku-uuringute (MECCASS) MLitt annab üliõpilastele põhjaliku ülevaate Lähis-Ida, Kaukaasia ja Kesk-Aasia geograafilise piirkonna poliitilisest ja julgeoleku dünaamikast.

Lähis-Ida, Kaukaasia ja Kesk-Aasia julgeoleku-uuringute MLitt on ühe aasta pikkune multidistsiplinaarne kraad, mida juhib Rahvusvaheliste Suhete Kool, mis pakub arenenud aluseid kolme põnev ja turbulentne piirkond: Lähis-Ida, Kaukaasia ja Kesk-Aasia. Selles uuritakse nende strateegiliselt oluliste valdkondade julgeolekut, poliitikat, majandust, ajalugu ja kultuuri.

TähtsündmusedKursus on ette nähtud eeltöödeks diplomaatia, valitsuse, valitsusväliste organisatsioonide või rahvusvahelise äri professionaalsele tööle või doktoriõppe ettevalmistuseks.Enamikul aastatel korraldab MECCASSi õppejõud üliõpilastele õppereisi nii Kesk-Aasiasse kui ka Lähis-Idasse, pakkudes ainulaadseid teadmisi (need reisid sõltuvad personali kättesaadavusest ja kohapealsetest tingimustest ning seetõttu ei saa neid igal aastal tagada kättesaadavaks) neid rahastavad osalevad õpilased).Kursus annab võimaluse keeleõppeks araabia, pärsia või vene keeles.Õpetamine on sügavalt informeeritud reaalmaailma kogemustest, kuna programm viib regulaarselt praktikutele ja välisekspertidele.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Majandus- ja sotsiaalajalugu MSc pakub interdistsiplinaarse uuringu ja spetsialiseerumise erilist kombinatsiooni. See pakub väljaõppe kõrghariduse uurimiseks sotsiaal- ja ... [+]

Majandus- ja sotsiaalajalugu MSc pakub interdistsiplinaarse uuringu ja spetsialiseerumise erilist kombinatsiooni. See pakub väljaõppe kõrghariduse uurimiseks sotsiaal- ja majandusajalugu; see pakub spetsiaalset uuringut valitud ajalooliselt ja uuenduslikku koolitust teadmiste edasiandmiseks.

MSc majandus- ja sotsiaalajalugu on ühe aasta õpetatud programm, mida juhib Ajaloo Kool.

Programm pakub eristavat kombinatsiooni interdistsiplinaarsest uuringust ja spetsialiseerumisest. See pakub väljaõpet, mis on vajalik arenenud teadusuuringute läbiviimiseks sotsiaal- ja majandusajalugu; samuti erialane õpe valitud ajaloolisel perioodil (keskaegne tänapäeva) ja teadmussiirde koolitus, kus õpilased teatavad oma teadustöö aspektidest mitteakadeemilisele publikule.... [-]

Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Moraalses, poliitilises ja õiguslikus filosoofias MLitt annab kindla aluse üliõpilastele, kes soovivad spetsialiseeruda eetikale ja eriti kaasaegsele eetikale, sealhulgas ... [+]

Moraalses, poliitilises ja õiguslikus filosoofias MLitt annab kindla aluse üliõpilastele, kes soovivad spetsialiseeruda eetikale ja eriti kaasaegsele eetikale, sealhulgas moraalsele filosoofiale, poliitilisele filosoofiale ja õiguslikule filosoofiale.

MLitt on moraalne, poliitiline ja õiguslik filosoofia on ühe aasta õpetas kraadiõppe programmi juhivad St Andrews ja Stirling Graduate Program in Philosophy (SASP), õpetab töötajad nii University of St Andrews Ülikooli ja University of Stirling. Keskendutakse õpilaste tutvustamisele tänapäeva aruteludesse moraalse, poliitilise ja õigusliku filosoofia valdkonnas, julgustades samal ajal ka nende erinevate erialade vahelisi seoseid.... [-]

Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Muuseumi- ja galeriiuuringute MLitt koostab üliõpilasi töötamiseks muuseumides, peamiselt kuraatoritena, laiaulatusliku koolitusega igasugustes muuseumides, galeriides ja ... [+]

Muuseumi- ja galeriiuuringute MLitt koostab üliõpilasi töötamiseks muuseumides, peamiselt kuraatoritena, laiaulatusliku koolitusega igasugustes muuseumides, galeriides ja muudes muinsuskaitsealadel.

Muuseumi- ja galeriiuuringute MLitt on suunatud õpilastele, kes soovivad alustada karjääri muuseumi- või galeriitöös või neile, kes otsivad karjääri keskel. Osalise tööajaga kursus on mõeldud muuseumide ja galerii töötajatele või vabatahtlikele, kes soovivad õppida, jätkates oma tööd.

TähtsündmusedÕppekava pakub laiaulatuslikku koolitust, mis hõlmab kõiki muuseume, galeriisid ja kultuuripärandeid ning hõlmab kaitse, muuseumihariduse, näituste planeerimise ja disaini ning juhtimise põhimõtteid.Õpetamine toimub tavaliselt University of St Andrews muuseumis (MUSA) ning struktureeritud külastused muuseumides, kunstigaleriides, ajaloolistes majades, laevadel ja muudel muinsuskaitsealadel on programmi oluline osa.Õpilased teevad praktilist tööd paljude vastuvõtva organisatsioonidega, alates Aberdeenist Edinburghini. Siia kuuluvad ülikooli muuseumikogud, mis sisaldavad üle 100 000 esemeid ja eksemplare paljudes ainevaldkondades, alates kunstist zooloogiani.Täistööajaga üliõpilastel on võimalus õppida professionaalseid näitusi ülikooli galeriides ja Fife Cultural Trusti St Andrewsi muuseumis, mis võimaldab teil arendada asjakohaseid praktilisi oskusi.Üliõpilased võivad taotleda osalemist ka Pariisi Pariisi École du Louvre suvevahetusprogrammis.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Piibli keeltes ja kirjanduses MLitt pakub olemasolevatele teadmistele piibellike keeltes õpilastele võimalust suurendada oma keelelisi ja eksegetikaalseid oskusi pideva l ... [+]

Piibli keeltes ja kirjanduses MLitt pakub olemasolevatele teadmistele piibellike keeltes õpilastele võimalust suurendada oma keelelisi ja eksegetikaalseid oskusi pideva lähedase ja kriitilise suhtumise kaudu Piibli tekstide ja teemadega.

Piibli keelte ja kirjanduse MLitt on üks aasta õpetatud programm, mida juhib jumalikkuse kool. Kursus keskendub tekstikriitilistele küsimustele ning õpilased omandavad keele ja heebrea ja kreeka keele oskuse ning tutvuvad tekstide kriitiliste väljaannete ja Piibli stipendiumi meetodite, allikate ja normidega.

TähtsündmusedKeskenduge Piibli käsikirjade lugemisele ja heebrea Piibli, Septuagindi ja Uue Testamendi kriitiliste väljaannete seadmestike kasutamisele teaduskraadide ettevalmistamisel.Suurendada nii heebrea kui ka kreeka keele grammatikat ja süntaksit.Saage kriitiliselt ja ajalooliselt teadlik arusaam piibellikest traditsioonidest ja nende tekstilisest arengust.Kontekstualiseerige Piibli stipendiumis kasutatavad erinevad meetodid ja allikad, et kasutada tekstiuuringuid laiemas piibellikus, ajaloolises ja teoloogilises uuringus.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Piiblis MLitt ja kaasaegne maailm on kursus, mis ühendab piibellikke ja teoloogilisi uuringuid teiste kunsti-, humanitaar- ja sotsiaalteaduste erialadega. ... [+]

Piiblis MLitt ja kaasaegne maailm on kursus, mis ühendab piibellikke ja teoloogilisi uuringuid teiste kunsti-, humanitaar- ja sotsiaalteaduste erialadega.

Piiblit ja kaasaegset maailma pakutakse ka osalise tööajaga kaugõppeprogrammina.

Piiblis MLitt ja Kaasaegne Maailm on üks aasta õpetatud programm, mida juhib jumalikkuse kool.

TähtsündmusedSaage arusaam sellest, kuidas avalikud küsimused ja kultuur nii kuju kui ka kristliku teoloogia, piibelliku tõlgenduse ja praktika kujundavad.Ühendab ülikoolil põhinevad ja virtuaalsed õppemoodulid.Liituge rahvusvahelisse ja interdenominational 20–25-liikmelisse rühma, mis ühendab kristlikud traditsioonid paljude avalike probleemidega.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Postkoloniaalse ja maailma kirjanduse MLitt pakub võimalust uurida tänapäeva postkolonialismi teoreetilisi, kirjanduslikke, kultuurilisi ja ajaloolisi mõõtmeid kolooniako ... [+]

Postkoloniaalse ja maailma kirjanduse MLitt pakub võimalust uurida tänapäeva postkolonialismi teoreetilisi, kirjanduslikke, kultuurilisi ja ajaloolisi mõõtmeid kolooniakohtumistest, väljakujunemisest 20. sajandi teisel poolel kuni selle praeguse liigendamiseni. maailma kirjanduse globaliseerunud ajastu.

Aasta pikkune MLitt in Postcolonial ja Word Literatures on täiskohaga õpetatud magistriõppekava, mida juhib inglise keele kool. See on intensiivne õpetatud õppeprogramm, mille eesmärk on soodustada järgmise põlvkonna teadlasi postkoloniaalsetes ja maailma kirjandusuuringutes.

Kursus, mis hõlmab nii postkolonialistlikku kui ka maailma kirjandust, pakub ainulaadset võimalust laiendada õpilaste teadmisi ja arusaamu ülemaailmsest teooriate ja kirjanduse valikust, keskendudes tänapäeval Euroopa kolonialismile ja selle päranditele, töötades koos teadlaste aktiivsete ekspertidega paljudes erinevates valdkondades. asjakohaseid teemasid.... [-]

Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Prantsuse õpingute MLitt pakub õpilastele võimaluse omandada täiustatud teadmisi kontekstist, mis on kujundanud kirjandust ja kultuuri prantsuskeelsetes maades keskajast ... [+]

Prantsuse õpingute MLitt pakub õpilastele võimaluse omandada täiustatud teadmisi kontekstist, mis on kujundanud kirjandust ja kultuuri prantsuskeelsetes maades keskajast kuni tänapäevani.

Prantsuse õpingute MLitt on üheaastane õpetatud programm, mida juhib Prantsuse keeleosakond kaasaegsete keelte koolis. Programm keskendub uurimuslikule uuringule prantsuskeelsete maade kultuurilise, kirjandusliku või intellektuaalse ajaloo suurte konfliktide ja järjepidevuste kohta.

TähtsündmusedÕpilased saavad koolitust traditsiooniliste ja uute uurimismeetodite kohta ning neil on võimalus laiendada oma keeleportfelle.Väikeklassid, mis ei ületa 20 õpilast, pakuvad tihedaid kraadiõppe kogukondi ja sõbralikku keskkonda.Õpetamine on suunatud sõltumatute uuringute julgustamisele ja juhtimisele.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Kirjaajaloo MLitt pakub raamatute maailma uurimiseks interdistsiplinaarset lähenemisviisi alates 15. sajandi trükitud raamatu loomisest kuni mehhaniseeritud ajakirjanduse ... [+]

Kirjaajaloo MLitt pakub raamatute maailma uurimiseks interdistsiplinaarset lähenemisviisi alates 15. sajandi trükitud raamatu loomisest kuni mehhaniseeritud ajakirjanduse leiutamiseni 19. sajandil.

MLitt raamatuajaloos on õpetatud kraadiõppekava, mida juhib Ajaloo Kool.

TähtsündmusedÕpilased omandavad haruldaste raamatute eest hoolitsemiseks vajalikud tehnilised oskused (õpetamine hõlmab erikogude osakonda).Programm annab sügava arusaama raamatuajaloo võtmeküsimustest ja -meetoditest ning tutvustab õpilasi trükiste leiutamise, arendamise, levitamise ja ümberkujundamisega.Õpilased saavad läbi viia paleograafia ning ladina või kaasaegse võõrkeele oskuste alase koolituse.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

See kursus edendab uusi riikidevahelisi perspektiive ja viise, kuidas minevikku näha ruumilise ja ajalise skaala selgesõnalise tunnustamise kaudu. Õpilased uurivad erinev ... [+]

See kursus edendab uusi riikidevahelisi perspektiive ja viise, kuidas minevikku näha ruumilise ja ajalise skaala selgesõnalise tunnustamise kaudu. Õpilased uurivad erinevaid lähenemisviise ülemaailmse kaubanduse, võrgustike arendamise, võrdleva ajaloo ja kultuuridevaheliste kohtumiste uurimiseks.

Rahvusvahelise, globaalse ja ruumilise ajaloo MLitt on õpetatud kraadiõppeprogramm, mida juhib Ajaloo Kooli Rahvusvahelise ja Ruumilise Ajaloo Instituut (ITSH).

TähtsündmusedSee programm pakub ainulaadset sissejuhatust ruumilise ajaloo kujunemisele, sealhulgas ruumi, maastike, vaimukaartide, ruumiliste tavade ja mälu topograafiate uurimine.See programm edendab uusi riikidevahelisi perspektiive ja viise, kuidas minevikku näha ruumilise ja ajalise ulatuse selgesõnalise tunnustamise kaudu.Õpilased uurivad linnade ajaloo keskusi, keskusi, ülekandeid ja reisimist, ideede levikut ja rahvaste rännet.Õpilased uurivad erinevaid lähenemisviise globaalse kaubanduse, võrgustike arendamise, võrdleva ajaloo ja kultuuridevaheliste kohtumiste uurimiseks.Õpilased omandavad oskusteabe kaardistamise, geograafilise analüüsi ja sotsiaalsete võrgustike uurimise oskused ning oskused mitte-tekstiliste allikate kasutamiseks ning tõlkimise ja mitmekeelse arhiivi väljakutsete ületamiseks.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Rahvusvahelises poliitilises teoorias MLitt annab õpilastele dünaamilise ja süstemaatilise arusaama sellest, kuidas poliitilist teooriat rahvusvahelisele poliitikale ja m ... [+]

Rahvusvahelises poliitilises teoorias MLitt annab õpilastele dünaamilise ja süstemaatilise arusaama sellest, kuidas poliitilist teooriat rahvusvahelisele poliitikale ja maailmapoliitikale rakendada.

Rahvusvahelise poliitilise teooria MLitt on ühe aasta jooksul õpetanud magistriprogrammi, mida juhib Rahvusvaheliste Suhete Kool. Programm algab septembris ja lõpeb järgmise augustiga.

TähtsündmusedKursus pakub ainulaadset sügavat tähelepanu nii poliitilise mõtte ajaloos kui ka tänapäeva poliitilises teoorias.See programm on ideaalne edasiseks akadeemiliseks tööks, mille tulemuseks on doktorikraad St Andrewsis või mujal.Rahvusvahelises poliitilises teoorias MLitt valmistab ette õpilasi paljude erialade, sealhulgas õiguse, poliitiliste uuringute ja konsultatsioonide, valitsusväliste organisatsioonide, heategevusorganisatsioonide, rahvusvaheliste organisatsioonide, avaliku teenistuse ja kirjastamise valdkonnas.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Magistriõpe rahvusvahelises äris (MLitt) valmistab õpilasi ette kultuuridevaheliseks tööks, pakkudes teadmisi ja kriitilist arusaama peamistest äri- ja juhtimistavadest, ... [+]

Magistriõpe rahvusvahelises äris (MLitt) valmistab õpilasi ette kultuuridevaheliseks tööks, pakkudes teadmisi ja kriitilist arusaama peamistest äri- ja juhtimistavadest, kaaludes samal ajal vastutusega seotud küsimusi organisatsioonides üle maailma.

Magistriõpe rahvusvahelises äris on ühe aasta õpetatud programm, mida juhib juhtimiskool.

TähtsündmusedProgramm pakub põhjalikku analüüsi ja väärtustusi ülemaailmses äri- ja organisatsioonikeskkonnas ning tutvustab uusi lähenemisviise juhtimise mõtlemisele.Kursus võimaldab õpilastel alustada karjääri riikidevahelises või globaalses organisatsioonis, millel on kindel alus strateegilise juhtimise põhimõtetes.Üliõpilastel on võimalus osaleda Masters Extra (MX) programmis, mis sisaldab külaliste loenguid silmapaistvatest akadeemikutest ja ärijuhtidest, konkreetseid istungeid karjäärivõimaluste suurendamiseks ja mitmesuguseid ettevõtte visiite.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Rahvusvahelise julgeoleku-uuringute MLitt tutvustab rahvusvahelist julgeolekut traditsiooniliste ja kriitiliste lähenemisviiside kaudu. Õpilased õpivad oma häält kasvatam ... [+]

Rahvusvahelise julgeoleku-uuringute MLitt tutvustab rahvusvahelist julgeolekut traditsiooniliste ja kriitiliste lähenemisviiside kaudu. Õpilased õpivad oma häält kasvatama, kaasates erinevaid teoreetilisi lähenemisviise ja empiirilisi juhtumiuuringuid.

MLitt rahvusvahelistes julgeoleku-uuringutes on üks aasta õpetanud magistriprogrammi, mida juhib rahvusvaheliste suhete kool.

TähtsündmusedSee programm võimaldab üliõpilastel õppida kriitilisi ja traditsioonilisi turvameetodeid.See tagab, et õpilased mõistavad julgeoleku-uuringutes aset leidvaid tipptasemel arutelusid.See kutsub õpilasi mõtlema algselt ja surub neile alternatiivseid küsimusi.See annab õpilastele võimaluse rakendada laia valikut teoreetilisi läätse.See julgustab õpilasi keskenduma konkreetsetele empiirilistele juhtumiuuringutele ja globaalsetele julgeolekuküsimustele.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Reformatsiooniuuringute MLitt pakub intensiivset koolitust protestantide ja katoliiklike reformatsioonide historiograafias, aruteludes ja allikates. ... [+]

Reformatsiooniuuringute MLitt pakub intensiivset koolitust protestantide ja katoliiklike reformatsioonide historiograafias, aruteludes ja allikates.

Reformatsiooniuuringute MLitt on õpetatud kraadiõppeprogramm, mida juhib Ajaloo Kooli Reformatsiooniuuringute Instituut.

TähtsündmusedÜliõpilastel on võimalus tutvuda kirjandusega erilise isikliku huviga valdkonnas ekspertide töötajaga.Programm pakub õpilastele paindlikkust oma huvipakkuvate teedega tegelemiseks, mis on spetsialiseerunud konkreetsele teoloogilisele, geograafilisele või metodoloogilisele valdkonnale, pakkudes samal ajal laia kontekstuaalset teadlikkust kõikidest Euroopa reformidest.Õppetöö formaat

Õpetamismeetodid hõlmavad seminare ja kahe nädala õpetusi. Klasside suurused ulatuvad individuaalsest järelevalvest kuni kuue õpilaseni. Moodulid on hinnatud ainult kursuste alusel; lõplikku eksami ei ole.... [-]

Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Romantiliste ja viktoriaanlike uuringute MLitt parandab õpilaste teadmisi ja mõtlemist romantikale ja viktoriaanlikule kirjandusele kirjandusliku kultuuri uurimise kaudu ... [+]

Romantiliste ja viktoriaanlike uuringute MLitt parandab õpilaste teadmisi ja mõtlemist romantikale ja viktoriaanlikule kirjandusele kirjandusliku kultuuri uurimise kaudu alates 1790. aastast kuni 1900. aastani. Uurides erinevaid kirjanduslikke žanre, saavad õpilased teadmisi kirjandusliku tootmise ja vastuvõtmise etappidest. ning asjakohaste kultuuriliste ja ajalooliste kontekstide kohta.

Romantiliste ja viktoriaanlike uuringute MLitt on intensiivne üheaastane õppekava, mida juhib inglise keele kool. Kursus käsitleb teksti ja teemasid kogu 18. ja 19. sajandist.

TähtsündmusedArendage oma oskusi teadlasena konkreetses õppevaldkonnas, võttes spetsiaalseid teemamooduleid.Uurige romantilist ja viktoriaanlikku kirjandust seoses mitmesuguste ideoloogiatega, sealhulgas revolutsiooni ja reformide diskursustega, aruteluga soo ja esteetika üle.Tugevdada oma teadmisi 19. sajandi kirjanduse ajaloolistest, kultuurilistest ja kriitilistest kontekstidest.Omandada iseseisva uurimistöö kogemus kraadiõppe töö kaudu.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Saksa ja võrdleva kirjanduse MLitt pakub ainulaadset võimalust saada võrdlevat perspektiivi saksa kirjandusest ühise kvalifikatsiooni University of St Andrews (MLitt) ja ... [+]

Saksa ja võrdleva kirjanduse MLitt pakub ainulaadset võimalust saada võrdlevat perspektiivi saksa kirjandusest ühise kvalifikatsiooni University of St Andrews (MLitt) ja Boni ülikoolist Saksamaal (MA).

Saksa ja võrdleva kirjanduse MLitt on kahe aasta pikkune õpetatud programm, mida juhivad ühiselt kaasaegsete keelte kool St Andrews'is ja Boni ülikoolis. Programm süvendab oma teadmisi kirjandus- ja võrdlevatest uuringutest ning annab teile teadus-, kommunikatsiooni- ja kirjutamisoskused, mis on vajalikud doktorikraadi või kõrgema astme kraadiõppe alustamiseks.

TähtsündmusedÕpilased saavad tõeliselt kakskeelse ja kultuuridevahelise õppimise kahes maailma tuntud ja ajaloolises ülikoolis.Programmi õpetab rahvusvaheliselt tunnustatud ekspertide rühm kõigis Saksa peamistes valdkondades ja võrdlevad uuringud keskajast kuni 21. sajandini.Õpilased veedavad oma esimese aasta Saksamaal ja teist aastat Šotimaal.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Saksa keele õpingute MLitt pakub õpilastele võimaluse arendada oma akadeemilisi huve saksakeelsete maade ühiskondades, kultuurides, kirjanduses ja filmides keskajast kuni ... [+]

Saksa keele õpingute MLitt pakub õpilastele võimaluse arendada oma akadeemilisi huve saksakeelsete maade ühiskondades, kultuurides, kirjanduses ja filmides keskajast kuni tänapäevani.

Saksa õppetöö MLitt on üheaastane õpetatud programm, mida juhib Saksa keele osakond kaasaegsete keelte koolis. Programm on suunatud neile, kes soovivad laiendada oma arusaama ja teadmisi saksa kirjanduse, kultuuri ja ajaloo kohta või jätkata doktorikraadi tasemel.

TähtsündmusedÕpilased saavad hoolikalt tasakaalustatud kombinatsiooni koolitustest kõrgtehnoloogiliste uurimismeetodite ja oskuste kohta, ülevaadet saksa õpingute hetkeseisust ja spetsialiseerumisest ükskõik millises Saksa õppevaldkonnas.Teil on isiklik ligipääs õpetajatele, kellel on erialateadmisi erinevates valdkondades saksa õpingutes (keskaegne kirjandus, 19. sajand, realism, historiograafia, kultuurimälu ja film).Õpetamine on suunatud sõltumatute uuringute julgustamisele ja juhtimisele.Sa oled osa meie sõbralikust osakonnast ja edukatest ja tihedalt seotud ülikoolikogukondadest, kus on palju õpilasi meie partneri ülikoolist Bonnis.Kursus pakub ligipääsu õpetajatele, kellel on erialateadmisi mitmesugustes valdkondades saksa õpingutes, sealhulgas keskaegne kirjandus, 19. sajand, realism, historiograafia, kultuurimälu ja film.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Shakespeare'i ja renessanssikirjanduse MLitt pakub õpilastele võimalust õppida Euroopa ajaloo üks põnevamaid ja formatiivsemaid perioode, keskendudes inglise kirjanduslik ... [+]

Shakespeare'i ja renessanssikirjanduse MLitt pakub õpilastele võimalust õppida Euroopa ajaloo üks põnevamaid ja formatiivsemaid perioode, keskendudes inglise kirjandusliku traditsiooni võtmesõnale: William Shakespeare'ile.

MLitt Shakespeare'is ja renessanssikirjanduslikus kultuuris on intensiivne üheaastane õpetatud programm, mida juhib inglise keele kool. Kursus pakub kõikehõlmavat tutvustust 16. ja 17. sajandi kirjandusele, pöörates erilist tähelepanu William Shakespeare'i tööle.

TähtsündmusedHõlmab nii eliit- kui ka populaarset kirjutamist, teiste mandrite kodakondade mõju ning trüki- ja käsikirjavahendite tähtsust.Sisaldab erinevaid kriitilisi ja tõlgendavaid perspektiive.Arendada oma oskusi teadlasena konkreetses õppevaldkonnas, võttes spetsiaalseid teemamooduleid käsikirjas, trükis, kõnes ja renessansitekstide redigeerimises.Hakka osa tervitatavast ja elavast akadeemilisest kogukonnast. St Andrews on Washingtonis asuva Folgeri Shakespeare'i Raamatukogu instituudi konsortsiumi liige, samuti korraldab ta mitmeid renessansiga seotud uurimisrühmi.Avastage kaasaegsete ja kaasaegsete kirjandusuuringute peamisi arenguid dialoogis juhtivate teadlastega Shakespeare'i õpingute, Shakespeareuse raamatu ajaloo, renessanssikirjanduse ja 17. sajandi kirjandus kultuuri alal.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

MLitt strateegilistes uuringutes tegeleb põhiteemadega strateegilistes uuringutes, mis võimaldab õpilastel rakendada teadmisi strateegia kujundamisel ja strateegilist mõt ... [+]

MLitt strateegilistes uuringutes tegeleb põhiteemadega strateegilistes uuringutes, mis võimaldab õpilastel rakendada teadmisi strateegia kujundamisel ja strateegilist mõtlemist kui ajaloolist tava relvastatud konflikti.

MLitt strateegilistes uuringutes on üks aasta õpetanud magistriprogrammi, mida juhivad ühiselt rahvusvaheliste suhete ja ajaloo koolid ning mis on seotud sõja ja strateegia uurimisinstituudiga.

TähtsündmusedKursus on kindlalt rajatud ajaloolisele lähenemisele teemale nii strateegilise teooria kui intellektuaalse ajaloo ja poliitilise teooria alamvaldkonnana.Valikuliste moodulite lai valik võimaldab õpilastel kohandada programmi õpetatud elemente nende individuaalsetele vajadustele ja huvidele.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Süsteemse ja ajaloolise teoloogia MLitt pakub õpilastele võimaluse osaleda kõrgel tasemel kristliku doktriini uurimisel ajaloolises kontekstis ja süstemaatilises väljendu ... [+]

Süsteemse ja ajaloolise teoloogia MLitt pakub õpilastele võimaluse osaleda kõrgel tasemel kristliku doktriini uurimisel ajaloolises kontekstis ja süstemaatilises väljenduses.

Süstemaatilises ja ajaloolises teoloogias MLitt on üks aasta õpetatud programm, mida juhib jumalikkuse kool.

TähtsündmusedRongib üliõpilasi, kellel on bakalaureusekraad teoloogias või sugulasdistsipliinis kõrgetasemelises suhtluses kristlike õpetustega nende ajaloolises ja süstemaatilises mõõtmes.Integreerib Piibli päritolu, esmaste teoloogiliste tekstide ja kaasaegse stipendiumi uuringu.Tasakaalustab kursuste ja uurimiskomponendi, mis võimaldab omandatud oskuste rakendamist üliõpilase olulise teema või küsimuse suhtes.Osutab õpilastele doktoriõppe süstemaatilises ja ajaloolises teoloogias või tõhustatud teenistuses kirikus ja ühiskonnas.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Teoloogia ja kunsti MLitt annab üliõpilastele teoreetiliselt ja ajalooliselt kontekstualiseeritud sissejuhatuse teoloogia ja kunsti valdkonnas, tegutsedes iseseisva magis ... [+]

Teoloogia ja kunsti MLitt annab üliõpilastele teoreetiliselt ja ajalooliselt kontekstualiseeritud sissejuhatuse teoloogia ja kunsti valdkonnas, tegutsedes iseseisva magistriõppena või hüppelauana neile, kes kaaluvad doktoriõpet selles valdkonnas.

Teoloogias ja kunstis MLitt on üks aasta õpetatud programm, mida juhib jumalikkuse kooli osa teoloogia, kujutlusvõime ja kunstide instituut (ITIA). Kursuse eesmärk on anda laialdane tutvustus doktoritööle teoloogia ja kunsti valdkonnas. Seda võib pidada iseseisvaks õppeprogrammiks või aluspõhimõtteks neile, kes kavatsevad selles valdkonnas doktoritööd teha.

TähtsündmusedAinulaadne koolitusprogramm kunstnikele, kes soovivad mõtiskleda oma töö teoloogiliste mõõtmete üle, ja teoloogide jaoks, kes soovivad uurida kunsti teoloogilist mõtlemist ja praktikat.Ideaalne samm edasi instituudi doktoriprogrammi suunas, mis keskendub kolmeaastasele sõltumatule uurimisprojektile.Tegeleb erinevate ajastute kultuuride erinevate vormidega, sealhulgas kirjanduse, draama, visuaalse kunsti ja muusikaga.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Terrorismi ja poliitilise vägivalla MLitti eesmärk on arendada üliõpilastele kriitilist arusaamist terrorismi ja poliitilise vägivalla mõttest julgeoleku-uuringute multid ... [+]

Terrorismi ja poliitilise vägivalla MLitti eesmärk on arendada üliõpilastele kriitilist arusaamist terrorismi ja poliitilise vägivalla mõttest julgeoleku-uuringute multidistsiplinaarse lähenemisviisi kontekstis.

Terrorism ja poliitiline vägivald pakutakse ka osalise tööajaga kaugõppeprogrammina.

Terrorismi ja poliitilise vägivalla MLitt on õpetatud kraadiõppe programm, mida juhib Rahvusvaheliste Suhete Kool.

TähtsündmusedUuring terrorismi ja poliitilise vägivalla kohta uurib valitud lähenemisviise teadmiste loomisele terrorismi ja terrorismivastase võitluse valdkonnas ning kaalub uute vastuste väljatöötamist terrorismile ja poliitilisele vägivallale.Õpilastel on võimalus taotleda semestrit välismaal Georgetowni Ülikoolis Washingtonis oma teise poolaasta jooksul.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Meistrid turunduses (MLitt) arendab integreeritud ja kriitiliselt teadlikku arusaamist turundusest ja organisatsioonidest ning varustab õpilasi globaalse turu strateegili ... [+]

Meistrid turunduses (MLitt) arendab integreeritud ja kriitiliselt teadlikku arusaamist turundusest ja organisatsioonidest ning varustab õpilasi globaalse turu strateegiliste väljakutsetega.

Masters in Marketing on ühe aasta õpetanud programmi juhib School of Management.

TähtsündmusedProgramm keskendub turunduse rollile organisatsioonides ja laiemale globaalsele kontekstile, milles nad töötavad. Selle programmi lõpuleviimisel on teil integreeritud ja kriitiliselt teadlik arusaam turundusest ja organisatsioonidest ning olete valmis nendes tõhusalt rolli võtma.See programm on heaks kiidetud ja akrediteeritud Chartered Institute of Marketing, et pakkuda sissepääsu CIM's Chartered Postgraduate Diploma in Marketing.Tööstuse ja akadeemiliste ringkondade turundustöötajad kutsutakse regulaarselt külalisesinejatena programmis osalema, rääkima õpilastega ja juhtima meistriklasse.Õpilastel on võimalus minna iga-aastase turundusega seotud väliturniirile.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Varase kaasaegse ajaloo MLitt pakub varakult kaasaegsete Euroopa ja Atlandi maailmade, sealhulgas Ottomani impeeriumi ajalugu. See tutvustab õpilastele erinevaid lähenemi ... [+]

Varase kaasaegse ajaloo MLitt pakub varakult kaasaegsete Euroopa ja Atlandi maailmade, sealhulgas Ottomani impeeriumi ajalugu. See tutvustab õpilastele erinevaid lähenemisi varajase kaasaegse ajalooga (1450–1750) ja pakub täiustatud koolitust selle perioodi uurimiseks vajalike oskuste kohta.

Varajase kaasaegse ajaloo MLitt on üheaastane õpetatud kraadiõppekava, mida juhib Ajaloo Kool.

TähtsündmusedTöötage koos suure hulga varajase kaasaegse ajaloo teadlastega, kes suudavad varakult kaasaegsete Euroopa ja Atlandi maailmade ajaloos pakkuda kõrgetasemelist spetsialiseeritud järelevalvet ja täiendõpet.Kasuta laia ja sügavat ettevalmistust, pakkudes teile võimalust uurida ja kriitiliselt hinnata nii historiograafiat kui ka esmaseid allikaid.Jätkata kõrgetasemelist oskuste väljaõpet, et luua oma MLitti väitekirja ja valmistada ette üliõpilasi, kes on huvitatud järgnevast doktoritööst.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Vene õpingute MLitt pakub õpilastele võimaluse süvendada oma teadmisi vene kirjanduse, kultuuri ja ajaloo omavahelistest valdkondadest 19. sajandist tänapäevani. ... [+]

Vene õpingute MLitt pakub õpilastele võimaluse süvendada oma teadmisi vene kirjanduse, kultuuri ja ajaloo omavahelistest valdkondadest 19. sajandist tänapäevani.

Vene õpingute MLitt on üheaastane õpetatud programm, mida juhib vene keele osakond kaasaegsete keelte koolis. Programm ühendab juhitava ja sõltumatu uurimuse mõnedest 19. sajandist kuni tänapäevani kõige tuntumate vene kirjanike ja ideedeni.

TähtsündmusedÕpilased saavad koolitust oma õppevaldkonnaga seotud teoreetilistes ja metoodilistes küsimustes.Väike rühmaõpe teemadel, mis vastavad St Andrewsi erilistele õpetamis- ja teadustöö tugevustele.Õpilastel on võimalus uurida põhjalikult enda valitud teemat ja tugineda sellele 15 000-sõna väitekirja kujul.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Võrdleva kirjanduse MLitt uurib kirjanduse ja kultuuri riikidevahelist mõistmist, andes üliõpilastele kriitilise hinnangu teoreetilistele lähenemisviisidele koos intensii ... [+]

Võrdleva kirjanduse MLitt uurib kirjanduse ja kultuuri riikidevahelist mõistmist, andes üliõpilastele kriitilise hinnangu teoreetilistele lähenemisviisidele koos intensiivse uuringuga äärmiselt laia Euroopa tekstide hulgast ja nende suhetest teiste kirjandustega.

MLitt võrdlevas kirjanduses on üheaastane õpetatud programm, mida juhib Keelekool. Programmis uuritakse kirjanduse ja kultuuri riikidevahelist mõistmist. Selle eesmärk on pakkuda koolitust traditsiooniliste ja uute uurimismeetodite kohta.

TähtsündmusedÕpilased saavad koolitust traditsiooniliste ja uute uurimismeetodite kohta ning neil on võimalus laiendada oma keeleportfelle.Väikeklassid, mis ei ületa 20 õpilast, pakuvad tihedaid kraadiõppe kogukondi ja sõbralikku keskkonda.Lai valik valikulisi mooduleid annab võimaluse võtta mooduleid teistest distsipliinidest või õppida kolmandat keelt.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

PGDip / MLitt õigus- ja põhiseaduslikes uuringutes on interdistsiplinaarne programm, kus õpilased saavad ehitada individuaalselt kohandatud kraadi, mis keskendub peamisel ... [+]

PGDip / MLitt õigus- ja põhiseaduslikes uuringutes on interdistsiplinaarne programm, kus õpilased saavad ehitada individuaalselt kohandatud kraadi, mis keskendub peamiselt juriidilisele ajaloos või rahvusvahelisele õigusele, või nad võivad jätkata integreeritud, interdistsiplinaarset kraadi.

PGDip ja MLitt õigus- ja põhiseaduslikes uuringutes on interdistsiplinaarsed programmid, mida juhivad ühiselt ajaloo- ja rahvusvaheliste suhete koolid.

TähtsündmusedÕpilastel on võimalus töötada üksikisiku ja väikese rühma baasil koos rahvusvaheliselt juhtivate teadlastega õigusliku, põhiseadusliku ja ajaloolise uurimistöö valdkonnas.Programmi paindlikkus muudab selle sobivaks nii neile, kes soovivad minna doktoriõppesse, kui ka neile, kes soovivad ainult ühe aasta erialaõpet.Kohustuslikud moodulid annavad üliõpilastele teadmisi erinevate teoreetiliste lähenemiste kohta seadustele, õigusloomele ja põhiseadusele, kasutades minevikku, et uurida ja uurida praeguseid küsimusi ja vastuolusid.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Šoti ajalooliste uuringute MLitt pakub üliõpilastele võimaluse tutvuda Šotimaa pikaajalise arenguga ja keskenduda spetsiifilisematele huvipakkuvatele teemadele valdkonna ... [+]

Šoti ajalooliste uuringute MLitt pakub üliõpilastele võimaluse tutvuda Šotimaa pikaajalise arenguga ja keskenduda spetsiifilisematele huvipakkuvatele teemadele valdkonna tuntud ekspertide juhendamisel.

Šoti ajalooliste uuringute MLitt on õpetatud kraadiõppekava, mida juhib Ajaloo Kool.

TähtsündmusedMoodulid uurivad ajaloolise kirjutamise ajalugu Šotimaal ja suhteid Šoti mineviku ja Šoti kohalolekuga.Keskendunud tähelepanu ühele kolmest ajavahemikust arendab arusaama ja oskusi, mis on vajalikud sõltumatute uuringute läbiviimiseks.Õpilastel on võimalus jätkata oma valitud kirjanduse kirjanduse intensiivsemat uurimist eksperdi juhendaja juhendamisel.Õppetöö formaat

Üle kahe semestri lõpetavad õpilased kaks kohustuslikku moodulit ja kaks valikulist moodulit mitmesugustel teemadel ja teemadel Šotimaa ajaloos. Kohustuslikud moodulid pakuvad ainulaadset ülevaadet ajaloolise kirjutamise arengust Šotimaal alates keskajast kuni tänapäevani ning uurivad keerulisi seoseid Šoti mineviku tõlgenduste ja nende praeguste kasutuste vahel.... [-]

Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Antropoloogia, kunsti ja tajumise MRes pakub koolitust kraadiõppe uurimiseks inimese loovuse, kunsti, materiaalse kultuuri ja visuaalse väljenduse antropoloogias. Selle l ... [+]

Antropoloogia, kunsti ja tajumise MRes pakub koolitust kraadiõppe uurimiseks inimese loovuse, kunsti, materiaalse kultuuri ja visuaalse väljenduse antropoloogias. Selle lähtepunktiks on taju ja tugineb teemadel, mis ulatuvad üle teema piiride kunsti ja antropoloogia vahel.

Antropoloogia, kunsti ja tajumise MRes'i juhib filosoofiliste, antropoloogiliste ja filmiuuringute kooli sotsiaalse antropoloogia osakond.

TähtsündmusedÕpilased uurivad uusi mõtlemisviise antropoloogiliselt ja kasutavad tulevaste teadusuuringute jaoks tipptasemel uurimisvahendeid, sealhulgas praktilisi õpperappe kutsutud ekspertide ja välitööga.Kursus on kasulik väikeste klassi suuruste ja interdistsiplinaarse lähenemise kaudu.Õpilastel on võimalus kirjutada raamatupõhise väitekirja või praktilise komponendiga väitekirja.Kursuse kirjeldus... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Neuroteaduse MRes on mõeldud neuroteaduste uurimise täiustamiseks. Õpilased viivad läbi aasta pikkuse uurimisprojekti ja õpivad kursuste töö kaudu asjakohaseid tehnikaid ... [+]

Neuroteaduse MRes on mõeldud neuroteaduste uurimise täiustamiseks. Õpilased viivad läbi aasta pikkuse uurimisprojekti ja õpivad kursuste töö kaudu asjakohaseid tehnikaid ja oskusi. Uurimisprojektid viiakse läbi ühes laboris kogu programmi kestel, andes õpilastele ainulaadse võimaluse uurimisküsimusi põhjalikult uurida. Üldine eesmärk on aidata õpilastel omandada oskusi, mis on vajalikud sõltumatute teadustöötajate õnnestumiseks.

Neuroteadus MRes on täiskohaga õpetatud psühholoogia ja neuroteaduste kooli magistriprogramm.

TähtsündmusedIntensiivne nädalane pikk sissejuhatav moodul valmistab õpilasi kursusele enne esimese semestri algust.Kursus sisaldab täiustatud õpetatud komponenti.Õpilastel on võimalus korraldada üheaastane projekt ühes laboris.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
August 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Rahvusvaheliste suhete MRes pakub intensiivset väljaõpet teadustöö kavandamisel ja metoodikas ning on mõeldud doktorantide jaoks. Õpilased tutvustatakse teoreetiliste ja ... [+]

Rahvusvaheliste suhete MRes pakub intensiivset väljaõpet teadustöö kavandamisel ja metoodikas ning on mõeldud doktorantide jaoks. Õpilased tutvustatakse teoreetiliste ja analüütiliste lähenemisviiside IR ja teadusuuringute disaini sotsiaalteadustes, mis viivad lõpule põhjaliku teadusettepaneku.

Rahvusvaheliste suhete MRes on üks aasta õpetanud magistriõppekava, mida juhib Rahvusvaheliste Suhete Kool.

Kursus annab struktureeritud programmi koolitus koolitus õpetada õpilastele vajalikud oskused, et viia doktoriõppe teadusuuringute rahvusvahelise poliitika või teadus-seotud karjääri.

MRes õpilased arendavad teadmisi ja teadmisi kvantitatiivsete ja kvalitatiivsete meetodite kohta ning rakendavad seda koolitust konkreetsele valdkonnale, mis on seotud mõne kooli olemasolevate MLitt programmidega.... [-]

Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

MRes sotsiaalse antropoloogia ja Amerindian Studies on suunatud õpilastele, kes otsivad etnograafilist ja ajaloolist spetsialiseerumist Ameerikas. Programmi eesmärk on an ... [+]

MRes sotsiaalse antropoloogia ja Amerindian Studies on suunatud õpilastele, kes otsivad etnograafilist ja ajaloolist spetsialiseerumist Ameerikas. Programmi eesmärk on anda üliõpilastele teadlikkus Amerindianuuringute uurimisvaldkondadest ja suundumustest ning valmistada neid ette antropoloogiliste välitööde jaoks.

Sotsiaalse antropoloogia ja Amerindianuuringute MRes on täiskohaga õpetatud magistriõppekava, mida juhib filosoofiliste, antropoloogiliste ja filmiuuringute koolis sotsiaalse antropoloogia osakond.

Programmi eesmärk on valmistada teid ette mitmesuguste seotud tegevuste jaoks erinevates maailma osades, osaleda riiklikes ja piirkondlikes aruteludes ning pakkuda akadeemilisi ja laienduskõnelusi ning kursusi Ladina-Ameerika maailma eri riikides.... [-]

Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Sotsiaalantropoloogia MRes annab kindla aluse sotsiaalantropoloogia ja humanitaarteaduste meetodites ja metoodikates, et olla aluseks teadlike ja kvalifitseeritud teadust ... [+]

Sotsiaalantropoloogia MRes annab kindla aluse sotsiaalantropoloogia ja humanitaarteaduste meetodites ja metoodikates, et olla aluseks teadlike ja kvalifitseeritud teadustööle sotsiaalantropoloogias.

Sotsiaalantropoloogia MRes on täistööajaga õpetatud kraadiõppe programm, mida juhib filosoofiliste, antropoloogiliste ja filmiuuringute koolis sotsiaalse antropoloogia osakond.

Programm pakub üldist sissejuhatust kraadiõppe tasemel olevale sotsiaalantropoloogiale, mis hõlmab olemasolevate antropoloogiliste teadmiste täiustamist ja teadmiste arendamist antropoloogias esmakordselt. MRes sisaldab erinevaid sotsiaalteaduste komponente, teadus- ja metoodikakoolitust ning sotsiaalset antropoloogiat.... [-]

Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Vaikse ookeani piirkonna uuringutes uuritakse Vaikse ookeani sotsiaalse korralduse ajalugu, keeli, kultuure ja sorte (Melanesia, Polüneesia ja Mikroneesia). Programm on m ... [+]

Vaikse ookeani piirkonna uuringutes uuritakse Vaikse ookeani sotsiaalse korralduse ajalugu, keeli, kultuure ja sorte (Melanesia, Polüneesia ja Mikroneesia). Programm on mõeldud üliõpilastele, kellel on eriline huvi oma tööde läbiviimiseks piirkonna antropoloogia doktorikraadis või sellepärast, et nad soovivad seal töötada mõnes muus mahus.

MRes sotsiaalse antropoloogia ja Vaikse ookeani Uuringud on täistööajaga õpetas kraadiõppe programmi juhib sotsiaalse antropoloogia osakonna filosoofiliste, antropoloogiliste ja filmide uuringud.

Te jätkate Vaikse ookeani sotsiaalse korralduse ajaloo, keelte, kultuuride ja sortide uurimise mooduleid, nende tähtsust oma paljude rahvaste tänapäeva elu jaoks ja selle piirkonna olulist mõju sotsiaalse antropoloogia distsipliinile.... [-]

Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

University of St Andrews

MSc in Advanced Systems Dependability on kahe aasta pikkune Erasmus Munduse programm, mida pakub St Andrews koos Iirimaa Maynoothi ülikooliga ja Prantsusmaal Lorraine Nan ... [+]

MSc in Advanced Systems Dependability on kahe aasta pikkune Erasmus Munduse programm, mida pakub St Andrews koos Iirimaa Maynoothi ülikooliga ja Prantsusmaal Lorraine Nancy ülikooliga. See annab õpilastele oskused ja põhjaliku tehnilise arusaama usaldusväärsete tarkvarasüsteemide kavandamiseks ja ehitamiseks vajalike võtmemõistete kohta.

Erasmus Mundus ühised magistriõppes arenenud süsteemide töökindluses on kaks aastat õpetatud programm, mida juhivad ühiselt arvutiteaduste osakonnad University of St Andrews ülikoolis, Maynoothi ülikoolis ja Lorraine Nancy ülikoolis Prantsusmaal.

TähtsündmusedÕpilased õpivad kahest kolmest rahvusvaheliselt tunnustatud ülikoolist arvutiteaduses: University of St Andrews ülikool, Maynoothi ülikool ja Prantsusmaal Lorraine Nancy ülikool.Õpilased viivad läbi olulise projekti, sealhulgas laiaulatusliku uurimise, mille tulemuseks on nende väitekiri, mis võimaldab neil oma erialaseid teadmisi ja kriitilist mõtlemist tugevdada ja laiendada.Teise aasta üliõpilased võivad omandada kuue kuu tööstus- või teadustöö (töötades tööstuslikult sponsoreeritud teadustöös ettevõtte või ülikooli uurimislaboris).Õpilased omandavad loogilise mõtlemise ja probleemide lahendamise oskused, mis on vajalikud tarkvara tööstuse karjääri jaoks.St Andrewsis viibides on üliõpilastel 24-tunnine juurdepääs suurepärastele kaasaegsetele laboritele, mis on varustatud kaasaegsete kahekordse ekraaniga arvutitöökohtade ja rühmatöövahenditega.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Geokeemia magistriõpe St Andrewsis arendab teadmisi ja oskusi geokeemias ja kaasaegsetes geokeemilistes meetodites, hõlmates praktilisi laborikoolitusi, väljavõttelist ko ... [+]

Geokeemia magistriõpe St Andrewsis arendab teadmisi ja oskusi geokeemias ja kaasaegsetes geokeemilistes meetodites, hõlmates praktilisi laborikoolitusi, väljavõttelist kogemust ja tipptasemel seadmete kogemusi.

MSc in Geochemistry on täistööajaga õpetas kraadiõppe programmi juhib Maa-ja keskkonnateadused.

Geokeemia on Maateaduste aluspõhimõte, pakkudes tehnikaid ja teadmisi selliste põhiküsimuste käsitlemiseks nagu: kas Marsil oli kunagi elu, kuidas planeedid kujunevad ja millised on kliimamuutuse kiirused ja tõukejõud nii minevikus kui ka praeguses?

Muidugi on põhjalik ja range, mis sisaldab kohustuslikke ja valikulisi õpetatud mooduleid, välitööd, lühikursuseid ja uurimistööd. Kursusele on lisatud praktiline kogemus mitmekülgse laboriteadmiste arendamisel.... [-]

Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

MSc in Information Technology arendab üliõpilaste kriitilist arusaamist infotehnoloogiasüsteemide kasutamisega seotud probleemidest ja nende mõjust äriprotsessidele ja pr ... [+]

MSc in Information Technology arendab üliõpilaste kriitilist arusaamist infotehnoloogiasüsteemide kasutamisega seotud probleemidest ja nende mõjust äriprotsessidele ja projektijuhtimisele.

Hariduselt Arvutustehnika ja Infotehnoloogia on ühe aasta õpetas programmi juhib School of Computer Science. Kursus koosneb kahest semestrist õpetatud komponentidest, millele järgneb 11-nädalane projekt, mille tulemusel esitati augustis 15 000 sõna väitekirja.

TähtsündmusedKursus on mõeldud olema paindlik, et võimaldada üliõpilastel vabalt oma huve arvutiteaduses järgida.Kursus tutvustab õpilastele programmeerimisoskusi kaasaegses tarkvaraarenduskeskkonnas.Õpilased viivad läbi olulise projekti, sealhulgas laiaulatusliku uurimise, mille tulemuseks on nende väitekiri, mis võimaldab neil oma erialaseid teadmisi ja kriitilist mõtlemist konsolideerida ja laiendada.Õpilastel on 24-tunnine juurdepääs kaasaegsetele arvutite laboritele, mis on varustatud kahekordse ekraaniga arvutitöökohtade ja töörühmadega.... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

PGDip / MSc rakendatavas statistikas ja Datamining on kaubanduslikult asjakohane õppekava, mis annab õpilastele statistiliste andmete analüüsi oskused, mis on vajalikud ä ... [+]

PGDip / MSc rakendatavas statistikas ja Datamining on kaubanduslikult asjakohane õppekava, mis annab õpilastele statistiliste andmete analüüsi oskused, mis on vajalikud äri-, kaubandus- ja muudeks rakendusteks.

PGDip / MSc in Applied Statistics ja Datamining on ühe aasta õpetatud programm, mida juhib Matemaatika ja statistika kool. Kursus on suunatud neile, kellel on hea kraad, mis sisaldab kvantitatiivseid elemente, kes soovivad saada statistiliste andmete analüüsi oskusi.

TähtsündmusedKaubanduslikult asjakohane kursus.Kursuse sisu on kooskõlas kaubandusliku analüüsi sektori nõuetega.Doktoritöö teemasid tekitavad osaliselt kommertspartnerid.Õpetamine hõlmab laialdaselt kasutatavaid kaubanduslikke tarkvarapakette (SAS, SPSS).Kasutatakse ka populaarset avatud lähtekoodiga tööriista (R).Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Hindamise ja hindamise spetsialist TESOL MSc annab õpilastele huvi selle valdkonna vastu võimaluse integreerida inglise keele õpetamise teooria ja praktika teiste keelte ... [+]

Hindamise ja hindamise spetsialist TESOL MSc annab õpilastele huvi selle valdkonna vastu võimaluse integreerida inglise keele õpetamise teooria ja praktika teiste keelte kõnelejatele, pöörates erilist tähelepanu hindamisele ja hindamisele.

Inglise keele õpetamine inglise keele õpetajatele (TESOL) hindamis- ja hindamisspetsialistiga on kursus, mida juhib inglise keele õpetamise osakond. See on mõeldud nii inglise keele õpetajate kui ka inglise keele õpetamise karjääri kaalumiseks. See on suunatud õpetajatele, kellel on eriline huvi hindamise ja hindamise vastu.

TähtsündmusedÜlikoolilinnakSuunake oma õpinguid oma huvipiirkonda ning omandage parem teoreetiline ja praktiline arusaam hindamise ja hindamisega seotud väljakutsetest ja võimalustest.Võtke konkreetne hindamis- ja hindamismoodul, viige sellesse valdkonda läbi teadusuuringute osa tegevusuuringute mooduli raames ja valige väitekirja teema, et uurida edasi noorte õppijate õpetamise valdkonnas.Liitu inglise keele õpetajate kogukonna kogenud praktikutega ja teadlastega, kellel on võimalus osaleda käimasolevates kutsehariduse sündmustes ja iga-aastasel inglise keele akadeemilise eesmärgi konverentsil.Integreerige teooria ja praktika - arutage teoreetilisi kontseptsioone ja raamistikke väikestes rühmades ning rakendage neid praktiliste hinnangute ja vastastikuste õpetuste kaudu.Osaleda ja mõelda uue keeleõppe kogemusele osana programmist, et saada 360 kraadi perspektiivi keeleõppe ja -õppe kohta.OnlineProgramm, millel on kaks alguskuupäeva (jaanuar ja september), võimaldab töötamise ajal paindlikku osalise tööajaga õppimist, kuid pakub ka palju võimalusi suhelda nii ülikoolilinnakute kui ka teiste kaugõppe üliõpilastega. Võite valida, kas õppida PG Cert (60 krediiti), PG Dip (120 krediiti) või kogu MSc kraadi.Võtke konkreetne hindamis- ja hindamismoodul, viige sellesse valdkonda läbi teadusuuringute osa tegevusuuringute mooduli raames ja valige väitekirja teema, et uurimist ja hindamist edasi uurida, et keskenduda oma õpingutele teie huvipakkuvale valdkonnale; saada paremat teoreetilist ja praktilist... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 5 aastat
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Noorte õppijate õpetamise erialal TESOLi MSc annab õpilastele huvi selle valdkonna vastu võimaluse integreerida inglise keele õpetamise teooria ja praktika teiste keelte ... [+]

Noorte õppijate õpetamise erialal TESOLi MSc annab õpilastele huvi selle valdkonna vastu võimaluse integreerida inglise keele õpetamise teooria ja praktika teiste keelte kõnelejatele, pöörates erilist tähelepanu noorte õppijate õpetamisele.

Inglise keele õpetamine teiste keelte kõnelejatele (TESOL), mis on spetsialiseerunud noorte õppijate õpetamisele, on mõeldud nii inglise keele õpetajate kui ka inglise keele õpetamise karjääri kaalumiseks. See on suunatud õpetajatele, kes on eriti huvitatud noorte õppijate õpetamisest.

TähtsündmusedÜlikoolilinnakSuunake oma õpinguid oma huvipiirkonda ning omandage parem teoreetiline ja praktiline arusaam noorte õppijate õpetamise väljakutsetest ja võimalustest.Võtke konkreetne noorte õppejõudude moodul, viige läbi uuringud selles valdkonnas tegevusuuringute mooduli osana ja valige väitekirja teema, et uurida edasi noorte õppijate õpetamise valdkonnas.Liitu meie inglise keele õpetajate kogukonna kogenud praktikutega ja teadlastega, kellel on võimalused osaleda käimasolevatel ametialase arengu üritustel ja iga-aastasel inglise keele õppe eesmärgil konverentsil.Integreerige teooria ja praktika - arutage teoreetilisi kontseptsioone ja raamistikke väikestes rühmades ning rakendage neid praktiliste hinnangute ja vastastikuste õpetuste kaudu.Osaleda ja mõtiskleda uue keeleõppe kogemuse osana programmist, et saada 360 kraadi perspektiivi keeleõppe ja -õppe kohta.OnlineProgrammil on kaks alguskuupäeva (jaanuar ja september), mis võimaldab töötamise ajal paindlikku osalise tööajaga õppimist. Samuti pakub see teile palju võimalusi suhelda nii ülikoolilinnakute kui ka teiste kaugõppe üliõpilastega.Suunake oma õpinguid oma huvitavasse valdkonda ja omandage parem teoreetiline ja praktiline arusaam noorte õppijate õpetamise väljakutsetest ja võimalustest.Teil on võimalus lõpetada kahe nädala pikkune elamukursus St Andrewsis, et anda teile võimalus osaleda St Andrewsi kogukonnas ja töötada koos oma töötajatega üks-ühele.Liitu inglise keele õpetajate kogukonna kogenud praktikutega ja teadlastega, kellel on võimalus osaleda käimasolevates kutsehariduse sündmustes ja... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 5 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Mineral Resources MSc pakub teadmisi ja oskusi, mis on olulised karjääri jätkamiseks mineraalitööstuse sektoris ning üliõpilaste ettevalmistamiseks doktoritööks. Kursus p ... [+]

Mineral Resources MSc pakub teadmisi ja oskusi, mis on olulised karjääri jätkamiseks mineraalitööstuse sektoris ning üliõpilaste ettevalmistamiseks doktoritööks. Kursus pakub laiaulatuslikku koolitust mineraalsete ressursside esirinnas, sealhulgas tööstusharu juhitud õpikodades ja väljaõppes.

MSc Mineraal Ressursid on täistööajaga õpetas kraadiõppe programmi juhib School of Earth ja Environmental Sciences. Mineraalsed ressursid moodustavad osa meie igapäevaelust. Nende ressursside leidmine on majandusgeoloogide, multidistsiplinaarsete teadlaste töö, kes kasutavad geokeemiat, mineraloogiat, geofüüsikat, petroloogiat ja struktuurgeoloogiat maavarade mõistmiseks, kirjeldamiseks ja uurimiseks.... [-]

Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

TESOLi magistriõppes inglise keele erialal akadeemiliseks otstarbeks annab see valdkonnale huvi pakkuvatele õpilastele võimalus integreerida inglise keele õpetamise teoor ... [+]

TESOLi magistriõppes inglise keele erialal akadeemiliseks otstarbeks annab see valdkonnale huvi pakkuvatele õpilastele võimalus integreerida inglise keele õpetamise teooria ja praktika teiste keelte kõnelejatele, pöörates erilist tähelepanu akadeemilise inglise keele õpetamisele.

Inglise keele õpetamine teiste keelte kõnelejatele (TESOL), millel on inglise keele erialane akadeemiline eesmärk, on mõeldud nii inglise keele õpetajate kui ka inglise keele õpetamise karjääri kaalumiseks. See on suunatud õpetajatele, kes on eriti huvitatud noorte õppijate õpetamisest.

TähtsündmusedÜlikoolilinnakSuunake oma õpinguid oma huvipiirkonda ning omandage parem teoreetiline ja praktiline arusaam inglise keele õpetamisega seotud väljakutsetest ja võimalustest.Võtke konkreetne inglise keele akadeemilise eesmärgi moodul, viies läbi uuringuid selles valdkonnas tegevusuuringute mooduli osana ja vali doktoritöö teema, et uurimistegevust edasi õppida akadeemilistel eesmärkidel.Liitu inglise keele õpetajate kogukonna kogenud praktikutega ja teadlastega, kellel on võimalus osaleda käimasolevates kutsehariduse sündmustes ja iga-aastasel inglise keele akadeemilise eesmärgi konverentsil.Integreerige teooria ja praktika - arutage teoreetilisi kontseptsioone ja raamistikke väikestes rühmades ning rakendage neid praktiliste hinnangute ja vastastikuste õpetuste kaudu.Osaleda ja mõtiskleda uue keeleõppe kogemuse osana programmist, et saada 360 kraadi perspektiivi keeleõppe ja -õppe kohta.OnlineProgrammil on kaks alguskuupäeva (jaanuar ja september), mis võimaldab töötamise ajal paindlikku osalise tööajaga õppimist. Samuti pakub see teile palju võimalusi suhelda nii ülikoolilinnakute kui ka teiste kaugõppe üliõpilastega.Suunake oma õpinguid oma huvipiirkonda ja omandage parem teoreetiline ja praktiline arusaam inglise keeltega seotud väljakutsetest ja võimalustest akadeemilistel eesmärkidel.Teil on võimalus lõpetada kahe nädala pikkune elamukursus St Andrewsis, et anda teile võimalus osaleda St Andrewsi kogukonnas ja töötada koos oma töötajatega üks-ühele.Liitu inglise keele õpetajate kogukonna kogenud praktikutega ja teadlastega, kellel on võimalus osaleda... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 5 aastat
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

TESOLi magistrikraad erialaga inglise keele keskhariduses annab õpilastele huvi selle valdkonna vastu võimaluse integreerida inglise keele õpetamise teooria ja praktika t ... [+]

TESOLi magistrikraad erialaga inglise keele keskhariduses annab õpilastele huvi selle valdkonna vastu võimaluse integreerida inglise keele õpetamise teooria ja praktika teiste keelte kõnelejatele, pöörates erilist tähelepanu inglise keele õpetamisele.

Inglise keele õpetamine teiste keelte kõnelejatele (TESOL), mis on spetsialiseerunud inglise keele õpetamisele, on mõeldud nii inglise keele õpetajate kui ka inglise keele õpetamise karjääri kaalumiseks. See on suunatud õpetajatele, kes on eriti huvitatud inglise keele õpetamisest.

TähtsündmusedÜlikoolilinnakSuunake oma õpinguid oma huvipakkuvale valdkonnale ning omandage parem teoreetiline ja praktiline arusaam inglise keele keskmise õppega seotud väljakutsetest ja võimalustest.Võtke konkreetne inglise keskhariduse moodul, viige läbi uuringud selles valdkonnas tegevusuuringute mooduli osana ja valige väitekirja teema, et uurida edasi noorte õppijate õpetamise valdkonnas.Liitu inglise keele õpetajate kogukonna kogenud praktikutega ja teadlastega, kellel on võimalus osaleda käimasolevates kutsehariduse sündmustes ja iga-aastasel inglise keele akadeemilise eesmärgi konverentsil.Integreerige teooria ja praktika - arutage teoreetilisi kontseptsioone ja raamistikke väikestes rühmades ning rakendage neid praktiliste hinnangute ja vastastikuste õpetuste kaudu.Osaleda ja mõtiskleda uue keeleõppe kogemuse osana programmist, et saada 360 kraadi perspektiivi keeleõppe ja -õppe kohta.OnlineProgrammil on kaks alguskuupäeva (jaanuar ja september), mis võimaldab töötamise ajal paindlikku osalise tööajaga õppimist. Samuti pakub see teile palju võimalusi suhelda nii ülikoolilinnakute kui ka teiste kaugõppe üliõpilastega.Suunake oma õpinguid oma huvipiirkonda ja omandage parem teoreetiline ja praktiline arusaam inglise keele keskmise õppega seotud probleemidest ja võimalustest.Teil on võimalus lõpetada kahe nädala pikkune elamukursus St Andrewsis, et anda teile võimalus osaleda St Andrewsi kogukonnas ja töötada koos oma töötajatega üks-ühele.Liitu inglise keele õpetajate kogukonna kogenud praktikutega ja teadlastega, kellel on võimalus osaleda käimasolevates kutsehariduse... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 5 aastat
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

TESOLi magistriõpe, mis on spetsialiseerunud õpetamise tehnoloogiale, annab selles valdkonnas huvi pakkuvatele õpilastele võimaluse integreerida inglise keele õpetamise t ... [+]

TESOLi magistriõpe, mis on spetsialiseerunud õpetamise tehnoloogiale, annab selles valdkonnas huvi pakkuvatele õpilastele võimaluse integreerida inglise keele õpetamise teooria ja praktika teiste keelte kõnelejatele, pöörates erilist tähelepanu õpetamise tehnoloogiale.

Inglise keele õpetamine teiste keelte kõnelejatele (TESOL) tehnoloogia erialal õpetamisel on mõeldud nii kogenud inglise keele õpetajatele kui ka neile, kes kaaluvad inglise keele õpetamise karjääri. See on suunatud õpetajatele, kes on eriti huvitatud õpetamise tehnoloogiast.

TähtsündmusedÜlikoolilinnakSuunake oma õpinguid oma huvipiirkonda ning omandage parem teoreetiline ja praktiline arusaam õpetamise tehnoloogiaga seotud väljakutsetest ja võimalustest.Võtke konkreetne tehnoloogia õpetamise mooduliks, viige selles valdkonnas läbi teadusuuringute osa tegevusuuringute moodulina ja valige väitekirja teema, et uurimistöö valdkonnas edasi uurida.Liitu inglise keele õpetajate kogukonna kogenud praktikutega ja teadlastega, kellel on võimalus osaleda käimasolevates kutsehariduse sündmustes ja iga-aastasel inglise keele akadeemilise eesmärgi konverentsil.Integreerige teooria ja praktika - arutage teoreetilisi kontseptsioone ja raamistikke väikestes rühmades ning rakendage neid praktiliste hinnangute ja vastastikuste õpetuste kaudu.Osaleda ja mõtiskleda uue keeleõppe kogemuse osana programmist, et saada 360 kraadi perspektiivi keeleõppe ja -õppe kohta.OnlineProgrammil on kaks alguskuupäeva (jaanuar ja september), mis võimaldab töötamise ajal paindlikku osalise tööajaga õppimist. Samuti pakub see teile palju võimalusi suhelda nii ülikoolilinnakute kui ka teiste kaugõppe üliõpilastega.Suunake oma õpinguid oma huvipiirkonda ja omandage parem teoreetiline ja praktiline arusaam õpetamise tehnoloogiaga seotud väljakutsetest ja võimalustest.Teil on võimalus lõpetada kahe nädala pikkune elamukursus St Andrewsis, et anda teile võimalus osaleda St Andrewsi kogukonnas ja töötada ühel alusel ELT töötajatega.Liitu inglise keele õpetajate kogukonna kogenud praktikutega ja teadlastega, kellel on võimalus osaleda käimasolevates kutsehariduse sündmustes ja iga-aastasel inglise keele akadeemilise eesmärgi konverentsil.Te... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 5 aastat
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Säästva vesiviljeluse PGDip / MSc pakub erinevaid osalise tööajaga, e-õppe, kraadiõppe tasemel mooduleid, mille eesmärk on arendada üliõpilaste kriitilist arusaama vesivi ... [+]

Säästva vesiviljeluse PGDip / MSc pakub erinevaid osalise tööajaga, e-õppe, kraadiõppe tasemel mooduleid, mille eesmärk on arendada üliõpilaste kriitilist arusaama vesiviljeluse arengust ja põhimõtetest.

Säästva akvakultuuri kaugõppe moodulprogrammi õpetatakse osalise tööajaga veebipõhise e-õppe platvormi kaudu, mis pakub veebipõhist juhendamist, otsest e-posti kontakti juhendajate, videovoogude ja õpilaste teadetetahvlite juurde. See struktuur võimaldab üliõpilastel maksimaalset paindlikkust oma õpingute lõpuleviimiseks, jätkates nende tööd.

TähtsündmusedPaindlik modulaarne e-õpe võimaldab õpilastel õpinguid lõpetada, jätkates nende tööd.Kursus kasutab veebipõhist e-õppe platvormi koos juhendajatoega, otsekontaktiga juhendajatega, videovoogu ja juurdepääsu õpilaste teadetetahvlitele.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Osakoormus
18 - 60 kuud
Online
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

MSc Advanced Computer Science pakub üliõpilastele tugeva bakalaureuse tausta Computer Science võimalus jälgida oma huve õppides teema arenenud, teadusuuringute juhitud ta ... [+]

MSc Advanced Computer Science pakub üliõpilastele tugeva bakalaureuse tausta Computer Science võimalus jälgida oma huve õppides teema arenenud, teadusuuringute juhitud tasandil. Õpilastel on võimalus valida mitmesuguste moodulite hulgast arenenud teemadel, sealhulgas tehisintellekt, inim-arvuti suhtlus, võrgud ja hajutatud süsteemid ning tarkvaratehnika.

MSc Advanced Computer Science on ühe aasta õpetanud programmi juhib Computer Science. Kursus koosneb kahest semestrist koos õpetatud komponentidega, millele järgneb 11-nädalane projekt, mille tulemusel esitati augustis 15 000 sõna väitekirja.

TähtsündmusedKursus on mõeldud olema paindlik, et võimaldada üliõpilastel vabalt oma huve arvutiteaduses järgida.Õpilased suudavad kergesti muuta teisi kooli pakutavaid erialaseid MSc programme.Õpilased viivad läbi olulise projekti, mis hõlmab laiaulatuslikku uurimist ja olulist tarkvaraarendust, mille tulemuseks on nende väitekiri, mis võimaldab neil oma erialaseid teadmisi ja kriitilist mõtlemist konsolideerida ja laiendada.Õpilastel on 24-tunnine juurdepääs kaasaegsetele arvutite laboritele, mis on varustatud kahekordse ekraaniga arvutitöökohtade ja töörühmadega.Üliõpilased, kellel on tugev huvi mõne järgmise valdkonna vastu, võivad õpingute ajal hõlpsasti asjassepuutuva erialahariduse omandada, tingimusel et nad täidavad sobivad moodulid: tehisintellekt, inimese-arvuti suhtlemine, arvutikommunikatsioonisüsteemid või tarkvaratehnika.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

MSc arvutikommunikatsioonisüsteemides on arenenud teaduspõhine kursus, mis annab õpilastele põhjaliku ülevaate tehnoloogiatest, protokollidest ja süsteemidest, mis võimal ... [+]

MSc arvutikommunikatsioonisüsteemides on arenenud teaduspõhine kursus, mis annab õpilastele põhjaliku ülevaate tehnoloogiatest, protokollidest ja süsteemidest, mis võimaldavad arvutiseadmetel suhelda väga erinevates ja heterogeensetes kontekstides.

Magistrikraad Marine Mammal Science on ühe aasta õpetatud programm, mida juhib Sea Mammal Research Unit (SMRU), ainus Ühendkuningriigi asutus, mis on pühendatud eranditult mereimetajate uurimistööle, ning kasutab ülikooli Šoti ookeanide instituudi kvantitatiivset ja mitmekülgset akadeemilist kogemust (SEEGA MA).

TähtsündmusedKuigi see programm keskendub mereimetajatele, hõlmab see kvantitatiivseid mereökoloogia ja loomade käitumise teemasid.Moodulid hõlmavad intensiivset kvantitatiivsete tehnikate õpetamist (näiteks statistiline modelleerimine ja GIS) ning rakendusuuringute meetodeid, sealhulgas uuringute tehnikate praktiliseks praktikaks (ilma lisatasuta).Õpilastel on põnev võimalus läbi viia välitööd ja koolitust Antarktikas vabatahtliku mooduli osana polaarses ökoloogias (mis nõuab olulise ekspeditsioonitasu täiendavat tasumist). Vaadake õpilaste Antarktika ekspeditsiooni blogi.Õppekava täiendavad täiustatud valikumoodulid bioloogilise, bioakustika, käitumise ja tunnetuse aktuaalsetes uurimisvaldkondades ning rahvastiku bioloogias.Stimuleerivad väikesed klassid, keskendudes õpilaste juhitavale, kogemuslikule õppimisele.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Astrofüüsika magistrikraad võimaldab õpilastel omandada astrofüüsika põhivaldkondades kogemusi, et arendada vajalikke teadustööoskusi astrofüüsiliste uuringute läbiviimis ... [+]

Astrofüüsika magistrikraad võimaldab õpilastel omandada astrofüüsika põhivaldkondades kogemusi, et arendada vajalikke teadustööoskusi astrofüüsiliste uuringute läbiviimiseks.

Astrofüüsika magistriõpe on ühe aasta õpetatud programm, mida juhib füüsika ja astronoomia kool. Programmi eesmärk on pakkuda sissepääsuteed astrofüüsika uuringutele ja potentsiaalselt doktoriprogrammidele üliõpilastele, kes on omandanud bakalaureuse kraadi füüsika, matemaatika või samaväärse distsipliini alal.

TähtsündmusedÕpilased on võimelised ja julgustavad kasutama ülikooli vaatluskeskust ja James Gregory teleskoopi, mis on Ühendkuningriigis suurim töötav optiline teleskoop.Üliõpilastel on ka võimalus osaleda Teide vaatluskeskuses Tenerifes, Hispaanias.Programm valmistab üliõpilasi ette astrofüüsiliste uuringute läbiviimiseks doktoriõppe tasemel.Moodulid pakuvad ülekantavaid oskusi, mis suurendavad tööalast konkurentsivõimet akadeemilistes ringkondades ja sealt välja.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

MSc in Evolutionary ja Comparative Psychology pakub arenenud teadusuuringute koolitust mitmesugustes intellektuaalsetes ja praktilistes oskustes, mis on seotud meele õppi ... [+]

MSc in Evolutionary ja Comparative Psychology pakub arenenud teadusuuringute koolitust mitmesugustes intellektuaalsetes ja praktilistes oskustes, mis on seotud meele õppimise evolutsiooniliste, võrdlevate ja arenguliste lähenemisviisidega.

MSc evolutsioonilise ja võrdleva psühholoogia on täistööajaga õpetas kraadiõppe programmi juhib kooli psühholoogia ja neuroteadus. See eristav programm lahendab põhilisi küsimusi, mis on seotud loomade ja inimeste tunnetusega, kasutades erinevaid teoreetilisi ja metoodilisi lähenemisviise.

TähtsündmusedÕpilased omandavad üksikasjalikud teadmised evolutsioonilisest ja võrdlevast kirjandusest ning selle valdkonna peamistest teoreetilistest ja metodoloogilistest küsimustest.Kursus varustab õpilasi vajalike oskustega, et jätkata psühholoogia teaduskraadi või doktorikraadi tasemel.Õpilastel on võimalus, sõltuvalt võimalusest, teha sõltumatut uurimistööd Ühendkuningriigis või välismaal, tavaliselt suveperioodil.Kursust õpetavad rahvusvaheliselt tunnustatud teadusprojekti „Origins of Mind” liikmed, täiendavate klasside poolt laiema sotsiaalse õppe ja kognitiivse arengu keskuse liikmed ning sellega seotud akadeemilised töötajad, kellel on huvi evolutsioonilise ja võrdleva psühholoogiaga.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

MSc in Finance rongide õpilased arenenud analüütilised võimed ja tehnilised oskused empiiriline rahanduse ja modelleerimine. Õpilased omandavad põhjaliku arusaamise finan ... [+]

MSc in Finance rongide õpilased arenenud analüütilised võimed ja tehnilised oskused empiiriline rahanduse ja modelleerimine. Õpilased omandavad põhjaliku arusaamise finantsturgudest ja -asutustest nii Ühendkuningriigis kui ka välismaal, valmistades neid ette professionaalseks karjääriks finantssektoris.

MSc in Finance on üks aasta õpetas kraadiõppe programmi juhib University of St Andrews 's School of Economics and Finance.

TähtsündmusedSaate õppida kaasaegse korporatiivse finantseerimise uurimismeetodeid, et mõista ettevõtte rahanduse teooria asjakohasust rakendustöös.Juhtumiuuringute põhimõte moodulites aitab arendada analüütilisi oskusi, mida saab kasutada igapäevaste finantsmõõtmiste rakendustes.Väike rühmaõpe võimaldab üliõpilaste ja õpetajate kõrgetasemelist suhtlust, soosides sooja ja sõbralikku õpikeskkonda.Teil on teadmised juhtivate finantsasutuste toimimisest ja põhjendustest nii Ühendkuningriigis kui ka välismaal.Te jätkate täiustatud õpinguid rahandus- ja suguluspiirkondades, mis on seotud finantssektoris töötava kooli koolilõpetajate tugeva traditsiooniga.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Masters in Finance and Management (MSc) aitab õpilastel arendada integreeritud ja kriitiliselt teadlik arusaam äriorganisatsioonide juhtimise finantskontekstidest ja anna ... [+]

Masters in Finance and Management (MSc) aitab õpilastel arendada integreeritud ja kriitiliselt teadlik arusaam äriorganisatsioonide juhtimise finantskontekstidest ja annab neile võimaluse tegeleda nendes organisatsioonides tõhusalt.

Magistriõpe rahanduses ja juhtimises on üheaastane kursus, mida juhib juhtimiskool.

TähtsündmusedKursus annab tugeva aluse organisatsioonide rahastamise põhimõtetes ja praktikas.Finants- ja juhtimisõpilased uurivad rahvusvaheliste ettevõtete, finantsturgude ja investeeringute haldamise keerukust.Õppetöö formaat

Programmide õpetatud elemendid tarnitakse kasutades erinevaid meetodeid, sealhulgas loenguid, väikese grupi õpetusi, seminare ja seminare. Loengute keskmine suurus on 30 üliõpilast, kuid mõnel juhul toimuvad 15–18 õpilase seminarid või suuremad loengud kuni 100 üliõpilasega, mida tavaliselt täiendavad väikesed grupid.... [-]

Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

MSc in Finance and Economics pakub täiustatud koolitust teoreetiliste vahendite ja empiiriliste tehnikate majanduse ja rahanduse, valmistades õpilasi professionaalse karj ... [+]

MSc in Finance and Economics pakub täiustatud koolitust teoreetiliste vahendite ja empiiriliste tehnikate majanduse ja rahanduse, valmistades õpilasi professionaalse karjääri rahvusvahelises panganduses, rahandussektoris ja valitsusasutustes.

MSc in Finance and Economics on üks aasta õpetas kraadiõppe programmi juhib School of Economics and Finance.

Tähtsündmused2014. aasta Suurbritannia teadusuuringute tipptasemel raamistikus oli kool teadusuuringute publikatsioonide kvaliteedi alusel Suurbritannias üheksandal kohal ja teine Šotimaal, kusjuures üle 80% teaduspublikatsioonidest klassifitseeriti rahvusvaheliselt suurepäraseks või maailma juhtivaks .Väike rühmaõpe võimaldab üliõpilaste ja õpetajate kõrgetasemelist suhtlust, soosides sooja ja sõbralikku õpikeskkonda.Programmi fookus on pakkuda iseseisvat, ranget, kuid asjakohast õppimiskogemust, mis valmistab teid ette kas kõrgema astme töö alustamiseks mitmesugustes majandusteadustes või rahandusega seotud tegevustes või edasise uurimistöö jätkamiseks.Majandusteaduste magistrikraadi oluliste elementide (makromajandus või mikroökonoomika) täiustatud koolitust kombineeritakse oluliste finantsalaste koolitustega (investeeringute analüüs, ettevõtete rahastamine), mida täiendavad mitmesugused rakendused.Programmi eesmärk on valmistada üliõpilasi ette kõrgetasemelistele töökohtadele paljudes valdkondades: majandus, rahandus, kaubandus, kindlustus, akadeemiline ringkond, diplomaatiline teenistus ja pangandus.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

See MSc pakub kraadiõppe kutseõpet laserites, optikas ja pooljuhtides, mis on kohandatud nende inimeste vajadustele, kes soovivad osaleda fotoonika baasil tööstuses ja ül ... [+]

See MSc pakub kraadiõppe kutseõpet laserites, optikas ja pooljuhtides, mis on kohandatud nende inimeste vajadustele, kes soovivad osaleda fotoonika baasil tööstuses ja ülikoolide teadustöös. Õpilased saavad kasu klassidest, mis kasutavad St Andrewsi ja Heriot-Watt ülikoolide teadmisi, millele järgneb umbes 3,5 kuu pikkune projekt, sageli Ühendkuningriigi fotoonikaettevõttega. Tööstusprojekt võimaldab ülikoolides kaetud materjali reaalset rakendamist ja annab väärtuslikku kogemust fotonika kaubanduses.

2019. aasta sissesõidul haldab fotonika ja optoelektrooniliste seadmete MSc Heriot-Watt Ülikool.

MSc in Fotonika ja Optoelectronic Devices on 12-kuuline õpetanud programmi juhivad ühiselt kooli füüsika ja astronoomia University of St Andrews ja School of Engineering ja füüsikateaduste Heriot-Watt Ülikooli Edinburgh, mis teeb kättesaadavaks õpilastele teadustöövahendite ja teadmiste kombineeritud mitmekesisus mõlemas ülikoolis.... [-]

Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

MSc in Catalysis pakub üliõpilastele spetsiaalseid kõrgtehnoloogilisi teadmisi ja oskusi kaasaegses katalüüsis, mis on võimeline oma väitekirja jaoks läbi viima olulise u ... [+]

MSc in Catalysis pakub üliõpilastele spetsiaalseid kõrgtehnoloogilisi teadmisi ja oskusi kaasaegses katalüüsis, mis on võimeline oma väitekirja jaoks läbi viima olulise uurimisprojekti. Kursuse eesmärk on tutvustada teadlikkust rollikatalüüsist säästlikkuse parandamisel ja keskkonnaküsimuste lahendamisel keemiatööstuses.

MSc in Catalysis on ühe aasta õpetatud programm, mida juhib keemiainstituut. See on mõeldud neile üliõpilastele ja spetsialistidele, kellel on keemia või sellega seotud teema kraad, et pakkuda neile erinevaid analüütilisi, kriitilisi ja suhtlusoskusi.

Kursus annab üliõpilastele kaasaegse katalüüsi erialased kõrgtehnoloogilised teadmised ja oskused, mis võimaldavad oma väitekirja jaoks läbi viia olulise uurimisprojekti. Kursuse eesmärk on tutvustada teadlikkust rollikatalüüsist säästlikkuse parandamisel ja keskkonnaküsimuste lahendamisel keemiatööstuses.... [-]

Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

MSc in Data-intensiivne analüüs on interdistsiplinaarne kursus, mis annab õpilastele arusaama sellest, kuidas andmeid kasutatakse, et saada kasulikke teadmisi kõigis tead ... [+]

MSc in Data-intensiivne analüüs on interdistsiplinaarne kursus, mis annab õpilastele arusaama sellest, kuidas andmeid kasutatakse, et saada kasulikke teadmisi kõigis teaduslikes valdkondades. Programmil on nii teoreetiline kui ka praktiline statistiline komponent, mis on seotud arvutusandmete teaduse ja visualiseerimisega.

MSc in Data-Intensiivne analüüs on ühe aasta õpetas programmi juhivad koostöös koolid Computer Science ja matemaatika ja statistika. Kursus koosneb kahest semestrist õpetatud moodulitest, millele järgneb 11-nädalane projekt, mille tulemusel esitati augustis 15 000 sõna väitekirja.

TähtsündmusedKursus arendab praktilisi oskusi kogutud andmetel põhinevate prognoosimudelite tuletamisel, valideerimisel ja kasutuselevõtmisel ning pakub koolitust tööstus- ja teadusstandardite tehnoloogiate ja tehnikate kasutamiseks.Õpilased viivad läbi olulise projekti, mis hõlmab laiaulatuslikku uurimist, mille tulemuseks on nende väitekiri, mis võimaldab neil tugevdada ja laiendada oma erialaseid teadmisi ja kriitilist mõtlemist.Õpilastel on 24-tunnine juurdepääs kaasaegsetele arvutite laboritele, mis on varustatud kahekordse ekraaniga arvutitöökohtade ja töörühmadega.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Eesmärk on rahvusvahelistele üliõpilastele, kes kasutavad inglise keelt täiendava keelena, pakub see innovatiivne kombineeritud kursus kohandatud magistriprogrammi arvuti ... [+]

Eesmärk on rahvusvahelistele üliõpilastele, kes kasutavad inglise keelt täiendava keelena, pakub see innovatiivne kombineeritud kursus kohandatud magistriprogrammi arvutiteaduse üliõpilastele, kes soovivad arendada oma inglise keele oskust akadeemilises kontekstis.

Kõiki magistriõpeid University of St Andrews arvutiteaduste koolis saab õppida inglise keeles. Õpilased õpivad üle kolme õpetatud semestrit ning lisaks kõikidele valitud arvutiteaduskraadi moodulitele õpivad nad akadeemilistel eesmärkidel inglise ja arvutiteaduse 1 ja 2 jaoks mooduleid.

Üks viisa hõlmab kogu programmi pikkust.

Kursuse valikud

Õpilased, kellel on kraad infotehnoloogias või sellega seotud distsipliin, nagu infosüsteemid või inseneriteadused, võivad valida, kas õppida:... [-]

Suurbritannia Saint Andrews
Jaanuar 2020
Inglise
Päevane õpe
18 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Hariduselt infotehnoloogia ja infotehnoloogia arendab üliõpilaste kriitiline arusaam, mis on seotud kasutamise arvutisüsteemide ja nende mõju äriprotsesside ja projektiju ... [+]

Hariduselt infotehnoloogia ja infotehnoloogia arendab üliõpilaste kriitiline arusaam, mis on seotud kasutamise arvutisüsteemide ja nende mõju äriprotsesside ja projektijuhtimine. Samuti annab see üliõpilastele ilma eelneva programmeerimiseta võimaluse saada programmeerimisoskusi kaasaegses tarkvaraarenduskeskkonnas.

Hariduselt Arvutustehnika ja Infotehnoloogia on ühe aasta õpetas programmi juhib School of Computer Science. Kursus koosneb kahest semestrist õpetatud komponentidest, millele järgneb 11-nädalane projekt, mille tulemusel esitati augustis 15 000 sõna väitekirja.

TähtsündmusedKursus on mõeldud olema paindlik, et võimaldada üliõpilastel vabalt oma huve arvutiteaduses järgida.Kursus tutvustab õpilastele programmeerimisoskusi kaasaegses tarkvaraarenduskeskkonnas.Õpilased viivad läbi olulise projekti, sealhulgas laiaulatusliku uurimise, mille tulemuseks on nende väitekiri, mis võimaldab neil oma erialaseid teadmisi ja kriitilist mõtlemist konsolideerida ja laiendada.Õpilastel on 24-tunnine juurdepääs kaasaegsetele arvutite laboritele, mis on varustatud kahekordse ekraaniga arvutitöökohtade ja töörühmadega.... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

MSc in infotehnoloogia juhtimine annab üliõpilastele erialade peale äri ja juhtimine teadmisi ja analüütilisi ja kriitilisi oskusi vaja hallata info-ja kommunikatsioonite ... [+]

MSc in infotehnoloogia juhtimine annab üliõpilastele erialade peale äri ja juhtimine teadmisi ja analüütilisi ja kriitilisi oskusi vaja hallata info-ja kommunikatsioonitehnoloogia, mis toetavad kõiki eduka äritegevuse.

MSc in infotehnoloogia juhtimine on ühe aasta õpetas programmi juhivad ühiselt School of Computer Science ja School of Management. Kursus koosneb kahest semestrist õpetatud moodulitest, millele järgneb 11-nädalane projekt, mille tulemusel esitati augustis 15 000 sõna väitekirja.

TähtsündmusedSee kursus on interdistsiplinaarne programm, mis ühendab juhtkonna ja arvutiteaduskonna juhtivate akadeemikute oskusi ja kogemusi.Programm õpetab kaasaegseid info- ja kommunikatsioonitehnoloogiaid ning juhtimistehnikaid, et valmistada õpilasi ette IT-juhtimise ja teiste sellega seotud valdkondade karjääri jaoks.Õpilased viivad läbi olulise projekti, mis hõlmab laiaulatuslikku uurimist, mille tulemuseks on nende väitekiri, mis võimaldab neil tugevdada ja laiendada oma erialaseid teadmisi ja kriitilist mõtlemist.Õpilastel on 24-tunnine juurdepääs kaasaegsetele arvutite laboritele, mis on varustatud kahekordse ekraaniga arvutitöökohtade ja töörühmadega.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

TESOL MSc annab üliõpilastele võimaluse integreerida inglise keele õpetamise teooria ja praktika teiste keelte kõnelejatele paindlikult, et valida huvipakkuvaid mooduleid ... [+]

TESOL MSc annab üliõpilastele võimaluse integreerida inglise keele õpetamise teooria ja praktika teiste keelte kõnelejatele paindlikult, et valida huvipakkuvaid mooduleid ja saada kasu oma tulevase karjääri jaoks.

Inglise keele õpetamine teiste keelte kõnelejatele (TESOL) on inglise keele õpetamise osakonna ühe aasta pikkune kursus. See on mõeldud nii inglise keele õpetajate kui ka inglise keele õpetamise karjääri kaalumiseks.

TähtsündmusedÜlikoolilinnakSuunake oma õpinguid oma huvipiirkonda ja omandage parem teoreetiline ja praktiline arusaam valdkonna praktikute ees seisvatest väljakutsetest ja võimalustest.Lisaks kohustuslikele moodulitele valige kolm vabatahtlikku moodulit ja väitekirja teema, et kujundada oma õpinguid oma huvide uurimiseks.Liitu inglise keele õpetajate kogukonna kogenud praktikutega ja teadlastega, kellel on võimalus osaleda käimasolevates kutsehariduse sündmustes ja iga-aastasel inglise keele akadeemilise eesmärgi konverentsil.Integreerige teooria ja praktika - arutage teoreetilisi kontseptsioone ja raamistikke väikestes rühmades ning rakendage neid praktiliste hinnangute ja vastastikuste õpetuste kaudu.Osaleda ja mõelda uue keeleõppe kogemusele osana programmist, et saada 360 kraadi perspektiivi keeleõppe ja -õppe kohta.OnlineProgramm, millel on kaks alguskuupäeva (jaanuar ja september), võimaldab töötamise ajal paindlikku osalise tööajaga õppimist, kuid pakub ka teile palju võimalusi suhelda nii ülikoolilinnakute kui ka teiste kaugõppe üliõpilastega. Võite valida, kas õppida PG Cert (60 krediiti), PG Dip (120 krediiti) või kogu MSc kraadi.Fokuseerige oma õpinguid oma huvipiirkondades oma valikuliste moodulite ja väitekirja pealkirja abil ning omandage parem teoreetiline ja praktiline arusaam praktiseerijate ees seisvatest väljakutsetest ja võimalustest.Teil on võimalus lõpetada kahe nädala pikkune elamukursus St Andrewsis, et anda teile võimalus osaleda St Andrewsi kogukonnas ja töötada koos oma töötajatega üks-ühele.Liitu inglise keele õpetajate kogukonna kogenud praktikutega ja teadlastega, kellel on võimalus... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 5 aastat
Ülikool
Online
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

MSc in Human-Computer Interaction pakub õpilastele vahendeid, teadmisi ja oskusi, et saada praktikuteks kasutajate kogemuste, kasutatavuse, teabe visualiseerimise, arvuti ... [+]

MSc in Human-Computer Interaction pakub õpilastele vahendeid, teadmisi ja oskusi, et saada praktikuteks kasutajate kogemuste, kasutatavuse, teabe visualiseerimise, arvutisüsteemide inimfaktorite ja inim-arvuti suhtluse uuringute valdkonnas.

Hariduselt Arvutustehnika ja Infotehnoloogia on ühe aasta õpetas programmi juhib School of Computer Science. Kursus koosneb kahest semestrist õpetatud komponentidest, millele järgneb 11-nädalane projekt, mille tulemusel esitati augustis 15 000 sõna väitekirja.

TähtsündmusedKursus on mõeldud olema paindlik, et võimaldada üliõpilastel vabalt oma huve arvutiteaduses järgida.Kursus tutvustab õpilastele programmeerimisoskusi kaasaegses tarkvaraarenduskeskkonnas.Õpilased viivad läbi olulise projekti, sealhulgas laiaulatusliku uurimise, mille tulemuseks on nende väitekiri, mis võimaldab neil oma erialaseid teadmisi ja kriitilist mõtlemist konsolideerida ja laiendada.Õpilastel on 24-tunnine juurdepääs kaasaegsetele arvutite laboritele, mis on varustatud kahekordse ekraaniga arvutitöökohtade ja töörühmadega.... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

MSc keemiateaduses pakub üliõpilastele kõrgtehnoloogilisi teadmisi ja oskusi tänapäeva keemiateadustes ning julgustab neid uurima teadusuuringutega seotud teemasid paljud ... [+]

MSc keemiateaduses pakub üliõpilastele kõrgtehnoloogilisi teadmisi ja oskusi tänapäeva keemiateadustes ning julgustab neid uurima teadusuuringutega seotud teemasid paljude moodulite kaudu.

MSc in Chemical Science on ühe aasta õpetanud programmi juhib Keemia. Kursus on mõeldud neile üliõpilastele ja spetsialistidele, kellel on keemia või sellega seotud teema.

See annab üliõpilastele täiustatud teadmised ja oskused kaasaegsetes keemiateadustes ning julgustab neid uurima teaduspõhiseid teemasid laia moodulite kaudu. Õpilased saavad valida mitmete mooduli valikute hulgast, võimaldades laiendada põhialaseid teadmisi kogu keemia ja / või spetsialiseerumise valdkonnast huvipakkuvas valdkonnas.... [-]

Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Magistrikraad kunstlikust intelligentsusest on arenenud teaduspõhine kursus tehisintellekti uurimisel, arendades õpilaste oskusi loogikas, piirangute programmeerimises, k ... [+]

Magistrikraad kunstlikust intelligentsusest on arenenud teaduspõhine kursus tehisintellekti uurimisel, arendades õpilaste oskusi loogikas, piirangute programmeerimises, keele töötlemises, masinõppes ja neuraalsetes võrkudes.

MSc kunstlik intelligentsus on ühe aasta õpetanud programmi juhib Computer Science. Kursus koosneb kahest semestrist õpetatud moodulitest, millele järgneb 11-nädalane projekt, mille tulemusel esitati augustis 15 000 sõna väitekirja.

TähtsündmusedMagistrikraad tehisintellektis on erialane kursus, kuid säilitab mõningase paindlikkuse, mis võimaldab õpilastel kohustuslike erimoodulite kõrval jätkata ka muid infotehnoloogia valdkondi.Õpilased viivad läbi olulise projekti, mis hõlmab laiaulatuslikku uurimist ja olulist tarkvaraarendust, mille tulemuseks on nende väitekiri, mis võimaldab neil oma erialaseid teadmisi ja kriitilist mõtlemist konsolideerida ja laiendada.Õpilastel on 24-tunnine juurdepääs kaasaegsetele arvutite laboritele, mis on varustatud kahekordse ekraaniga arvutitöökohtade ja töörühmadega.... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

MSc Conservation Studies on ühe aasta interdistsiplinaarne magistrikraad. See annab teadusliku arusaama andmete kogumisest ja analüüsist, keskkonnajuhtimisest ning kaitse ... [+]

MSc Conservation Studies on ühe aasta interdistsiplinaarne magistrikraad. See annab teadusliku arusaama andmete kogumisest ja analüüsist, keskkonnajuhtimisest ning kaitse ja ühiskonna vahelistest konfliktidest.

MSc Conservation Studies pakub interdistsiplinaarset lähenemist kaitse teooriale ja praktikale. See koondab üliõpilasi ja akadeemilisi töötajaid erinevatest distsiplinaarsest taustast, kuid jagatud kirg kaitse.

TähtsündmusedUurige konflikte erinevate inimagentuuride vahel, tegelege kaitsepoliitikaga ja valitsemisega erinevatel skaalal (kohalikul, riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil) ning vaadake avalikkuse, teaduse ja poliitika suhet.Uurida ökoloogilisi juhtumiuuringuid ja näiteid mitmesugustest elupaikadest vee- ja maapealsetes süsteemides ning saada teaduslikku arusaamist andmete kogumisest ja analüüsist.Interdistsiplinaarne lähenemine tähendab, et saate uurida erinevaid metoodilisi lähenemisi säilitamisele - ökoloogilisele, majanduslikule, ajaloolisele jne.Teie suveprojekt saab (sõltuvalt võimalusest) läbi viia koostöös kaitsetegevusega seotud välise organisatsiooniga.... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

MSc majandusteaduses pakub arenenud, range koolituse oluliste elementide majanduse - mikroökonoomika, makroökonoomika ja ökonomeetria - pluss rida spetsialist võimalusi, ... [+]

MSc majandusteaduses pakub arenenud, range koolituse oluliste elementide majanduse - mikroökonoomika, makroökonoomika ja ökonomeetria - pluss rida spetsialist võimalusi, mis hõlmavad teoreetilisi ja empiirilisi lähenemisviise, mis kajastavad töötajate huve koolis.

MSc majandusteaduses on üks aasta õpetas magistriõppe programmi juhib University of St Andrews 's School of Economics and Finance.

Tähtsündmused2014. aasta Suurbritannia teadusuuringute tipptasemel raamistikus oli kool teadusuuringute publikatsioonide kvaliteedi alusel Suurbritannias üheksandal kohal ja teine Šotimaal, kusjuures üle 80% teaduspublikatsioonidest klassifitseeriti rahvusvaheliselt suurepäraseks või maailma juhtivaks .Väike rühmaõpe võimaldab üliõpilaste ja õpetajate kõrgetasemelist suhtlust, soosides sooja ja sõbralikku õpikeskkonda.Programmi fookus on pakkuda iseseisvat, ranget, kuid asjakohast õppimiskogemust, mis valmistab teid ette kas kõrgema astme töö alustamiseks mitmesugustes majandustegevusega seotud tegevustes või edasiste uuringute jätkamiseks.Õpid teoreetilisi ja empiirilisi vahendeid, mis on vajalikud üha keerulisema ja kiiresti muutuva majanduse mõistmiseks.Täiendavad loengud matemaatilistes ja statistilistes meetodites on kättesaadavad kursuse alguses.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

See MSc valmistab ette õpilasi tausta puhta või rakendatud matemaatika PhD või karjääri erasektoris. Hõlmatud on lai valik teemasid, sealhulgas grupi teooria, matemaatili ... [+]

See MSc valmistab ette õpilasi tausta puhta või rakendatud matemaatika PhD või karjääri erasektoris. Hõlmatud on lai valik teemasid, sealhulgas grupi teooria, matemaatiline andmetöötlus, kombinatoorika, vedeliku dünaamika, päikeseenergia, matemaatiline bioloogia ja mõõde ning ergodiline teooria.

Matemaatika magistrikraad koosneb kahest semestrist õpetatud kursustest, mida juhib Matemaatika ja statistika kool, millele järgneb väitekiri suvekuudel. See programm sobib eriti neile, kes otsivad karjääri erasektoris akadeemilise matemaatilise uurimistöö või matemaatikaga seotud karjääri.

TähtsündmusedPakutakse laia valikut täiustatud matemaatilisi mooduleid.Õpilastel on võimalus registreeruda iseseisvaks õppemooduliks.Pakutakse ka professionaalseid oskusi matemaatiliste teadlaste jaoks.Regulaarsed kollokviumid toimuvad koolis asuvate ekspertide poolt.Väitekirjad on suurepärane võimalus kogeda matemaatilisi uuringuid.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

MSc Marine Mammal Science valmistab ette õpilasi professionaalseks karjääriks mereimetajate uurimisel ja kaitsmisel. See on ainus teadusuuringutega seotud MSc kraad selle ... [+]

MSc Marine Mammal Science valmistab ette õpilasi professionaalseks karjääriks mereimetajate uurimisel ja kaitsmisel. See on ainus teadusuuringutega seotud MSc kraad selles populaarses õppeaines kogu maailmas ning seda õpetavad Sea Mammal Research Unit ja Scottish Oceans Institute juhtivad eksperdid.

Magistrikraad Marine Mammal Science on ühe aasta õpetatud programm, mida juhib Sea Mammal Research Unit (SMRU), ainus Ühendkuningriigi asutus, mis on pühendatud eranditult mereimetajate uurimistööle, ning kasutab ülikooli Šoti ookeanide instituudi kvantitatiivset ja mitmekülgset akadeemilist kogemust (SEEGA MA).

TähtsündmusedKuigi see programm keskendub mereimetajatele, hõlmab see kvantitatiivseid mereökoloogia ja loomade käitumise teemasid.Moodulid hõlmavad intensiivset kvantitatiivsete tehnikate õpetamist (näiteks statistiline modelleerimine ja GIS) ning rakendusuuringute meetodeid, sealhulgas uuringute tehnikate praktiliseks praktikaks (ilma lisatasuta).Õpilastel on põnev võimalus läbi viia välitööd ja koolitust Antarktikas vabatahtliku mooduli osana polaarses ökoloogias (mis nõuab olulise ekspeditsioonitasu täiendavat tasumist). Vaadake õpilaste Antarktika ekspeditsiooni blogi.Õppekava täiendavad täiustatud valikumoodulid bioloogilise, bioakustika, käitumise ja tunnetuse aktuaalsetes uurimisvaldkondades ning rahvastiku bioloogias.Stimuleerivad väikesed klassid, keskendudes õpilaste juhitavale, kogemuslikule õppimisele.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

See MSc annab üliõpilastele parema arusaama merendussüsteemidest, uurides füüsilise keskkonna, bioloogilise mitmekesisuse ja inimtegevuse mõju vahelisi seoseid. Õpetab Šo ... [+]

See MSc annab üliõpilastele parema arusaama merendussüsteemidest, uurides füüsilise keskkonna, bioloogilise mitmekesisuse ja inimtegevuse mõju vahelisi seoseid. Õpetab Šoti ookeanide instituudi juhtivaid eksperte, et see valmistaks õpilasi ette professionaalseks karjääriks teadustöös ja juhtimises.

MSc Marine Ecosystem Management on üks aasta õpetanud programmi juhib Bioloogia. Programm võtab tervikliku lähenemisviisi ökosüsteemi funktsiooni ja teenuste mõistmiseks ning kasutab ülikooli Šoti ookeanide instituudi (SOI) kvantitatiivset ja mitmekesist akadeemilist asjatundlikkust.

TähtsündmusedMoodulite hulka kuulub intensiivne kvantitatiivsete meetodite koolitus (näiteks statistiline modelleerimine ja GIS).Õpilastel on põnev võimalus teha välitööd ja praktiline paadipõhine koolitus kohalikul tasandil moodulina (sisaldab kursuse tasu) ja kaugemal kui valikulised kursused (lisatasu eest) Antarktikas (polaarne ökoloogia) või Indoneesia (teaduslik sukeldumine).Põhimoodulite kombinatsioon ja valik spetsialistide ja täiustatud valikuliste moodulite abil võimaldavad õpilastel kohandada programmi oma isiklike huvidega.Stimuleerivad väikesed klassid, keskendudes õpilaste juhitavale, kogemuslikule õppimisele.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Magistriõpe panganduses ja rahanduses (MSc) annab üliõpilastele tugeva ettevalmistuse edasiseks akadeemiliseks teadustegevuseks panganduses ja rahanduses, samuti oskusi, ... [+]

Magistriõpe panganduses ja rahanduses (MSc) annab üliõpilastele tugeva ettevalmistuse edasiseks akadeemiliseks teadustegevuseks panganduses ja rahanduses, samuti oskusi, mis on vajalikud laiale finantssektori karjäärile.

Magistriõpe panganduses ja rahanduses on ühe aasta õpetatud programm, mida juhib juhtimiskool.

TähtsündmusedKursus annab kaasaegse panganduse ja rahanduse teooria ja praktika põhjaliku uurimise.Vastutustundliku panganduse ja rahanduse keskus (CRBF) seab õpilased välja silmapaistvate teadlaste ja ärijuhtide uurimistööle ja tööle.See programm avab laia valikut uusi ja põnevaid karjäärivõimalusi, sest paljud finantsettevõtted ja valitsusasutused vajavad põhjalikke teadmisi finantsturgude ja institutsioonide toimimisest.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Hariduselt psühholoogia on konverteerimise marsruut õpilastele, kes omavad bakalaureuse Autasud kraadi teemal peale psühholoogia. Programm pakub üksikasjalikke teadmisi p ... [+]

Hariduselt psühholoogia on konverteerimise marsruut õpilastele, kes omavad bakalaureuse Autasud kraadi teemal peale psühholoogia. Programm pakub üksikasjalikke teadmisi psühholoogia põhivaldkondadest ning valdkonna peamistest teoreetilistest ja metoodilistest küsimustest.

MSc psühholoogia (Conversion) on täistööajaga õpetas kraadiõppe programmi juhib kooli psühholoogia ja neuroteadus.

TähtsündmusedKursus varustab üliõpilasi vajalike oskustega, et jätkata psühholoogia valdkonna teaduskraadi või doktorikraadi tasemel või jätkata kliinilise koolituse programmi.Õpilastel on ligipääs neurofüsioloogia, psühhofarmakoloogia, psühhofüüsika, loomade õppimise ja tunnetuse, kognitiivse psühholoogia, arengupsühholoogia ja sotsiaalpsühholoogia laboritele.Kursus on akrediteeritud Briti Psühholoogilise Seltsi poolt ja vastab seega enamiku UK psühholoogiaprogrammide sisenemise nõuetele.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

MSc teadusmeetodite psühholoogia eesmärk on koolitada õpilasi, kes soovivad jätkata kõrgemat teaduskraadi psühholoogia ja varustab neid konkreetseid oskusi, mis on vajali ... [+]

MSc teadusmeetodite psühholoogia eesmärk on koolitada õpilasi, kes soovivad jätkata kõrgemat teaduskraadi psühholoogia ja varustab neid konkreetseid oskusi, mis on vajalikud karjääri teadustöö psühholoog.

MSc teadusmeetodite psühholoogia on täistööajaga õpetas kraadiõppe programmi juhib kooli psühholoogia ja neuroteadus. Kursus põhineb initsiatiivil, mis pakub interdistsiplinaarset koolitust sotsiaalteadustes ning täiustatud teaduskoolitust psühholoogias.

TähtsündmusedKursus pakub interdistsiplinaarset koolitust sotsiaalteadustes ja täiustatud teaduskoolitust psühholoogias.Õpilastel on ligipääs neurofüsioloogia, psühhofarmakoloogia, psühhofüüsika, loomade õppimise ja tunnetuse, kognitiivse psühholoogia, arengupsühholoogia ja sotsiaalpsühholoogia laboritele.MSc on tunnustatud majandus- ja sotsiaaluuringute nõukogu (ESRC) poolt akrediteeritud kursusena.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

MSc in International Development Practice on ühe aasta interdistsiplinaarne magistrikraad. Akadeemilise personali ja arendustöötajate juhendamisel uuritakse rahvusvahelis ... [+]

MSc in International Development Practice on ühe aasta interdistsiplinaarne magistrikraad. Akadeemilise personali ja arendustöötajate juhendamisel uuritakse rahvusvahelise arendustöö teoreetilisi ja praktilisi aspekte.

MSc International Development Practice pakub interdistsiplinaarset lähenemisviisi rahvusvahelise arengu teooria ja praktika. Õpilased uurivad peamisi teoreetilisi kontseptsioone arendustöös ja saavad praktilist koolitust, mida saab rakendada rahvusvahelistes arengurollides.

TähtsündmusedSihtitud üliõpilastele, kes kavatsevad järgida karjääri rahvusvahelises arengus.Ühendab peamiste teoreetiliste kontseptsioonide uurimise arendusõppes arenduspraktikute kasutatavate oskuste väljaõppega.Annab olulise sissejuhatuse arenguprogrammide hindamise kvantitatiivsetele ja kvalitatiivsetele meetoditele.Interdistsiplinaarne lähenemine tähendab, et saate uurida erinevaid metoodilisi lähenemisviise.Teie suveprojekt võib - sõltuvalt kättesaadavusest - toimuda koostöös arendustegevuses osaleva välise organisatsiooniga.... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

MSc in Statistics valmistab ette tugeva kvantitatiivse taustaga üliõpilasi edasise kraadiõppe või erasektori tulevase karjääri jaoks. ... [+]

MSc in Statistics valmistab ette tugeva kvantitatiivse taustaga üliõpilasi edasise kraadiõppe või erasektori tulevase karjääri jaoks.

MSc in Statistics on üks aasta õpetatud programmi juhib Matemaatika ja statistika, mis on hästi varustatud personaalarvutid ja sülearvutid, paralleelne arvuti ja kohapeal raamatukogu.

TähtsündmusedAnnab üliõpilastele laiema oskuste komplekti, mis on ette nähtud kaubandusliku analüüsi turul.Programm hõlmab erinevaid teoreetilisi ja rakendatud statistikavaldkondi kõrgtasemel.Kursus annab õpilastele võimaluse oma statistilisi teadmisi praktikas rakendada.Pidev hindamine ja väitekiri võimaldavad õpilastel oma statistikaalaseid teadmisi rakendada.Õpilased on valmis nii, et nad võivad minna statistikat uurima.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Säästva arengu magistriõpe on suunatud bioloogia, majanduse, keskkonnateaduste, geograafia, matemaatika, poliitika või sotsioloogia taustaga üliõpilastele, kes on huvitat ... [+]

Säästva arengu magistriõpe on suunatud bioloogia, majanduse, keskkonnateaduste, geograafia, matemaatika, poliitika või sotsioloogia taustaga üliõpilastele, kes on huvitatud ühiskonna, keskkonna ja majanduse muutmisest.

Hariduselt säästva arengu on ühe aasta, täistööajaga õpetas kraadiõppe programmi juhib School of Geography ja säästva arengu.

Jätkusuutlikku arengut peetakse nüüd laialdasemalt kõige lootustandvamaks raamistikuks, mille raames saab lahendada puhta vee ja piisava kanalisatsiooni, energia tootmise ja tarnimise, inimeste tervise, toidu tootmise ja levitamise ning bioloogilise mitmekesisuse ohud. MSc programm võimaldab teil arendada teadmisi, mida on vaja säästvusküsimuste mõistmiseks ja käsitlemiseks mitmes perspektiivis.... [-]

Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

See magistriõpe on osa kahekordsetest meistritest, mis toimuvad nii University of St Andrews kui ka Moskva riikliku rahvusvaheliste suhete instituutis (MGIMO), mille üliõ ... [+]

See magistriõpe on osa kahekordsetest meistritest, mis toimuvad nii University of St Andrews kui ka Moskva riikliku rahvusvaheliste suhete instituutis (MGIMO), mille üliõpilased saavad mõlema institutsiooni kvalifikatsiooni. St Andrewsi esimene aasta keskendub säästvale arengule, samal ajal kui teine aasta MGIMO-s keskendub energiale.

MSc säästva arengu ja energeetika on täistööajaga õpetas kraadiõppe programmi juhib kooli geograafia ja säästva arengu.

Kursus on osa kahest magistrikraadist, kus õpilased veedavad ühe aasta St Andrewsis ja teisel aastal õpib välismaal MGIMO-s Moskvas. St Andrewsi magistriõpe antakse Moskvas teisel aastal.

TähtsündmusedÕpilased saavad õppida välismaal MGIMO-s Moskvas.Interdistsiplinaarne õpetamine pakub mitmeid perspektiive.Praktiline kogemus täiendab juhtivat teooriat.Õpilased pannakse praktikaks energiaettevõttes teisel aastal.Väljasõidud (ilma lisakuludeta) uurivad säästva arengu praktilisi rakendusi.Õppetöö formaat... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

Säästva arengu ja keskkonnamajanduse magistriõpe pakub täiendavaid koolitus- ja uurimisvõimalusi keskkonnamajanduse valdkonnas üliõpilastele, kes on huvitatud ühiskonna, ... [+]

Säästva arengu ja keskkonnamajanduse magistriõpe pakub täiendavaid koolitus- ja uurimisvõimalusi keskkonnamajanduse valdkonnas üliõpilastele, kes on huvitatud ühiskonna, keskkonna ja majanduse muutumisest.

MSc säästva arengu ja keskkonnamajanduse on ühe aasta, täistööajaga õpetas kraadiõppe programmi juhib School of Geography ja säästva arengu.

Jagades säästva arengu magistriõppe õppematerjale, võtab see programm interdistsiplinaarse lähenemisviisi ning tugineb majandusanalüüsile ja mõtlemisele, et mõista inimeste ja nende keskkonna vahelisi seoseid, mille tulemuseks on õppeprogramm, mis on nii intellektuaalselt stimuleeriv kui ka tänapäeva töö jaoks väga oluline turul.... [-]

Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of St Andrews

MSc in Software Engineering on arenenud teadusuuringute juhitud kursuse uuringu tarkvara inseneri, arendada õpilaste teadmisi ja oskusi tarkvara taaskasutamise, vilgas ar ... [+]

MSc in Software Engineering on arenenud teadusuuringute juhitud kursuse uuringu tarkvara inseneri, arendada õpilaste teadmisi ja oskusi tarkvara taaskasutamise, vilgas arendamine, tarkvara arhitektuuri ja kriitiliste süsteemide insener.

MSc in Software Engineering on ühe aasta õpetanud programmi juhib Computer Computer. Kursus koosneb kahest semestrist õpetatud moodulitest, millele järgneb 11-nädalane projekt, mille tulemusel esitati augustis 15 000 sõna väitekirja.

TähtsündmusedMSc in Software Engineering on spetsialist kursus, kuid säilitab teatud paindlikkuse, mis võimaldab õpilastel jätkata teiste valdkondade infotehnoloogia kõrval kohustuslike spetsialistide mooduleid.Õpilased viivad läbi olulise projekti, mis hõlmab laiaulatuslikku uurimist ja olulist tarkvaraarendust, mille tulemuseks on nende väitekiri, mis võimaldab neil oma erialaseid teadmisi ja kriitilist mõtlemist konsolideerida ja laiendada.Õpilastel on 24-tunnine juurdepääs kaasaegsetele arvutite laboritele, mis on varustatud kahekordse ekraaniga arvutitöökohtade ja töörühmadega.... [-]
Suurbritannia Saint Andrews
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

University of St Andrews - Scotland's first university