Loe ametlikku kirjeldust

Karvinas asuv ärijuhtimise kool (SBA) on ajalooliselt Sileesia ülikooli vanim osa. Kooli kaasaegne hoone pakub oma õpilastele meeldivat õhkkonda. Õppeasutuses on kokku ligikaudu 2000 registreeritud üliõpilast (neist 200 välismaalt) ja 80 õpetajat. Kool on suunatud majandus-, finants-, sotsiaal-, haldus- ja õppetöö valdkonna ekspertide koolitamisele ning arvutiõpetusele.

115933_115837_8.jpeg

Ülikool

Sileesia ülikool on üks Tšehhi Vabariigi noorimatest ülikoolidest, mis on asutatud 1991. aastal. Hetkel on Opava Sileesia ülikoolil kolm teaduskonda "Opava filosoofia- ja teadusosakond, KarvinĂ ülikooli ärijuhtimise teaduskond Opava poliitika "ja Opava matemaatika instituut. Sileesia ülikooli ülikoolis valmistuvad tulevaste akadeemiliste spetsialistide ettevalmistused erialaseks või teaduslikuks eluks majanduse, rahanduse, turunduse, ajaloo, füüsika, matemaatika, kirjanduse, keele, gastronoomia, tervishoiu, multimeedia ja kunsti valdkondades. Teaduskonnad pakuvad mitu tosinat bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppekava, mis kõik vastavad Euroopa ainepunktide ülekandmise ja kogumise süsteemi (ECTS) standarditele. Õpetamist toetab professionaalsete ekspertide ja külalisprofessorite võrgustik.

Teaduskond

Karviná ärijuhtimise kool (SU SBA) on üks Opole Tšehhi Vabariigi Sileesia ülikooli õppejõud. SU SBA kaasaegsed ruumid ja rajatised pakuvad meeldivat õhkkonda kõigile 2000 õpilastele ja 80 õppejõule. SU SBA pakub 3-aastaseid bakalaureuseõppeprogramme, 2-aastaseid magistriprogramme ja 4-aastase doktoriõppe programmi. Uuringute peamised äriühingud hõlmavad ärijuhtimise ökonoomika ja juhtimise, panganduse, sotsiaalhalduse, avaliku majanduse ja halduse, raamatupidamise ja maksude, hotellide ja turismi juhtimise ja juhtimise informaatika. Üliõpilaste jaoks parimate tingimuste pakkumiseks keskendub SU SBA teadus- ja teadustegevusele, koostööle ettevõtetega ja rahvusvahelistumisega. Karvina linn on oma 60 000 elaniku jaoks kena koht, kus saate oma aega nautida. See on lähedal Ostrava maakonna kolmandale suurlinnale, Poola ja Slovakkia piiride lähedale, samuti Beskydy mägede mägipiirkondadele.

115936_115836_3.jpeg

Ülikoolilinnak

Ühiselamu

Meie ülikoolilinnak pakub kõige paremini nii maailma kui ka ühiskondlikku elu. Õppimiseks saate kasu meie tänapäevasest ülikooli raamatukogust ja paljudest õppeklubidest. Teie ühiskondlik elu võib olla rikkalik tänu paljudele inimestele kohtumiseks ja koosoleku austamiseks. Meie ülikoolilinnakus saate teha erinevaid sportimisvõimalusi, kas sulle meeldib jooksmine, pallimängude mängimine või jõusaali löömine. Meil on isegi konkurentsitingimustega sportligasid. Hoolitse kena eine pärast seda? Meil on teil oma restorani ja üliõpilaste baariga kaetud. Meeldib mängida mänge? Külasta meie mängutuba. Ja loomulikult on sõpradega mõnusaid ja vaiksemaid kohti nii siseruumides kui ka väljas.

Majutus

Üliõpilased saavad rentida meie kahekohalisi tube, mis on täielikult varustatud mööbli, internetiühendusega, padja ja tekiga (voodipesu on saadaval ka korrapäraselt), ei tarnita ainult vannitoale. Igas toas on vannituba ja WC. Ühine köök on varustatud nõud, külmiku, mikrolaineahi ja pliit. Vastuvõtt on avatud ööpäev läbi.

Raamatukogu ja arvutiteenused

Ülikooli raamatukogu asub ülikoolilinnakus ja on nüüdisaegse, kümnete tuhandete allikatega, paljud digitaalsed raamatud, õpilased saavad kasutada lugemisruumi, Interneti-ühendust, multimeedia arvutiklassi ja multifunktsionaalset kopeerimismasinat. Kõik meie hooneid ja ülikoolilinnak on kaetud tasuta WiFi-võrguga. Kõigil meie hoonetel on ka arvutiklassid, mida meie õpilased saavad igal ajal vabalt kasutada.

115931_115842_10.jpeg

Õppimine Karvinas

Endine tööstuslinn ilusas Olsese jõe ääres ja Beskiidi põhjaosas. See asub 18 km ida pool Ostrava, suuruselt kolmas linn Tšehhi Vabariigis. Osa Karviná põhjapiirist on ka Poola riigipiir.

Isegi kui esmapilgul ei pruugi see nii tunduda, on sellel tööstuslinnal ka kultuuriline ja sotsiaalne ajalugu. Linn on läbinud keerulise ja mitmemõõtmelise arengu rohkem kui seitse sajandit.

Varem oli linna tähtsus eelnevalt kindlaks määratud selle strateegilise asukoha tõttu kaubanduslikul teel, mis viis Ungarist Läänemere piirkonda. See on muutnud linna kogu kohaliku piirkonna kaubanduslikuks, majanduslikuks ja kultuurikeskuseks. Söe avastamine 18. sajandi teisel poolel oli tegur, mis oluliselt mõjutas linna edasist arengut. Vaatamata asjaolule, et meie linn kuulub valdkondadesse, kus tööstuses on tihe kontsentratsioon, tugevdati kaubandus- ja turismiosa viimastel aastatel.

Karvina ümbrust pakuvad mitmesuguseid kohti oma elu nautida, nagu näiteks Beskidid ja Jeseniki mäed, suured metsad, Těrlicko järved ja Žermanice mõnda suve lõbu, Ostrava ostukeskused ja Stodolní tänav, kus on üle 100 baarimaja.

115932_115838_4.jpeg

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Silesian University - School Of Business Administration

Majanduse ökonoomika ja juhtimise magistrikraad on üha olulisem tööriist maailmamajanduses. Tänu oma interdistsiplinaarsele lähenemisviisile annab see teile tugeva tausta ... [+]

Majandusteaduse ja juhtimise magister

Majanduse ökonoomika ja juhtimise magistrikraad on üha olulisem tööriist maailmamajanduses. Tänu oma interdistsiplinaarsele lähenemisviisile annab see teile tugeva tausta täiustatud äritegevuse ökonoomika ja juhtimise alal ning võimaldab teil täiendada oma oskusi rakenduslike kaasaegsete juhtimistehnikatega koos saadud teadmistega rahvusvahelisest ettevõtlusest, mida esindavad mitmed nelja eriala loengud. ja kaubanduse, ettevõtluse, ettevõtete rahastamise ning raamatupidamise ja maksude alal karjäärile äri- ja ettevõtlusvaldkonnas.

Lõppude lõpuks on tänased õpilased homme spetsialistid. Tule meiega kaasa uue ja kaasaegse õppeprogrammi puhul, kus tipptasemel teadustöö koguneb koos piirkondliku ülikooli pereõhtuga.... [-]

Tšehhi Karvina
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Location address
Silesian University in Opava
School of Business Administration in Karviná
Univerzitní nám. 1934/3

Karvina, Moravian-Silesian Region, 73340 CZ
Social Media