Loe ametlikku kirjeldust

Innovatsioon, loovus ja tööstusharuga seotud haridus defineerivad kõike elavat ja interaktiivset kultuuri, mida osalete Warwicki ülikooli WMG magistriõppes. Anname teile võimaluse saavutada oskuste ja teadmiste tase, et tagada tulevaste tööandjate muljet.

Oleme Warwicki ülikooli üks suurimaid akadeemilisi osakondi; ülikool järjekindlalt järjestatud üks Suurbritannias top ülikoolid ja liige eliit Russell Group. Osakonnana oleme me juhtiv multidistsiplinaarne rühm, mis annab reaalse mõju koostöö kaudu R-le

Aspirantuur

Akadeemiliste ringkondade ja tööstuse vahelise olulise positsiooni hõivamiseks on meie magistriõppekavad kujundatud sama tähelepanu all: haridus, mis vastab globaalse tööstuse vajadustele ja nõuetele. Pakume teile võimalust omandada juhtimisalane haridus tegelike äri- ja tööstusrakendustega.

Meie õppejõud on oma valdkonna eksperdid; nad saavad oma õpetamise ajal kasutada oma tööstuslikke kogemusi ja professionaalset tausta. Samuti aitavad regulaarselt külastada tööstuse ja valitsuse kõnelejaid, tuues reaalses maailmas ülevaate oma õpikogemusest.

Veelgi enam, me oleme ülemaailmne kogukond, mis meelitab õpilasi kogu maailmast õppima meie Warwicki magistriõppeprogramme, suurendades teie globaalset perspektiivi.

Viisteist meistrikursust valida:

Juhtimiskursused

 • MSc Engineering Business Management
 • MSc Rahvusvaheline Tehnoloogia Juhtimine
 • MSc Supply Chain Logistics Management
 • MSC ärijuhtimise juhtimine
 • MSc programmi ja projektijuhtimine

Ärikursused

 • MSc e-äri juhtimine
 • MSc innovatsioon ja ettevõtlus
 • MSc rahvusvahelises kaubanduses, strateegias ja operatsioonides
 • MSc haldusteenused ja disain

Sektoripõhised kursused

 • MSc Healthcare Operational Management
 • MSc küberjulgeolek ja juhtimine
 • MSc Cyber ​​Security Engineering
 • MSc Manufacturing Systems Engineering ja juhtimine
 • MSc Säästva Automotive Engineering
 • MSc arukad, ühendatud ja autonoomsed sõidukid

Õpilaste vaated

"Warwick on andnud mulle maailma täiesti uue vaatenurga. Kui ma saabusin, WMG inimeste mitmekesisus tõesti mulle üllatunud. Igas maailma piirkonnas oli õpilasi ja tundsin, et see oli koht, kus ma võin luua võrgu tulevaste juhtidega kogu maailmas. Ma teadsin kohe, et ma tegin õige otsuse. "

Botan Rasool, MSc Program ja Projektijuhtimine (2016-17)

Tulevased karjäärivõimalused

WMG on tugevad sidemed tööstusega, mida kasutatakse selleks, et juhtida reaalse maailma õpetust ja luua dünaamiline õppekultuur. See viib lõpetajatele otsida pärast nende mõistmist ja kogemusi ärimaailma koos tehnoloogilise tipptasemega. Paljud meie lõpetajad on jätkanud oma karjääri edenemist juhtkonna ja juhtrollide erinevates tööstusharudes. Vaadake mõningaid näiteid meie vilistlasprofiilide lehele. Warwicki ülikooli karjäärinõustamine on ka väga aktiivne ja pakub suurepärast toetust nii praegustele õpilastele kui ka vilistlastele.

Elav ülikoolilinnak Kogukond

Ülikooli ülikoolis õppimine tähendab kogukonna ja kaasamise tõelist mõistmist. Warwickil on auhinnatud ülikoolilinnak, mis asub Inglismaa südames, Coventry linna ja Warwickshire'i maakonna ääres. Warwicki sotsiaalsed, spordi- ja akadeemilised rajatised on laiaulatuslikud; Koos supermarketite, kaupluste, pankade, restoranide, baaride, spordirajatistega ja Londoni suurima kunstikeskusega, mis asuvad kõik Warwicki ülikoolilinnakus või jalutuskäigu kaugusel. London on vaid ühe tunni kaugusel rongiga, nii et teil on lisaväärtust, et teil oleks hõlpsasti võimalik seda maailma linna uurida, samal ajal kui Birminghami lennujaam on vaid 20-minutilise autosõidu kaugusel.

Riiki sisenemise nõuded

Selleks, et täita meie akadeemilise kraadiõppe nõuded, oleksite pidanud omandama Ühendkuningriigi esimese või teise astme tunnustuse kraadi (minimaalne bakalaureus 2: 2 (Hons). Mõned meie kursused eeldavad, et olete õppinud teatud teemasid ülikoolilõppes, palun Vaadake meie veebisaiti, et saada teavet iga kursuse sisenemise kohta.

Kui olete inglise keele emakeelena kõneleja, peate esitama ingliskeelse testi tulemuse, mis on võrdne IELTS 6.5-ga.

Õppemaksud ja rahastamine

2019. aasta oktoobri sisenemiseks on õppemaksud järgmised:

Ühendkuningriik / EL: 14 115 £

Overseas: 25870 £

WMG Excellence stipendiumid on saadaval konkurentsi alusel. Need stipendiumid annavad edukatele õpilastele 25-50% õppemaksu allahindlust. Lisateabe saamiseks, täieliku abikõlblikkuse saamiseks ja taotluse saamiseks külastage meie stipendiumide veebilehte.

Teiste muude rahastamisvõimaluste kohta teabe saamiseks külastage WMG rahastamise veebilehte või Warwicki ülikooli kõrgkooli.

Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

Meie e-äri juhtimise magistrikraad on mõeldud neile, kes soovivad tõhusalt e-ärikeskkonnas töötada ja hallata kas olemasolevate äriprotsesside ümberkujundamist või uue e- ... [+]

See aste varustab õpilasi oskustega, mis võimaldavad neil efektiivselt e-äri keskkonnas töötada ja juhtida olemasolevate äriprotsesside ümberkujundamist või uue e-äri tegevuse loomist; programm sobib lõpetajatele infotehnoloogia, inseneriteaduse või teaduse taustaga ning ka juhtimise üliõpilaste huvitatud tehnoloogia ja kuidas seda saab tõhusalt kasutada, et edendada konkurentsivõimet. Kursus pakub tehnikad e-äri aluste organisatsioonide strateegilise arengu juhtimiseks ja e-äri tehnoloogiate asjakohaseks. Õpilased õpivad, kuidas hinnata, juhtida ja täiustada organisatsiooni tööülesandeid ning rakendada süsteemide integreerimise kontseptsioone toodete ja teenuste väljatöötamiseks ja arendamiseks turuanalüüsi kaudu.... [-]

Suurbritannia Coventry
September 2019
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

Meie inseneri ärijuhtimise magister on mõeldud neile, kes soovivad saada tehnoloogiapõhiste ettevõtete juhte ja juhte. See sobib nii töökogemusega inimestele kui ka neile ... [+]

See kraad on mõeldud neile, kes soovivad arendada karjääri juhid või juhid tehnoloogia juhitud organisatsioonid. Inseneri ärijuhtimise magistrikraad keskendub olulistele lisaväärtustegevustele nagu turundus; toote ja protsesside arendamine; toimingud, logistika ja tarneahela juhtimine; ja konkurentsivõimelise tehnoloogia kasutamine. Selles kursuses kasutatavad oskused ja tehnikad annavad ettevõtetele uue hoogu ja aitavad inimestel endast, oma meeskonnalt ja ettevõttelt parimad olla.

Kursuse struktuur

Kursus on modulaarne - iga õpilane võtab põhi- ja valikainete kombinatsiooni. Kokku uuritakse ja hinnatakse 9 moodulit. Moodulid koosnevad nominaalselt 40-tunnisest õppetööst loengute, seminaride, grupitööde, esitluste, juhtumiuuringute ja e-õppe kujul. See on kaetud täiskonverentsil, intensiivsel nädalal. Mooduleid hinnatakse postimooduli ülesandega.... [-]

Suurbritannia Coventry
September 2019
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

Küberjulgeoleku ja juhtimise magistrikraad on mõeldud neile, kes soovivad arendada karjääri küberjulgeoleku spetsialistidena või võtta juhtiva tehnilise või juhtimisrolli ... [+]

Küberjulgeoleku ja juhtimise magister on mõeldud neile, kes soovivad arendada karjääri küberjulgeoleku spetsialistidena või võtta juhtiv tehniline või juhtimisalane roll organisatsioonis, mis sõltub kriitiliselt andmetest ja infotehnoloogiast. See sobib arvutiteaduse või infotehnoloogiaalase hariduse tausta või kursuste jaoks, millel on oluline osa kas. Arvesse võetakse ka töökogemust.

Kursuse struktuur

Kursus on modulaarne; iga õpilane võtab kombineeritud tuum ja valikainete moodulid. Kokku uuritakse ja hinnatakse 9 moodulit. Moodulid koosnevad nominaalselt 40-tunnisest õppetööst loengute, seminaride, grupitööde, esitluste, juhtumiuuringute ja e-õppe kujul. See on kaetud täiskonverentsil, intensiivsel nädalal.... [-]

Suurbritannia Coventry
September 2019
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

MSc in International Trade on kavandatud andma põhjalikke teadmisi ja arusaamist juhtimise ja kasutamise nõudeid kauplemiseks vajalik edukalt rahvusvahelistel turgudel. ... [+]

MSc in International Trade eesmärk on pakkuda põhjalikke teadmisi ja arusaamist juhtimise ja kasutamise nõudeid kauplemiseks vajalik edukalt rahvusvahelistel turgudel. Programm keskendub tugevalt kohaldamise teooria praktikas ja kuidas oskusi arendada kogu oma õpinguid kasutatakse parimal viisil ära töökeskkonda.

Kursuse ülesehitus:

Muidugi on modulaarne - iga õpilane võtab kombinatsioon südamik ja valikainete moodulitest. 9 mooduleid uuritud ja hinnatud kokku. Moodulid koosnevad nominaalselt 40 tundi suunatud õppemaksu loengute, seminaride, rühmatöö, esitlusi, juhtumiuuringuid ja e-õpe. Seda on käsitletud täis-keelekümbluse intensiivne nädal. Moodulid on hinnanud Post Module määramine. ... [-]

Suurbritannia Coventry
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

MSc Supply Chain ja Logistics Management on mõeldud edasiseks arendamiseks neile, kes soovivad töötada logistika ja tarneahela projekteerimine ja haldamine tootmise ja te ... [+]

MSc Supply Chain ja Logistics Management on mõeldud edasiseks arendamiseks neile, kes soovivad töötada logistika ja tarneahela projekteerimine ja haldamine tootmise ja teenuse organisatsioonid.

Loomulikult annab teile tööriistu ja tehnikaid, et hinnata, hallata ja parandada teenuste, tegevuse ja tarneahela protsesside ja turuanalüüsi läbiviimiseks.

Saad teadmisi, kuidas hinnata ja hallata asjakohast võimaldades tehnoloogiaid ja kasutada ettevõtte ressursiplaneerimise süsteeme, et parandada tööülesannete täitmisel äri. Sul on ka arendada laialdasi teadmisi strateegia väljatöötamine ja disain.

Kursuse ülesehitus:

Muidugi on modulaarne - iga õpilane võtab kombinatsioon südamik ja valikainete moodulitest. 9 mooduleid uuritud ja hinnatud kokku. Moodulid koosnevad nominaalselt 40 tundi suunatud õppemaksu loengute, seminaride, rühmatöö, esitlusi, juhtumiuuringuid ja e-õpe. Seda on käsitletud täis-keelekümbluse intensiivne nädal. Moodulid on hinnanud Post Module määramine.... [-]

Suurbritannia Coventry
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

Juhtidele ja juhtidele teenustele suunatud Industries või teenuse funktsioone äri. ... [+]

Teenus on keskmes uus äritegevuse paradigma, mis eeldab koostööd väärtuse loomise üle võrgu tarnijatele. Paljud ettevõtted on sunnitud leiutada ise astuda vastu globaalsetele väljakutsetele nagu nad muuta oma ärimudelit ärilistel ära. See üleminek nõuab tugevat juhtimist, mis ühendab mitme valdkonna eriteadmistega.

See MSc Kursus sobib sulle, kui sa tahad töötada juhina või juhi teenus funktsioone tööstusharudes. Õpid süsteeme ja tehnikaid haldamise teenus toimib ja uute väärtuse äri üle tarnijad tööstus ja tööstus protsessides.

Õpitulemused:

Läbi mõlema kombinatsioon praktika ja akadeemilise ranguse siis arendada oskusi ja teadmisi, et oleks võimalik:... [-]

Suurbritannia Coventry
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

See kursus annab teile up-to-date teadmisi tootmise tehnikaid ja protsesse pluss rakenduste tehnoloogia ja kvaliteediga tööriistu ja tehnikaid, et parandada tegevuse korr ... [+]

MSc Manufacturing Systems Engineering and Management on mõeldud insenere huvitatud tootmise süsteeme ja operatsioonide juhtimine.

See sobib insenerid töötavad tööstuses, kes soovivad, et minna üle peainsener ja sobib ka lõpetajate vähe või üldse mitte töökogemus.

See kursus annab teile up-to-date teadmisi tootmise tehnikaid ja protsesse pluss rakenduste tehnoloogia ja kvaliteediga tööriistu ja tehnikaid, et parandada tegevuse korraldamisel. Te arendada arusaamist mõisted tootmise süsteemide kavandamise, toote ja protsessi arengut teadlikkust strateegilise juhtimise ja tegevuse.

Kursuse ülesehitus:

Muidugi on modulaarne - iga õpilane võtab kombinatsioon südamik ja valikainete moodulitest. 9 mooduleid uuritud ja hinnatud kokku. Moodulid koosnevad nominaalselt 40 tundi suunatud õppemaksu loengute, seminaride, rühmatöö, esitlusi, juhtumiuuringuid ja e-õpe. Seda on käsitletud täis-keelekümbluse intensiivne nädal. Moodulid on hinnanud postitus Module määramine - see on tavaliselt veel 40 -60 tundi tööd. Õpetas moodulite moodustavad 50% magistrikraadi. Suur individuaalse uurimisprojekti, mis on esitatud kujul väitekirja moodustab ülejäänud 50%. Selleks kulub ligikaudu 900 tundi õppeajast. Suuline eksam toimub läbimisel.... [-]

Suurbritannia Coventry
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

Meie MSc programmi ja projekti juhtimise on mõeldud neile, kes soovivad liikuda projektijuhtimine, kas nende praegust tehnilist ja äri valdkonnas, või uude erialal. ... [+]

Meie MSc programmi ja projekti juhtimise on mõeldud neile, kes soovivad liikuda projektijuhtimine, kas nende praegust tehnilist ja äri valdkonnas, või uude erialal.

Osalejad selle käigus võib olla väga laia akadeemilise ja töö taustaga. See sobib neile, kellel on töökogemus, samuti need, kellel on vähe või üldse mitte tausta äri.

Anname teile ... Metoodikaid, vahendeid, põhimõtteid ja filosoofiaid edukas projektijuhtimist. Sa õpivad personalijuhtimise projektides ja programmides, samuti riskijuhtimise ja muutuste juhtimine. Sul on ka arendada metoodiline lähenemine juhtimisele finantsaspektide projekte ja programme. Kursuse ülesehitus:

Muidugi on modulaarne - iga õpilane võtab kombinatsioon südamik ja valikainete moodulitest. 9 mooduleid uuritud ja hinnatud kokku. Moodulid koosnevad nominaalselt 40 tundi suunatud õppemaksu loengute, seminaride, rühmatöö, esitlusi, juhtumiuuringuid ja e-õpe. Seda on käsitletud täis-keelekümbluse intensiivne nädal. Moodulid on hinnanud Post Module määramine. ... [-]

Suurbritannia Coventry
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

MSc in Management for Business Excellence on uuenduslik magistrikraadi muidugi mõeldud neile, kes soovivad saada juhid ja juhtide äri tipptaset ettevõtted. ... [+]

"Töötada tippjuhid ja tehnilisi oskusi, sealhulgas juhtkond, et sõita tipptasemele äri edaspidi" MSc in Management Business Excellence on uuenduslik magistrikraadi muidugi mõeldud neile, kes soovivad saada juhid ja juhtide äri tipptaset ettevõtted. See sobib kõrge õpiedukusega, kes soovivad vaidlustada, kuidas nad mõtlevad ärijuhtimise ja probleeme.

Anname ...

Anname teile üksikasjalikult selgeks, et filosoofiad, strateegiad, protsessid ja meetodid, mis võimaldavad muuta ja juhtimise tipptasemel äri. Te arendada tippjuhid ja tehnilisi oskusi, sealhulgas juhtimise, kliendile suunatud toote ja protsessi arengut, vara ja vahendite haldamine, ja 6-sigma.

See MSc on unikaalne selle motiveeriva lähenemist õpetamisele, kasutades lihtsustavat õppe võimaldada õpilastel mõista, kuidas samuti seda, mida nad õpivad, et saavutada isiklikke parandamine samuti omandada uusi teadmisi ja oskusi edasi arendada oma karjääri.... [-]

Suurbritannia Coventry
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

See programm on mõeldud inimestele või ilma töökogemus, kes soovivad projekteerida, arendada ja juhtida oma innovatsiooniga globaalselt orienteeritud ettevõtetele. ... [+]

"Design, arendada ja ülesseadmine oma innovatsiooniga globaalselt orienteeritud äri"

Mõeldud ...

Inimesed või ilma töökogemus, kes soovivad projekteerida, arendada ja juhtida oma innovatsiooniga globaalselt orienteeritud ettevõtetele. See praktilise suunitlusega kursus hõlmab protsessi luua uusi äriideid, arendab ja täiustab neid, projekteerimine infrastruktuuri ja käivitada äri. Sa kasutad uusimaid meetodeid ja tehnoloogiaid, et toetada neid protsesse.

Anname teile ...

Teadmisi rakendada parimaid tavasid lähenemisi peale uue pakkumise maksimeerida oma eduvõimalusi. Võimaluse arendada ja praktikas oskusi teha asjakohaseid otsuseid, mis puudutab valikuid oma äri arendamiseks. Võimalused arendada oma toodete ja teenuste kontseptsioonide turuletoomine tasandil Kursuse ülesehitus: ... [-]
Suurbritannia Coventry
September 2019
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

MA International Technology Management on pakkuda interdistsiplinaarset perspektiivi peamised küsimused sellised organisatsioonid, mis hõlmavad erinevaid teemasid ja on s ... [+]

Paljud tuntumaid ettevõtteid maailmas (Microsoft, Nokia, Rolls Royce ja Sony) rajada oma globaalse kaubanduslikku edu nende innovaatilisust ja rakendada uusi tehnoloogiaid nii toodete ja tööprotsesside.

Need võimed on muutumas kriitiliseks iga organisatsioon, kes soovib tegutseda edukalt rahvusvahelisel areenil. See Masters programm eesmärk on anda interdistsiplinaarne perspektiivi peamised küsimused sellised organisatsioonid, mis hõlmab väga erinevaid teemasid ja on suunatud neile, kes soovivad juhtrolli innovatsiooni juhtimise ja tehnoloogia muutustega rahvusvahelises keskkonnas.

Loomulikult annab: Teadmisi, et juhtida arendamine, soetamine ja käitamine tehnoloogia globaalse konkurentsi keskkond ja aidata kaasa juhtimise rahvusvahelise tegevuse ja ühistegevusi. Te arendada oskusi, et luua lahendusi läbi toote ja protsessi arengut ja pidevalt parandada rahvusvahelist konkurentsivõimet.... [-]

Suurbritannia Coventry
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

Arendada oskusi kavandada ja hinnata järgmise põlvkonna väikese keskkonnamõjuga autotööstuse toodetele. ... [+]

See kursus sobib neile, kes soovivad saada Research Managers, Operations Manager, Chief Insenerid ja tehnoloogia valdkonna liidrid jooksul strateegiliselt oluliste valdkondade sõiduki elektrifitseerimine ja jätkusuutlikkust. Sa pead juhtimisoskusi, tehniline teadlikkus ja visioon hinnata erinevate tehnoloogiliste võimaluste kontekstis keskkonnaalaste õigusaktide ja tarbijate ootused sõiduki kvaliteeti, usaldusväärsust ja tulemuslikkust.

WMG on loodud pärand juhtiv auto teadus tihedas koostöös tööstusega. Meie katserajatistel võimaldab teadlaste ja tööstuse praktikud koos töötada, et ületada strateegilisi väljakutseid aku disain ja integratsiooni, sõiduki lightweighting ja digitaalse valideerimist.... [-]

Suurbritannia Coventry
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

... [+]

Seda on käsitletud täis-keelekümbluse intensiivne nädal. Moodulid on hinnanud Post Module määramine.

Õpetas moodulite moodustavad 50% magistrikraadi. Suur individuaalse uurimisprojekti, mis on esitatud kujul väitekirja moodustab ülejäänud 50%.

Projekt on väärt 50% lõpphindest ja toetab teil arendada oma isikliku teadustöö oskusi.

[-]
Suurbritannia Coventry
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

MSc küberkaitse Engineering on mõeldud neile, kes soovivad arendada karjääri küberjulgeoleku professionaalne. ... [+]

MSc küberkaitse ehitus on mõeldud neile, kes soovivad arendada karjääri küberjulgeoleku professionaalne.

Miks on küberkaitse oluline

Küberruumis hõlmab võrgu digitaalsete seadmete, mida kasutatakse salvestada, muuta ja levitada teavet. Meie maailm on üha enam kujundavad küberruumis. Võimalused suhtlemiseks on tekkimas viisil, vaid ette kujutada, mida eelmised põlvkonnad. Kuna mõju küberruumis meie elus kasvab, seega ei seotud turvariski.

Kuna organisatsioonid üle kogu maailma ära võimalused küberruumi, nad loovad suur nõudlus küberjulgeoleku spetsialistid. Küberjulgeoleku spetsialistid, kes võib toimida erinevatel kihtide organisatsioonis - server tuba, operatsioonide tuba, koosolekusaal - valida. Nende ülesanne on veetlevalt lihtne: võimaldada head ja vältida halb.... [-]

Suurbritannia Coventry
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Warwick Manufacturing Group
Address
WMG International Manufacturing Centre University of Warwick
CV4 7AL Coventry, England, Suurbritannia
Koduleht
Telefon
+44 2476 5 22725
Address
International Manufacturing Center University of Warwick Coventry
Coventry, England, Suurbritannia