City and Islington College

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Peamine on teretulnud

Täname huvi City ja Islington College.

Meil on Londoni juhtivate College, ja ainus College Londonis hinnatakse tasumata iga meetme Ofsted.

Oleme esimene valik kõrgkool tuhandeid noori kogu Londonis, kes saavutavad suurepärase akadeemilise tulemusi. 1400 meie õpilased jõudnud kõrghariduse eelmisel aastal.

See on meie missiooniks pakkuda erakorraliste õpikogemust meie õpilased ja aidata neil saavutada oma ambitsioone. Paljud saavutused, mida meie õpilased on uskumatu ja ebatavaline. Siit laia lähtepunkte, õpilased näitavad, et õige suhtumine ja lähenemisviis ja toel loovat ja asjatundlik personal, erandlikud asju võib juhtuda. Vaprad ambitsioonid on võimalik saavutada.

Saame palju välist auhindu, kuid me kõige uhkemad tunnustust meie õpilastele. 95% ütle meile nad tunnevad kinni ja ohutu siin, et õpetamine on hea, ja nad soovitavad kolleegiumi sõbrale.

City ja Islington pakume

Kaasaegne ja põnevaid kohti õppida Kvalifitseeritud ja kõrgelt kvalifitseeritud õpetajad tööstuse kogemus, kes on kirglik ja geniaalne, mida nad teevad Individuaalne toetust, et tagada olete edukas Rikastamine võimalusi, töökogemus ja juhendamist, et aidata teil saada võti elu ja tööalast oskused

Õpilased õpivad ühes meie viis keskused, millest igaüks on eraldiseisev kogukond üliõpilaste ja õppejõudude keskendunud kursused ja kvalifikatsioonide teatud erialal, mis kokku moodustavad ühe College, mis on mitmekülgne ja huvitav. Kogu igale keskusele me töötame üle 200 tööandja pakkuda teile selged silmist töötada.

Kas te võtate akadeemiline või kutsealane marsruudi edasi õppida, ma olen kindel, et meil on muidugi, mis vastab teie vajadustele. Ma loodan väga, et te otsustate meiega liituda ja saada osa järgmise peatüki meie edulugu.

Principal Sir Frank McLoughlin KBE

Meie missioon

Kas see, mida me teeme hästi iga päev - erakorralised hariduse ja koolituse iga õpilane.

Meie visioon

Kas see, mis tulevikus välja näeb - olla LONDON juhtiv COLLEGE.

Üheskoos meie missioon ja visioon elustada ja siduda need, kes töötavad Kolledž - töötajad, õpilased ja partnerid. Nad ei ole maitsetu avaldused, et istuda raamitud seina, suuresti ignoreerinud: nad on katalüsaatorid tegevus.

Mida meie missioon tähendab?

Anda erakorralist hariduse ja koolituse igale õpilasele on meie missioon. Olles erakordset ebatavaliselt hea, mida me teeme, vaid olles erandlik osa ajast, mõned õpilased, ei ole piisav. Järjepidevus on võti.

City ja Islington College erandlik koolitus ja haridus:

Kas rangelt keskendunud luua parima tulemuse õpilastele Võimaldab ning julgustab kõiki õpilasi kehtestada oma vaatamisväärsuste kõrge ja realiseerida oma ambitsioone Ületab kvalifikatsiooni; anda õpilastele oskusi ja omadusi, mida nad vajavad pikaajalist edu maailmamajanduses On selge vaatenurga tööd On väga oluline, uuenduslikke ja tulevikku suunatud Kujundab õpilaste vajadustele ja tööandjate

On teinud töötajad, kes on kirglik, kogenud ja pühendunud.

Mida me väärtustame?

Meie väärtused on peamised ideed ja põhimõtted, et inimesed organisatsiooni sees ja meie partnerid seda tähtsaks; nad määratlevad, kuidas me töötame.

EXCELLENCE

Õpilased ja töötajad on pühendatud suur õppimine; õppida, mis on püsivalt kõrge kvaliteet, asjakohased ja keskendunud tulemusi.

AMBITION

Ambition on osa meie DNA kui organisatsiooni - oleme alati otsinud võimalusi kasvada ja areneda, mida me teeme kasu meie õpilased Kõik meie õpilased on toetatud arendada ja realiseerida oma ambitsioone. Meie töötajad on kõrge püüdlusi igale õpilasele ja enda jaoks. Neid julgustatakse olema julge ja loominguline töö.

KOOSTÖÖ

Õpilased ja töötajad teevad koostööd, et aidata iga õpilane saavutada edu Teeme tihedat koostööd tööandjate ja teiste partneritega; joonistus Välisekspertide aitavad meil tagada paremad tulemused õpilastel

VÕIMALUS

Igaüks on antud parimad võimalused õppida ja olla edukas Iga õpilane ja iga töötaja ei kohelda nagu isiksust ja austusega.

Meie ajalugu

Alates 1993. aastast on üle veerand miljoni noortele ja täiskasvanutele on uuritud täiendõppe City ja Islington College. Nad on tulnud igasuguseid kogemusi ja ambitsioonid ning esindatud igasugune London taust. Nad on õppinud mitmel tasandil - alates algajatele inglise keele kui teise keele sihtasutus kraadi - ja maadelnud mitmekülgseid teadmisi ja oskusi. Kell nad on kulutanud Kolledžis ulatub ühest nelja aastani ning mõned on lõpetatud mitu õppeprogrammide.

Pealkiri statistika poolest õpilase edu on selline: 1993, ka alla 50% õpilastest saavutas edu oma kursused. Aastaks 2014 oli edukuse määr 85%.

Võimas edulugusid, pluss tulemuslikkuse statistika, kontrollimiste aruanded ja auhinnad lüüa nii palju pilt meie ajalugu.

Asukohad

London

Address
City and Islington College,
The Marlborough Building,
383 Holloway Road

N7 0RN London, Inglismaa, Suurbritannia