Koc University - Istanbul Turkey

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Oma tugeva akadeemilise struktuuri, teadustöö võimaluste, rahvusvaheliste saavutuste, elava sotsiaalse keskkonna ja mitmesuguste töövõimaluste lõpetamise järel meelitab Koçi ülikool ilmselt Türgis ja mujal maailmas parimaid õpilasi. Koç Ülikooli pühendumus tipptasemele ja hästi rahastatud programmid meelitavad ka prestiižseid rahvusvahelisi akadeemikuid USA, Suurbritannia ja ELi tipptasemel ülikoolidest.

Aastal 2018-19 on Koçi ülikool Türgis esimesel kohal , 13. koha kõrghariduse BRICS- klassi ja 50 parimaid noori ülikoole kogu maailmas .

Tähtsündmused

 • Madal üliõpilaste ja õppejõudude suhe (11 kuni 1)
 • Kõiki programme õpetatakse inglise keeles (välja arvatud õendus ja õigus)
 • Teaduskonnal on kõrghariduse omandanud Ivy League USA ülikoolid ja Euroopa kõrgharidusasutused
 • 194 teaduslaborit, millel on nüüdisaegsed seadmed ja ressursid
 • 22 teaduskeskust, 5 teadus- ja haridusfoorumit
 • Üle 200 rahvusvahelise tipptasemel partneri ülemaailmselt üliõpilasvahetuse ja teaduskoostöö jaoks
 • Kolmest kõrgemast ülikoolist Türgi teaduskondade ja tsitaatide kohta
 • 164 väliselt rahastatavat käimasolevat uurimisprojekti, mille väärtus on 50 miljonit USA dollarit
 • Kõige edukaim kõrgharidusasutus Türgis Euroopa Teadusnõukogu stipendiumide pakkumiste puhul, kus osales 14 16st aktiivsest projektist Türgis
 • Türgi Teaduste Akadeemia 90 liikmest 16 on Koç Ülikoolist
 • Stipendiumid on kättesaadavad kõrgelt kvalifitseeritud rahvusvahelistele üliõpilastele
 • Koçi ülikool on tunnustatud oma akrediteeringute ja liikmelisuse poolest riiklikul ja rahvusvahelisel tasandil. Tema Graduate School of Business on ainus EQUIS ja AMBA akrediteeritud ärikool Türgis

Teadusuuringute võimalused tipptaseme teaduskonnaga

Koçi ülikooli magistriõppeprogrammidel on võimas uurimiskomponent, mis ühendab kõrgemate teadlaste vajaliku teadustöö kogemusega. Samamoodi töötavad bakalaureuseõppe üliõpilased teadusprojektide kõrval õppejõudude kõrval. Need teadusuuringud suurendavad nende loomingulisust ja teravust teadusuuringute jaoks.

Koç ülikooli teaduskeskused on teadusliku ja rakendusuuringu läbiviimine, poliitikavaldkondade esitamine erinevates valdkondades ja akadeemiliste teadmiste levitamine sotsiaalsetes, majanduslikes ja õigusvaldkondades.

Stipendiumid rahvusvahelistele üliõpilastele

Koçi ülikool toetab järgmise põlvkonna teadlasi, kellel on täielik stipendium Ph.D. programmid ja osalised või täielikud stipendiumid magistriprogrammidele kõikidele vastuvõetud kandidaatidele, nii kodumaistele kui ka rahvusvahelistele.

Rahvusvahelistele bakalaureuseõppe taotlejatele on ka järjest rohkem riigipõhiseid ja teenuspõhiseid stipendiume.

Vilistlaste edulood

Koçi ülikoolilõpetajad õnnestuvad professionaalselt erinevates riiklikes ja rahvusvahelistes ettevõtetes või jätkavad doktorikraadi kõrgharidust ja kraadi maailma kõige kõrgemates ülikoolides, nagu Harvard, Yale, Princeton, Georgia Tech, Stanford, MIT, Imperial College ja teised.

dh
Koçi ülikooli tugevaid akadeemilisi pakkumisi tugevdavad veelgi elav sotsiaalne keskkond ja dünaamiline ülikoolilinnak, sealhulgas regulaarne ühiskondlik tegevus, üliõpilasklubid, spordimeeskonnad ja vabatahtlikud organisatsioonid.

Ülikooli elu ülikoolis pakub elavat keskkonda, kus on palju sotsiaalseid ja kultuurilisi tegevusi. Klassiruumid ja laborid on varustatud uusimate tehnoloogiliste infrastruktuuride ja tugisüsteemidega. Lisaks on kõik Koç Ülikooli pereliikmed suurepärased sportlikud ja vaba aja veetmise võimalused.

Uurimisvõimalused

KOC UNIVERSITY uurimisülesanne on kaasa aidata universaalsele teadmiste kogumile ja mõjutada intellektuaalset, tehnoloogilist, majanduslikku ja sotsiaalset arengut ülemaailmsel tasandil. Õppejõud panustavad oma valdkondadesse nii individuaalselt kui ka strateegiliselt kujundatud valdkondadevahelistes meeskondades. KOC UNIVERSITY teaduskeskused on teadusliku ja rakendusuuringu läbiviimine, poliitikavaldkondade esitamine erinevates valdkondades ja akadeemiliste teadmiste levitamine sotsiaalsetes, majanduslikes ja õigusvaldkondades.

Bakalaureuseõppe üliõpilased töötavad teadusprojektide kõrval õppejõudude kõrval. Need teadusuuringud suurendavad nende loomingulisust ja teravust teadusuuringute jaoks. Samamoodi on KOC UNIVERSITY 's kõrgkoolide programmidel võimas uurimiskomponent, mis on omavahel seotud kõrgemate teadlaste ja vajaliku teadustöö kogemusega.

Teades üha enam globaliseerunud turust ja rahvusvaheliseks muutumisest tulenevat väärtust, peab Koçi ülikool olulise rahvusvahelise kohaloleku alust olema 21. sajandil hädavajalikuks. Seega väärtustab ülikool väärtusi ja tegutseb aktiivselt mitmekesises ülikoolis, kus erinevad mõtted, kultuurid, väärtused ja isiksused mitte ainult ei eksisteeri, vaid aitavad kaasa ka üksikisiku ja kollektiivi laienemisele. Koç Ülikooli väärtused ja aktiivselt tegelevad mitmekesise ülikooliga, kus erinevad mõtted, kultuurid, väärtused ja isiksused mitte ainult ei eksisteeri, vaid aitavad kaasa ka üksikisiku ja kollektiivi laienemisele.

Rahvusvahelised üliõpilaste vastuvõtt

Üliõpilased, kes soovivad taotleda rahvusvahelist bakalaureuse- või kõrgkoolilõpetajat, peavad omama muu riigi kui Türgi kodakondsust (võivad taotleda ka kodakondsuseta kodanikud ja pagulased). Taotlejad peavad olema edukalt läbinud keskhariduse Türgis või koolis, mis on võrdne Türgi keskkooli omaga, või peavad nad olema keskhariduse viimasel aastal. Kõik üksikasjad leiate aadressilt https://international.ku.edu.tr/ er

 • Kõiki programme õpetatakse inglise keeles (va õendusprogramm ja mõned õigusteaduse kursused)
 • 25% kraadiõppe üliõpilastest on intalt = "ernational, esindavad ovalt =" er 50 riiki
 • Täielik viisa- ja sisserändetoetus, mis on "Intalt =" riikliku ühenduse ameti (ICO) poolt, ning sotsiaalse ja keelelise integratsiooni meetmed
 • Teadus-, õpetamis- ja karjäärivõimalused = "erioskuste arendamise programmid ja tegevused offalt =" on loodud spetsiaalsete tugirühmade poolt.

Kas tahad meiega külastada = "er?

Undalt = "kõik bakalaureuse- ja magistriõppe üliõpilased, kes kogu maailmas veedavad aega meie ülikoolilinnakus =" ery summalt = "er uurides, võttes erialaseid akadeemilisi kursusi või projekte. Kui teil on undalt = "ergraduate üliõpilane ja sooviksite eksponeerida =" erience meie akadeemilise ja teadusuuringute tipptasemel suvel = "er tasuta majutus, vaadake meie Undalt =" ergraduate Summalt = "er teadusprogrammi kusrp.ku.edu .tr.

Whalt = "Kas see on meie ülikool?

Sarıyalt = "er, Istanbul, Koç Univalt =" mäed asuvad kahekümne minuti kaugusel Musta mere rannast, mida ümbritsevad võluvad külad ja loodusmaastikud ning mis on ühendatud linnakeskusega = "er läbi hulga mugavaid transpordivõimalusi. Koç Univalt = "ersity on neli othalt =" er campus kohtades: West Campus, Nişantaşı Campus, RCAC Beyoğlu ja İstinye Campus. Tere tulemast Koc Univalt = "ersity! qw

Asukohad