Loe ametlikku kirjeldust

Meist

University of the Highlands and Islands ülikool on integreeritud ülikool, mis hõlmab nii täiend- kui ka kõrgharidust.

Me pole traditsiooniline ülikool. Me oleme erinevad. Me oleme osa uutest kolmanda taseme õppeasutustest, ainuke Šotimaal ja üks väheseid Euroopas.

Asub Šotimaa mägismaal ja saartel ning meie 13 iseseisva kolledži ja teadusasutuse asutatud partnerlus põhineb kohalikul tasandil ja juurdub kogukondades, kuid on piirkondliku ülikoolistruktuuri osana riikliku ja rahvusvahelise ulatusega.

Meie maine põhineb meie uuenduslikul lähenemisviisil õppimisele ning omapärasele teadustööle ja õppekavale - seda kõike rikastavad Mägismaa ja saarte ning selle kogukondade inimesed, looduskeskkond, majandus, kultuur ja pärand.

Meie ülikoolide partnerluse keskmes on 40 000 üliõpilast ja meid mõõdab nende edu. Meie nii täiendus- kui ka kõrghariduse õppekavade eesmärk on rahuldada praegusi ja tulevasi kohalikke ja piirkondlikke vajadusi ning meelitada teisi tudengeid õppima Mägismaale ja saartele.

Oleme natuke erinevad ...

University of the Highlands and Islands annab teile võimaluse teha midagi teistsugust, midagi erilist.

Pakume mitmekesist valikut kursusi, millest paljud kasutavad ära meie piirkonna ainulaadse keskkonna, maastiku ja kultuuri eeliseid.

... aga meie õpilastele see meeldib

University of the Highlands and Islands ülikool paistab teistest ülikoolidest silma oma uskumatute asukohtade tõttu. Fort Williamis elab aktiivne välitingimustes tegutsev kogukond ja ülikool panustab sellesse otse. Lektoritel on oma teemadest põhjalikud teadmised ja nad on uskumatult kasulikud. See on sarnaselt mõtlevate õpilaste seltskonna kõrval aidanud mul ka mul endal areneda ja kasvada.

Louise Ferguson, BA (Hons) mere- ja rannikuturismi tudeng

Teema valimine avaldas mulle muljet; alates kutseõppest selliste tehnikate alal nagu geofüüsikaline mõõdistamine kuni ajalooliste ainespetsiifiliste tundideni, mille teemad on nii mitmekesised kui põhjamaade materiaalne kultuur, või matmispraktikani. Veelgi suurem oli võimalus rakendada neid tehnikaid ja uurimismeetodeid Orkney saarte ümbruse konkreetsetes kohtades.

Ian Clements, MSc arheoloogiapraktika magistrant

118933_pexels-photo-1438072.jpeg

Meie väärtused

Ülikoolide partnerlus on võtnud aluseks järgmised väärtused, mis on aluseks meie ettevõtlusele ja suhtlemisele teistega.

Koostöö - avatus - lugupidamine - tipptase

Koostöö

Me julgustame ületama organisatsiooni piire ja püüdma teistega koostööd teha, et pakkuda oma õpilastele ja kogukondadele parimat.

Avatus

Oleme omavahelistes suhetes avatud.

Oleme avatud ja tervitame kõiki, kes saavad meie pakutavast kasu.

Oleme oma eesmärkide saavutamiseks avatud uutele ideedele ja uutele tööviisidele.

Austama

Näitame üles üksteise ja teiste suhtes austust.

Tippkvaliteet

Püüame saavutada tipptaseme kõiges, mida teeme.

Spetsialiseerumine ühes meie ülikoolilinnas

Pakume teile valikuvõimalusi õppimiseks ühes meie 13 kolledžist ja uurimiskeskusest, üle 70 kohaliku õppekeskuse või veebist, ükskõik kus te ka poleks.

Ülikoolid

Oleme ainus ülikool, mis asub Šotimaa mägismaal ja saartel ning oleme pisut teistsugused - pakume teile valikuvõimalusi õppimiseks ühes meie 13 kolledžist ja uurimiskeskusest, üle 70 kohaliku õppekeskuse või veebist ükskõik kus, kus te ka poleks . Lisateavet oma kogukonna õppekeskuste kohta saate meie ülikoolilinnaku veebisaitidelt.

Õppige veebis kõikjal, kus olete

Ülikoolis on mõned parimatest veebipõhistest õppetehnoloogiatest, mis tähendab, et saate õppida paljusid meie kursusi kodust või töölt, ükskõik kus te ka poleks.

Jätkake suurepäraste asjade saavutamist

Meie tihedad sidemed kohalike ettevõtetega aitavad teil siseneda sellesse tööstusse, kus olete kirglik. Teeme tihedat koostööd tööandjatega (sealhulgas SSE ja NHS Scotland), et arendada kursusi teie tulevase edu tagamiseks.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

University of the Highlands and Islands

See programm koondab ajaloo ja arheoloogia erialad konkreetse piirkonna - Šotimaa mägismaade ja saarte - uurimise kaudu. ... [+]

Mis on sellest kursusest eriline?

See programm koondab ajaloo ja arheoloogia erialad konkreetse piirkonna - Šotimaa mägismaade ja saarte - uurimise kaudu.

Ükskõik, kas elate kohalikul või globaalsel tasandil, kui teil on huvi arendada ülekantavaid oskusi piirkondlike pastide uurimisel, eriti Šotimaa põhja- ja lääneosas, on teie jaoks loodud Mägismaa ja saarte MLitti ajalugu ja arheoloogia.

EriomadusedÜhendage kaks ajaloo ja arheoloogia ainet ainulaadsel viisil, et mõista mägismaa ja saarte minevikkuTeie oludele vastavalt on saadaval täistööajaga või osalise tööajaga õpeVõite õppida veebis ülikooli virtuaalse õpikeskkonna (VLE) kaudu, mis tähendab, et saate oma õpingud mahutada ümber isiklike ja ametialaste kohustusteEdukad üliõpilased saavad liikuda bakalaureuseõppe kaudu MLitti kaudu doktorantuuri juhendatud teadusuuringute pooleTeil on kogu õpingute vältel abi ajalookeskuse ja arheoloogiainstituudi asjatundjateltSaate õppida individuaalseid või professionaalse arengu mooduleid või töötada PgCert, PgDip või täieliku magistrikraadi nimel... [-]
Suurbritannia Perth
September 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 6 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Address
Perth College UHI Crieff Road Perth
Perth, Šotimaa, Suurbritannia
Address
Shetland College UHI Gremista Lerwick
Shetland, Šotimaa, Suurbritannia
Address
NAFC Marine Centre UHI Port Arthur Scalloway
ZE1 0XB Scalloway, Šotimaa, Suurbritannia
Address
Orkney College UHI East Road Kirkwall Orkney
Kirkwall, Šotimaa, Suurbritannia
Address
North Highland College UHI Ormlie Road Thurso
Neljapäev, Šotimaa, Suurbritannia
Address
Lews Castle College UHI Stornoway Isle of Lewis
Stornoway, Šotimaa, Suurbritannia
Address
Highland Theological College UHI High Street Dingwall
IV15 Dingwall, Šotimaa, Suurbritannia
Address
Inverness College UHI 1 Inverness Campus Inverness
Inverness, Šotimaa, Suurbritannia
Address
Moray College UHI Moray Street Elgin
IV30 Elgin, Šotimaa, Suurbritannia
Address
Sabhal Mòr Ostaig UHI Teangue Sleat
IV44 8RQ Kilbeg, Šotimaa, Suurbritannia
Address
West Highland College UHI Carmichael Way Fort William
Fort William, Šotimaa, Suurbritannia
Address
Scottish Association for Marine Science UHI Scottish Marine Institute Oban
Oban, Šotimaa, Suurbritannia
Address
Argyll College UHI West Bay Dunoon
Dungooley, Meathi maakond, Iirimaa