University of Strathclyde Business School

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Strathclyde'i ärikoolil on pikk ja uhke ajalugu, mis on uuenduslik ärikool - ja see on osa juhtivast tehnoloogilisest ülikoolist - koos oma kasuliku õppega. Aastatel Times Higher Education 2016 anti SBS nimeks Aasta ärikool. Auhind anti välja ärikooli uuendusliku ja ettevõtliku suhtumise ning üldise "silmapaistva" tulemuslikkuse tunnustamise eest.

Strathclyde on kolmekordne akrediteeritud ärikool: üks maailma 89-st ja esimene ärikool Šotimaal on kolmekordne akrediteering, millel on akrediteering rahvusvahelistest organitest AMBA, AACSB ja EQUIS. Lisaks kolmekordsele akrediteerimisele. Samuti on Euroopa esimene ülikooli õppejõud saanud litsentsi MBA programmi läbiviimiseks Araabia Ühendemiraatides.

Kooli ainepunktid ja spetsialistid teevad koostööd, et pakkuda dünaamilist, täielikult ümardatud ja mitmekülgset erialade ja valdkondadevaheliste kraadiõppeprogrammide programmi.

Kooli lipulaev MBA programm on olnud kättesaadav väljaspool Ühendkuningriiki alates 1988, tuhandeid MBA kursuse osalejad nüüd lõpetanud ja palju rohkem praegu õpib oma riigis. Programmil on palju õppereise, kuid rõhutame meie „ühe MBA” lähenemist. MBA, mida õpid ühe meie rahvusvahelise keskuse kaudu, on täpselt sama programm, mida te Glasgow's õppiksite, ja akadeemikud, kes oma programmi põhielemente pakuvad, pakuvad ka Glasgow's MBA.

Programmi formaat on spetsiaalselt ette nähtud hõivatud juhtidele, kes peavad ühendama karjääri- ja perekondlikud kohustused MBA-uuringute nõuetega. Osalise tööajaga lähenemise paindlikkus võimaldab osalejatel lõpetada kahe aasta jooksul. Uuringut võib siiski vajadusel jaotada pikema perioodi jooksul kuni kuue aasta jooksul.

Strathclyde Executive MBA pakutakse osalise tööajaga meie rahvusvaheliste keskuste kaudu:

  • Bahrein
  • Dubai i
  • Kreeka
  • Malaisia
  • Omaan
  • Singapur

Asukohad

Glasgow

Address
University of Strathclyde Business School
199 Cathedral Street

G4 0QU Glasgow, Šotimaa, Suurbritannia

Milano

Address
Politecnico di Milano
Piazza Leonardo da Vinci, 32, 20133 Milano MI, Italy

Milano, Lombardia, Itaalia

München

Address
TUM School of Management
Arcisstraße 21, 80333 München, Germany

München, Baieri, Saksamaa

Pekingi

Address
Beijing Jiaotong University School of Economics and Management
Siyuan East Building, Beijing Jiaotong University, Haidian District, Beijing 100044, China

Pekingi, Pekingi, Hiina

Toulouse

Address
Toulouse Business School
1 Place Alphonse Jourdain - CS 66810
31068 TOULOUSE Cedex 7, France

Toulouse, Occitanie, Prantsusmaa

Akrediteeringud

Programmid