Loe ametlikku kirjeldust

University of Ostrava (UO) on avalik-õiguslik teadusülikool, mis õpetab kuues teaduskonnas ligi 9 000 õpilast. Meie arstiteaduskond, kunstiteaduskond, kaunite kunstide teaduskond, arstiteaduskond, sotsiaalteaduste teaduskond ja haridusteaduskond pakuvad laia valikut erialasid ja ebatavapäraseid kombineerimisi suurettevõtetest.111160_Ostrava_2.jpg

Dünaamilise ja intellektuaalselt keerulise kaasaegse institutsioonina pakub University of Ostrava rahvusvahelist keskkonda õppimiseks. Meie ülikoolilinnak on levinud peamiselt kogu vanalinna keskuses, pakkudes stimuleerivat keskkonda, et mõelda elavatele kunstidele ja teadustele. UO õpetamine on teaduspõhine ja selle programme õpetavad sageli aktiivsed teadlased.

Ülikool on uhke, et nad säilitavad õppejõud, professorid ja teadlased, kes on oma valdkonna juhtivad isikud, kes on teadlased ja inspireerivad ja avatud mõtlemisega isiksused, kellel on ergas loovustunne.

Ülikooli ja selle suhtelise noori (1991. aastal asutatud) väike suurus võimaldab üliõpilastele tugevat individuaalset lähenemist ja paindlikke reaktsioone tänapäeva ühiskonna ja tööturu vajadustele. Ülikool pakub kvaliteetset haridust ja palju võimalusi neile, kes soovivad oma visioone täita: kas keeleõppes, üliõpilasorganisatsiooni asutamisel või praktilise kogemuse omandamisel. Ülikool otsib aktiivselt võimalusi õpilastele oma kvalifikatsiooni tõstmiseks ja karjääri alustamiseks.

University of Ostrava on loonud koostööd mitmete kohalike organisatsioonidega (näiteks Tšehhi avalik-õigusliku televisiooni kohalik stuudio), mis annavad üliõpilastele väärtuslikku töökogemust. Ühenduse kaasamine on ülikooli haridus- ja teadustegevuse missiooni lahutamatu osa. UO ja selle teaduskonnad, üliõpilasorganisatsioonid ja teadusasutused loovad ja edendavad igal aastal sadu avalikke üritusi; need hõlmavad tasuta õpikodasid, loenguid, seminare, kogemusüritusi, teaduslikke seiklusi, heategevusüritusi, rahvusvahelisi kokkusaamisi, spordi- ja kultuuriüritusi, kunstinäitusi, üritusi, vilistlaste kokkutulekuid, kontserte ja teatrimänge.

University of Ostrava on linna ja selle ühiskondliku elu oluline osa ning jätkab koostööd pidevalt kasvava arvu kultuuriorganisatsioonide ja kohalike institutsioonidega. Lisateave UO kogukonna kaasamise rolli kohta allpool jaotises “UO @ live”.111161_Kopie-souboru-Ostrava.jpg

Missioon ja visioon

Ülikool, millel on maailma jaoks avatud missioon, mis töötab piirkonnas.

University of Ostrava on asutus, mis näeb oma rolli humanitaar- ja meditsiinivaldkonna, teaduse ja kunsti valdkondade arendamisel kohalikus piirkonnas, mis on traditsiooniliselt seotud tööstus- ja tehnoloogiavaldkondadega.

Selle eesmärk on aidata kaasa Moravia-Sileesia piirkonna kiireloomuliste probleemide lahendamisele sotsiaal-, keskkonna- ja tervishoiu valdkonnas ning kujundada Ostrava tõelise ülikoolilinnana. Selleks kavatseb ta jätkata oma potentsiaali kasutamist, et kajastada piirkonna identiteeti, kultuuri ja ajalugu ning kasvatada seda kunstilise loomingulise tegevuse kaudu.

University of Ostrava on valmis tooma regiooni Euroopa teaduse ja stipendiumi progressiivseid suundumusi ning looma soodsad tingimused rahvusvaheliseks koostööks ja sõbralikuks keskkonnaks välismaistele õppejõududele ja üliõpilastele.

Ülikool püüab olla institutsioon, mis edendab sihipäraselt kvaliteetset teaduslikku tegevust, otsides süstemaatiliselt uusi teadusvaldkondi ja meeskondi, kellel on potentsiaali saavutada suurepäraseid tulemusi.

University of Ostrava avab end kaasaegse ühiskonna väljakutsetele ja arendab vastutustundlikku, individuaalset lähenemist paljudele erinevatele õpilastele, sealhulgas konkreetsetele rühmadele (pensionärid, sotsiaalselt ebasoodsas olukorras olevad üliõpilased, erivajadustega õpilased), ning toetab võrdset juurdepääsu haridusele ja sõbralikule suhtlemine avalikkusega.

Miks õppida University of Ostrava

 • Kvaliteetne teaduspõhine haridus
 • Juhtivad näitajad nende erialal
 • Individuaalne õpetaja-õpilase lähenemine
 • Mitmesugused õppevaldkonnad
 • Noor, värske, kaasaegne ja avatud vaim
 • Eriline rõhk individuaalsele kasvule
 • Paindlikkus ja tundlikkus meie ülikooli väikese suuruse ja noorusliku elujõu tõttu
 • Rõhuasetus ülikooli 3. rollile - tegutseda kohaliku kogukonna juhina
 • Suur ruum nii üliõpilastele kui ka akadeemikutele
 • Ostrava endise tööstusliku linna elav ja poeetiline õhkkond

Programmide õpetamise keel:
 • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

University of Ostrava

Programmi eesmärk on toota lõpetajaid, kes on inglise filoloogia spetsialistid - inglise keele valdajad (C2 Euroopa keeleõppe raamdokumendis), kellel on tugevad ingliskee ... [+]

Järjestikune (järg) magistriõppekava "Inglise filoloogia" on kraadiõppe programmi "Anglická filologie" ingliskeelne versioon; see tuleneb sama nimega bakalaureusekraadist. Programmi eesmärk on toota lõpetajaid, kes on inglise filoloogia spetsialistid - inglise keele valdajad (C2 Euroopa keeleõppe raamdokumendis), kellel on tugevad ingliskeelsed teadmised ja inglise keele kirjanduse ja kultuuri põhjalikud teadmised. - kõnelevad riigid, kes on teadlikud nende valdkondade professionaalsest kirjandusest ja muudest teabeallikatest.

Graduate ProfiilDistsipliini-alased teadmised

Kaheaastase (järgse) magistrikraadi lõpetajatel on filoloogiliste erialade laialdane pädevus. Nende teadmised näitavad teoreetiliste teadmiste, mõtlemise ja teadlikkuse kvalitatiivset ja kvantitatiivset arengut, mis on saadud nende endise inglise filoloogia bakalaureuseõppe raames. Kursused sellistes distsipliinides nagu lingvistiline pragmaatika, teksti lingvistika, kontrastne keeleanalüüs ja sotsiolingvistika võimaldavad õpilastel saada distsiplinaarkeskkonnast põhjalik ülevaade. Ajaloolise grammatika kursus annab neile ülevaate keele ja keeleteaduse diakroonilisest mõõtmest, lõpetajad omandavad ka sügavamaid teadmisi Suurbritannia kirjandusest ja kultuurist (keskaegne inglise kirjandus) ja USAst (valitud peatükid kirjandusest).... [-]

Tšehhi Ostrava
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 - 4 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

University of Ostrava

Matemaatika õppekava raames püüame valmistada teid ette teadlase või eksperdi karjääriks paljudes erinevates valdkondades, nagu tööstus, pangandus või kindlustusteenused. ... [+]

Matemaatika õppekava raames püüame valmistada teid ette teadlase või eksperdi karjääriks paljudes erinevates valdkondades, nagu tööstus, pangandus või kindlustusteenused. Meie põhieesmärk on pakkuda teile matemaatilisi teadmisi ja süvendada neid. Samuti on meie eesmärk arendada oma iseseisva loogilise mõtlemise oskusi, reaalsete probleemide abstraktset ja matemaatilist lahendamist, probleemide lahendamist matemaatiliste meetodite ja arvutitehnoloogia abil ning tulemuste õiget tõlgendamist. Olles oma õpingud lõpetanud, olete valmis töötama iseseisvalt, samuti meeskonnas ja teil on võimalik oma teadmisi ja oskusi laiendada ja täiendada.

Te saate valida kahe eriala vahel - matemaatika ja fuzzy matemaatika. Mõlema poole ühises südamikus omandate kõrgtehnoloogilised teadmised matemaatilisest analüüsist (funktsionaalne ja kompleksne analüüs, mõõtmine ja integreerimine), geomeetria ja topoloogia. Õpid lahendama keerulisi matemaatilisi probleeme, pakkudes sobivat matemaatilist mudelit, tõlgendades saadud tulemusi ja esitades need adekvaatselt.... [-]

Tšehhi Ostrava
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 - 4 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Enjoy the Moravian-Silesian Region

Location address
Dvořákova 7
Ostrava, Moravian-Silesian Region, 701 03 CZ
Social Media