University of Suffolk

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Meist

University of Suffolk on ümberkujundatud ülikool, mis võtab parimad Ühendkuningriigi ülikoolitraditsioonid ja ühendab need kahekümne esimese sajandi publikuga ning kaasaegse tööhõive ja ettevõtlusmaailmaga. Oleme eriline, edukas akadeemiline kogukond, mis annab selge ja vahetu mõju. Meie eesmärk on muuta inimeste - üksikisikute ja kogukondade - elu paremaks.

Maailmas, kus miski ei jää kunagi samaks, peavad kõik muutuma, arenema, edukalt ja uuesti muutuma. Seda me teeme. Ole julge ja tee sama. Üheskoos saavutame rohkem.

Meie ülikool

Oleme tugevalt kaasatud meie kohalikesse piirkondadesse, ülikooliks ja inimeste jaoks. Meie riiklik ja rahvusvaheline mõju teadusuuringute ja innovatsiooni kaudu toob regioonile tunnustuse ja võimalused ning toetab piirkondlikku kasvu ja arengut.

Üliõpilaste kogemus on meie tegude keskmes; Ülikooli üliõpilaste ja töötajate vaheline tugev partnerlus on meie ambitsioonide keskmes. Meie õpilased kogevad õpetamise, õppimise ja sotsiaalse keskkonna kõrgeimat kvaliteeti. Institutsioonis on stipendiumid ja suure mõju uuringud levinud ning pakume oma õpilastele ümberkujundamise kogemust, võimaldades ja valmistada ette oma tulevikku.

Meie ajalugu

University of Suffolk loodi 2007. aastal University Campus Suffolki (UCS) asemel ja muutis Suffolkis ja mujal kõrghariduse pakkumist. Hiljem, 1. augustil 2016, ilmus ametlikult esimene sõltumatu University of Suffolk .

Lugu pärineb tegelikult Tudori aegadest, mil kardinal Wolsey lõi Cardinal College'i (nüüd Christ Church Collegium), mille jaoks ta kavandas mitmeid feeder kolledžeid; millest peamine oli Ipswichis. Umbes 500 aastat hiljem on Suffolkil nüüd oma ülikool ja Cardinal Wolsey pärand on Ipswichis hariduse ajaloos kindlalt juurdunud.

Me tunneme olulist rolli, mida üliõpilane on selles ümberkujundamises mänginud ja on kindel, et meie õpilastel ja lõpetajal on palju mälestusi selle kohta, kuidas meie Ipswichi ülikool ja meie partner kolledžid on välja töötanud ja muudetud. Allpool toodud galerii annab ülevaate sellest, kui palju meie Ipswichi ülikool on muutunud.

Meeldiv oleks, et saate jagada University of Suffolk hoonete University of Suffolk mälestusi ja fotosid, vana Suffolki kolledžit või mõnda meie partner kolledžit ja vaadake, kui palju see on muutunud. Palun saatke meile kõigile fotodele aadressil alumni@uos.ac.uk

Me soovime luua piltide, mälestuste, dokumentide, kaartide või muude oluliste esemete galerii, et näidata, kuidas Suffolkis kõrgharidus on arenenud. Palun võtke ühendust vilistlaste bürooga, et oma mälestusi jagada aadressil alumni@uos.ac.uk või helistage numbrile 01473 338000.

Meie nägemus

University of Suffolk on sidus, enesekriitiline ja üliõpilaskeskne akadeemiline kogukond. Meie nägemus järgmise viie aasta jooksul on arendada laiema baasi, olla kõrgema akadeemilise seisundi, suurema hulga üliõpilaste arv, kes on pärit piirkonnast nii riiklikul kui ka rahvusvahelisel tasandil. Ülikool toetab varjatud teaduslikku baasi, mille sihtrühmad on riigisiseselt ja rahvusvaheliselt tunnustatud. Meie kui ühenduse mõju ülikoolil on selge, mõõdetav ja positiivne mõju kogukondade majanduslikule, kultuurilisele ja hariduslikule elule.

Asukohad

Ipswich

Address
University of Suffolk, Waterfront Building, 19 Neptune Quay
IP4 1QJ Ipswich, Inglismaa, Suurbritannia

Programmid

See ülikool pakub ka: