York St John University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Meie strateegia

Alates 1841. aastast on meie ülikoolilinnakute õpilased õpetanud ja inspireerinud. Meie edu ja saavutused aastate jooksul on osaliselt tingitud meie institutsionaalsest suutlikkusest tõhusalt planeerida, seada selged eesmärgid ja keskenduda oma jõupingutustele nende saavutamisel.

Aastatel 2012-15 on ülikooli kasvuperiood, edu ja välise tunnustuse kasv. Nüüd on meil rohkem õpilasi kui kunagi varem ning meie jätkamine, saavutused ja lõpetajate tööalase konkurentsivõime määrad on harva olnud kõrgemad. Meie profiil kõrgharidussektoris kasvab meie edu ja kasvava maine tõttu ülikooli tõhusa juhtimise ja juhtimise eest. Oleme teinud suuri jõupingutusi meie kursuste, rajatiste, akadeemiliste standardite ning juhtimise ja juhtimise parandamiseks.

Tihedas koostöös meie juhatajate ja ülikooli töötajatega oleme välja töötanud ambitsioonika ja põneva strateegilise plaani aastateks 2015–2020. See on raamistik, mis võimaldab meil võrrelda, mõista, seada prioriteediks ja jälgida edusamme peamiste eesmärkide saavutamisel. Rakendamise kaudu asetame ülikooli kõrgharidussektori turbulentsi ja jätkame suurepäraste õpivõimaluste pakkumist kõigile meie õpilastele ja töötajatele.

Missioon, väärtused ja visioon

Meie suurus, tugev kogukonna eetos ja meie isiklik lähenemine õppimisele on teinud meile erilise koha õppida nende aastate jooksul.

Meie õpilased ja töötajad annavad olulise panuse ülikooli kangasse ja loodame, et nende kogemused siin innustavad neid oma kogukondi kogu elu jooksul kujundama.

Pakume oma õpilastele ja töötajatele isiklikke võimalusi õppida ja kasvatada - nii akadeemiliselt kui individuaalselt - ning seda soodustavad üliõpilaste ja töötajate suhtlemine meie kogukonnas. Oleme uhked oma õpilaste ja töötajate potentsiaali kindlakstegemise ja arendamise üle.Meie missioon

Inspireerida oma õpilasi ja töötajaid oma täieliku potentsiaali saavutamisele, teadmiste edendamisele ja positiivsele panusele maailmas.Meie väärtused

Oleme kaasav, innovatiivne, ümberkujundav ja ambitsioonikas kogukond, millel on tugev kuuluvustunne.Meie nägemus

Me oleme Inglismaa väikeste ülikoolide parimad.

Oma strateegia kaudu:

  • Parandada õpilaste kogemuste kvaliteeti, pöörates erilist tähelepanu õppimisele, õpetamisele ja teadustööle, nii et meie lõpetajad arendaksid elu ja tööoskusi.
  • Toetage mitmekesist ja kultuuriliselt rikkalikku kogukonda, säilitades 175 aasta jooksul üles ehitatud kogukonna tunde.
  • Esitage meie õpilaste arvu kasv - kodu / EL, rahvusvaheline ja kraadiõppes.
  • Tagada meie rahaline ja organisatsiooniline vastupanuvõime.

Näete meie missiooni, väärtusi ja visiooni iseenda jaoks .

Kõigil, kes töötavad siin York St John'is, on meie edus samaväärne osa. Nii et meie kõigi ülesanne on austada oma missiooni, väärtusi ja visiooni, jagada vastutust ja olla uhke ülikooli kogukonna üle, parandada oma tööviisi, luua parem õpikeskkond ja tugineda oma edule.

Ülikoolilinnak ja rajatised

York St John University on silmapaistev ülikool, mis on tuntud oma akadeemilise kvaliteedi ja tundliku iseloomu poolest, asetades õpilase alati selle keskmesse, mida ta teeb. Meie suurepärane ülikoolilinnak asub ajaloolise Yorki kesklinnas.

Meie üheteistkümne aakri suurune koht Lord Mayor's Walkis on uimastavas paigas, mis seisab silmitsi maailmakuulsa York Minsteriga üle linna müüride. Meie auhinnatud ülikoolilinnak on läbinud viimase kümne aasta jooksul 100 miljoni naelsterlingi suuruse ümberkujundamise, et õpilased saaksid õppida ja elada õiges keskkonnas. Algselt ehitati ümber nelinurga, uuemate hoonete, sealhulgas De Gray Court'i ja Fountainsi õppekeskuse, kus on raamatukogu, IT-rajatised ja kaasaegne loenguteater. Fossi hoones on meie spordihall, füsioloogia labor, biomehaanika labor, psühholoogia labor, fitness-sviit, füsioteraapia laborid ja üldised õpperuumid.

Muude võimaluste hulka kuuluvad tantsustuudio, draama-stuudio, muusikaruumid (nii praktilised kui ka tehnilised), teleri- ja filmitootmisrajatised, redigeerimiskompleksid ning pühendunud kunsti- ja disainistuudiod. Seal on palju toitlustuspunkte ja üliõpilaste liidul on baar, kohvik, kauplus ja bürood ülikoolilinnakus.

Asukohad

York

Address
Lord Mayor's Walk, York
York, Inglismaa, Suurbritannia