Loe ametlikku kirjeldust

Meist

University of Surrey loodi 9. septembril 1966 kuningliku harta väljaandmisel, kuid selle juured ulatuvad 19. sajandi lõpu hoole alla pakkuda Londoni vaesematele elanikele suuremat juurdepääsu edasisele ja kõrgharidusele.

Battersea Polütehniline Instituut

Ülikooli eelkäija, Battersea polütehniline instituut asutati 1891. aastal ja hakkas keskenduma teadusele ja tehnoloogiale umbes 1920. aastast, õpetades Londoni ülikooli päeva- ja õhtustudengeid.

Selle akadeemiline maine kasvas pidevalt punktini, kus 1956. aastal nimetati see üheks esimeseks asutuseks kõrgtehnoloogia kolledžiks. See nimetati 1957. aastal ümber Battersea tehnikakõrgkooliks.

Kolimine Guildfordi

1960. aastate alguseks oli kolledž oma peahoonest Battersea Park Roadil välja kasvanud ja 1962. aastal otsustati asutus kolida Guildfordi.

Vahetult pärast seda, 1963. aastal, tegi Robbinsi aruanne ettepaneku laiendada Battersea kolledžit ja saada ülikooliks, mis annaks oma kraadi.

Surrey teaduspark

Üks ülikooli olulisemaid arendusi on olnud Surrey teaduspark, mille avas HRH Kenti hertsog 1985. aastal.

Park võtab vastu enam kui 100 ettevõtet, kus töötab 2500 teadus- ja arendustegevusega tegelevat töötajat - paljud neist on tihedalt seotud ülikooli enda teaduskondade tööga.

Mõisapargi arendamine

Arvestades ruumipiiranguid Surrey peamises Stag Hilli ülikoolilinnakus, laienes ülikool 2000ndatel uueks ülikoolilinnakuks mõisapargis.

Veidi üle miili kaugusel Stagi mäest ja selle kaudu jalgteede ja jalgrattateede võrguga ühendatud Mõisapargis asub nüüd suur ala õpilasmaju, samuti Surrey spordipark ja veterinaarmeditsiini kool.

Ühenduste tugevdamine kodu- ja välismaal

2006. aastal loodi Surrey rahvusvaheline instituut-DUFE (SII-DUFE) kui ühine akadeemiline partnerlusasutus University of Surrey ülikooli ja Dongbei rahandus- ja majandusülikooli vahel Dalianis Hiinas.

SII-DUFE pakub äritegevuse juhtimise ja turismikorraldusega vastavusse viidud õppeainete tippkvaliteediga programme, mis ühendavad kõrgeid akadeemilisi standardeid ja tööalaseid edukusi meeldivas rannikuäärses linnas Kirde-Eestis.

Meie pikaajalised suhted Guildfordi näitlemiskooliga (GSA) läksid 2009. aastal veelgi tihedamaks, kuna näitlemisele ja muusikalisele teatrile spetsialiseerunud konservatoorium allkirjastas ülikooliga ühinemislepingu.120732_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg

Ülikoolilinnaku investeeringuteks 400 miljonit naela

Alates 2000. aastast on meie kinnisvara muudetud 400 miljoni naelsterlingi suuruse hoonete arendamise ja parendamise programmi kaudu - sealhulgas 130 miljonit naela üliõpilaste majutamiseks, 36 miljonit naela Surrey spordipargi jaoks, 16 miljonit naela raamatukogu ja õppekeskuse jaoks ning 4,5 miljonit naelsterlingit Ivy kunstikeskus.

Lisaks sellele on tehtud täiendavaid investeeringuid uue 45 miljoni naelsterlingi suuruse veterinaarmeditsiini kooli ja 70 miljoni naelsterlingi vormis 5G innovatsioonikeskusele, mis on üks esimesi maailmas mobiilside ja tulevaste Interneti-tehnoloogiate jaoks pühendatud uurimiskeskusi.

125 aastat tuleviku kujundamisest

2016. aastal tähistas Surrey oma asutamise 125. aastapäeva. Kuigi institutsioon on selle aja jooksul märkimisväärselt arenenud, on meie pühendumus esmaklassilisele akadeemilisele tegevusele ja reaalse maailma lahendustele püsinud muutumatuna.

Tänu kasvavatele teadmistele säästva energia, telekommunikatsiooni, kosmose, haiguste tõrje ja tervishoiu valdkonnas on meil kirg muuta meie loodud uued teadmised praktilisteks uuendusteks, mis parandavad inimeste elu.

Aasta ülikool 2016

Meil oli hea meel, et meid nimetati aasta ülikooliks ajalehtedes The Times ja The Sunday Times Hea ülikooli juhend 2016.

Õpilaste praegused numbrid

2018–19. Õppeaastal on meil Surreys üle 16 000 õpilase - samuti õpib 615 meie Hiinas asuvas ülikoolilinnas kursuste esimesel etapil.

  • Bakalaureuseõppe üliõpilased: 13 289
  • Kraadiõppurid (õpetatud): 2526
  • Kraadiõppurid (teadlased): 1 085

Rahvusvaheline üliõpilaskond

36 protsenti Surrey üliõpilastest on pärit väljastpoolt Suurbritanniat, aidates näidata nii meie üliõpilaskonna mitmekesisust kui ka ülikooli rahvusvahelist mainet.

Rahvusvaheline

Oleme uhked, et oleme üks kultuuriliselt mitmekesisemaid ülikoole Suurbritannias, kus ülikoolielus mängib rolli rohkem kui 140 rahvust.

Oleme siin, et aidata teid kogu taotlusprotsessis - alates viisa taotlemiseks õige kursuse valimise nõustamisest ja esimeste nädalate ettevalmistamiseni Surreys.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

University of Surrey

Meie MRes Economics on mõeldud teie esimeseks sammuks doktoriõppe suunas, mis viib kas meie kolmeaastase doktorikraadi või iseseisva MRes kraadini. ... [+]

Miks valida see kursus

Meie MRes Economics on mõeldud teie esimeseks sammuks doktoriõppe suunas, mis viib kas meie kolmeaastase doktorikraadi või iseseisva MRes kraadini.

Õpid akadeemikutelt nende uurimisvaldkondade piiril, võimaldades teil eriteadmistele keskendunud osakonnas arendada erialaseid oskusi ja tehnikaid.

Pakume tugeva uurimispotentsiaaliga isikutele MRes / doktorantuuri kursuse vältel helde õppe stipendiume, mis hõlmavad rahvusvahelisi tasusid, stipendiumi (2019. aasta sisseastumiseks kuni 17 469 naelsterlingit) ja uurimistoetust.

Meie majanduskool pakub lõpetajaid, keda otsivad juhtivad majandusosakonnad, keskpangad ja teadusasutused kogu maailmas.

Mida sa õpid... [-]
Suurbritannia Guildford
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Surrey

See ainulaadne ja uuenduslik kursus on esimene omataoline Suurbritannias. Saate põhjaliku, süstemaatilise tõlkimise ja tõlkimise alase koolituse ning kohandatud ettevalmi ... [+]

Miks valida see kursus

See ainulaadne ja uuenduslik kursus on esimene omataoline Suurbritannias. Saate põhjaliku, süstemaatilise tõlkimise ja tõlkimise alase koolituse ning kohandatud ettevalmistuse doktorikraadiks.

Oleme üks Ühendkuningriigi parimatest tõlkeuuringute keskustest, millel on enam kui kolme aastakümne pikkune kogemus kraadiõppe ja teadusalase koolituse alal. Keskendume põnevatele ja äsja arenevatele distsipliini valdkondadele, nagu tõlke- ja tõlketehnoloogiad, tõlkeprotsesside uurimine, tõlkimine kui kultuuridevaheline vahendamine, korpuspõhine tõlge, audiovisuaalne tõlge ja multimodaalsuse uuringud.

Mida sa õpid

Õppides Surres MResi tõlke- ja suulise tõlke uuringuid, asute meie rahvusvaheliselt tunnustatud tõlkeuuringute keskusesse. Me ühendame juhtivad teadusuuringute teadmised erialase tähtsusega, pakkudes teile oskusi edu saavutamiseks nii akadeemilises ringkonnas kui ka tööstuses.... [-]

Suurbritannia Guildford
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MA

University of Surrey

Meie MA TESOL asub kirjandus- ja keeltekoolis, mis on kõrgelt hinnatud akadeemiline kool, mis on rahvusvaheline nii koostise kui ka väljavaate poolest. Inglise keele kui ... [+]

Miks valida see kursus

Meie MA TESOL asub kirjandus- ja keeltekoolis, mis on kõrgelt hinnatud akadeemiline kool, mis on rahvusvaheline nii koostise kui ka väljavaate poolest.

Inglise keele kui teise või võõrkeele õpetajaks saamine annab teile võimaluse luua tähenduslikke seoseid kultuuride ja kogukondade vahel ning avada teistele väärtuslikke võimalusi.

Oleme ühendanud oma praktilise, kultuuridevahelise ja rakendusliku lähenemisviisi keeleõppele oma keeleteaduse kogemustega, et luua meistrikursus, mis aitab teil oma potentsiaali täielikult ära kasutada.

Mida sa õpid

Magistriõppe õppimine, mis õpetab inglise keelt teiste keelte kõnelejatele (TESOL), on võtmeks, et kasutada ära rahvusvahelisi karjäärivõimalusi sektoris, kus on muljetavaldav püsiv kasv. Aitame teil omandada keeleõppe ja õpetamise peamised teooriad ja põhimõtted, et saaksite neid enesekindlalt ja fantaasiaga omaenda õpetamispraktikas rakendada. Valikmoodulite valik võimaldab teil spetsialiseeruda, samal ajal kui väitekiri võimaldab teil põhjalikult uurida teid huvitavat teemat.... [-]

Suurbritannia Guildford
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Surrey

Rahvusvahelise turundajaks saamiseks peate mõistma oma publikut. See kursus ühendab meie kirjandus- ja keeltekooli teadusuuringute ja õpetamise tugevused Surrey Business ... [+]

Miks valida see kursus

Rahvusvahelise turundajaks saamiseks peate mõistma oma publikut. See kursus ühendab meie kirjandus- ja keeltekooli teadusuuringute ja õpetamise tugevused Surrey Business Schooli teadmistega, pakkudes põnevat oskuste ja kogemuste liitmist, mis võiks teie karjääri kiirendada.

Surrey oli üks esimesi ülikoole Ühendkuningriigis, kus pakuti suhtluskursuseid - oleme sellest ajast alates edukalt koolitanud enam kui 300 lõpetajat, kes on jätkanud viljakat karjääri erinevates rahvusvahelistes organisatsioonides, eriti reklaami, rahvusvahelise juhtimise, meedia ja avalikkuse seas. suhted.

Mida sa õpid

Rahvusvahelise turundajaks saamiseks peate mõistma oma publikut. See kursus ühendab meie kirjandus- ja keeltekooli teadusuuringute ja õpetamise tugevused Surrey Business Schooli teadmistega, pakkudes põnevat oskuste ja kogemuste liitmist, mis võiks teie karjääri kiirendada.... [-]

Suurbritannia Guildford
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Surrey

Majandus kujundab meie maailma alates inflatsioonist ja töötuse määrast kuni Brexiti ja piimahinna mõjudeni. Meie MA majanduses annab teile võimaluse uurida seda haaravat ... [+]

Miks valida see kursus

Majandus kujundab meie maailma alates inflatsioonist ja töötuse määrast kuni Brexiti ja piimahinna mõjudeni. Meie MA majanduses annab teile võimaluse uurida seda haaravat teemat ja selle pidevat mõju meie maailmale.

Meie intensiivse ümberehituskursuse eesmärk on anda teile vajalikud oskused, mis võimaldavad teil jätkata karjääri põnevas ja rahuldust pakkuvas majanduse valdkonnas, sõltumata teie varasemast õppeainest.

Mida sa õpid

Meie MA majanduses annab teile põhjaliku hariduse majanduse teooriate ja rakenduste alal. Uurite mikroökonoomika, makromajanduse ja ökonomeetria aluspõhimõtteid, saades kriitilise teadlikkuse praegustest majandusprobleemidest ja teadmistest. Samuti saate arendada võimalust ühendada asjakohased analüüsimeetodid mõistliku andmeanalüüsi abil majanduslike järelduste tegemiseks.... [-]

Suurbritannia Guildford
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Surrey

See on ainus kursus Suurbritannias, mis annab teile edasijõudnute suulise tõlkimise oskuse kõigis suulise tõlke režiimides, sealhulgas järjestikune, üheaegne, tšehhootili ... [+]

Miks valida see kursus

See on ainus kursus Suurbritannias, mis annab teile edasijõudnute suulise tõlkimise oskuse kõigis suulise tõlke režiimides, sealhulgas järjestikune, üheaegne, tšehhootiline, nägemistõlge, dialoog ja kaugtõlge. Oleme esimene ülikool, kes õpetab video-vahendatud ja telefonitõlkeid, mis põhinevad kaugtõlke uurimisel, pakkudes teile suurepäraseid ja paindlikke karjäärivõimalusi.

Kursusel on tugev praktiline komponent, mis on loodud vastama tänapäeval suulise tõlke vajadustele. Toetame “virtuaalseid praktikume”, mis võimaldavad teil teha koostööd keeleteenuse pakkujatega ja luua professionaalse kaasamisportfelli, mida saate potentsiaalsetele tulevastele tööandjatele tutvustada.... [-]

Suurbritannia Guildford
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Surrey

See on üks pikaajalisemaid MA tõlkekursusi maailmas. Omades üle 30-aastast kogemust tõlkijahariduses, keskendub meie rahvusvaheliselt tunnustatud kursus professionaalsele ... [+]

Miks valida see kursus

See on üks pikaajalisemaid MA tõlkekursusi maailmas.

Omades üle 30-aastast kogemust tõlkijahariduses, keskendub meie rahvusvaheliselt tunnustatud kursus professionaalsele tõlkimisele, valmistades teid ette karjääriks keeleteenuste valdkonnas.

Kursusel on tugev praktiline komponent, mis on loodud vastama täna tõlketuru vajadustele. Toetame virtuaalseid praktikume, mis võimaldavad teil teha koostööd keeleteenuste pakkujatega ja luua professionaalsete kaasamisportfelli, mida tulevastele tööandjatele tutvustada. Meie Euroopa tõlke meistrite liikmesus annab teile eelisõiguse praktikale ELi kirjaliku tõlke peadirektoraadis.

Mida sa õpid

Saate teada, mida lisaks keeleoskusele vajate ka professionaalseks tõlkiks saamiseks, ja saate täiendkoolituse tõlkemetoodika, terminoloogia uurimise, korrektuuri ja redigeerimise, tõlketehnoloogiate ja tõlkeäri alal.... [-]

Suurbritannia Guildford
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Surrey

See ainulaadne kursus, mis on kavandatud koostöös dr Kevin Lin OBE-ga, koolitab teid kooli lõpetamisel valmis olema oma esimeseks konverentsitõlgi töökohaks. Meie MA-l on ... [+]

Miks valida see kursus

See ainulaadne kursus, mis on kavandatud koostöös dr Kevin Lin OBE-ga, koolitab teid kooli lõpetamisel valmis olema oma esimeseks konverentsitõlgi töökohaks. Meie MA-l on tugev praktiline komponent, mis vastab tõlketuru vajadustele. See annab teile edasijõudnute suulise tõlkimise oskuse kõigis suulise tõlke režiimides, sealhulgas järjestikune / sünkroontõlge, suupisteerimine, piltide tõlkimine, dialoog ja kaugtõlge. See pakub ka erakorralisi võimalusi simuleeritud ja tööstusele oluliste tõlkekogemuste saamiseks.

Toetame “virtuaalseid praktikume”, mis võimaldavad teil teha koostööd keeleteenuse pakkujatega ja luua professionaalsete kaasamisportfelli, mida saate tulevastele tööandjatele tutvustada.... [-]

Suurbritannia Guildford
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Surrey

Rahvusvahelise suhtluse kasvav keerukus, mis hõlmab nii kirjalikku, suulist kui ka tehnoloogia vahendatud suhtlust, nõuab spetsialiste, kellel on nii kirjaliku kui ka suu ... [+]

Miks valida see kursus

Rahvusvahelise suhtluse kasvav keerukus, mis hõlmab nii kirjalikku, suulist kui ka tehnoloogia vahendatud suhtlust, nõuab spetsialiste, kellel on nii kirjaliku kui ka suulise tõlke oskused. See kursus on üks väheseid Ühendkuningriigis, mis annab teile vajalikud oskused mõlema ülesande professionaalseks täitmiseks.

Kursusel on tugev praktiline komponent, mis vastab tänapäeval kirjaliku ja suulise tõlke turu vajadustele. Toetame „virtuaalseid praktikakohti”, mis võimaldavad teil teha koostööd keeleteenuse pakkujatega ja luua tulevastele tööandjatele professionaalse kaasamisportfelli. Meie Euroopa tõlke meistrite liikmesus annab teile eelisõiguse praktikale ELi kirjaliku tõlke peadirektoraadis.... [-]

Suurbritannia Guildford
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

University of Surrey

Kui teid huvitab tehisintellekt, robootika rakendamine ja masinate loomine, mida saab 'näha', siis on see magistrikursus teie jaoks. ... [+]

Miks valida see kursus

Kui teid huvitab tehisintellekt, robootika rakendamine ja masinate loomine, mida saab 'näha', siis on see magistrikursus teie jaoks.

Meie MSc arvutinägemise, robootika ja masinõppe alal õpetavad meie nägemis-, kõne- ja signaalitöötluskeskuse (CVSSP) õppejõud. Keskus on rahvusvaheliselt tunnustatud teadusuuringute eest arvutinägemise, multimeediumisignaalide töötlemise ja masinõppe alal. Rohkem kui 120 teadlasest koosneva mitmekesise kogukonnaga on nad Ühendkuningriigi üks suurimaid ja austatumaid visiooniuuringute rühmi.

Mida sa õpid

Meie arvutiõppe, robootika ja masinõppe magistrant pakub teile põhjalikku koolitust ja praktilisi õppimiskogemusi. See sobib hästi kõigile, kes on huvitatud karjäärist teadusele orienteeritud asutustes või teedrajavates tehnoloogiaettevõtetes, mis on spetsialiseerunud süva- ja masinõppele, robootikale ja automatiseerimisele ning pildi- ja videoanalüüsile.... [-]

Suurbritannia Guildford
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 5 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Surrey

Kursuse lõpuks saate oma digitaalse turunduse teadmisi kasutada turunduskommunikatsiooni kampaaniate loomiseks nii sotsiaalmeedias kui ka traditsioonilisemates kanalites. ... [+]

Miks valida see kursus

"Tehnoloogia on loonud ettevõtetele uusi väljakutseid ja võimalusi: alates nende toodetest ja teenustest kuni viisini, kuidas levitamine toimib. See erialane kursus pakub teile teoreetilisi teadmisi ja praktilisi oskusi, mida tööandjad selles keerulises, kuid põnevas keskkonnas otsivad.

Kursuse lõpuks saate oma digitaalse turunduse teadmisi kasutada turunduskommunikatsiooni kampaaniate loomiseks nii sotsiaalmeedias kui ka traditsioonilisemates kanalites. Samuti on teil praktiline arusaam turundusanalüütikast ja kanalite haldamisest, nii et saate praktikas teha teadlikke otsuseid. "

Anastasios Siampos

Programmi juht

Mida sa õpid

See MSc kursus ühendab kahte valdkonda: digitaalne turundus ja kanalite haldamine. Ükskõik, kas valite 12- või 15-kuulise versiooni, uurite mõlemat välja üksikasjalikult, uurides teemasid, sealhulgas sotsiaalmeediat, ettevõtlust ja turundusanalüütikat. Valite ka kaks valikulist moodulit, mis põhinevad teie enda huvidel ja karjäärisoovidel.... [-]

Suurbritannia Guildford
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Surrey

Surrey omab rahvusvahelist mainet sellistes tulevikku suunatud valdkondades nagu nanotehnoloogia, kosmosetehnika, tulevase 5G kommunikatsioon ja tehisintellekt. Meie kahe ... [+]

Miks valida see kursus

Surrey omab rahvusvahelist mainet sellistes tulevikku suunatud valdkondades nagu nanotehnoloogia, kosmosetehnika, tulevase 5G kommunikatsioon ja tehisintellekt. Meie kaheaastane elektroonikaseadmete magistrant (EuroMasters) võimaldab teil õppida teadlastelt nende valdkondade esirinnas ja tegeleda nende tööga.

Kursus peegeldab kaheaastast magistrikursust, mis on levinud mujal Euroopas ja USA-s, kuid mille eesmärk on arendada oma tööalaseid kutseoskusi. See annab ka kõrge jõudlusega üliõpilastele võimaluse leida erialane praktika või praktikakoht, võimaldades teil täiendada oma CV tööstusalase töökogemusega, mida tavaline üheaastane magistrikursus ei paku.... [-]

Suurbritannia Guildford
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
24 - 30 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Surrey

Ettevõtlus ja innovatsiooni juhtimine on olulised kasvustrateegiate jaoks maailmas, kus seisavad silmitsi tehnoloogiliste häiretega. See kursus valmistab teid nende välja ... [+]

Miks valida see kursus

"Ettevõtlus ja innovatsiooni juhtimine on olulised kasvustrateegiate jaoks maailmas, kus seisavad silmitsi tehnoloogilised katkestused. See kursus valmistab teid nende väljakutsete ja võimaluste jaoks ette - olgu siis suures organisatsioonis, tärkava majanduskasvuga ettevõttes või alustaval ettevõttel.

Teie oskuste tugevdamiseks ühendame akadeemilise aluse praktilise kogemusega. See võib hõlmata ühisrahastuskampaaniat või projekti SETSquared Partnership - Surrey ettevõtetega, mille UBI Global on maailmas üks ülikoolide äriinkubaatoritest.

Samuti saate oma õppimist kohandada moodulite valiku ja lõppprojekti kaudu, saades samal ajal kasu mentorluse teadmistest, mis aitavad teil karjäärisoove täita. "... [-]

Suurbritannia Guildford
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Surrey

Surreys tunnustatakse meid rahvusvaheliselt teedrajava uurimistöö eest multimeediumisignaalide töötlemise, masinõppe ja kommunikatsiooni alal. Kui olete neist valdkondade ... [+]

Miks valida see kursus

Video voogesituse kasvav kättesaadavus on tänapäevast maailma kardinaalselt muutnud.

Surreys tunnustatakse meid rahvusvaheliselt teedrajava uurimistöö eest multimeediumisignaalide töötlemise, masinõppe ja kommunikatsiooni alal. Kui olete neist valdkondadest huvitatud ja soovite saada ajakohaseid koolitusi arenevate tehnoloogiate alal, pakub meie mobiilside meediateenuste magistrikraad teile oskusi ja teadmisi, mida tulevased tööandjad kõrgelt hindavad.

Teie õppimist teavitavad 5G tehnoloogia uusimad arengud, mida uuritakse meie 5G innovatsioonikeskuses, ja multimeediumisignaalide töötlemine meie nägemise, kõne ja signaali töötlemise keskuses.... [-]

Suurbritannia Guildford
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 5 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Surrey

Meie MSc rahvusvaheline finantsjuhtimine annab teile praktilisi teadmisi ja arusaamise kiiresti muutuvatest finantsturu tingimustest, samuti võimaluse tegeleda tõeliste ä ... [+]

Miks valida see kursus

Meie MSc rahvusvaheline finantsjuhtimine annab teile praktilisi teadmisi ja arusaamise kiiresti muutuvatest finantsturu tingimustest, samuti võimaluse tegeleda tõeliste äriprobleemidega.

Tänu Surrey Business Schooli ainulaadsetele teadusuuringute ja õpetamise tugevustele saame anda teile juurdepääsu laiale hulgale rahvusvahelisele sisule. See hõlmab meie teadmisi tärkava majandusega riikide, angloameerika ja mandri-Euroopa finantsturgude ja muu kohta.

See kursus teeb sinust hästi kogenud inimese, kes on võimeline liikuma põnevaks finantskarjääriks paljude rahvusvaheliste ettevõtete juures.

Mida sa õpid

Kaasaegne rahvusvaheline finantsjuhtimine on keeruline ja ebakindel. See kursus annab teile oskused ja teadmised nendest väljakutsetest ülesaamiseks. Saate teistel soovitada teha paremaid, mõnikord palju rahuldust pakkuvaid rahalisi otsuseid.... [-]

Suurbritannia Guildford
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Surrey

Õppimine meie magistriõppes rahvusvahelise külalislahkuse juhtimises annab teile juurdepääsu meie mõjukatele tööstussidemetele ja meie ainulaadsetele, kaugelenägelikele t ... [+]

Miks valida see kursus

Õppimine meie magistriõppes rahvusvahelise külalislahkuse juhtimises annab teile juurdepääsu meie mõjukatele tööstussidemetele ja meie ainulaadsetele, kaugelenägelikele teadusuuringutele, viisakalt meie inspireeriva külalislahkuse ja turismi koolile.

Pakkudes suurepäraseid koolilõpetajate tööhõiveperspektiive, sai kool väljaande Complete University Guide 2020 3. kohal ja Ühendkuningriigi edetabeli Guardian University Guide 2019. Ühendkuningriigi viiendal kohal. Samuti oli kool QS World University külalislahkuse ja vaba aja veetmise juhtimise esikümnesse jõudnud. Edetabelid 2019 ja külalislahkuse, vaba aja veetmise ning turismi edetabelite top 10 ajalehtedes The Times ja Sunday Times Hea ülikooli juhend 2019.... [-]

Suurbritannia Guildford
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Surrey

Meie külalislahkuse ja turismikorralduse kool on QS World University Rankings 2019 edetabelis ülemaailmselt edetabelis 10, nii et kui koolitate oma sektorisse oma märgi a ... [+]

Miks valida see kursus

Mis motiveerib inimesi reisima ja mis on nende ootused?

Need on sellised küsimused, mida saate kaaluda, kui saate teada, mida turismitööstuse juhiks saamiseks on vaja.

Meie külalislahkuse ja turismikorralduse kool on QS World University Rankings 2019 edetabelis ülemaailmselt edetabelis 10, nii et kui koolitate oma sektorisse oma märgi andmiseks, olete suurepärastes kätes. Samuti saate kasu meie silmapaistvatest kogemustest lõpetajate tööalase konkurentsivõime ja meie suurepäraste tööstusalaste ühenduste osas.

Mida sa õpid

Meie magistrikraad on üks pikimaid oma tüüpi ülikoolikursusi maailmas, lubades nii teedrajavaid teadusuuringuid kui ka suurt keskendumist tulevikku suunatud ideedele ja innovatsioonile.... [-]

Suurbritannia Guildford
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Surrey

Meie magistrikraad strateegilise hotellihalduses juhendab teid avastama strateegilise mõtlemise, mis läheb meeldejääva kliendikogemuse tegemiseks hotellinduse valdkonnas ... [+]

Miks valida see kursus

Meie magistrikraad strateegilise hotellihalduses juhendab teid avastama strateegilise mõtlemise, mis läheb meeldejääva kliendikogemuse tegemiseks hotellinduse valdkonnas ja mujal.

Meie külalislahkuse ja turismikorralduse kool on üks parimatest kohtadest selle teema uurimiseks maailmas: QS World University Rankings 2019. aastal paigutati meid külalislahkuse ja vaba aja veetmise edetabelis kümne parima hulka. Meie lõpetajate tööhõive on suurepärane ja meie juures õppimine annab teile hea võimaluse oma karjääri edendamiseks.

Mida sa õpid

Kui olete juba õppinud hotellihalduse kursust või omate praktilisi kogemusi tööstuses, siis on see kursus mõeldud teile.... [-]

Suurbritannia Guildford
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Surrey

Kui olete juba lõpetanud turismi lõpetanud või teil on valdkonnas kogemusi ja soovite viia oma oskused järgmisele tasemele, on see kursus teile. Surreys oleme üks parimat ... [+]

Miks valida see kursus

Kui olete juba lõpetanud turismi lõpetanud või teil on valdkonnas kogemusi ja soovite viia oma oskused järgmisele tasemele, on see kursus teile. Surreys oleme üks parimatest seda teemat pakkuvatest ülikoolidest maailmas: meie külalislahkuse ja turismikorralduse kool kuulutati QS World University Rankings 2019 maailmas külalislahkuse ja vaba aja veetmise juhtimise top 10 hulka.

Õpetame teile karjääri edendamiseks vajalikke oskusi ja teadmisi, mis inspireerivad teid, kui avastate, kui oluline on turism maailma majandusele.

Mida sa õpid

See kursus ühendab uusimad teadmised ja uurimistöö väärtuslike tööstusalaste ühendustega. Saate kokku puutuda tulevikku suunatud ideedega strateegilises personalijuhtimises, turismi strateegilises juhtimises ja aruka turismi kujundamisel. Samuti saate õppida meie põnevate valikuliste moodulite, näiteks digitaalse turunduse ja sotsiaalmeedia kampaaniate, strateegilise turismi nõustamise ning ürituste portfelli ja sihtkohtade arendamise kaudu.... [-]

Suurbritannia Guildford
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Surrey

Valides Surrey, et õppida magistrikraad ärimajanduses ja rahanduses, liitute ühega Ühendkuningriigi juhtivatest majanduskoolidest. Meie magistrikursus ühendab endas majan ... [+]

Miks valida see kursus

Majandus ja rahandus mõjutavad ärimaailma kujundavaid otsuseid.

Valides Surrey, et õppida magistrikraad ärimajanduses ja rahanduses, liitute ühega Ühendkuningriigi juhtivatest majanduskoolidest. Meie magistrikursus ühendab endas majanduslike põhiprintsiipide ulatusliku katmise, keskendudes nende kohaldamisele nii äri- kui ka ettevõtete rahanduses.

Mida sa õpid

Meie MSc ärimajanduse ja rahanduse pakub põhjalikku uuringut mikroökonoomika, makromajanduse ja ökonomeetria, võimaldades ka teil spetsialiseeruda teemadel, mis on seotud äri ja rahandusega.

Selle kursuse kaudu arendate erialateadmisi kahes olulises valdkonnas. Esiteks võimaldavad meie moodulid „Firma ökonoomika” ja „Inimressursi ökonoomika” teil uurida äriküsimuste olulisust majanduse uurimisel, aga ka personalimajanduse tänapäevaseid arenguid. Teine valdkond, millele spetsialiseerute, keskendub rahanduse ja finantsökonomeetria teooria kombinatsioonile. See annab teile põhjalikud teadmised nii kaasaegse rahandusteooria kui ka peamiste tehnikate kohta, mida saab finantsandmetes rakendada.... [-]

Suurbritannia Guildford
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Surrey

5G ja tulevase põlvkonna sidesüsteemid ühendavad peaaegu kõike ümbritsevas maailmas. Nagu lennureisi ja Interneti leiutamine, on ka ilma selleta elu raske ette kujutada. ... [+]

Miks valida see kursus

5G ja tulevase põlvkonna sidesüsteemid ühendavad peaaegu kõike ümbritsevas maailmas. Nagu lennureisi ja Interneti leiutamine, on ka ilma selleta elu raske ette kujutada.

Meie 5G ja tuleviku põlvkonna sidesüsteemide magistrantuuris saate selle areneva, põneva sektori eesliinil. Surreys oleme tulevase ühenduvuse osas rahvusvaheliselt tunnustatud - meie teedrajavas 5G innovatsioonikeskuses asub maailma suurim 5G kommunikatsioonile spetsialiseerunud akadeemiline uurimisrühm.

Tarkvara simulaatorite ja testvoodite abil genereerib meie uurimistöö valdkonnas uusi kontseptsioone, muutes ideed tulevikupõhiseks lahenduseks homse maailma jaoks

Mida sa õpid... [-]
Suurbritannia Guildford
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 5 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Surrey

Tehisintellekti, masinõppe ja juhtimisteaduse jõupingutused ettevõtluses. Saate andmepõhiseid teadmisi ja optimeerite ettevõtteid kirjeldava, ennustava ja ettekirjutava a ... [+]

Miks valida see kursus

Meie kiires tempos, andmepõhises kaasaegses maailmas aitavad ärianalüütikud organisatsioonidel muuta suurandmed suurteks ideedeks.

Tehisintellekti, masinõppe ja juhtimisteaduse jõupingutused ettevõtluses. Saate andmepõhiseid teadmisi ja optimeerite ettevõtteid kirjeldava, ennustava ja ettekirjutava analüütika abil.

Meie väga praktiline MSc ärianalüütika kursus muudab teid enesekindlaks külgsuunaliseks mõtlejaks, kes on kursis uusimate teooriate ja praktikatega. Ehkki saate kasu inspireerivatest valdkonnaekspertidest, nii klassis kui kohapeal, hoolitseme ka selle eest, et olete end kursis äriprobleemidega, millega tänapäeval silmitsi seisab ülemaailmne äriringkond.... [-]

Suurbritannia Guildford
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Surrey

See kursus asub ühes Ühendkuningriigi majanduskõrgkoolis ja annab teile vajalikud põhioskused tulevaseks karjääriks ettevalmistamiseks või majanduse doktorikraadiks. ... [+]

Miks valida see kursus

Majandus kujundab meie maailma alates inflatsioonist ja töötuse määrast kuni Brexiti ja piimahinna mõjudeni. Meie majandusteaduste magistrikraad võimaldab teil uurida seda haaravat teemat ja selle globaalset mõju.

See kursus asub ühes Ühendkuningriigi majanduskõrgkoolis ja annab teile vajalikud põhioskused tulevaseks karjääriks ettevalmistamiseks või majanduse doktorikraadiks.

Samuti pakub see teile võimalusi spetsialiseeruda distsipliini aspektidele, mis vastavad teie huvidele ja karjäärisoovidele.

Mida sa õpid

Meie MSc Economics kursus hõlmab põhjalikult mikroökonoomika, makromajanduse ja ökonomeetria põhivaldkondi. Lisaks suurepärase tehnilise väljaõppe omandamisele nendes valdkondades saate teada ka oma analüütiliste tugevate külgede rakendamist rakendusküsimustes. See kursus hõlmab teadusuuringute metoodika koolitust, mis annab teile vajalikud oskused majanduse iseseisva uurimistöö läbiviimiseks ja väitekirja lõpuleviimiseks.... [-]

Suurbritannia Guildford
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Surrey

See kursus õpetab teile süsteemse lähenemisviisi investeerimishalduse alaste otsuste tegemisel. Õpid kogenud investeerimisjuhtidelt ja teadlastelt ning arendate oskusi, m ... [+]

Miks valida see kursus

See kursus õpetab teile süsteemse lähenemisviisi investeerimishalduse alaste otsuste tegemisel. Õpid kogenud investeerimisjuhtidelt ja teadlastelt ning arendate oskusi, mida vajate finantssektori investeeringute haldamise või investeeringute analüüsi rollide õnnestumiseks.

See kursus on ideaalne, kui soovite alustada karjääri investeeringute haldamise, investeerimispanganduse, pensionifondide, kindlustuse või alternatiivsete investeerimispartnerluste alal.

Õpid, kuidas kasutada turuliidreid, näiteks Bloombergi, koos kursusega hõlmatud Bloombergi turukontseptsioonide sertifikaadiga. Samuti on teil võimalus valmistuda Chartered Financial Analyst 1. taseme eksamiks.... [-]

Suurbritannia Guildford
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Surrey

Kujundatud tähelepanelikult rahvusvahelisel lõpetanute tööturul, võimaldab meie MSc juhtimiskursus teisendada sellel alal teisest valdkonnast ja alustada põnevat karjääri ... [+]

Miks valida see kursus

See on meistrikursus, mis erutab teie võistlevat olemust ja toidab teie ambitsioone.

Kujundatud tähelepanelikult rahvusvahelisel lõpetanute tööturul, võimaldab meie MSc juhtimiskursus teisendada sellel alal teisest valdkonnast ja alustada põnevat karjääri.

Saate kokku puutuda äripraktikaga ja õppida reaalsetest näidetest - ning meie suurepärased õpetused ja sidemed tööstusega annavad teile eelise tööandjatega. Meie akadeemiline sisu on pärit tuntud organisatsioonidelt, praktikutelt ja teadlastelt ning kajastab viimaseid rahvusvaheliselt tunnustatud uuringuid, mis on läbi viidud Surrey Business Schoolis.

Mida sa õpid

See kursus on määratletud keskendudes arendada teid tulevikku suunatud, loominguline ja asjatundlik spetsialistid.... [-]

Suurbritannia Guildford
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
12 - 15 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Surrey

Meie psühholoogiakool asutas 1973. aastal maailmas esimese keskkonnapsühholoogia magistrantuuri. See on endiselt vaid üks vähestest seda tüüpi maailmas. ... [+]

Miks valida see kursus

Kuidas mõjutab keskkond, kus elame ja töötame, kuidas me end tunneme, mõtleme ja tegutseme?

Mida saab teha inimeste ja nende keskkonna vastastikuse mõju muutmiseks parema homse loomiseks?

Kui need on tüüpi küsimused, mis teid inspireerivad, võiks meie keskkonnapsühholoogia magistriõppe õppimine motiveerida ja muuta teie mõtteviisi. Meie psühholoogiakool asutas 1973. aastal maailmas esimese keskkonnapsühholoogia magistrantuuri. See on endiselt vaid üks vähestest seda tüüpi maailmas.

Mida sa õpid

Meie teadlased ergutavad teie uudishimu keskkonnapsühholoogia teooriate, meetodite ja praktikaga. Rakendades oma teadmisi praeguste maailmaprobleemide suhtes, valmistute oma karjääriks ette ka siis, kui kajastate erialase praktika küsimusi.... [-]

Suurbritannia Guildford
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Surrey

Öine taevas pakub meile lõpmatuse ideed ja kosmosetehnika edusammud näitavad teed, andes meile võimaluse minna kaugemale ja uurida rohkem kui kunagi varem. ... [+]

Miks valida see kursus

Öine taevas pakub meile lõpmatuse ideed ja kosmosetehnika edusammud näitavad teed, andes meile võimaluse minna kaugemale ja uurida rohkem kui kunagi varem.

Surreys tegime 1980. aastatel teerajajaid keerukatele mikrol satelliitidele. Sellest ajast alates oleme töötanud tervete satelliitide ehitamise, missioonide kavandamise, rahvusvaheliste stardiagentuuridega koostöö ja orbiidil toimuvate toimingute programmi, hoides meid kosmoserevolutsiooni esirinnas.

Meie strateegilised partnerluslepingud Surrey Satellite Technology Ltd ja Airbusiga tagavad, et me oleme jätkuvalt Ühendkuningriigi tööstusliku kosmosesektori elujõu osalised.

Mida sa õpid... [-]
Suurbritannia Guildford
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 5 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Surrey

Majandus ja rahandus on kõigi meie ühiskonda kujundavate otsuste liikumapanev jõud. ... [+]

Miks valida see kursus

Majandus ja rahandus on kõigi meie ühiskonda kujundavate otsuste liikumapanev jõud.

Meie MSc majanduse ja rahanduse kursust pakub üks Suurbritannia juhtiv majanduskool. Selle kursuse kombinatsioon majandusteooriast ja kvantitatiivsetest finantsoskustest annab teile laiema ja teravama ülevaate finantsturgude toimimisest ning annab teile võimaluse edukaks karjääriks kiiresti arenevas ja järjest keerukamas rahvusvaheliste rahanduse maailmas.

Mida sa õpid

Meie MSc majanduse ja rahanduse kursus ühendab teadmisi ja praktilisi teadmisi nii meie majanduskoolist kui ka Surrey ärikoolist. Selle kursuse üliõpilasena rakendate arenenud majanduse põhilisi põhimõtteid äri- ja ettevõttefinantseerimise kontekstis, omandades samal ajal pangandus- ja finantssüsteemide keerukuse.... [-]

Suurbritannia Guildford
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Surrey

Mobiili- ja satelliittehnoloogia hoiab meid ühenduses, aidates liikuda ja koordineerida tänapäevast maailma, mida me teame ja mida mõnikord peetakse enesestmõistetavaks. ... [+]

Miks valida see kursus

Mobiili- ja satelliittehnoloogia hoiab meid ühenduses, aidates liikuda ja koordineerida tänapäevast maailma, mida me teame ja mida mõnikord peetakse enesestmõistetavaks. Meie kursus kaasab teid otseselt põnevate teadusuuringute ja innovatsiooniga, mis selles valdkonnas pidevalt areneb.

Surrey's tunnustatakse meid kogu maailmas mõjuka töö eest, mis on seotud satelliitside, ringhäälingu, maapealsete mobiilsidevõrkude ja Internetiga: kommunikatsiooni olulised komponendid ning tänapäevase elu ja moodsa äri tugisambad.

Meie mobiili- ja satelliitside magistrantuuris õpetavad teile akadeemikud ja teadlased, kellel on ulatuslik praktiline kogemus ja teoreetilised teadmised.... [-]

Suurbritannia Guildford
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 5 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Surrey

Meie MSc nanotehnoloogia ja taastuvenergia alal võimaldab teil avastada nanoteaduste ja kvanttehnoloogia, nanomaterjalide ja nanotehnoloogia praktilise rakendamise taastu ... [+]

Miks valida see kursus

Kas aatomid ja molekulid võiksid hoida meie planeedi päästmise saladust?

Meie MSc nanotehnoloogia ja taastuvenergia alal võimaldab teil avastada nanoteaduste ja kvanttehnoloogia, nanomaterjalide ja nanotehnoloogia praktilise rakendamise taastuvenergia tootmiseks ja säilitamiseks.

Teid õpetavad rahvusvaheliselt tunnustatud eksperdid ülikooli täiustatud tehnoloogiainstituudis ja saate erialaseid oskusi meie uurimisrühmade individuaalse uurimisprojekti kaudu, kasutades uusimaid täiustatud seadmeid ja rajatisi.

Mida sa õpid

Meie MSc nanotehnoloogia ja taastuvenergia alal uurib nanoteaduse ja kvanttehnoloogia, nanomaterjalide ja nanotehnoloogia praktilist rakendamist taastuvenergia jaoks.... [-]

Suurbritannia Guildford
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 5 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Surrey

Meie personalijuhtimise magistrikraad annab teile vajalikud oskused, et aidata igat tüüpi organisatsioone dünaamilise ja tulevikku suunatud HR-iga. ... [+]

Miks valida see kursus

Meie personalijuhtimise magistrikraad annab teile vajalikud oskused, et aidata igat tüüpi organisatsioone dünaamilise ja tulevikku suunatud HR-iga.

Me ühendame akadeemilise õpingute kaasamise oluliste kutseoskuste arendamisega, mis võimalikele tööandjatele muljet avaldavad. Meie kursus on akrediteeritud ka Chartered Institute of Personnel and Development poolt.

Väljaspool õpetatavat programmi võimaldab meie juures õppimine pääseda ka põnevatele vestlustele ja väärtuslikele võrgustikuüritustele personalijuhtidega, oskuste töötubadele ja muule. Samuti on teil võimalus viia läbi rakenduslikke HR-uuringuid reaalses organisatsioonis.

Mida sa õpid... [-]
Suurbritannia Guildford
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Surrey

Käitumise ja mõistuse, tunde ja mõtteteadus - psühholoogia on kiiresti liikuv ja haarav teema. Meie intensiivne ja konkurentsivõimeline psühholoogia magistrant (teisendus ... [+]

Miks valida see kursus

Käitumise ja mõistuse, tunde ja mõtteteadus - psühholoogia on kiiresti liikuv ja haarav teema. Meie intensiivne ja konkurentsivõimeline psühholoogia magistrant (teisendus) seab teid põnevate karjäärimuutuste teele, kui sukelduda psühholoogia põnevasse maailma.

Ootame sooviavaldusi ka juhul, kui teil on juba psühholoogia kraad ja kui teil on Briti psühholoogilise ühingu prahitud liikmeks astumiseks vaja veel kraadi, on vaja veel mõnda kraadi.

See kursus on akrediteeritud Briti psühholoogiaühingu poolt ja vastab seltsi kõrgetele standarditele.

Mida sa õpid

Meie MSc psühholoogias (teisendus) arendab teie teadmisi tänapäevase psühholoogia teooriate ja praktiliste rakenduste kohta. Erilist tähelepanu pöörame sellele, kuidas psühholoogiat praktikas rakendada. Saate teada psühholoogia põhivaldkondadest, nagu sotsiaalne, arengu- ja kognitiivne psühholoogia, psühholoogia bioloogilised alused ja individuaalsed erinevused.... [-]

Suurbritannia Guildford
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Surrey

Meie MSc raamatupidamise ja rahanduse õpetab Surrey Business School. Lõpetaja on varustatud vajalike oskustega, et töötada rahvusvahelistes korporatsioonides ja olla eduk ... [+]

Miks valida see kursus

Raamatupidajad ja rahandusspetsialistid aitavad meil liikuda laias ja keerulises ärimaailmas.

Meie MSc raamatupidamise ja rahanduse õpetab Surrey Business School. Lõpetaja on varustatud vajalike oskustega, et töötada rahvusvahelistes korporatsioonides ja olla edukas otsustaja üha keerukamas globaalses finantskeskkonnas.

See kursus on oma olemuselt praktiline ja julgustab teid oma õpingute vältel omama regulaarseid võimalusi tegelike äriprobleemidega tegelemiseks.

Mida sa õpid

Meie MSc raamatupidamise ja rahanduse alal saate põhjaliku ülevaate populaarsetest finants- ja juhtimisarvestussüsteemidest ning nende rakendamisest otsuste tegemisel.... [-]

Suurbritannia Guildford
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Surrey

Meie üleilmastunud maailmas on hotellides üha suurem nõudlus ja nad konkureerivad kliendikogemuse võrdlusaluse seadmisel, hoolitsedes samal ajal kõigi kultuuride ja maits ... [+]

Miks valida see kursus

Kontrollimine - valmistuge saama külalislahkuse juhiks.

Meie üleilmastunud maailmas on hotellides üha suurem nõudlus ja nad konkureerivad kliendikogemuse võrdlusaluse seadmisel, hoolitsedes samal ajal kõigi kultuuride ja maitsete eest. Meie rahvusvaheline hotellijuhtimise magistrikursus pakub teile teadmisi ja oskusi, mida vajate tööstuses juhiks saamiseks.

Meie akadeemiliste teadmiste ja muljetavaldava tööstussidemete võrgu kombinatsioon annab teile vajaduse, mida on vaja kõrgtasemel mõistmiseks toimimisest, juhtimisest ja strateegiast, mida edu tänapäevases globaalses külalislahkuses nõuab.

Mida sa õpid

Üha kasvav arv konkurentsivõimelisi ja edukaid hotelle mõistab keskendunud ja ülitõhusa juhtimise olulisust. Koolitame teid kompetentsidesse, mida külalislahkuse ettevõtted nimekaimalt otsivad, keskendudes operatsioonidele, teenuste osutamise süsteemidele ja parimatele juhtimispraktikatele, mis toimivad kogu maailmas.... [-]

Suurbritannia Guildford
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Surrey

Meie MSc rahvusvahelises majanduses, rahanduses ja arenduses asuvad Ühendkuningriigi ühes populaarseimas majanduskoolis. Kursus annab teile põhjaliku teadmise majanduse p ... [+]

Miks valida see kursus

Globaalset ärimaailma mõjutavad märkimisväärselt rahvusvahelised arengud majandus- ja finantsturgudel.

Meie MSc rahvusvahelises majanduses, rahanduses ja arenduses asuvad Ühendkuningriigi ühes populaarseimas majanduskoolis. Kursus annab teile põhjaliku teadmise majanduse põhiprintsiipidest, vaadeldes tähelepanelikult rahvusvahelist kaubandust, rahandust ja arenevat majandust mõjutavaid turgude hõõrumisi.

Mida sa õpid

Lisaks põhjaliku mõistmise mikroökonoomika, makromajanduse ja ökonomeetria, meie MSc rahvusvahelise majanduse, rahanduse ja arengu muidugi keskenduda kahele konkreetsele valdkonnale.

Esimene valdkond arendab teadmisi rahvusvahelise kaubanduse ja rahvusvahelise rahanduse valdkonnas, pöörates erilist tähelepanu nende rollile majandusarengus. Teine keskendub finantshõõrdetele, millega silmitsi seisvad arengumaad ja tärkava turumajandusega riigid.... [-]

Suurbritannia Guildford
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Surrey

Meie kursus pakub suurepärase sammu põnevaks karjääriks. Kasuks tuleb Surrey Ärikooli pikaajaline ja jätkuv uurimistöö ja õpetamise traditsioon nii turunduses kui ka jaek ... [+]

Miks valida see kursus

„Meie kursus pakub suurepärase sammu põnevaks karjääriks. Kasuks tuleb Surrey Ärikooli pikaajaline ja jätkuv uurimistöö ja õpetamise traditsioon nii turunduses kui ka jaekaubanduses.

Juhib turunduse ja jaekaubanduse juhtimise osakond, see kursus sirutab teie intellekti läbi analüütilise lähenemisviisi ja globaalse fookuse.

See kursus julgustab ka teid olema ettevõtlikud ja uuendusmeelsed, pakkudes teile väärtuslikke võimalusi tegelike äriprobleemidega tegelemiseks kogu õpingute vältel. ”

Dr Alvina Gillani

Programmi juht

Mida sa õpid

Rahvuste ja kultuuride erinevused on alati tekitanud põnevaid turunduse väljakutseid. Pakkudes teile põhjalikku siseringi pilgu põhiteooriatele, kontseptsioonidele ja muule, see kursus inspireerib ja vormib teid lõpetanuks, kes on valmis aitama neid väljakutseid lahendada. Kindlustame, et olete hästi varustatud navigeerimiseks ja nende ainulaadsete kohustuste mõistmiseks, millega turundusspetsialistid silmitsi seisavad meie pidevalt muutuvas globaliseerunud maailmas.... [-]

Suurbritannia Guildford
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Surrey

See kursus õpetab teile, kuidas juhtida rahvusvahelisi ettevõtteid. Õpid, kuidas arendada ja rakendada globaalseid strateegiaid ning kuidas muuta igas suuruses ettevõtted ... [+]

Miks valida see kursus

See kursus õpetab teile, kuidas juhtida rahvusvahelisi ettevõtteid. Õpid, kuidas arendada ja rakendada globaalseid strateegiaid ning kuidas muuta igas suuruses ettevõtted tõeliselt rahvusvahelisteks.

Ehkki saavad kasu Surrey Business Schooli rõhuasetusest ettevõtlusele ja innovatsioonile, julgustatakse teid ja motiveeritakse seda laiendama oma loova ja praktilise mõtlemise võimeid.

Kindlustame, et teil on oskusi ja teadmisi, millele tööandjad tähelepanu pööravad, ning teil on võimalus kogu õpingute vältel tegelda kaasaegse äriga seotud reaalsete, tänapäevaste väljakutsetega.

Mida sa õpid

Selle kursuse õppimine aitab teil saada põhjaliku ülevaate sellest, kuidas edukatel ettevõtetel on jätkuvalt rahvusvaheline ulatus, vaatamata paljudele väljakutsetele, mida kaasaegne maailm endast kujutab.... [-]

Suurbritannia Guildford
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Surrey

Meie rahvusvaheline magistrikraad annab teile vajalikud teoreetilised teadmised ja praktilised oskused korporatsioonide või finantseerimisasutuste finantseerimise alal tö ... [+]

Miks valida see kursus

Meie rahvusvaheline magistrikraad annab teile vajalikud teoreetilised teadmised ja praktilised oskused korporatsioonide või finantseerimisasutuste finantseerimise alal töötamiseks. Hoolikalt valitud omavahel seotud moodulite segu kaudu saate teada, kuidas navigeerida üha keerukamas, dünaamilisemas ja globaalsemas finantskeskkonnas.

Teid õpetavad asjatundlikud teadlased, teadlased ja tööstusespetsialistid. Tuntud ja austatud oma teadmiste eest rahvusvahelistes ettevõtete rahanduses, pakub meie Surrey ärikool teid akadeemilise teooria ja tööstuse kogemuste tulevikku suunatud ja värskendava kombinatsiooni kaudu.

Mida sa õpid

Meie MSc International Corporate Finance võimaldab teil mõista kiiresti muutuvaid finantsturu tingimusi kogu maailmas.... [-]

Suurbritannia Guildford
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Surrey

Üritused lõbustavad, teavitavad ja inspireerivad inimesi kogu maailmas. Meie MSc rahvusvahelise ürituste juhtimise kursusega liitumine võimaldab teil mõista, kuidas neid ... [+]

Miks valida see kursus

Üritused lõbustavad, teavitavad ja inspireerivad inimesi kogu maailmas. Meie MSc rahvusvahelise ürituste juhtimise kursusega liitumine võimaldab teil mõista, kuidas neid kavandatakse, kavandatakse, lavastatakse ja kohandatakse ülemaailmsele publikule.

Lisaks meie rahvusvahelisele mainele ja muljetavaldavatele ülemaailmsetele sidemetele tähendab meiega õppimine õpitut nii juhendajatelt, kellel on kogemusi nii festivalide, spordi, MICE kui ka mittetulunduslike ürituste korraldamisel, ning ka valdkonna tipptegijate vestlustest. Pideva positiivse tudengite tagasisidega on meie külalislahkuse ja turismikorralduse kool üks parimaid maailmas, olles QS World University Rankings 2019 edetabelis kümne parema seas.... [-]

Suurbritannia Guildford
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Surrey

Surreys oleme rahvusvaheliselt tuntud oma tööga satelliitside, ringhäälingu, maapealsete mobiilsidevõrkude ja Interneti alal: moodsa kommunikatsiooni ja teabe olulised ko ... [+]

Miks valida see kursus

Satelliidid annavad meile enneolematu vaate meie planeedile, parandavad reisimist ja pakuvad ülemaailmset suhtlust.

Surreys oleme rahvusvaheliselt tuntud oma tööga satelliitside, ringhäälingu, maapealsete mobiilsidevõrkude ja Interneti alal: moodsa kommunikatsiooni ja teabe olulised komponendid.

Meie magistrantuuri satelliitsidesüsteemis õpetavad akadeemikud ja teadlased, kellel on ulatuslikud teoreetilised teadmised ja praktilised kogemused - nii saate õppimiskogemuse, mis on tegelikult sellest maailmast väljas.

Mida sa õpid

Satelliitside võimaldab traadita ühendust piirkondades, kus mobiilsidevõrkude loomine pole võimalik. Meie kursus annab teile põhjaliku ülevaate nende oluliste tehnoloogiate inseneriaspektidest.... [-]

Suurbritannia Guildford
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 5 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Surrey

Ühiskonna arenedes ja koos sellega areneva tehnoloogiaga seame Internetile suuremad nõudmised. Nii traditsioonilised kui ka tulevased telekommunikatsiooni infrastruktuuri ... [+]

Miks valida see kursus

Ühiskonna arenedes ja koos sellega areneva tehnoloogiaga seame Internetile suuremad nõudmised. Nii traditsioonilised kui ka tulevased telekommunikatsiooni infrastruktuurid rändavad jätkuvalt Internetti mitmel tulevikku suunatud viisil. Kasvab nõudlus kvalifitseeritud lõpetajate järele, kes saavad arendada ja toetada mobiilsidevõrke ja tulevasi Interneti-teenuseid. Sellest kursusest õppides võiksite saada üheks neist lõpetajatest.

Meie kommunikatsiooni, võrkude ja tarkvara magistriõppes saavad kasu meie 5G innovatsioonikeskuse eksperdid, kes muudavad põnevusega järgmise põlvkonna sidevõrkude põnevat võistlust.

Mida sa õpid

Meie MSc sidevõrkude ja tarkvara kursusel saate teada mobiilsidevõrkude ja muutuva Interneti-keskkonna põhiaspekte. Saate ülevaate järgmise põlvkonna 5G mobiilside ja raadioside arengutest, Interneti-tehnoloogiate pidevast arengust ja toetavatest tarkvaralahendustest.... [-]

Suurbritannia Guildford
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 5 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Surrey

Sellel kursusel on strateegiline, digitaalne ja analüütiline fookus, mis ühendab valdkonnapõhised turundusteadmised ja digitaalse turunduse oskused praktilise turunduse k ... [+]

Miks valida see kursus

Loov, kliendile suunatud, analüütiline, praktiline või palju muud: olenemata sellest, millist turundusspetsialismi teie sooviksite, võib meie MSc strateegiline turundus teid sinna aidata.

Sellel kursusel on strateegiline, digitaalne ja analüütiline fookus, mis ühendab valdkonnapõhised turundusteadmised ja digitaalse turunduse oskused praktilise turunduse kogemusega.

See kursus on eristatav selle keskendumisel digitaalsele turundusele ja sotsiaalmeediale, mis annab teile täpsema arusaamise tänapäevastest turunduspõhimõtetest. Digitaalse mõistmine on andmepõhises maailmas turunduse jaoks ülioluline ning see kursus annab teile vajalikud teadmised ja oskused, et olla tulevaste tööandjate jaoks vara.... [-]

Suurbritannia Guildford
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Surrey

Kui soovite saada tõukejõuks inimeste tõhususele ja heaolule tööl, aga ka abistada ettevõtteid ja organisatsioone nende maksimaalse potentsiaali saavutamisel, siis on mei ... [+]

Miks valida see kursus

„Kui soovite saada tõukejõuks inimeste efektiivsusele ja heaolule tööl, aga ka abistada ettevõtteid ja organisatsioone nende maksimaalse potentsiaali saavutamisel, siis on meie MSc töö- ja organisatsioonipsühholoogia teie jaoks.

Õppejõud ja teadlased, kes on oma ala esirinnas, soovivad, et kõik, kes meie kursust õpivad, saaksid sellest kasu ja et nad saaksid meie uuringutest ja kogemustest inspiratsiooni. Oleme uhked oma suurepärase inimeste ja organisatsioonide osakonna üle Surrey Business Schoolis.

Me võidame interdistsiplinaarse keskkonna, mis koosneb pühendunud organisatsiooni- ja tööpsühholoogidest, personalispetsialistidest ja organisatsiooni käitumise ekspertidest. ”... [-]

Suurbritannia Guildford
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Surrey

Nüüd reisib igal aastal õhutranspordiga üle nelja miljardi inimese ja lennureiside arv kasvab üle viie protsendi aastas. Meie MSc õhutranspordi juhtimine annab teile tead ... [+]

Miks valida see kursus

Nüüd reisib igal aastal õhutranspordiga üle nelja miljardi inimese ja lennureiside arv kasvab üle viie protsendi aastas. Meie MSc õhutranspordi juhtimine annab teile teadmised, oskused ja teadmised, mida vajate õhutranspordi põnevas äris edu saavutamiseks.

Meie külalislahkuse ja turismikorralduse kool on üks parimaid maailmas, olles QS World University Rankings 2019. kohal maailmas kümne parima hulgas. Te saate kasu meie teedrajavast teadustööst - meie lähedusest kahele Ühendkuningriigi kahele suurimale lennujaamale ja meie silmapaistvad sidemed tööstusega.

Mida sa õpid

Oma põneva ja intellektuaalselt keeruka õhutranspordi magistrantuuri kursusel hoiame end kindlalt kursis praeguste suundumuste ja tööstuses toimuvate muutustega, et teid paremini tööks ette valmistada.... [-]

Suurbritannia Guildford
Oktoober 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Address
University of Surrey Guildford
Guildford, Inglismaa, Suurbritannia