Bahcesehir University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Bahcesehir University

Bahcesehir University "Istanbuli südames" sobib sellistele ülikoolidele nagu Bahcesehir University (BAU). Boskirus Besiktases asuva peamise ülikoolilinnaga algab iga päev varajane kiire liikuvus ja jätkub kogu päeva jooksul. Pealegi on üritusel peaaegu igas ülikoolis võimalik kohtuda.

Esimene asi, mis tabab silma, kui sisenete meie ülikoolile, on suur välismaalaste õpilaste arv. BAU-s õpib Ameerika Ühendriikidest Hiinast Prantsusmaalt Lõuna-Koreasse laiem geograafiline piirkond, mis ulatub üle tuhande välisüliõpilase. Kui küsitakse, miks nad eelistavad BAUt, saame alati sama vastuse: "Keskne asukoht ja rahvusvaheline võim." BAU asukoht on ilmne. Selleks, et mõista meie ülikooli rahvusvahelist koostööd, oleks meie ülikoolilinnaku või veebisaidi lühike ekskursioon piisav.

BAU GLOBAL pakub BAU üliõpilastele võimalust saada haridust väga erinevatest punktidest. BAU Global suudab seda saavutada Berliini, Toronto inkubatsioonikeskuse, Washingtoni, Hongkongi, Rooma, Silicon Valley'i ja Bostoni kaudu. "BAU Global" võimaldab üliõpilastel jätkata haridust kõigis BAU ülemaailmsetes keskustes ja pakkuda kõiki toetusi, mis on seotud programmidega.

Sul on võimalus teie Istanbulis, Berliinis, Roomas või Washingtonis asuvas osakonnas kursusel osaleda. Samuti on igal õppeaastal teil võimalus taotleda BAU suve välismaal programme. Näiteks New Yorgis saate õppida meediast ja kommunikatsioonist, Washingtonis DC saate õppida poliitilist suhtlemist, tehnoloogia on digitaalse meedia ja Silicon Valley'i turunduse keskmes ning me avame Hongkongis koolitusprogrammi, mis keskendub äri ja innovatsioon. Lisaks on BAU suve välismaalane programm mitte ainult meie enda õpilastele, vaid see on avatud üliõpilastele üle kogu maailma!

Transport BAU-le on üsna lihtne. Pakume tasuta transporditeenust oma õpilastele ja teadlastele ilma oma paatide kahe meie ülikooli vahel, mis asuvad Istanbuli, Besiktasa, Lõuna Beşiktaşi, Göztepe'i ja Galata südames. Meie laevad väljuvad piirkonnast, mille nimi on BAUPORT. See on ala, mis on meie õpilaste jaoks täielikult eraldatud haljastuse ja Bosporuse peenvaatega. Meie paadid lahkuvad teatud ajahetkelt oma marsruudilt ja see võimaldab mugavalt meie teekonda Besiktas ja Galata ülikoolilinnakutes. Seega üliõpilased hoiavad kinni hõivatud Istanbuli liiklusest ja nautida ookeani ja selle värsket õhku, liikudes ülikoolilinnakust ülikoolilinnakuni. Meie galaktika ülikoolilinnak spetsialiseerub kommunikatsiooni teaduskonna tööle uues meedias. Galatas on saadaval tahvelarvuti kirjastamine digitaalses meedias, stuudio laua uudiste digitaalne mängupõhine õpe ja paljud teised seminarid.

BAU mitte ainult ei rahulda bakalaureuseõppe üliõpilasi, vaid korraldab ka ülikoolilõpetajatele ja lõpetajatele mõeldud programme. Meie Graduate Office korraldab üritusi aastaringselt ja meie BAU lõpetanud perekond kasvab igal aastal, säilitades tugeva võlakirja ka pärast lõpetamist.

Kutsume teid osa BAU perekonnast.

MISSIOON

Bahceşehiri ülikooli ülesandeks on kõrgharidusasutus, mis on pühendunud õpetamisele, teadustööle ja teenimisele meie ühiskonnas, tulevaste juhtivate töötajate koolitamiseks, kellel on küsitav vaim ja kriitilise mõtlemise võime; on tundlikud kohalike ja ülemaailmsete probleemide suhtes; saavutada rahvusvahelised standardid; kaasa aidata teaduslikele, tehnoloogilistele ja kultuurilistele teadmistele; on tugevaid universaalsete ideede ja väärtuste toetajaid.

VISION

Bahçeşehir Ülikool loodab olla teadmiste täiustamisel juhtiv jõud piirkondlikul ja riiklikul tasandil. Bahceşehir Ülikooli eesmärk on õpetada üliõpilasi, kes on pühendunud teiste inimeste austamise austamisele, kes on inimlike erinevuste kaalukad ja tänulikud ja ideede konstruktiivse väljenduse.109983_22_001.jpg109984_22_002ii.jpg109985_22_018.jpg

Asukohad

Istanbul

Address
Yıldız Mh., Çırağan Caddesi, Osmanpaşa Mektebi Sokak 4-6, Beşiktaş
34353 Istanbul, Istanbul, Türgi