Loe ametlikku kirjeldust

Avasta Hradec Králové ülikool

HRADEC KRÄLOVE ÜLIKOOL

Tutvuge Hradec Králové ülikooli dünaamilise ja noorusliku keskkonnaga - 1959. aastal asutatud asutusest, mis on oma praegust nime kandnud alates 2000. aastast. Praegu on Hradec Králové ülikoolis üle 7000 õpilase Alma Mater, kes pakub kvaliteetset kõrgharidust mis hõlmab suuri õppevaldkondi, mis hõlmavad sotsiaalteadusi, humanitaarteadusi, haridusalaseid uuringuid, loodusteadusi, majanduse ja infotehnoloogia alaseid uuringuid. Suur hulk ülikoolile igal aastal esitatud taotlusi näitab ülikoolis suurt nõudlust ülikooliõpingute järele ja see kinnitab tema suurepärast nime.

Hradec Králové Ülikool on elujõuline institutsioon ja selle pidev areng kajastub nii akadeemilistel kui ka ehitustegevustel: luuakse uusi teaduskonde ja institutsioone, akrediteeritakse uued õppekavad ja ülikoolilinnakonstruktsiooni ehitamine on jätkuvalt edenev. Ülikooli ülikoolilinnak asub mugavalt kesklinnas teistes ülikoolide hoones, haridus- ja teadusraamatukogus ja vanalinnas jalutuskäigu kaugusel.

Lõpetajad

Hradec Králové Ülikool valmistab ette kvalifitseeritud spetsialiste, kes õpivad nii kohalikul tööturgudel kui ka välismaal. 2010. aastal sai ülikool diplomi lisalehe, Euroopa Komisjoni väljaantud tunnistuse selle kohta, et ülikool vastab kõigile Euroopa kõrgharidusasutuste standarditele. Dokument antakse automaatselt kõikidele lõpetajatele ja see tagab Hradec Králové ülikooli diplomi tunnustamise ülemaailmse tunnustamise.

Ülikool koosneb neljast osast: haridusosakond, informaatikateaduskond, filosoofiateaduskond ja teaduskond.

FILOSOOFIA FILATSIOON

university building

Filosoofiateaduskond UHK pakub bakalaureuse-, magistri- ja doktoriõppe programme tšehhi keeles täistööajaga ja mitutes õppeainetes osalise õppeajaga. See pakub haridust ajaloo, arheoloogia, arhiiviteaduse, politoloogia (spetsialiseerumine Aafrika ja Ladina-Ameerika piirkondades MA ja doktoriõppe programmides), sotsioloogia, filosoofia ja mitmed interdistsiplinaarse õppe valdkonnad (keskendunud informaatika ja multimeedia arhiiviteadus ja arheoloogia).

Teaduskonna õpilased võivad saata kontakti välismaiste ülikoolidega ja kulutada osa oma õpinguid välismaal ühes partnerasutuses üle kogu maailma. Filosoofiateaduskond annab haridusalal õppeprogrammide õpetamise üliõpilastele juhendamist ajaloo ja sotsiaalteadustes. Õppejõudude lõpetajad omandavad esmaklassilised teadmised humanitaar- ja sotsiaalteadustes ning leiavad laiaulatuslikke töövõimalusi avalikes institutsioonides, valitsusvälistel organisatsioonidel, kaubandusagentidel, meedias või teadus- ja arendustegevuses.

Filosoofiline teaduskond pakub ka täiskoormusega magistri- ja doktoriõppe programme inglise keeles, st magistriõppeprogrammi Kesk-Euroopa uuringud ja kahte doktoriõppeprogrammi Ladina-Ameerika uuringud ja Aafrika uuringud. Lisaks neile õppeprogrammidele pakub see ettevalmistuskursust tšehhi keele ja rahvusvahelistele üliõpilastele mõeldud ülikoolide erikoolitust.

KASULIK INFORMATSIOON

Õppeaasta on jagatud 2 semestriks. Talvisemester algab tavaliselt septembri kolmandal nädalal ja lõpeb detsembris; suve semester algab veebruaris ja lõpeb juulis. Semestrile järgneb alati 6-nädalane eksamiteaeg.

Meie ülikoolil on väga hästi loodud Buddy süsteem. ESN Buddy System HK missioon on aidata integreerida Erasmuse ja teiste välisüliõpilaste kohalikku keskkonda.

Hradec Králové ülikooli õpilastele pakutakse majutust ülikooli ühiselamus Palachová.

VISA (ELi-välised kodanikud): välismaalased, kelle suhtes kehtib viisanõue, on kohustatud taotlema viisa enne Tšehhi Vabariiki sisenemist Tšehhi Vabariigi volitatud saatkonnas. Viisat ei nõuta ELi kodanikele. Viisa saamiseks võib kuluda kaks kuud, seega ärge unustage õigeaegselt kohaldada!

Õppimise eesmärgil elamisluba on kohustuslik kõigi välismaalaste jaoks, kes viibivad siin üle 90 päeva. ELi mittekuuluvad riigid: kolmandate riikide üliõpilastele on kohustuslik elamisluba / viisa enne Tšehhi Vabariiki sisenemist - see ei tähenda, kui kaua nad siin õpivad. Õpilased peavad taotlema tähtajalist elamisluba Tšehhi saatkonnas, konsulaaresinduses või diplomaatilises esinduses kodus või lähimas riigis. Rahvusvahelised kontorid vastavates teaduskondades annavad abi sissetulevatele välisüliõpilastele.

MIKS TEIE TŠEHHI VABARIIK?

Kuna see pakub avalikes ülikoolides tasuta haridust! Tšehhi Vabariigi haridusel on märkimisväärne eelis - see võib olla tasuta, neile, kes soovivad omandada Tšehhi ülikoolis diplomi, st neile, kes õpivad tšehhi keeles.

Hariduse kõrge kvaliteedi tõttu. Tänapäeval on Tšehhi ülikoolide diplomid hinnatud kogu maailmas koos inglise ja ameeriklastega ning neid tunnustatakse kõikides Euroopa Liidu riikides.

Tänu reisimisvõimalustele kogu Euroopa Liidus. Tšehhi Vabariik on EL-i liige ja 2007. aastal ühines Schengeni alaga, mis võimaldab üliõpilastel liikuda ilma viisata kõigile Schengeni lepingu riikidele.

Eduka karjääri väljavaadete tõttu! Pärast lõpetamist saavad välisüliõpilased Tšehhi või Euroopa avalikkuse ning erasektori institutsioonide ja ettevõtete töökohta samaväärselt Tšehhi kodanikega.

Euroopa elukvaliteedi ja madalate hindade tõttu. Oma poliitilise ja majandusliku avatuse tõttu on Tšehhi Vabariik tänapäeval üks arenenumaid Kesk-Euroopa riike. Elatustase on võrreldav Lääne-Euroopaga, kuid toidu, majutuse ja kaupade hinnad on palju madalamad.

Tšehhi keskkonnas meie õpilaste kiire kohanemine. Tänapäeval on Tšehhi Vabariik multikultuurne ja avatud riik, kus enamik kodanikke suudab vähemalt inglise keelt kõneleda.
Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

University of Hradec Králové, Philosophical Faculty

Selle programmi eesmärgiks on valmistada kvalifitseeritud spetsialiste kaasaegse filosoofia alal, keskendudes sotsiaalteaduste filosoofiale. Filosoofia ei loeta iseseisva ... [+]

Kraad: lõpetanud (magistrikraad)Kestus: 2 aastat (4 semestrit)Vorm: täistööajagaKeel: inglise keelIntake: september / veebruarÕppemaks: 1500 eurot / semesterStipendium: saadavalTaotlemise tähtaeg: 30. aprill / 31. oktooberAsukoht: Hradec Kralove, Tšehhi Vabariik, ELÜlevaade

Selle programmi eesmärgiks on valmistada kvalifitseeritud spetsialiste kaasaegse filosoofia alal, keskendudes sotsiaalteaduste filosoofiale.

Filosoofia ei loeta iseseisvaks distsipliiniks, vaid sotsiaalteaduste (ja mõned loodusteaduste), eriti sotsioloogia, kultuurilise ja sotsiaalse antropoloogia, politoloogia, kognitiivse teaduse jt tulemustega dialoogi teemaks.

Õpilased on hästi orienteeritud rahvusvahelistele filosoofilistele aruteludele ja mõistavad filosoofiliste küsimuste rahvusvahelisi arenguid. Filosoofilise teaduskonna tugevus seisneb analüütilise filosoofia põhivaldkondades, eriti filosoofias ja filosoofias.... [-]

Tšehhi Hradec Kralove
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MA

University of Hradec Králové, Philosophical Faculty

Magistriõppe programm on mõeldud üliõpilastele, kes on omandanud bakalaureusekraadi. Uuring on kavandatud multidistsiplinaarse ülevaatega humanitaarteaduste ja sotsiaalte ... [+]

Hradec Králové ülikooli filosoofiline teaduskond pakub magistrikraadi, mida võib jätkata täiskoormusega õppes. Magistrikraadi programm on mõeldud üliõpilastele, kes on omandanud bakalaureusekraadi. Uuring on kavandatud multidistsiplinaarse ülevaatena humanitaarteaduste ja sotsiaalteaduste alal, kus Kesk-Euroopat iseloomustab laiemas kontekstis.

Õppe sisu

Humanitaarteaduste ja sotsiaalteaduste valdkonna interdistsiplinaarsed uuringud.Kesk-Euroopat mõistab ja uuritakse laiemas, eriti ajaloolis-poliitilises ja sotsiaalmajanduslikus kontekstis.Uuringute osana pakutakse tšehhi, poola ja saksa keele kursusi.Kesk-Euroopa uuringute lõpetaja saab põhjalikke teadmisi Kesk-Euroopa reaalsustest, eriti Kesk-Euroopa kaasaegse ajaloo, poliitika, kultuuri, ühiskonna ja majanduse valdkonnas.Lõpetanutele antakse võimalus analüüsida praeguseid sotsiaalseid, majanduslikke ja poliitilisi sündmusi nii selles piirkonnas kui ka üksikutes Kesk-Euroopa riikides.... [-]
Tšehhi Hradec Kralove
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
University of Hradec Králové, Philosophical Faculty

Magistriprogrammi peaeesmärk on valmistada üliõpilasi ette üksikisikute, perede, rühmade ja kogukondade keerukate elusolukordade lahendamiseks nende sotsiaalses keskkonna ... [+]

Sotsiaaltöö instituut pakub sotsiaaltöö magistri kraadi .

Magistriprogrammi peaeesmärk on valmistada üliõpilasi ette üksikisikute, perede, rühmade ja kogukondade keerukate elusolukordade lahendamiseks nende sotsiaalses keskkonnas. Programm annab õpilastele teadmisi juhtimise ja koordineerimise, samuti oskus peegeldada sise-ja väliseid tegureid sotsiaalse töö tulemuslikkuse ja võime lahendada tekkivate dilemma. Diploma lisa märgise alusel tunnustatakse kraadi ELi turul, kus lõpetajad saavad leida töökohti sotsiaal- ja avalikes teenustes.

Nõuded ja vastuvõtukord:

Sotsiaaltöö bakalaureus või sellega seotud valdkondHea inglise keele oskusMotivatsioonikiri ja CV inglise keelesSoovitus või viited ülikoolile, kolledžile või tööandjale.... [-]
Tšehhi Hradec Kralove
September 2019
Inglise
Päevane õpe
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Location address
University of Hradec Králové – Philosophical Faculty
Náměstí Svobody 331
(building B)

Hradec Kralove, Hradec Králové Region, 50003 CZ
Social Media