Antalya Bilim University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Miks just ABU?

Oma tuleviku ja uue elu kujundamise esimese sammuna ABU valimiseks on palju põhjuseid:

 • Kursusi õpetavad kõrge kvalifikatsiooniga õppejõud, kellel on doktorikraadid maailma tippülikoolidest
 • ABU pakub tõeliselt rahvusvahelist kogemust. Ülikooli võetakse õppima üliõpilasi 75 erinevast riigist, õppejõud esindavad aga 19 erinevat riiki.
 • ABU ülikoolilinnak on koduks noortele kogu maailmast; ABU on mitmekesine, mitmekultuuriline ülikool.
 • ABU ülikoolilinnak pakub laias valikus sotsiaalseid ja akadeemilisi võimalusi, mis on kõigile õpilastele kättesaadavad kogu nende hariduse vältel.
 • Laiastipendiumide kaudu pakub ABU kõigile võrdseid haridusvõimalusi.
 • Üliõpilased lõpetavad ABU maailmakodanikuna, kellel on selge rahvusvaheline nägemus.

Suurte eesmärkidega ülikool

ABU on teadusülikool, mis pakub interdistsiplinaarset magistri- ja doktorikraadi. programmid väga erinevatele teemadele.

Meie akadeemilise personali hulka kuuluvad õppejõud, kes on doktorikraadi omandanud juhtivates ülikoolides välismaal ja kes on teinud silmapaistvaid akadeemilisi uuringuid. Seega suudab ABU pakkuda üliõpilastele kvaliteetset haridust, võimaldades neil hõlpsalt leida töövõimalusi kogu maailmas.

ABU on vastu võtnud elukestva õppe programmi. Vahemere piirkonna juhtiv innovatsiooni- ja hariduskeskus ABU vastab piirkonna pideva hariduskeskuse kaudu piirkonna üksikisikute ja ärimaailma haridusvajadustele.

Tulevik on teie kätes

ABU pakub võimalustemaailma, avades uksed suurde tulevikku.

 • Õppige ajakohastatud teavet looduskaunis looduses
 • Õppige kõrvuti õpilaste ja õppejõududega kogu maailmast
 • Kas teil on oskused olla juhtivate rahvusvaheliste ettevõtete tegevjuht
 • Tunnege teisi keeli ja kultuure
 • Saate ettekujutuse ja oskused murranguliste uuenduste loomiseks
 • Teil on lai ülemaailmne võrgustik, mis aitab teil siseneda rahvusvahelistele turgudele

Kõrged standardid ABU-s

Teaduskonna kõrgelt kvalifitseeritud liikmed

ABU õppejõud on saanud doktorikraadi juhtivatest ülikoolidest kogu maailmas, sealhulgas MIT, Cornell, Duke, Purdue, Marylandi ülikool, Wisconsini ülikool, Toronto ülikool, USC, Birminghami ülikool, Florida Atlandi ülikool, Florida osariigi ülikool, Arizona ülikool, Johannes Gutenbergi ülikool ja Michigani ülikool. *

* Õppejõudude täielik nimekiri on saadaval ABU veebisaidil

ABU pakub üliõpilastele laias valikus tuge

Kahekordne põhikraad

Antalya Bilim University saavad vastava haldusnõukogu nõusolekul üliõpilased, kelle GPA on 2,8 või üle selle ja kes oma osakonna 20% -liselt on kõrgemad, registreeruda samaaegselt kahes erinevas bakalaureuseõppe programmis, lõpetades mõlema programmi diplomid. Topeltõpilased peavad läbima kõik teise suurema programmi kohustuslikud kursused. Õpilased saavad registreeruda topelt suure programmi kolmandal, neljandal või viiendal semestril.

Kõrgharidus

Antalya Bilim University üliõpilased, kelle GPA on 2,60, astuda alaealisse programmi, kui nad vastavad vastava kolledži haldusnõukogu kehtestatud miinimumkursuse ja ainepunkti määramise kriteeriumidele. Üliõpilased, kes on edukalt läbinud kõik krediidikursused, saavad oma põhikooli kolmanda, neljanda, viienda või kuuenda poolaasta alguses taotleda alaealist kraadi.

Rahvusvaheline üliõpilasbüroo

Antalya Bilim University ei saa te omaette olla, kuna meie ülikoolil on rahvusvaheliste üliõpilaste kontor, mis vastab meie rahvusvaheliste tudengite võimalikele muredele.

Meie kontoris korraldatakse Antalyas uusi ühiskondlikke ja kultuurilisi üritusi. Rahvusvahelise üliõpilasena on teil võimalus uurida erinevaid kultuure, avastada uusi kogemusi ja saada uusi sõpru kogu ürituse jooksul, mida korraldab meie rahvusvaheline tudengikontor.

Meie ülikooli eesmärk on muuta üleminek Antalya Bilim University ja elu Antalyas võimalikult sujuvaks

Asukohad

Antalya

Address
Çıplaklı, Çıplaklı Mh. Akdeniz Blv. Pk:07190 Döşemealtı/antalya, 07190 Döşemealtı/Antalya,
Antalya, Antalya, Türgi

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega