Faculty of Social Sciences, Charles University (FSV UK)

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Charles Ülikool (CU) asutati Prahas 1348. aastal Püha Rooma keiser Charles IV poolt ja kuulub maailma vanimate, suurimate ja mainekate ülikoolide hulka. Praegu kuulub Charles Ülikool ülemaailmsesse maailma kõrgkoolide akadeemilisse edetabelisse 2% maailma ülikoolidest. See on I maailmasõja ülikool vastavalt maailma ülikoolide Webometrics Ranking.

Sotsiaalteaduste teaduskond ( FSV UK ) on Karli ülikooli teine ​​uusim õppejõud. Vahetult pärast selle loomist 1990. aastal sai teaduskond piirkondlikuks majandusteaduse, sotsioloogia, politoloogia, rahvusvaheliste suhete, ala-uuringute, meediauuringute ja ajakirjanduse õpetamise ja uurimise keskuseks.

Profiil: Sotsiaalteaduskonna teaduskond pakub Kesk-ja Ida-Euroopas kõrge kvaliteediga bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppe programme kõigis sotsiaalteaduste valdkondades. Paljud meie vilistlased jätkavad õpinguid kõrgemates ülikoolides Ameerika Ühendriikides ja Ühendkuningriigis (Harvard, Columbia, LSE, Cambridge jne) või neil õnnestub konkurssidel kõrgelt kvalifitseeritud töökohtadele.

Teaduskonna missiooniks on õppimise ja teadmiste kaitse edendamine, vaba mõtlemise kasvatamine, sõltumatu akadeemiline uurimistöö ja inimühiskonna loomingulise vaimu toetamine. Matemaatika põhieesmärk on arendada õpetamist ja teadustööd sotsiaalteaduste valdkondades, mis on otseselt või kaudselt seotud avaliku halduse või ühiskonna majandusliku ja kultuurieluga.

Faktid ja arvud: praegu on teaduskonnal umbes 4000 täiskoormusega üliõpilast. Ligikaudu 150 neist on registreeritud ühes meie inglise keele kraadiprogrammist. FSV UK l on Charles Ülikooli kõigi FSV UK üks suurimaid rahvusvahelisi liikuvuse osatähtsusi. Igal aastal tervitab see ligikaudu 500 vahetusüliõpilast üle kogu maailma.

Rahvusvaheline koostöö: FSV UK rõhutab väliskaubanduse arengut. Esiteks, arendades ja tugevdades teaduslikke sidemeid, üliõpilaste ja akadeemilist liikuvust ning teiseks inglise keele õppekavade pakkumist. Akadeemilisel aastal korraldab teaduskond regulaarselt külalisi loenguid, seminare, töötubasid ja konverentse inglise keeles. Need toimuvad koostöös teaduskonna partnerülikoolidega Euroopas, Põhja-Ameerikas, Aasias ja Lähis-Idas.

Asukohad

Praha

Charles University Faculty of Social Sciences

Address
Charles University Faculty of Social Sciences International Office Smetanovo nabrezi 6
110 01 Praha, Praha, Tšehhi
Telefon
+420 222 112 111

Praha

Address
Praha, Praha, Tšehhi