Loe ametlikku kirjeldust

Ajalugu ja praegune keskendumine

Ülikool ja teaduskonna ajalugu algas asutamisest Põllumajanduse osakonna Tšehhi Tehnikaülikool Prahas 1906 dekreediga keiser Franz Joseph. Professor Stoklasa, juhtfiguur põllumajandusteadustel tol ajal nimetati esimene dekaan.

Ülikool asutati iseseisva keha valitsuse dekreet 8. juuli 1952. Matemaatika agronoomia, nagu see oli sellel ajal teada, oli üks kolmest asutamisest teaduskonnad seda uut ülikooli. Alates sellest ajast, teaduskond on peamine keskus koolitus eksperdid, peamiselt põllumajanduslike ettevõtete, teadus- ja riigiasutustes.

Veel hiljuti, teaduskonna laiendada oma tähelepanu ja 2005. aastal muutis oma nime teaduskonna Agrobiology, Food and Natural Resources (FAFNR). See nimevahetust iseloomustab nihe peamiselt põllumajanduslik haridus ja teadus laiem koosneb uutele küsimustele loodusvarade majandamise ja toidu kvaliteet.

Täna, teaduskonna Agrobiology, Food and Natural Resources on kaasaegne ja lugupeetud haridus- ja teadusasutus, mis mahutab rohkem kui 4000 üliõpilast ja 300 töötajat, kellel on tugev positsioon nii kodu- kui välismaal.

Teaduskonna lõpetajate töötavad põllumajanduses, aianduses, tõuaretus, taimekaitse, põllumajandussaaduste kvaliteeti, põllumajandus, loodusvarade, jäätmekäitlus, maastikuarhitektuur, maaelu arengu ja muude valdkondade oluline riigi majandusele. Meie lõpetajad on töö leidmisega mitte ainult juhid, kuid võib töötada riigivalitsemises, teadus- ja kõrgkoolide või eraettevõtjad.

Kes me oleme

Ligi 4000 õpilast ja 300 töötajat, FAFNR on suuruselt teine ​​õppejõud Tšehhi Maaülikoolis (CULS) ja suurim teaduskonna tähelepanu keskmes Tšehhi Vabariik, tunnustatud ja lugupeetud nii kodus kui ka välismaal. Meie hooned on hästi varustatud kaasaegsete vahendite ja tänu kõrge pideva tehnilise ja isikliku arengu õppejõud on lasknud ajal oma 110-aasta pikkune traditsioon pakkuda hariduse ja teaduse fi eld põllumajanduse, toidu ja loodusressursse.

Mida pakume

Pakume kvaliteetset haridust laia bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppesse. Mitmed õppekavad on välja võtta, et keskenduda põllumajanduses ja aianduses tootmise, aed ja maastikuarhitektuur, kasvatamine, samuti loomade säästva loodusvarade kasutamine, toit ja inimeste toitumine, ja paljud teised. Me viime läbi põhjalikke uuringuid, mis on eelduseks akrediteering meie kraadi programmid ja võimaldab suurt praktilist koolitust koos aktiivse osalemise õpilastele. Hoiame tihedat koostööd juhtivate tootjate ja teenusepakkujate kus me tulemuste rakendamiseks rakendusuuringud ja meie lõpetajad võivad üles leida tööd.

Meie pikaajaline strateegia

Meie eesmärk on saavutada tipptaseme ja laia kajastamist väärib esile toomist meie erialasid. erefore, me paneme olu investeeringuid tehnilisse infrastruktuuri. Toetame pidevat jätkamist paranenud teaduslikele ja pedagoogiline kvalifikatsioon meie töötajate ja toetada kõrge kvaliteediga väljundeid tööd, mis on võrreldav rahvusvaheliste standarditega. Üha enam ja kvaliteedi teaduslikele väljaannetele, väga tarvitatav lõpetajatele, nõudluse stimuleerimise meie osalemine rahvusvaheliste konsortsiumide ja võrgustike säilitamine püsivas koostöös tööstuse juhid on ühed meie peamised eesmärgid ning olla olulised näitajad meie tuleviku suunas.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Czech University Of Life Sciences Faculty of Agrobiology, Food and Natural Resources

Loodusvarade majandamine ja ökoloogiline tehnoloogia (NARMEE) on uus ühine kraadiõppe programm, mis järgib loodusressursside ja keskkonna kahekordse õppekava (NRE), mida ... [+]

CULS ja BOKU ühine kraadiõpe

Loodusvarade majandamine ja ökoloogiline tehnoloogia (NARMEE) on uus ühine kraadiõppe programm, mis järgib loodusressursside ja keskkonna kahekordse õppekava (NRE), mida on edukalt õpetatud koostöös BOKU Viiniga. Programm on koostatud, et võimaldada õpilastel omandada parima taseme teadmised ja oskused, võttes konkreetseid teemasid CULS või BOKU ja ühendades need. Õpilased võivad vabalt valida mõlema ülikooli pakutavad vabatahtlikud ja täiesti vabatahtlikud õppeained.

Üliõpilastele ja nende edaspidisele osalemisele on veel mitmeid olulisi praktilisi teemasid, mis on keskendunud pinnase kaitsele ja puhastamisele, reovee puhastamisele, GIS-ile või kaitsealade haldamisele. Programm sisaldab praktilisi, ekskursioone ja poolaastavaid projekte.... [-]

Tšehhi Prague
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

Czech University Of Life Sciences Faculty of Agrobiology, Food and Natural Resources

MSc programm pakub teoreetilisi ja rakenduslikke teadmisi loodusvarade (pinnase, vee ja õhu) säästva kasutamise ja majandamise ning põllumajanduse ja metsanduse positiivs ... [+]

MSc programm pakub teoreetilisi ja rakenduslikke teadmisi loodusvarade (pinnase, vee ja õhu) säästva kasutamise ja majandamise ning põllumajanduse ja metsanduse positiivse ja negatiivse mõju kohta nendele ressurssidele. Kuna programm on täielikult õpetatud inglise lõpetajate saab töötada rahvusvaheliste ettevõtete ja valitsusasutuste keskendunud keskkonnakaitse.

[-]
Tšehhi Prague
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Czech University Of Life Sciences Faculty of Agrobiology, Food and Natural Resources

MSc kursus on mõeldud, et anda üliõpilastele üksikasjalikku arusaamist põllumajanduse jätkusuutlikkust ja toiduainete tootmises. Õpilased saavad kindlaks peamised omaduse ... [+]

MSc kursus on mõeldud, et anda üliõpilastele üksikasjalikku arusaamist põllumajanduse jätkusuutlikkust ja toiduainete tootmises. Õpilased saavad kindlaks peamised omadused ning protsessid põllumajandus- süsteemid ja kriitiliselt hinnata tootmise, keskkonna ja sotsiaalsed aspektid. Sügavad teadmised loodusteaduste, sealhulgas biokeemia, taimede ja loomade füsioloogia ja teised lubab nende edasise teadusliku kasvu ja / või mõistmist ja määrata valdkonnad taotluse täiustatud tehnoloogia põllumajanduses ja toiduainete tootmises. Lai pakkumine vabaained võimaldab õpilastel sügav spetsialiseerumine huvitavas valdkonnas. Lõpetajad on hästi juhtiv karjääri erinevates kasumit ja mittetulundusühingute institutsioonide ja valitsusasutustest, rahvusvaheline toiduainetetööstuse ettevõtted ja ettevõtted, samuti teadusasutuste.... [-]

Tšehhi Prague
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Faculty Full of Life

Czech University Of Life Sciences Faculty of Agrobiology, Food and Natural Resources
Address
Kamýcká 129 165 00 Praha 6 - Suchdol
Prague, Prague, Tšehhi
Koduleht
Telefon
+420 224 384 574