Loe ametlikku kirjeldust

Matemaatika ja Informaatika Programs Karli ülikool Mida me pakume? Kvaliteetne taskukohase kolmeaastane bakalaureuse- ja kaks aastat magistriõppes ingliskeelseid õppeprogramme, on üks vanemaid ja mainekamaid ülikoolide Euroopas, üks ilusamaid linnu maailmas pealinnas kaasaegse ja tehnoloogiliselt arenenud riik . Programmid on pakutud Tšehhi õpilased aastaid väga edukalt. Nüüd nad on avatud rahvusvahelistele üliõpilastele ka.

Keda me otsime? Motiveeritud, kohusetundlik ja andekas noorte üle kogu maailma, kes julgevad mõelda ja on huvitatud infotehnoloogia ja matemaatika.

Õppekava Bakalaureusekraad programmi Computer Science Bachelor of General Computer Science Õppekava on mõeldud üliõpilastele, kes sooviksid õppida püsiva aluse infotehnoloogia ja saada valda oma meetodeid ja lähenemisviise. Mõistlikult ehitatud teoreetiline baas on hindamatu töötavad rakendused ja tarkvara arendamiseks, ja on vajalik edasiseks õppe- ja teadustöö arvutiteadus. Bakalaureuse õppekava kestab tavaliselt kolm aastat ja lõpeb riigieksamite pärast edukat lõpetamist on üliõpilase tiitel poissmees. Kraad on akrediteeritud Haridus, noored ja sport Tšehhi Vabariigi ja on rahvusvaheliselt tunnustatud. Õppekeeleks on inglise keel.

Magistrikraadi programmid Meie magistriõppe programme, õpilastele on antud laia ülevaate oma valdkonnas, aidates neil iseseisvalt mõtlema, eristada olulist ja marginaalne probleem, ja et mahutada kiiresti uusi tehnoloogiaid. Keskendutakse mõista aluspõhimõtteid, kuidas ja miks asjad töötavad, ja nende põhimõtete rakendamine jooksul kaasaegseid tehnoloogiaid. Tugev teoreetiline alus Magistriõppe programm annab meie lõpetajate konkurentsieelise areneb dünaamiliselt maailmas, kus tänapäeva tehnoloogiaga on sageli vananenud homme.

Uuringud tavaliselt kaks aastat ning lõpeta riigieksamite ja magistritöö kaitsmine. Pärast edukat lõpetamist üliõpilane on tiitel Master of Science.

Sissepääs Bakalaureuse- Riiki sisenemise nõuded Taotlemiseks Bachelor of Computer Science programmi esitatud inglise keeles peate

omama või olema tööd Lõputunnistus (diplom) või selle ekvivalent; juhtudel nõuab seadus, sertifitseerimise võrdväärsust haridus peab olema lisatud; vasta mõtlemine Nõuded ja piisavalt tõendeid inglise keele oskus.

Magistriõppe Riiki sisenemise nõuded Taotleda magistriõppesse esitatud inglise keeles peate

omama või olema tööd bakalaureuse- või magistriõppe diplom ja annab selle tõestatud koopia; juhtudel nõuab seadus, sertifitseerimise võrdväärsust haridus taotlusele tuleb lisada, on piisavalt akadeemilise taustaga vastavate valdkondade (vt allpool); see saab tõestada sooritades spetsialiseeritud sisseastumiseksam juunis 2015 Prahas, mis on korraldatud Matemaatika ja füüsika, või andes ärakirju (akadeemilise arvestust) Teie eelnev haridus (soovitavalt koos ainekavade lõpetatud kursust); lootustandvamaid õpilasi, kes ei ole seda tausta võib lubada koos sättega, mille kohaselt nad lõpetada puuduvad bakalaureuse kursused, on piisav oskus inglise keeles; see saab tõendada andes oma tulemusi ühte standarditud inglise testid, et me tunnistame (vt allpool).

Olete oodatud ka kaasas oma taotluse

avalduse eesmärk, kus te kirjeldaksite oma taotlemise põhjustest kavandatud programmi, siis õppida ja võib-olla ka teadus huvide ja tulevase karjääri plaanid, soovituskirja nii värske kui võimalik professorid ja tööandjad, kes saab kommenteerida oma viimaste professionaalse saavutusi ja oma kvalifikatsiooni selleks, et saavutada magistrikraadi matemaatika või informaatika eriala.

Valikul on kaks vooru igal aastal: talvel ümmargune esitamise tähtaeg 29. veebruar 2016Ja kevadel voor esitamise tähtaeg 31. mai 2016. Põhiseaduse Assamblee valib parimad kandidaadid igas voorus. Eesmärk vastuvõtukomisjon läbivaatamise protsess on valida taotlejate ring isik, kes on parim näidanud võimet ja hoolsuse oodatakse Karli Ülikooli üliõpilased.

Application Fee bakalaureuse- ja magistriõppe programmid Kõik taotlejad: 20 EUR (umbes $ 22) taotluse kohta; palun maksta selle krediitkaardiga, juhtnööre järgides elektroonilise taotluse.

Õppemaks bakalaureuse ja magistriõppe programmid 140 000 CZK (5000 eurot); õpilased EL on õigus saada 40 protsenti allahindlust Keskmine elukallidus ulatuvad 400-600 EUR umbes $ 440 660 $) kuus, sealhulgas majutuse, toitlustuse, ühistransport, ja vaba aja veetmise.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Charles University Faculty of Mathematics and Physics

Computational Linguistics programmi eesmärk on valmistada üliõpilasi ette teadustööks loomuliku keele töötlemise ja nii kirjaliku kui ka suulise keelega rakenduste arenda ... [+]

Computational Linguistics programmi eesmärk on valmistada üliõpilasi ette teadustööks loomuliku keele töötlemise ja nii kirjaliku kui ka suulise keelega rakenduste arendamise valdkonnas. Selliste rakenduste näited on infootsingu süsteemid, masintõlge, grammatikakontroll, tekstide kokkuvõtte tegemine ja informatsiooni väljavõtmine, automaatne kõnetuvastus, hääljuhtimine, räägitud dialoogisüsteemid ja kõnesüntees.

Kontrollimise ja hindamise kriteeriumide kirjeldus

Sissepääsutingimused

Sisseastujate läbivaatamise protsessi eesmärk on valida taotlejate hulgast need isikud, kes on näidanud Charles University'i õpilastelt oodatavat võimet ja hoolsust. Taotleda meie arvutiteaduse või matemaatika magistriõppes, mis on antud inglise keeles... [-]

Tšehhi Praha
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Charles University Faculty of Mathematics and Physics

Uuringuplaanid Diskreetne matemaatika ja kombinatoorne optimeerimine ning matemaatilised struktuurid arvutiteaduses pakuvad täiustatud teadmisi rakendatud matemaatika ja ... [+]

Uuringuplaanid Diskreetne matemaatika ja kombinatoorne optimeerimine ning matemaatilised struktuurid arvutiteaduses pakuvad täiustatud teadmisi rakendatud matemaatika ja arvutiteaduse valdkondades. Tähelepanu pannakse valdkonna ajakohastele teoreetilistele ja rakendatud küsimustele. Uuringuplaanid Optimeerimine ja matemaatiline majandus pakuvad oskusi lahendada keerulisi tehnilisi ja majanduslikke probleeme optimeerimismeetodite ja matemaatilise majanduse sobivate meetodite kasutamisega.

Kontrollimise ja hindamise kriteeriumide kirjeldus

Sissepääsutingimused

Sisseastujate läbivaatamise protsessi eesmärk on valida taotlejate hulgast need isikud, kes on näidanud Charles University'i õpilastelt oodatavat võimet ja hoolsust. Taotleda meie arvutiteaduse või matemaatika magistriõppes, mis on antud inglise keeles... [-]

Tšehhi Praha
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Charles University Faculty of Mathematics and Physics

See magistriprogramm keskendub sügavamatele teadmistele erinevate matemaatiliste erialade ja nende algoritmiliste aspektide kohta. Üliõpilane saab erialast infot infoturb ... [+]

See magistriprogramm keskendub sügavamatele teadmistele erinevate matemaatiliste erialade ja nende algoritmiliste aspektide kohta. Üliõpilane võib spetsialiseeruda kas infoturbe matemaatikas või arvuti geomeetrias.

Infoturbe matemaatika keskendub teoreetiliste teadmiste süvendamisele arvuteooria, tõenäosusteooria, veakorrektsiooni koodide teooria, keerukuse teooria, elliptiliste kõverate teooria ja arvutite algebra suhtes, mida rakendatakse mõnele nendest teemadest. Tähelepanu pööratakse ka praktilistele aspektidele, nagu interneti turvalisus, krüptograafia standardid ja andmekaitse õiguslikud aspektid.

Arvuti geomeetria süvendab erinevate algebraliste ja geomeetriliste teemade teoreetilisi teadmisi koos nende rakendustega arvuti nägemise ja robootika, arvutigraafika ja pilditöötluse, optimeerimismeetodite ja numbrilise lineaarse algebra puhul.... [-]

Tšehhi Praha
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Charles University Faculty of Mathematics and Physics

Programm keskendub üldise matemaatilise tausta (algebraline geomeetria ja topoloogia, Riemanni geomeetria, universaalne algebra ja mudeli teooria) laiendamisele algebra, ... [+]

Programm keskendub üldise matemaatilise tausta (algebraline geomeetria ja topoloogia, Riemanni geomeetria, universaalne algebra ja mudeli teooria) laiendamisele algebra, geomeetria, loogika ja kombinatorika valitud teemadel. Eesmärk on anda piisavalt üldteadmisi kaasaegse struktuuri matemaatika kohta ning viia õpilased iseseisva teadustegevuse lävele. Rõhku pannakse õpetajatele, kes on oma teadustöö valdkonnas ülemaailmselt tunnustatud.

Kontrollimise ja hindamise kriteeriumide kirjeldus

Sissepääsutingimused

Sisseastujate läbivaatamise protsessi eesmärk on valida taotlejate hulgast need isikud, kes on näidanud Charles University'i õpilastelt oodatavat võimet ja hoolsust. Selleks, et taotleda meie arvutiteaduse või matemaatika magistriõppe programme inglise keeles, peate:... [-]

Tšehhi Praha
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

Charles University Faculty of Mathematics and Physics

Matemaatiline modelleerimine on interdistsiplinaarne väli, mis ühendab matemaatilist analüüsi, numbrilist matemaatikat ja füüsikat. Õppekava eesmärk on pakkuda suurepäras ... [+]

Matemaatiline modelleerimine on interdistsiplinaarne väli, mis ühendab matemaatilist analüüsi, numbrilist matemaatikat ja füüsikat. Õppekava eesmärk on pakkuda suurepäraseid põhiteadmisi kõigis nendes valdkondades ja võimaldada teadmiste paindlikku laiendamist, uurides vajadusel erialakirjandust. Kõik õpilased võtavad kohustuslikke kursusi järjepidevmehaanika, osalise diferentsiaalvõrrandi ja numbrilise matemaatika kursustel.

Õpilased omandavad võime kavandada loodusnähtuste matemaatilisi mudeleid (eriti seoses pideva mehaanika ja termodünaamikaga), neid analüüsida ja läbi viia numbrilisi simulatsioone. Pärast kohustuslike klasside läbimist osalevad õpilased tihedamalt matemaatilise modelleerimise füüsikaliste aspektidega (mudeli kujundamine), osalise diferentsiaalvõrrandite matemaatilise analüüsi või matemaatiliste mudelite arvutamise meetoditega. Matemaatilise modelleerimise kõigi tasandite (mudel, analüüs, simulatsioonid) mõistmine võimaldab õpilastel kasutada kõigi asjakohaste valdkondade kaasaegseid tulemusi füüsika, tehnoloogia, bioloogia ja meditsiini probleemide lahendamiseks, ületades iga valdkonna ulatust.... [-]

Tšehhi Praha
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Charles University Faculty of Mathematics and Physics

Õppeala koosneb kahest tihedalt seotud eriala, arvutigraafika ja arvutimängude arendamisest. Arvutigraafika eriala pakub väljaõpet paljudes visuaalteadustes, sealhulgas g ... [+]

Õppeala koosneb kahest tihedalt seotud erialast, arvutigraafikast ja arvutimängude arendamisest. Arvutigraafika eriala pakub väljaõpet paljudes visuaalteadustes, sealhulgas geomeetrilise modelleerimise, renderdamise (kujutise süntees), samuti pildianalüüsi ja arvuti nägemise põhitõed.

Kontrollimise ja hindamise kriteeriumide kirjeldus

Sissepääsutingimused

Sisseastujate läbivaatamise protsessi eesmärk on valida taotlejate hulgast need isikud, kes on näidanud Charles University'i õpilastelt oodatavat võimet ja hoolsust. Selleks, et taotleda meie arvutiteaduse või matemaatika magistriõppe programme inglise keeles, peate:

omama või töötama bakalaureuse- või magistrikraadi saamiseks ja esitama selle tõestatud koopia;omama piisavat inglise keele oskust; seda on võimalik tõestada, andes oma tulemused ühes standardiseeritud inglise keele testidest, mida me tunneme (vt täpsemalt allpool).... [-]
Tšehhi Praha
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Charles University Faculty of Mathematics and Physics

See programm pakub teoreetilist ja rakendusharidust finants- ja kindlustusmatemaatikas. Tugev matemaatiline taust annab aluse matemaatilise modelleerimise valdkondade are ... [+]

See programm pakub teoreetilist ja rakendusharidust finants- ja kindlustusmatemaatikas. Tugev matemaatiline taust annab aluse matemaatilise modelleerimise valdkondade arendamisele kindlustus- ja pangandussektoris ning teistes finantsvaldkondades. Lõpetaja on võimeline arendama finants- ja kindlustustooteid ning analüüsima nende kasumlikkust ja riske.

Kontrollimise ja hindamise kriteeriumide kirjeldus

Sissepääsutingimused

Sisseastujate läbivaatamise protsessi eesmärk on valida taotlejate hulgast need isikud, kes on näidanud Charles University'i õpilastelt oodatavat võimet ja hoolsust. Selleks, et taotleda meie arvutiteaduse või matemaatika magistriõppe programme inglise keeles, peate:... [-]

Tšehhi Praha
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 leia oma õigusteaduste doktori kraad
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Charles University Faculty of Mathematics and Physics

Õppeala Tarkvara ja Andmetehnoloogia eesmärk on kogeda kogemusi keeruliste tarkvaralahenduste ja suurte andmetöötlussüsteemide väljatöötamisel ja arendamisel. Uuringus pa ... [+]

Õppeala Tarkvara ja Andmetehnoloogia eesmärk on kogeda kogemusi keeruliste tarkvaralahenduste ja suurte andmetöötlussüsteemide väljatöötamisel ja arendamisel. Uuringus pakutavad kursused hõlmavad mitmeid tehnoloogilisi platvorme, alates klassikalisest, veebipõhisest ja kaasaegsest pilvest ning hajutatud lahendustest. Kursuse osana on vaja töötada suure tarkvaraprojektiga, kus õpilased rakendavad mitte ainult teoreetilisi teadmisi ja tehnilisi oskusi, vaid ka meeskonnatöö võimeid.

Kontrollimise ja hindamise kriteeriumide kirjeldus

Sissepääsutingimused

Sisseastujate läbivaatamise protsessi eesmärk on valida taotlejate hulgast need isikud, kes on näidanud Charles University'i õpilastelt oodatavat võimet ja hoolsust. Selleks, et taotleda meie arvutiteaduse või matemaatika magistriõppe programme inglise keeles, peate:... [-]

Tšehhi Praha
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Charles University Faculty of Mathematics and Physics

Õppekava „Teoreetiline arvutiteadus” eesmärk on valmistada kõrgkoolilõpetajaid sügaval ja piisavalt laia taustaga arvutiteaduses, mis põhineb tema teoreetiliste aluste om ... [+]

Õppekava „Teoreetiline arvutiteadus” eesmärk on valmistada kõrgkoolilõpetajaid sügaval ja piisavalt laia taustaga arvutiteaduses, mis põhineb tema teoreetiliste aluste omandamisel. Neid sihtasutusi laiendavad spetsiaalsed kursused, mis annavad lõpetajatele hea ülevaate infotehnoloogia valdkondadest, nagu keerukus ja arvutatavus, algoritmide kavandamine ja analüüs ning tehisintellekt. Sellised sügavad teoreetilised teadmised võimaldavad lõpetajatel kiiremini võtta uusi teadmisi infotehnoloogia arengumaades ja aktiivselt kaasa aidata kaasaegse tehnika arengule.

Kontrollimise ja hindamise kriteeriumide kirjeldus

Sissepääsutingimused

Sisseastujate läbivaatamise protsessi eesmärk on valida taotlejate hulgast need isikud, kes on näidanud Charles University'i õpilastelt oodatavat võimet ja hoolsust. Taotleda meie arvutiteaduse või matemaatika magistriõppes, mis on antud inglise keeles... [-]

Tšehhi Praha
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Charles University Faculty of Mathematics and Physics

See programm keskendub matemaatiliste mudelite arvutitöötluse meetodite kavandamisele, analüüsile, algoritmimisele ja rakendamisele. See kujutab endast üleminekut teoreet ... [+]

See programm keskendub matemaatiliste mudelite arvutitöötluse meetodite kavandamisele, analüüsile, algoritmimisele ja rakendamisele. See kujutab endast üleminekut teoreetilisest matemaatikast praktiliselt kasulike tulemuste saamiseks. Rõhk asetatakse infotehnoloogia loomingulisele kasutamisele ja programmitöö rakenduste loomisele.

Programmi lahutamatu osa on kasutatud meetodite kontrollimine. Õpilased õpivad kaasaegseid meetodeid osalise diferentsiaalvõrrandi lahendamiseks, lõplike elementide meetodit, lineaarset ja mittelineaarset funktsionaalset analüüsi ning meetodeid maatriksi arvutamiseks. Nad valivad valikainete kursused vastavalt oma magistritöö teemale. Nad võivad spetsialiseeruda tööstuslikule matemaatikale, arvutusanalüüsile või maatriksarvutustele.... [-]

Tšehhi Praha
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Charles University Faculty of Mathematics and Physics

Õppekava Tarkvarasüsteemid rõhutavad süsteemi orienteeritud programmeerimist ühes kolmest fookusvaldkonnast. Süsteemi programmeerimise domeen keskendub arvutisüsteemi põh ... [+]

Õppekava Tarkvarasüsteemid rõhutavad süsteemi orienteeritud programmeerimist ühes kolmest fookusvaldkonnast. Süsteemi programmeerimise domeen keskendub arvutisüsteemi põhikihtide (vahevara, operatsioonisüsteem) kodeerimisele. Usaldusväärsete süsteemide valdkonnas käsitleb õppekava kõrge usaldusväärsusega süsteemide süstemaatilist ehitamist, näiteks varjatud ja reaalajas kasutatavaid süsteeme. High Performance Computing filiaal tutvustab tarkvaraprogrammide väljatöötamise võimalusi suure jõudlusega arvutisüsteemides (väga paralleelsed süsteemid, hajutatud süsteemid, pilved). Kõik fookusvaldkonnad pööravad tähelepanu nii programmeerimisvahenditele kui ka meetoditele ja nendega seotud arhitektuurialastele teadmistele.... [-]

Tšehhi Praha
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Charles University Faculty of Mathematics and Physics

Õppeala Artificial Intelligence pakub haridust teoreetiliste ja rakendusalaste teadmiste valdkonnas intelligentsete süsteemide kujundamiseks erinevates valdkondades, seal ... [+]

Õppeala Artificial Intelligence pakub haridust teoreetiliste ja rakendusalaste teadmiste valdkonnas intelligentsete süsteemide kujundamiseks erinevates valdkondades, sealhulgas andmete analüüs, automatiseeritud probleemide lahendamine ja robotite rakendused. Rõhk asetatakse formaalsete teoreetiliste aluste sügavale mõistmisele ja nende praktilisele rakendamisele. Õpilased saavad teadmisi tõhusate andmestruktuuride kujundamise kohta; probleemide formaalsest modelleerimisest matemaatilise loogika ja tõenäosusteooria abil; algoritmide (klassikaline ja looduslik inspireeritud) probleemide lahendamisel, autonoomsete agentide juhtimise, masinaõppe ja andmekaevanduse osas; ja arvutusmeetodite keerukuse analüüs. Õpilased õpivad, kuidas neid meetodeid rakendada ja kuidas neid laiendada nii abstraktsetele (andmetele) kui ka füüsilistele (robootilistele) maailmadele ühe agendi ja mitme agendi keskkonnas. Õppeala Artificial Intelligence saab uurida kolmes põhivaldkonnas: intelligentsed agendid, masinaõpe ja robootika.... [-]

Tšehhi Praha
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Charles University Faculty of Mathematics and Physics

Matemaatilise analüüsi programm pakub üliõpilastele täiustatud teadmisi matemaatilise analüüsi traditsioonilistest valdkondadest (reaalse funktsiooni teooria, kompleksana ... [+]

Matemaatilise analüüsi programm pakub üliõpilastele täiustatud teadmisi matemaatilise analüüsi traditsioonilistest valdkondadest (reaalse funktsiooni teooria, kompleksanalüüs, funktsionaalne analüüs, tavalised ja osalised diferentsiaalvõrrandid). Seda iseloomustab põhjalik ülevaade konkreetsetest teemadest ja rõhk nende vastastikustele sidumistele. Nende teemade põhiteadmised kõrgtasemel on kohustuslike kursuste komplekt. Valikainete kursused süvendavad teadmisi valitud valdkondades, eriti diplomitöö teema kohta. Seminarid pakuvad kontakti kaasaegsete matemaatiliste uuringutega. Matemaatilisel analüüsil on tihedad sidemed teiste matemaatiliste distsipliinidega, nagu tõenäosusteooria, numbriline analüüs ja matemaatiline modelleerimine. Õpilased tutvuvad nende suhetega mõnedes valikainete kursustes.... [-]

Tšehhi Praha
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Charles University Faculty of Mathematics and Physics

Programm on suunatud üliõpilastele, kes soovivad saada teoreetilisi ja praktilisi teadmisi juhuslike sündmuste matemaatika kohta. Seda iseloomustab eelkõige tasakaalu ran ... [+]

Programm on suunatud üliõpilastele, kes soovivad saada teoreetilisi ja praktilisi teadmisi juhuslike sündmuste matemaatika kohta. Seda iseloomustab eelkõige tasakaalu range matemaatilise teooria, subjekti erinevate valdkondade põhjaliku ülevaate (tõenäosus, statistika, ökonomeetria) ja erinevate valdkondade rakenduste vahel. Õpilased saavad üldist tausta, võttes kohustuslikke kursusi tõenäosuse, optimeerimise, statistilise modelleerimise ja juhuslike protsesside kaudu.

Nad jätkavad valikainete kursusi, et laiendada oma teadmisi ja valida spetsialiseerumist, mida nad sooviksid sügavamalt õppida. Seminarides õpivad nad iseseisvalt töötama ning tegema koostööd keeruliste projektide osas. Suurt rõhku pannakse sõltumatu analüütilise mõtlemise arendamisele. Tõenäosus, statistika ja ökonomeetria on tihedalt seotud teiste matemaatiliste ainetega (matemaatiline analüüs, numbriline matemaatika, diskreetne matemaatika). Rakendused on inspireeritud majanduse, meditsiini, tehnoloogia, loodusteaduste, füüsika ja informaatika tegelikest probleemidest.... [-]

Tšehhi Praha
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Testimonials

Location address
Charles University
Faculty of Mathematics and Physics
Ke Karlovu 3
Prague 2

Prague, Praha, 121 16 CZ