Charles University Faculty of Mathematics and Physics

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Matemaatika ja Informaatika Programs Karli ülikool Mida me pakume? Kvaliteetne taskukohase kolmeaastane bakalaureuse- ja kaks aastat magistriõppes ingliskeelseid õppeprogramme, on üks vanemaid ja mainekamaid ülikoolide Euroopas, üks ilusamaid linnu maailmas pealinnas kaasaegse ja tehnoloogiliselt arenenud riik . Programmid on pakutud Tšehhi õpilased aastaid väga edukalt. Nüüd nad on avatud rahvusvahelistele üliõpilastele ka.

Keda me otsime? Motiveeritud, kohusetundlik ja andekas noorte üle kogu maailma, kes julgevad mõelda ja on huvitatud infotehnoloogia ja matemaatika.

Õppekava Bakalaureusekraad programmi Computer Science Bachelor of General Computer Science Õppekava on mõeldud üliõpilastele, kes sooviksid õppida püsiva aluse infotehnoloogia ja saada valda oma meetodeid ja lähenemisviise. Mõistlikult ehitatud teoreetiline baas on hindamatu töötavad rakendused ja tarkvara arendamiseks, ja on vajalik edasiseks õppe- ja teadustöö arvutiteadus. Bakalaureuse õppekava kestab tavaliselt kolm aastat ja lõpeb riigieksamite pärast edukat lõpetamist on üliõpilase tiitel poissmees. Kraad on akrediteeritud Haridus, noored ja sport Tšehhi Vabariigi ja on rahvusvaheliselt tunnustatud. Õppekeeleks on inglise keel.

Magistrikraadi programmid Meie magistriõppe programme, õpilastele on antud laia ülevaate oma valdkonnas, aidates neil iseseisvalt mõtlema, eristada olulist ja marginaalne probleem, ja et mahutada kiiresti uusi tehnoloogiaid. Keskendutakse mõista aluspõhimõtteid, kuidas ja miks asjad töötavad, ja nende põhimõtete rakendamine jooksul kaasaegseid tehnoloogiaid. Tugev teoreetiline alus Magistriõppe programm annab meie lõpetajate konkurentsieelise areneb dünaamiliselt maailmas, kus tänapäeva tehnoloogiaga on sageli vananenud homme.

Uuringud tavaliselt kaks aastat ning lõpeta riigieksamite ja magistritöö kaitsmine. Pärast edukat lõpetamist üliõpilane on tiitel Master of Science.

Sissepääs Bakalaureuse- Riiki sisenemise nõuded Taotlemiseks Bachelor of Computer Science programmi esitatud inglise keeles peate

omama või olema tööd Lõputunnistus (diplom) või selle ekvivalent; juhtudel nõuab seadus, sertifitseerimise võrdväärsust haridus peab olema lisatud; vasta mõtlemine Nõuded ja piisavalt tõendeid inglise keele oskus.

Magistriõppe Riiki sisenemise nõuded Taotleda magistriõppesse esitatud inglise keeles peate

omama või olema tööd bakalaureuse- või magistriõppe diplom ja annab selle tõestatud koopia; juhtudel nõuab seadus, sertifitseerimise võrdväärsust haridus taotlusele tuleb lisada, on piisavalt akadeemilise taustaga vastavate valdkondade (vt allpool); see saab tõestada sooritades spetsialiseeritud sisseastumiseksam juunis 2015 Prahas, mis on korraldatud Matemaatika ja füüsika, või andes ärakirju (akadeemilise arvestust) Teie eelnev haridus (soovitavalt koos ainekavade lõpetatud kursust); lootustandvamaid õpilasi, kes ei ole seda tausta võib lubada koos sättega, mille kohaselt nad lõpetada puuduvad bakalaureuse kursused, on piisav oskus inglise keeles; see saab tõendada andes oma tulemusi ühte standarditud inglise testid, et me tunnistame (vt allpool).

Olete oodatud ka kaasas oma taotluse

avalduse eesmärk, kus te kirjeldaksite oma taotlemise põhjustest kavandatud programmi, siis õppida ja võib-olla ka teadus huvide ja tulevase karjääri plaanid, soovituskirja nii värske kui võimalik professorid ja tööandjad, kes saab kommenteerida oma viimaste professionaalse saavutusi ja oma kvalifikatsiooni selleks, et saavutada magistrikraadi matemaatika või informaatika eriala.

Valikul on kaks vooru igal aastal: talvel ümmargune esitamise tähtaeg 29. veebruar 2016Ja kevadel voor esitamise tähtaeg 31. mai 2016. Põhiseaduse Assamblee valib parimad kandidaadid igas voorus. Eesmärk vastuvõtukomisjon läbivaatamise protsess on valida taotlejate ring isik, kes on parim näidanud võimet ja hoolsuse oodatakse Karli Ülikooli üliõpilased.

Application Fee bakalaureuse- ja magistriõppe programmid Kõik taotlejad: 20 EUR (umbes $ 22) taotluse kohta; palun maksta selle krediitkaardiga, juhtnööre järgides elektroonilise taotluse.

Õppemaks bakalaureuse ja magistriõppe programmid 140 000 CZK (5000 eurot); õpilased EL on õigus saada 40 protsenti allahindlust Keskmine elukallidus ulatuvad 400-600 EUR umbes $ 440 660 $) kuus, sealhulgas majutuse, toitlustuse, ühistransport, ja vaba aja veetmise.

Asukohad

Praha

Address
Charles University
Faculty of Mathematics and Physics
Ke Karlovu 3
Prague 2

121 16 Praha, Praha, Tšehhi