The University of Warwick, Warwick Manufacturing Group WMG

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Innovatsioon, loovus ja tööstusharuga seotud haridus defineerivad kõike elavat ja interaktiivset kultuuri, mida osalete Warwicki ülikooli WMG magistriõppes. Anname teile võimaluse saavutada oskuste ja teadmiste tase, et tagada tulevaste tööandjate muljet.

Oleme Warwicki ülikooli üks suurimaid akadeemilisi osakondi; ülikool järjekindlalt järjestatud üks Suurbritannias top ülikoolid ja liige eliit Russell Group. Osakonnana oleme me juhtiv multidistsiplinaarne rühm, mis annab reaalse mõju koostöö kaudu R-le

Aspirantuur

Akadeemiliste ringkondade ja tööstuse vahelise olulise positsiooni hõivamiseks on meie magistriõppekavad kujundatud sama tähelepanu all: haridus, mis vastab globaalse tööstuse vajadustele ja nõuetele. Pakume teile võimalust omandada juhtimisalane haridus tegelike äri- ja tööstusrakendustega.

Meie õppejõud on oma valdkonna eksperdid; nad saavad oma õpetamise ajal kasutada oma tööstuslikke kogemusi ja professionaalset tausta. Samuti aitavad regulaarselt külastada tööstuse ja valitsuse kõnelejaid, tuues reaalses maailmas ülevaate oma õpikogemusest.

Veelgi enam, me oleme ülemaailmne kogukond, mis meelitab õpilasi kogu maailmast õppima meie Warwicki magistriõppeprogramme, suurendades teie globaalset perspektiivi.

Viisteist meistrikursust valida:

Juhtimiskursused

 • MSc Engineering Business Management
 • MSc Rahvusvaheline Tehnoloogia Juhtimine
 • MSc Supply Chain Logistics Management
 • MSC ärijuhtimise juhtimine
 • MSc programmi ja projektijuhtimine

Ärikursused

 • MSc e-äri juhtimine
 • MSc innovatsioon ja ettevõtlus
 • MSc rahvusvahelises kaubanduses, strateegias ja operatsioonides
 • MSc haldusteenused ja disain

Sektoripõhised kursused

 • MSc Healthcare Operational Management
 • MSc küberjulgeolek ja juhtimine
 • MSc Cyber ​​Security Engineering
 • MSc Manufacturing Systems Engineering ja juhtimine
 • MSc Säästva Automotive Engineering
 • MSc arukad, ühendatud ja autonoomsed sõidukid

Õpilaste vaated

"Warwick on andnud mulle maailma täiesti uue vaatenurga. Kui ma saabusin, WMG inimeste mitmekesisus tõesti mulle üllatunud. Igas maailma piirkonnas oli õpilasi ja tundsin, et see oli koht, kus ma võin luua võrgu tulevaste juhtidega kogu maailmas. Ma teadsin kohe, et ma tegin õige otsuse. "

Botan Rasool, MSc Program ja Projektijuhtimine (2016-17)

Tulevased karjäärivõimalused

WMG on tugevad sidemed tööstusega, mida kasutatakse selleks, et juhtida reaalse maailma õpetust ja luua dünaamiline õppekultuur. See viib lõpetajatele otsida pärast nende mõistmist ja kogemusi ärimaailma koos tehnoloogilise tipptasemega. Paljud meie lõpetajad on jätkanud oma karjääri edenemist juhtkonna ja juhtrollide erinevates tööstusharudes. Vaadake mõningaid näiteid meie vilistlasprofiilide lehele. Warwicki ülikooli karjäärinõustamine on ka väga aktiivne ja pakub suurepärast toetust nii praegustele õpilastele kui ka vilistlastele.

Elav ülikoolilinnak Kogukond

Ülikooli ülikoolis õppimine tähendab kogukonna ja kaasamise tõelist mõistmist. Warwickil on auhinnatud ülikoolilinnak, mis asub Inglismaa südames, Coventry linna ja Warwickshire'i maakonna ääres. Warwicki sotsiaalsed, spordi- ja akadeemilised rajatised on laiaulatuslikud; Koos supermarketite, kaupluste, pankade, restoranide, baaride, spordirajatistega ja Londoni suurima kunstikeskusega, mis asuvad kõik Warwicki ülikoolilinnakus või jalutuskäigu kaugusel. London on vaid ühe tunni kaugusel rongiga, nii et teil on lisaväärtust, et teil oleks hõlpsasti võimalik seda maailma linna uurida, samal ajal kui Birminghami lennujaam on vaid 20-minutilise autosõidu kaugusel.

Riiki sisenemise nõuded

Selleks, et täita meie akadeemilise kraadiõppe nõuded, oleksite pidanud omandama Ühendkuningriigi esimese või teise astme tunnustuse kraadi (minimaalne bakalaureus 2: 2 (Hons). Mõned meie kursused eeldavad, et olete õppinud teatud teemasid ülikoolilõppes, palun Vaadake meie veebisaiti, et saada teavet iga kursuse sisenemise kohta.

Kui olete inglise keele emakeelena kõneleja, peate esitama ingliskeelse testi tulemuse, mis on võrdne IELTS 6.5-ga.

Õppemaksud ja rahastamine

2019. aasta oktoobri sisenemiseks on õppemaksud järgmised:

Ühendkuningriik / EL: 14 115 £

Overseas: 25870 £

WMG Excellence stipendiumid on saadaval konkurentsi alusel. Need stipendiumid annavad edukatele õpilastele 25-50% õppemaksu allahindlust. Lisateabe saamiseks, täieliku abikõlblikkuse saamiseks ja taotluse saamiseks külastage meie stipendiumide veebilehte.

Teiste muude rahastamisvõimaluste kohta teabe saamiseks külastage WMG rahastamise veebilehte või Warwicki ülikooli kõrgkooli.

Asukohad

Coventry

Warwick Manufacturing Group

Address
WMG International Manufacturing Centre University of Warwick
CV4 7AL Coventry, Inglismaa, Suurbritannia
Telefon
+44 2476 5 22725

Coventry

Address
International Manufacturing Center University of Warwick Coventry
Coventry, Inglismaa, Suurbritannia