Loe ametlikku kirjeldust

Ülikool

Veterinaar- ja farmaatsiateaduste ülikool Brno asutati 12. detsembril 1918 esimese ülikoolina, mis loodi pärast Tšehhoslovakkia Vabariigi loomist. See asutati ruumides, mis olid kunagi olnud ratsavägede kasarmud ja provintsikool. Algusest peale on ülikool arenenud ülikoolina, mis keskendub veterinaarmeditsiinis ja veterinaarhügieenis. 1991. aastal lisati kolmas teaduskond - farmaatsiateaduskond.Pavilion of Pharmacy II

Brno õpib farmaatsiat

Farmaatsiateaduskonna lõpetamine võimaldab õpilastel teha palju enamat kui lihtsalt apteegis töötada! Üliõpilased pärast kooli lõpetamist on valmis spetsialiseeruma kliinilise apteegi, haiglaapteegi, toksikoloogia, biokeemia, mikrobioloogia, uurimistöö, akadeemia, tööstusapteegi, kliiniliste uuringute, regulatiivküsimuste, farmakonoomia, patendiõiguse ja paljude teiste valdkondadele. .

Farmaatsia tavapärane magistriõppekava kestab viis aastat ja põhineb krediidisüsteemil. Teaduskond on Euroopa Farmaatsiate Teaduskondade Assotsiatsiooni liige ja selle lõpetajad vastavad kõigile EL-i 2005/36 / EÜ nõuetele vastavale kutseala nõuetele, mistõttu on pärast lõpetamist lihtne üle kanda Euroopa riike. Esialgsetel kahel aastal vaatavad ja laiendavad üliõpilased oma teadmisi elementaarsetest füüsilistest ja meditsiinilistest ainetest tasemeni, mis on vajalik farmaatsia valdkonna konkreetsete teemade mõistmiseks. Õpilased osalevad loengutes, seminarides, praktilistes laboriklassides ja osalevad praktilistes apteekide paigutustes. Järgnevatel õppeaastatel töötavad nad oma väitekirjaga. Programm lõpeb väitekirja kaitsmisega ja lõpliku riigieksami sooritamisega. Seejärel antakse üliõpilastele magistrikraad (lühendatud Mgr.).

Magistrikraadile omistatud lõpetajad saavad hiljem istuda põhjaliku riikliku eksamiga, mis sisaldab ka täiustatud doktoritöö kaitset. Pärast läbimist antakse neile apteeki doktorikraad (lühendatud PharmDr.).

Lõpetajad võivad taotleda magistriõppeprogramme viies akrediteeritud farmaatsias. Pärast oma väitekirja kaitsmist ja lõpliku riikliku eksami sooritamist antakse neile doktorikraad.Students in the Microbiology and molecular biotechnology laboratories

Õpilaste elu Brno

Igaüks teab, et uuringud ei ole ainult õppimise, vaid ka ülikoolis elatud kogemuste, sõpruse ja kvaliteetse aja kohta. Mida me teeme õpilaste elu toetamiseks?

Ühiselamu on rahulikus piirkonnas vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel ning asub Tšehhi Vabariigi kultuuripärandi ajaloolises hoones - Kaunicu ühiselamu. Õpilased saavad valida mitut tüüpi tuba - ühe-, kahe- või kolmekohalised. Toad maksavad umbes 120 € kuus. Ühiselamu on varustatud õpperuumi, pesumasinaga pesuruumi ja kuivatiga, saun, lauatennise tuba, spordiväljak ning ümbritsetud rohelusest ja lähedal asuvast metsast.

Kounic's Student Dormitory

Ülikooli ülikoolilinnak koosneb paljudest õpilastest, nagu näiteks suur raamatukogu, õppe- ja arvutiruumid, söökla, kohvik, jõusaal, park lõõgastumiseks, loomakliinikud, arstid nagu üldarst, immunoloog, pneumoloog ja günekoloog. Seetõttu keskenduvad üliõpilased ülikoolilinnakus mitte ainult sudy, vaid ka lõõgastuda ja kohtuda.

Üliõpilaste elu lihtsustamiseks korraldab farmaatsiaõpilaste liit palju üritusi, alustades värskendajate tervitamisega ja aidates ringi liikuda, jätkates erinevate tegevuste korraldamist, nagu pehmete oskuste koolitused, rahvatervise kampaaniad, üliõpilaste parteid, õppejõudude pall jne. Farmaatsiaõppe üliõpilaste liit on osa Euroopa farmaatsiaõppe üliõpilaste ühingust ja rahvusvahelisest farmaatsiaõpilaste föderatsioonist, mis võimaldab meie üliõpilastel omandada praktikat kogu maailmas, osaleda Euroopa ja rahvusvahelistel kongressidel, saada rahvusvahelisi sõpru ja kultuuridevahelist teadlikkust. Paljud õpilased osalevad Erasmuse programmis ja õpivad välismaal semestri või terve aasta jooksul. Sissetulevad Erasmuse üliõpilased muudavad ka kultuurilise mitmekesisuse väga laialdaseks, mis aitab kaasa ülikoolilinnakule.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise
Location address
Faculty of Pharmacy
University of Veterinary and Pharmaceutical Sciences Brno
Palackeho trida 1946/1
612 42 Brno

Brno, South Moravian Region, 612 42 CZ