University of Sussex Business School

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

University of Sussex Business School

University of Sussex on juhtiv teadustöö intensiivne ülikool Brightoni lähedal. Neil on nii rahvusvaheline kui ka kohalik väljavaade, kus on töötajaid ja üliõpilasi rohkem kui 100 riigist ning tihti kaasatakse kogukonna tegevusi ja teenuseid.

University of Sussex Business School aitavad need veelgi paremini näha. Nad ei võta ainult maailma endale kui iseenesestmõistetavaks, vaid mõtle sellele, kuidas see võiks olla.

Nende töö põhineb juhtimise, majanduse, teaduse, tehnoloogia ja innovatsiooni uuringutes, et mõjutada kogu maailma inimeste ja institutsioonide tulevikku. Nad uurivad olulisi küsimusi, et muuta maailm ja teie tulevik.

Ärikool tugineb paljudele Sussexi intellektuaalsetele traditsioonidele, kaasa arvatud kriitiline perspektiiv tänapäeva äri, poliitiliste, majanduslike ja sotsiaalsete küsimuste kohta ning usu, et suurte ühiskondlike väljakutsete jaoks on vaja teadmisi paljudes akadeemilistes valdkondades.

Sussexi äri- ja majandustegevus on maailmas 60. kohal (Times Higher Education World University Rankings 2019).

Õppige tõelises rahvusvahelises keskkonnas - õppisite inimestega üle kogu maailma ja kogete neid, pakkudes teile oskusi teha ülemaailmset äri, olenevalt valitud kursusest.

Sussex asub Brightoni äärelinnas Falmeris ning on Londoni ja suurte rahvusvaheliste Gatwicki ja Heathrowi rahvusvaheliste lennujaamade käeulatuses.

Asukohad

Brighton

University of Sussex

Address
Jubilee Building, Falmer
BN1 9RH Brighton, Inglismaa, Suurbritannia
Telefon
+44 (0)1273 872668

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega