Loe ametlikku kirjeldust

Abdullah Gül University (AGU)

Abdullah Gül University (AGU) on noor, dünaamiline tipptasemel Türgi State University ja juba praegu üks parimaid riigis.

University avas oma uksed 2010. aasta juulis eesmärgiga toota lõpetajatele, kes saavad kujundada tulevikku, mis on varustatud parima oskused tänapäeva globaliseerunud ühiskonnas.

AGU on esimene State University Türgis õigussätted toetust eraõigusliku sihtasutuse (sh paljud prominentide Türgi), ainult Ülikoolile pühendatud ja eesmärke.

nagu pioneer kolmanda põlvkonna ülikoolideAgu paneb suurt rõhku interdistsiplinaarseid uuringuid, ülikoolide ja tööstuse koostöö ja uuenduslikke pedagoogilisi. AGU on teadusülikool, mis hõlmab lahendus otsivad globaalsete väljakutsetega. Et seda saavutada, AGU eesmärk on meelitada geniaalne õppejõud ja targemaid õpilasi, Kes, nagu AGU lõpetajatele, siis iseloomustab nende mõtlemis-, teadustöö, töö interdistsiplinaarne mood ja juhtida ja kes on koolitatud töötada kõikjal maailmas.

Seetõttu inglise keele oskust on oluline ja Kõik meie programmid on õpetanud 100% inglise keeles. Inglise hariduse AGU jätkub pärast meie ettevalmistava programmi (at AGU School of Languages) ja mängib olulist rolli akadeemilise ja sotsiaalse elu meie õpilastele.

AGU eesmärgid

 • Et saada liidriks loovuse, innovatsiooni ja kõrge kvaliteediga asutuse õppe-, teadus- ja ettevõte.
 • Et meelitada targemaid õpilasi (AGU saab Türgi õpilastele, et on top 20,000 riiklikul tasandil ja meie nõuded rahvusvahelistele üliõpilastele on kõige selektiivne) ja geniaalne / auhinnatud õppejõud üle kogu maailma (kokku 20% Meie õppejõud, 40% meie õppejõud ja 82% meie English Instruktorid on rahvusvaheline).
 • Selleks, et toota õppimise ja teadmiste, mis on väärtuslik paljude sidusrühmade
 • Teha tihedat koostööd tööstuse, eelkõige kohaliku tööstuse, et arendada kvaliteetseid ja tõhusaid projekte tööstusliku teadus- ja arendustegevuse.

AGU hariduspreemia Practices hulka

 • Loomine, mille eesmärk on vastavad akrediteeringud nõudmistele nagu ABET, AACSB, Amba, Erasmus + jne ning erinevate rahvusvaheliste pingeread.
 • Vastuvõtmist interdistsiplinaarne lähenemine kombinatsioon teoreetilistest haridus-, teadus-, arendus- ja praktilist koolitust.
 • Loomine rahvusvaheliste partnerluste ühisprogrammide ja vahetusprogramme rahvusvahelise profiili tõstmine ja kultuuridevahelise teadmisi meie õpilastele ja töötajatele.
 • Säilitamine väikese õpilaste / akadeemikud suhe optimeerida õpilaste kogemus.
 • Rakendamise Pikaajalised internatuuri programmide tuntud kvaliteet ettevõtted.
 • Kasutamise praktilist koolitust koostöös ettevõtted, asutused ja tööstusharudes.
 • Ettevalmistamisel meie õpilased tööturul ja tööelus meie Karjääri keskus, Youth Factory ja muu isikliku arengu AGU programme.
 • Otsest suhtlemist äriringkondadega kaudu Karjäärinõustamine ja mentorlus.
 • Tõhusa, interaktiivne ja osalusdemokraatia klassid.
 • Rakendamise praktika baasil koolituse tipptasemel laborid ja uurimisasutuste.
 • Võimalus õppida võõrkeeli meie Keeltekool.
 • Võimalus areneda mitmekultuurilises hub ja suhelda meie International AGU ühenduse liikmed (19 riikide esitada ülikooli).

100% inglise Institution

Inglise keele oskust on oluline, seega kõik programmid õpetatakse 100% inglise keeles. AGU School of Languages ​​(AGUSL) on kolm peamist eesmärki:

 • Selleks, et tagada, et kõik õpilased, kes on parajasti AGU õppejõud on õigus tõhusaks toimimiseks inglise keeles õppekavade nad järgivad.
 • Selleks, et tagada, et kõik õpilased, kes lõpetanud AGU õppejõud on õigus tõhusalt suhelda ja funktsiooni professionaalselt inglise keeles.
 • Et pakkuda kõigile õpilastele võimalus omandada mõned tuttavad teine ​​võõrkeel, mis on maailma tähtsusega.

Inglise hariduse AGU jätkub ka pärast ettevalmistava programmi ja mängib olulist rolli akadeemilise ja sotsiaalse elu meie AGU kohal.

AGU õppekavad

AGU praegu vastuvõtul õpilased järgmised programmid:

bakalaureuse

 • School of Engineering: Computer Engineering (B.Sc), Civil Engineering (B.Sc), Elektri-Electronics Engineering (B.Sc), Industrial Engineering (B.Sc), masinaehitus (B.Sc) - School of Arhitektuur: Arhitektuur (B.Sc) - School of Leadership and Management: Business Administration (B.Sc) - School of Life ja loodusteadused: Molekulaarbioloogia ja geneetika (B.Sc), Sügis 2017

LÕPETAMA

 • Graduate School: Advanced Materials ja nanotehnoloogia (M.Sc), Elektri-ja arvutitehnoloogia (M.Sc ja PhD), Industrial Engineering (M.Sc ja PhD) Uued programmid lisatakse lähiajal. AGU ka projekti interdistsiplinaarse kraadiõppe programme oma akadeemiliste osakondade.

AGU ootab Teid oma uhiuue Campus ja on valmis veenduge, et olete täielikult varustatud kõigi teadmiste, oskuste, kogemuste ja rahvusvahelise silmapaistvuse teil olema märkimisväärne mõju tänapäeva ja tuleviku globaliseerunud ühiskonnas.

Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:

MSc

Abdullah Gül University

Elektri-ja arvutitehnoloogia osakonna MSc ja PhD programmide AGU rõhutab arenenud kraadiõppe tipptasemel teadusuuringuid. ... [+]

MSc in Electrical and Computer Engineering (100% inglise keeles)

Abdullah Gül University (AGU) eesmärgiks on olla teadusuuringutele suunatud ülikooli state-of-the-art rajatiste mõeldud multidistsiplinaarne teadus-ja doktoriõpe. AGU õppejõud täielikult kogemus riiklike ja rahvusvaheliste teadusprojektide tuleb kasuks kõik huvirühmad. AGU pöörab erilist tähelepanu suhete loomisel tööstusega, et luua tõhus koostöö kvalifitseeritud R & D projekte.

Elektri-ja arvutitehnoloogia osakonna MSc Program AGU rõhutab arenenud kraadiõppe tipptasemel teadusuuringuid. Meie uurimistöö keskendub praegune kiire kasvuga valdkondades, nagu optika, fotoonika, nanotehnoloogia, biomeditsiini ja bioinformaatika, info- ja kommunikatsioonitehnoloogia, energiasüsteemide ehitus, energia, juhtimise ja automaatika.... [-]

Türgi Kayseri
September 2020
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Abdullah Gül University

Research in osakonna Industrial Engineering at Abdullah Gul University keskendub mõistmist, arendades mudelite ja lahenduste kohta. ... [+]

MSc in Industrial Engineering (100% inglise keeles)

Kas otsite

Programm vastab oma karjääri vajadustele? Ekspertiisid interdistsiplinaarseid uuringuid? Uuenduslikud ja stimuleeriv atmosfäär? Kollegiaalne töökeskkond? Raske, suure mõjuga teadus-? Õppijakesksete kliima? Läbimurdelise kogemus?

LIITU avastanud, et uurida, kogeda ja lahendada TÄHTIS globaalsetele probleemidele.

SISSEJUHATUS

Research in osakonna Industrial Engineering at Abdullah Gul University keskendub mõistmist, arendades mudelid ja lahendus korra ja tagab otsuse toetada kaasaegse väljakutseid tootmise ja teenuste tööstuse kui ka suurte sotsiaal-tehnilisi süsteeme. Osakonna annab tugeva tausta modelleerimine ja optimeerimine, simulatsioon, ja tõenäosus / statistika. Pärast seda tausta, õpilastel on võimalus spetsialiseeruda järgmised kolm interdistsiplinaarne keskenduda valdkondadele:... [-]

Türgi Kayseri
September 2020
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Abdullah Gül University

Tulevikus parandada oma eluviisi on tugevad sidemed paremate materjalide ja nanotehnoloogia. ... [+]

Magistrikraadi programmi Advanced Materials ja nanotehnoloogia (AM & N) (100% inglise keeles) MIS ON materjaliteaduse ja nanotehnoloogia?

Kuulus kõnega teemal "Seal on piisavalt ruumi allosas" poolt tuntud füüsikateoreetik Richard Feynman külvatakse mõiste nanotehnoloogia 1959 American Physical Society kohtumisel California Institute of Technology (Caltech'i), mis oli ammu enne Terminit "nanotehnoloogia "kasutati. Inspireerituna see jutt paljud teadlased erinevate erialade asunud uurima võimalust manipuleerides asja aatomite ja molekulide tasandil, mis on tekkinud uus interdistsiplinaarseid uuringuid ala nimetatakse "Materjalid ja nanotehnoloogia Engineering".

See uus visionäär valdkonnas hõlmab mitmesuguseid projekte alates aatomi tasandil manipulatsioonid mikrotasandi seade kandekonstruktsioonid, ja see on peamine eesmärk on kontrollida struktuur ja omadused Materjalide väga väikese ulatusega (nanomeetrit). Idee selline lähenemine on see, et materjalide omadusi saab panna dramaatilisi muutusi, kui mõõtmed saada lähedal aatomi taset ja erandlikud omadused on võimalik saada, mis muidu oleks võimatu.... [-]

Türgi Kayseri
September 2020
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles