University of St Andrews

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Tehke Šotimaa esimene ülikool oma esimeseks valikuks

134039_ScreenShot2020-04-07at7.01.08PM.png

600-aastase asutusena pole üllatav, et University of St Andrews on kogu maailmas tuntud kui maailma haridusvaldkonna liider. Oleme Šotimaa ülikoolide parimad järjestatud Complete Ülikooli Guide 2021 ja 2. üldine UK (Guardian Hea Ülikooli Guide 2021).

Kuue sajandi jooksul on mõned maailma säravaimad ja lootustandvamad õpilased tulnud St Andrewsisse õppima ja leidma otsustava mõtteruumi, et küsida, mida neile õpetatakse. Meie lõpetajad aitavad edasi kujundada maailma, alates suursaadikutest, tipptasemel teadlastest ja leiutajatest kuni turu juhtivate tegevjuhtide ja ekspertideni - ning isegi Ameerika iseseisvusdeklaratsiooni allakirjutanuna - St Andrews aitab teil oma potentsiaali realiseerida, ükskõik kus maailm, kuhu lähed.

Andke meile teada, mis teid huvitab - registreeruge, et rohkem teada saada

Magistrikraad St Andrewsis

University of St Andrews on riiklikus üliõpilasküsitluses osalenud üliõpilaste poolt valitud 11 viimase 14 aasta jooksul Suurbritannia parimaks õppekogemuseks . Kui tulete meie juurde õppima, on teile tagatud ainulaadne ja meeldejääv kogemus, mida te mujalt ei leia.

St Andrews on väike ülikool ja meie suurus annab tudengitele võimaluse suhelda rohkem töötajatega, luua lähedasi ja püsivaid suhteid sõpradega ning olla silmapaistev oma õpingute ajal. St Andrewsi linn ja meie ülikool on arenenud koos, andes meile ainulaadse suhte ja perspektiivi. Meiega liitudes saate kogukonna liikmeks ja kogu St Andrews saab teie ülikoolilinnakuks. Meie loengusaali ja klassiruumidega, mis asuvad linna ümber, saate peagi kuuluvustunde ja turvalisuse, mida on mujalt raske leida.

Aspirandina on teil juurdepääs meie eksklusiivsele kraadiõppe kogukonnale ja kolledžile . Need korraldavad regulaarseid võrgustikuüritusi ja -võimalusi, samuti külalisloenguid, töötubasid ja seltskondlikke tegevusi, aidates teil kohtuda mõttekaaslastega ja loovad sidemeid, mis aitavad teil kogu teie aja meiega ja mujal.

Miks St Andrews

St Andrews on ainulaadne koht, kus õppida ja elada. Šotimaa idarannikul asunud õpilased võivad pärast õhtusööki klassile minnes golfirada ületada või rannas sörkida. Ülikoolil pole mitte ainult maailmatasemel maine, vaid see pakub ka mitmekesist valikut ühiskondlikke tegevusi, sealhulgas üle 150 üliõpilasühingu ja 50 spordiklubi. Läbi linna jalutades hingate Šotimaa ajalugu, mida ümbritsevad ajaloolised ehitised, vaatamisväärsused ja meie tudengitraditsioonid. Meie rikas ajalugu, tipptasemel kaasaegsed võimalused ja kaunis asukoht muudavad St Andrewsis õppimise unustamatuks ja rahuldust pakkuvaks kogemuseks.

Karjääri väljavaated

Meie lõpetajad on tööandjate poolt üle maailma väga nõutud, kuna neil on õpitud kvaliteetsed oskused ja võimed. Õpilastel on juurdepääs oma ala uusimatele teadmistele ja tehnikatele, kaasaegsetele võimalustele ja tugiteenustele, mis on alati saadaval, et aidata teil saavutada oma täielik akadeemiline potentsiaal.

Meie programmid on väljakutseid pakkuvad, paljukiidetud ja annavad teile prestiižse kvalifikatsiooni, mida tunnustatakse kogu maailmas. Ükskõik, kas otsite laiahaardelist õpetatavat kursust või sügavat teaduspõhist kraadi , aitab University of St Andrews teid eesmärkide saavutamiseks katapulteeruda

Andke meile teada, mis teid huvitab - registreeruge, et rohkem teada saada

Asukohad

Saint Andrews

Address
St Katharine's West
The Scores

KY16 9AJ Saint Andrews, Šotimaa, Suurbritannia

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Programmid

MSc