VSB - Technical University of Ostrava

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Kes me oleme

1849. aastal asutatud VSB - Technical University of Ostrava (VSB-TUO) on Tšehhi avalik ülikool, millel on pikaajalised traditsioonid kvaliteetse insenerihariduse ja teadusuuringute alal. Neid traditsioonilisi põhiväärtusi on pidevalt ajakohastatud, et kajastada tipptasemel tehnoloogiaid ja tööstuse pidevalt muutuvaid vajadusi. VSB-TUO-l on tihedad sidemed tööstusega ja see edendab rakendusuuringuid koostöös ettevõtete ja asutustega kogu maailmas, et leida tänapäevastele probleemidele uuenduslikke lahendusi.

VSB-TUO-s õppimine paneb rõhku praktilisele väljaõppele, uurides samas uusimate tarkvarade ja instrumentide abil tänapäeva tipptasemel tööstusharude tegelikke probleeme. Paljudes õppeainetes on 50% kursustest praktiliselt orienteeritud, täiuslikult komplitseerides edasijõudnutele teoreetilisi õpetusi ja tagades, et lõpetajad on omandanud hariduse ja kogemused, mida tööandjad kogu maailmas soovivad.

Visioon

Me oleme Euroopa silmapaistvamate ülikoolide hulgas, mis pakuvad tehnilist ja majanduslikku haridust, viivad läbi rakendusuuringuid ja alusuuringuid ning tagavad ühiskonnale vajaliku tehnilise juhendamise, nõustamise ja asjatundliku teeninduse.

Meie missioon

Me oleme osa ülikoolisüsteemist, mis on Tšehhi Vabariigi haridussüsteemi kõrgeim tase. Anname edasi teadmisi, arendame oskusi ja loome ruumi üksikisikute kutsealaseks kasvuks ja kogu ühiskonna arenguks valdkondades, kus on olemas tehnoloogiline ja majanduslik spetsialiseerumine. Teeme koostööd valitsusasutuste, kohalike omavalitsuste, kodu- ja välismaiste ülikoolide, teadusasutuste, organisatsioonide ja üksikisikutega. Meie peamine ülesanne on:

  • Kõrghariduse andmine
  • Teadus- ja arendustegevuse arendamine
  • Arendada koostööd praktikaga

VSB-TUO lõpetajad

  • Sel aastal on 3176 edukat lõpetajat
  • 40% VSB-TUO lõpetajatest on naised
  • Lõpetajakaardi üle 100 eelise

131907_pexels-photo-1595391.jpegRebane / Pexels

Kaasaegne ülikoolilinnak, mida täiendame pidevalt

Arendame pidevalt ülikoolilinnakut, et tagada oma õpilastele kvaliteetne keskkond uute ja renoveeritud hoonete, teaduskeskuste, laborite ja mugavate klassiruumidega.

Ülikooli elu

VSB-TUO ülikoolilinnakus on kõikvõimalikud ruumid õpilastele, töötajatele ja ka üldsusele. Meie ülikoolilinnak võib olla teile teine kodu.

Üks Kesk-Euroopa suurimaid ülikoolilinnu

VSB - Technical University of Ostrava on Kesk-Euroopa üks suuremaid. Lisaks majutusele pakub see ka toitlustusteenuseid, spordi- ja kultuurirajatisi ning mitmeid muid teenuseid. Selles ülikoolilinnakus leiate ka postkontori, õpilaspoode ja kõigile õpilastele tasuta wifi-ühenduse. Ülikooli linnakus on ka galerii, raamatukogu ja personaalarvutite paviljon. Õpilased saavad kasutada kohaliku arsti, psühholoogi või karjäärinõustaja teenuseid.

VSB-TUO ülikoolilinnak pakub laias valikus sportimisvõimalusi õpilastele, töötajatele, aga ka üldsusele. Ülikoolilinnas asuvad välitingimustes sulgpalli- ja võrkpalliplatsid, ronimissein, korv- ja võrkpalliväljakud ning kunstmuruga jalgpalliväljak. Võite mängida lauatennist, proovida harjutada võitluskunste, käia spordikeskustes või meie aeroobses saalis, kus saate valida kiirete või aeglaste harjutuste vahel. Avalik bassein on käeulatuses - ainult ühe trammipeatuse kaugusel.

VSB-TUO peamine ülikoolilinnak asub Poruba väga meeldivas ümbruses - metsa läheduses, kus on ette nähtud raja uisutamiseks või jalgrattasõiduks. Ülikoolilinnaku ühendab Ostrava mujalt, isegi öösel, ühistranspordiga. Ostravale pääseb väga hästi mitte ainult rongiga, vaid nüüd, kui kiirtee on valmis, ka bussi ja autoga.

Eetikakoodeks

Eetikakoodeksiga kuulutab Ostrava tehnikaülikool VSB - Euroopa kultuuri ja hariduse kandjaks - Euroopa kultuurikeskkonnast tulenevaid moraalseid väärtusi ja püüdleb seega kõrgete eetiliste käitumisnormide poole, mis ületavad kohustuslikke õigusnorme.

131909_pexels-photo-745045.jpegHelena Lopes / Pexels

Asukohad

Ostrava

VŠB - Technical University of Ostrava

Address
17. listopadu 2172/15, 708 00
Ostrava, Moraavia-Sileesia piirkond, Tšehhi
Telefon
+420 597 321 111

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Programmid

Magister