University of Surrey

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Meist

University of Surrey loodi 9. septembril 1966 kuningliku harta väljaandmisel, kuid selle juured ulatuvad 19. sajandi lõpu hoole alla pakkuda Londoni vaesematele elanikele suuremat juurdepääsu edasisele ja kõrgharidusele.

Battersea Polütehniline Instituut

Ülikooli eelkäija, Battersea polütehniline instituut asutati 1891. aastal ja hakkas keskenduma teadusele ja tehnoloogiale umbes 1920. aastast, õpetades Londoni ülikooli päeva- ja õhtustudengeid.

Selle akadeemiline maine kasvas pidevalt punktini, kus 1956. aastal nimetati see üheks esimeseks asutuseks kõrgtehnoloogia kolledžiks. See nimetati 1957. aastal ümber Battersea tehnikakõrgkooliks.

Kolimine Guildfordi

1960. aastate alguseks oli kolledž oma peahoonest Battersea Park Roadil välja kasvanud ja 1962. aastal otsustati asutus kolida Guildfordi.

Vahetult pärast seda, 1963. aastal, tegi Robbinsi aruanne ettepaneku laiendada Battersea kolledžit ja saada ülikooliks, mis annaks oma kraadi.

Surrey teaduspark

Üks ülikooli olulisemaid arendusi on olnud Surrey teaduspark, mille avas HRH Kenti hertsog 1985. aastal.

Park võtab vastu enam kui 100 ettevõtet, kus töötab 2500 teadus- ja arendustegevusega tegelevat töötajat - paljud neist on tihedalt seotud ülikooli enda teaduskondade tööga.

Mõisapargi arendamine

Arvestades ruumipiiranguid Surrey peamises Stag Hilli ülikoolilinnakus, laienes ülikool 2000ndatel uueks ülikoolilinnakuks mõisapargis.

Veidi üle miili kaugusel Stagi mäest ja selle kaudu jalgteede ja jalgrattateede võrguga ühendatud Mõisapargis asub nüüd suur ala õpilasmaju, samuti Surrey spordipark ja veterinaarmeditsiini kool.

Ühenduste tugevdamine kodu- ja välismaal

2006. aastal loodi Surrey rahvusvaheline instituut-DUFE (SII-DUFE) kui ühine akadeemiline partnerlusasutus University of Surrey ülikooli ja Dongbei rahandus- ja majandusülikooli vahel Dalianis Hiinas.

SII-DUFE pakub äritegevuse juhtimise ja turismikorraldusega vastavusse viidud õppeainete tippkvaliteediga programme, mis ühendavad kõrgeid akadeemilisi standardeid ja tööalaseid edukusi meeldivas rannikuäärses linnas Kirde-Eestis.

Meie pikaajalised suhted Guildfordi näitlemiskooliga (GSA) läksid 2009. aastal veelgi tihedamaks, kuna näitlemisele ja muusikalisele teatrile spetsialiseerunud konservatoorium allkirjastas ülikooliga ühinemislepingu.120732_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg

Ülikoolilinnaku investeeringuteks 400 miljonit naela

Alates 2000. aastast on meie kinnisvara muudetud 400 miljoni naelsterlingi suuruse hoonete arendamise ja parendamise programmi kaudu - sealhulgas 130 miljonit naela üliõpilaste majutamiseks, 36 miljonit naela Surrey spordipargi jaoks, 16 miljonit naela raamatukogu ja õppekeskuse jaoks ning 4,5 miljonit naelsterlingit Ivy kunstikeskus.

Lisaks sellele on tehtud täiendavaid investeeringuid uue 45 miljoni naelsterlingi suuruse veterinaarmeditsiini kooli ja 70 miljoni naelsterlingi vormis 5G innovatsioonikeskusele, mis on üks esimesi maailmas mobiilside ja tulevaste Interneti-tehnoloogiate jaoks pühendatud uurimiskeskusi.

125 aastat tuleviku kujundamisest

2016. aastal tähistas Surrey oma asutamise 125. aastapäeva. Kuigi institutsioon on selle aja jooksul märkimisväärselt arenenud, on meie pühendumus esmaklassilisele akadeemilisele tegevusele ja reaalse maailma lahendustele püsinud muutumatuna.

Tänu kasvavatele teadmistele säästva energia, telekommunikatsiooni, kosmose, haiguste tõrje ja tervishoiu valdkonnas on meil kirg muuta meie loodud uued teadmised praktilisteks uuendusteks, mis parandavad inimeste elu.

Aasta ülikool 2016

Meil oli hea meel, et meid nimetati aasta ülikooliks ajalehtedes The Times ja The Sunday Times Hea ülikooli juhend 2016.

Õpilaste praegused numbrid

2018–19. Õppeaastal on meil Surreys üle 16 000 õpilase - samuti õpib 615 meie Hiinas asuvas ülikoolilinnas kursuste esimesel etapil.

  • Bakalaureuseõppe üliõpilased: 13 289
  • Kraadiõppurid (õpetatud): 2526
  • Kraadiõppurid (teadlased): 1 085

Rahvusvaheline üliõpilaskond

36 protsenti Surrey üliõpilastest on pärit väljastpoolt Suurbritanniat, aidates näidata nii meie üliõpilaskonna mitmekesisust kui ka ülikooli rahvusvahelist mainet.

Rahvusvaheline

Oleme uhked, et oleme üks kultuuriliselt mitmekesisemaid ülikoole Suurbritannias, kus ülikoolielus mängib rolli rohkem kui 140 rahvust.

Oleme siin, et aidata teid kogu taotlusprotsessis - alates viisa taotlemiseks õige kursuse valimise nõustamisest ja esimeste nädalate ettevalmistamiseni Surreys.

Asukohad

Guildford

Address
University of Surrey
Guildford

Guildford, Inglismaa, Suurbritannia

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Programmid

MA
MSc