Flying Academy, International Flight Training Center

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

EASA ja FAA kinnitatud lennu koolis

Flying Akadeemia on lennu kooli poolt volitatud FAA (Federal Aviation Administration), samuti EASA (Euroopa Lennundusohutusamet). Akadeemia kõrgeim prioriteet on tagada ohutu lendamise kõigile oma piloodid. Kas lobus Praha, Brno või Miami, Flying Akadeemia paneb oma klientidele esimene, sest kõrgeim kliendirahulolu on üks kooli kõige olulisemaid väärtusi. Pidev innovatsioon hoiab meid ees konkurentsi mitte ainult ülemaailmne kohalolek, vaid ka tehnoloogiat.

Lendamine Akadeemia missiooniks on luua professionaalne, ohutus teadlik lennumeeskonna liikmed, kes toimivad tõhusalt ja põhjalikult varustatud väljakutsetele töövõimalusi korporatiivse piloot või esimene ohvitser ja kaptenid lennufirmad üle maailma.

Miks valida Flying Akadeemia

EASA sertifitseeritud koolitusorganisatsiooni (CZ / ATO-014)
FAA Heaks 141 ja 61 Flight School
Õppida lendama Euroopa Liidu ja / või USA
Lennuõpe baasi Miami, Florida pakub üle 360 ​​sõidavad päeva
Võite kombineerida lennutreeninguid Euroopas ja USA-s
12 aastane kogemus piloodikoolituse Euroopas ja 30 aastat USA
Lend kooli eesotsas lennufirma piloodid - saad tõelise Pilootkogemus
Õpilased riigis üle kogu maailma
Tasuta iPad mini meie õpilastel alustada ametialast lennu koolitusprogramm

Lennuõpe kogemus, uuendusi

Õpilased saavad kasu kogemusi Flying Akadeemia ja tema juhendajad on kogutud kogu aastaid. 12 aastane kogemus Flying Akadeemia Euroopas ja isegi 30 aastat kogemusi kogunenud Miami baasi, akadeemia suudab pakkuda suurepärast koolitust läbi kogenud piloodid üle maailma.

See päriselu piloot kajastub erakordse koolitust, mis on väga praktilise suunitlusega ja annab praktilise õppe kogemusi. See on akadeemia eesmärk on luua interaktiivne ja mitmekesine õpikeskkond. Me keskenduvad tugevalt uuendusi seetõttu meie õpilastel on availibility kasutades uusimaid nüüdisaegse seadmed Õppimine: ATPL- küsimus pank, Wifi varustatud klassiruumid, videomaterjalid ja isegi tasuta iPad õpilastele programmides osalevate ATPL- modulaarne, 0 -CPL, samuti 0-ATPL-. Muutused tööstuse kajastub kohe õppekavade tagada, et kõik õppematerjalid kursis ja Flying Akadeemia jätkuvalt pakkuda parimat koolitusvõimalusi oma klientidele.

Flying Akadeemia juhivad lennukipilootide. Nad on loonud laia valikut kursusi, mis viib õpilased kõik viis oma eesmärgi. Üliõpilased Flying Akadeemia on võimalus liituda programmid, et saada oma erapiloodi litsentsi, lisage oma instrumentaallennupädevuse samuti saamist Commercial Pilot litsentsi viivad liinipiloodi luba.

Lend koolis kohtades USAs ja Euroopas

Alustega Tšehhis kui ka Miami, Florida, Flying Akadeemia annab õpilastele võimaluse valida asukoht nende väljaõppe paljude ahvatlev võimalusi. Flying Akadeemia toetab oma õpilastele eluaseme võimalusi, viisanõue ja rohkem.

Flying Akadeemia avab ukse Euroopasse! Kuna üliõpilane of Flying Akadeemia üks Tšehhi alused on õpilastel võimalus külastada riiki üle kogu Euroopa (mis on Euroopa Liidus) ilma minna läbi mõne Visa hädas! Pariis, Berliin, Rooma, isegi Barcelona on kergesti kättesaadav hopping lennul kaasas üks paljudest odav Euroopa lennufirmad.

Üks Flying Akadeemia suuri eeliseid on selle alus Miami, Florida. Kaunid vaated Miami päeval kui öösel, sinine taevas, ja uhke rannad ei ole ainus kasu see baasi Flying Akadeemia on pakkuda. Florida kliima võimaldab lennata aastaringselt. See võimaldab kõigil õpilastel kiiresti koguda nende lennutundide ja hüpata istme lennufirma või ettevõtte positsiooni.

Õpilased riigis ümber maailma

Flying Akadeemia loob mitmekultuurilise õpikeskkonna. õpilastega riigis üle kogu maailma, nagu Colombia, El Salvador, Brasiilia, Rumeenia, Saudi Araabia, India, Maldiivid, ja palju muud. See kultuuridevahelist kompetentsi aitab õpilastel tunda mugav töötada erinevates riikides kogu nende karjääri või jagada kabiini lennufirma lootsiga teisest kultuurist.

Kokkuvõttes Flying Akadeemia on tohutu paketi võimalusi pakkuda ja annab oma õpilastele vajalikku toetust vaja, et täita oma unistused muutuvad eduka professionaalse pilooti.

Asukohad

Praha

Flying Academy Prague

Address
Flying Academy s.r.o.
Beranových 130
Praha 9 - Letnany 199 05

19905 Praha, Praha, Tšehhi
Telefon
+420 228 882 444

Brno

Brno–Tuřany Airport

Address
Flying Academy Brno
Airport Brno - Turany
Brno 627 00
Czech Republic

627 00 Brno, Lõuna-Morava piirkond, Tšehhi
Telefon
+420 545 521 310

Lõuna-Miami kõrgused

Flying Academy Miami

Address
Lõuna-Miami kõrgused, Florida, Ameerika Ühendriigid
Telefon
+1 305-255-8753

Programmid

See ülikool pakub ka: