Nisantasi University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Meil on suur pere arvata, et elu on toote unistused, unistused tekitada eesmärgid ja eesmärgid tekitavad elu, ja me kõik avanevad mitte ainult südant vaid ka meeles, et töö.

Nagu nõutavus teeme tööd, mille toodang on teadus, me usume võimu näha, vaadates erinevalt, muutes ja muuta. Teeme suuri jõupingutusi, et saavutada meie eesmärk muutuvas elus iga inimene, puudutades meie suunas tema / tema eesmärgid ja unistused, ja kaunistab peamiselt meie keskkonda ja meie riigi ja seejärel kogu maailmas.

Sel viisil saame valmistada ette meie õpilased mitte ainult kursustel, vaid ka elu; me õpetame neid mitte ainult õppekava, vaid ka nende elukutse, aitame neil kogeda elu. Kuna ülemaailmne ülikooli, me harida inimesi maailmas, kes kaitseb oma riiklikke väärtusi. Meil on ülikool, mis ei ole ümbritsetud nelja seina ega suletud õppeasutus, vaid avatud elu, keskkonda ja kogu maailma ja hingab iga hetk.

Pakume võimalusi meie õpilastel teha neid tean ise, oma unistused ja määrata nende eesmärgid. Lisaks soovitame need muuta ja arendada koos meiega ja kogu maailmas. Kokkuvõttes me teame, et unistused muuta elu. Kui keegi vahetab ise, siis maailm muutub.

Asukohad

Istanbul

Nişantaşı Üniversitesi

Address
Hasbahçe St. Number: 88
Kağıthane / İstanbul

34406 Istanbul, Istanbul, Türgi
Telefon
+90 212 210 1010

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Programmid

See ülikool pakub ka: