Loe ametlikku kirjeldust

Adolfo Ibáñezi ülikooli ärikool asutati aastal 1953 Valparaíso linnas ning üle 65-aastase kogemusega on sellest saanud üks mainekamaid Tšiili ja Ladina-Ameerika ärikoole. viidates piirkondlikule ja ka ülemaailmsele tasandile.

See on ainus Tšiili ärikool, millel on kolmekordne rahvusvaheline akrediteerimise kroon (AACSB, EQUIS ja AMBA), mis asetab selle 1% maailma parimate ärikoolide valitud gruppi.

Selle rahvusvahelist tunnustust toetab ka tema programmide paigutamine silmapaistvatesse globaalsete edetabelite kohtadesse, nagu näiteks América Economía, Innovation Management, Financial Times ja QS.

Praegu on ärikoolil kontorid Valparaíso (Tšiili), Santiago (Tšiili) ja Lima (Peruu) ja Miami (Ameerika Ühendriigid) linnades.

UAI Business Schoolile on iseloomulik Liberal Artsil põhinev haridusmudel, mille eesmärk on koolitada üliõpilasi kriitilise mõtlemisega, mis on võimelised tekitama positiivseid mõjusid ja muutuma oma organisatsioonides, integreerides teoreetilisi teadmisi praktiliste kogemustega nende koolitamisel tugev eetiline kohustus.

Strateegiliste sammaste seas on silma paistnud teadmiste, jätkusuutlikkuse, innovatsiooni, ettevõtluse, akadeemilise juhtimise ja globaliseerumise loomine. Praegu on ärikoolil rohkem kui 5000 üliõpilast nii oma eel- kui ka kraadiõppes ning üle 13 000 lõpetaja võrgustiku, kes töötavad 40 riigis.

Sellel on akadeemiline organ, mis koosneb 92 täistööajaga professorist, kellest 30% on välismaalased, sellistest riikidest nagu Argentina, Brasiilia, Hiina, Costa Rica, El Salvador, Hispaania, Prantsusmaa, Mehhiko, Peruu, Uruguay, USA, Venezuela . Selle õpetajatel on doktorikraadid maailma peamistes ülikoolides, sealhulgas Harvardi, MIT, Princetoni, Cambridge'i, Oxfordi, California Berkeleys, UCLA, NYU, Chicago, Columbia, Maryland, Michigan, Boston, Georgia Tech, Texas at Austin , Carnegie Mellon, muu hulgas. 48% teaduskonnast pärineb 100 tippülikoolist, vastavalt QS reitingule.

"Meie School of Business on pühendunud maailmatasemel asutusele, mis on tuletatud meie õpetamisoskustest, kogemustest ärimaailmas ja teadmistest, mis on saadud meie teadusuuringutest, et arendada uuenduslikke juhte, kes inspireerivad ja muutuvad tema organisatsioonid ja ühiskond tervikuna, olles ärikool, eetilise käitumise, kriitilise mõtlemise ja tõhusa suhtlemise mudel. "

vaade

Adolfo Ibáñezi ülikooli ärikool keskendub:

 • Hakka globaalseks ärikooliks läbi oma haridusprojekti arendamise, strateegiliste liitude integreerimise teadustöös ja õpetamises rahvusvahelisel tasandil.
 • Tugevdada tipptasemel teadustegevust ärivaldkondades, meelitades maailmatasemel teaduskonda ja luues teaduskeskkonda, mis hõlbustab ja edendab multidistsiplinaarset uurimistööd.
 • Aidata kaasa õppekavade väljatöötamisele ja rakendamisele, mis aitavad õpilastel saavutada oma maksimaalset potentsiaali, muutes turgu.
 • Levitada kooli intellektuaalset panust tegevushariduse ja laiendustegevuse laiendamise kaudu, et mõjutada ja mõjutada tööstust.
 • Töötada välja ja kasutada sidevõrku, mida kool peab parandama oma osalemist ja seost ärijuhtide ja poliitikakujundajatega.114551_25.jpg

Haridusmudel

Kooskõlas Adolfo Ibáñezi ülikooli haridusmudeliga sisaldab UAI ärikool Liberal Arts programmi, mis on inspireeritud maailma parimatest ülikoolidest. Selle mudeli eesmärk on julgustada õpilasi mõtlema kõige tavalisematele inimküsimustele ja elule, mis võimaldab mitte ainult elukutset koolitada, vaid arendada ka keerukamat, kriitilisemat ja multidistsiplinaarset mõtlemist.

Ülaltoodud on tõlgitud põhikursusesse, 8 kursust, mis on inspireeritud Columbia ülikooli 100-aastasest kogemusest, kus õpilased loevad, analüüsivad ja arutavad filosoofia, poliitika, kirjanduse ja teaduse klassikalisi tekste.

Täpsemalt, ärikooli puhul püüavad kõik üksuse programmid erinevate õppekavade kaudu aidata kaasa järgmiste oskuste loomisele:

 • Juhtimine.
 • Kriitiline mõtlemine
 • Tõhus suhtlemine
 • Eetiline käitumine

Kaubandustehnoloogia karjääri konkreetsel juhul tugineb see kahele sambale, mis väljenduvad akadeemilises tipptasemel ja metoodikates, mis soodustavad õppimist „tegemise teel”, tuues õpilased varakult ärimaailma lähemale ja viies neid kaugemale teadmiste puhas omandamine, mis võimaldab neil ärimaailma siseneda.

Seega keskendub õpetamismetoodika üliõpilasele, muutes õpetaja paradigmat, kes edastab teadmisi sellesse, kus õpilased on oma õppe juhid.

Sel põhjusel sisaldab haridusmudel seminari metoodikat, kus viiakse ellu projekte, mis võimaldavad suhelda tegeliku ärimaailmaga. Lisaks kombineeritakse üldkoolitusel kaks kraadi: ärijuhtimine ja majandus ning magistriõpe karjääri lõpus.

Nende elementide integreerimine võimaldab koolitada spetsialiste, kes suudavad kohaneda ja olla edukamad üha dünaamilisemas keskkonnas. Sel moel koolitatakse Adolfo Ibáñezi ülikooli kaubandusinsenerid "probleemide lahendamiseks, mis ei ole veel olemas".114552_CAMPUSDESDEARRIBA.jpg

Programmide õpetamise keel:
 • Inglise
 • Hispaania

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez

Meie täiustatud magistrikraad (AMF) LATAM on suunatud Ladina-Ameerika ettevõtete tippjuhtidele, direktoritele ja omanikele, kellel on finantsmaailmas asjakohane kogemus n ... [+]

Meie täiustatud magistrikraad (AMF) LATAM on suunatud Ladina-Ameerika ettevõtete tippjuhtidele, direktoritele ja omanikele, kellel on finantsmaailmas asjakohane kogemus ning kes on huvitatud osalemisest ainulaadses hariduslikus kogemuses, mis võimaldab neil mõista rahalise reaalsust juhtivad organisatsioonid ja nende taotlused, eelkõige Ladina-Ameerika kontekstis. Osalejate range valik toob kaasa piiratud suurusega eliitklassi, kus tekib huvitav ja rikastav dünaamika, mida programmi osalejad järjekindlalt tunnevad kui suurt panust nende haridusalaste kogemuste hulka. Iga osaleja toob oma kogemused ja erilise tähelepanu pööratud probleemidele, samal ajal kui õpetajad suunavad ja tellivad osalejate kommentaarid, et jõuda kehtivatele järeldustele ja rakendatavale majandusele, eriti Ladina-Ameerikas.... [-]

Tšiili Peñalolén Ameerika Ühendriigid New York Suurbritannia London Ecuador Quito Colombia Bogotá Panama Panama linn  + 8 Rohkem
Võta kooliga ühendust
Hispaania
Osakoormus
8 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez

CEMS Magistrikraad rahvusvahelises juhtimises (CEMS MIM) on prestiižne riigiülene äri kraad, mida saab tunnistada rahvusvahelise karjääri parimaks passiks. See on rahvusv ... [+]

CEMS Magistrikraad rahvusvahelises juhtimises (CEMS MIM) on prestiižne riigiülene äri kraad, mida saab tunnistada rahvusvahelise karjääri parimaks passiks.

See on rahvusvaheliselt akrediteeritud programm ja see on kasulik 31 tippkeskkonna võrgustikust üle maailma, 73 ettevõtte partnerile ja 6 sotsiaalpartnerile, kes aitavad kaasa õpilaste õppimisele. See väga valitud programm on saadaval vaid mõne valitud ülikooli kogu maailmas ja ainult üks iga riigi kohta. Praegu pakuvad ainult kaks Ladina-Ameerika ülikooli seda programmi, mis on järjestatud:

# 9 Financial Times Master in Management 2017-s # 9 The Economist Master in Management 2017-s

See rahvusvaheline programm on õpetatud inglise keeles ja valmistab õpilasi ette akadeemiliste ja täidesaatva võistluste elementide abil. See on mõeldud üliõpilastele, kes soovivad arendada ettevõtlusoskusi globaalsel tasandil ja rahvusvahelisel karjäärirajal soovida saada semestrit teistes CEMSi MIM-võrgu ülikoolides. Lõpetajad saavad nii CEMSi tunnistuse kui ka ülikooli magistrikraadi.... [-]

Tšiili Peñalolén
September 2020
Inglise
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez

Magistrikraad innovatsioonis ja ettevõtluses (MIE) on koolitus- ja spetsialiseerumisruum, kus üliõpilased süvendavad oma teadmisi ja oskusi, et luua väärtust uute alustaj ... [+]

Magistrikraad innovatsioonis ja ettevõtluses (MIE) on koolitus- ja spetsialiseerumisruum, kus üliõpilased süvendavad oma teadmisi ja oskusi, et luua väärtust uute alustajate loomisega, või aidata innovatsioonist väljakujunenud ettevõtetele.

See programm põhineb meeskonnatööl, et saavutada ettevõtja / uuendusliku projekti rakendamine. See saavutatakse kõrgetasemeliste õpetajate ja mentorite õpetatud tugeva metoodika abil. MIE kestab 12 kuud ja jaguneb kolmeks etapiks: 1) ideede uurimise ja genereerimise etapp, 2) uue äri kontseptualiseerimise etapp ja lõpuks 3) projektide rakendamise etapp.

Arvestades selle protsessi intensiivsust, on see täistööajaga programm, mis on suunatud oma karjääri alustavatele õpilastele. Ainus nõue on, et kandidaadid omavad kraadi ja võib-olla kõige olulisemat asja, mis soovib muuta maailma innovatsiooni ja ettevõtluse kaudu.... [-]

Tšiili Peñalolén
Märts 2020
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez

Master of Management Science, mida pakub School of Business koostöös teaduskonna Adolfo Ibáñez Ülikool, on programm, mis on loodud vastama sellele vajadusele, keskendudes ... [+]

Tänapäeval seisab juhtide ees ärimaailma üha keerulisem. Juhtimisega seotud probleemid hõlmavad eri distsipliinide elemente ja nõuavad diagnoosimis- ja tegutsemisvõimet tugevatel teadmistel ja tõendite otsimisel.

Selline kasvav keerukus tähendab, et tööturul edukaks muutumiseks on üha enam vaja terviklikumat ja rangemat visiooni, mis põhineb kaasaegsel juhtimisel, mis sisaldab strateegia elemente, organisatsioonide teooriat, käitumist. inim-, turundus- ja operatsiooniprobleemid, lisaks sellele, et nad võivad erineda erinevatest teemadest.

Master of Management Science, mida pakub School of Business koostöös teaduskonna Adolfo Ibáñez Ülikool, on programm, mis on loodud vastama sellele vajadusele, keskendudes õpilastele teadmisi ja oskusi teemasid kaasaegse juhtimise kõige olulisem. Programmi eesmärk on luua suutlikkus probleemide põhjalikuks arutamiseks, käsitledes erinevaid kriteeriume, nagu majanduslik, eetiline, inimlik ja strateegiline.... [-]

Tšiili Peñalolén
Märts 2020
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez

Master of Science in Finance saavutab, et ala spetsialistid, oma esimestel aastatel, saavutavad teatud spetsialiseerumise ja töökohtade paigutamise, mis võimaldab neil ki ... [+]

Master of Science in Finance saavutab, et ala spetsialistid, oma esimestel aastatel, saavutavad teatud spetsialiseerumise ja töökohtade paigutamise, mis võimaldab neil kiirendada oma karjääri, hüpates viimaste lõpetajate esialgseid seisukohti ja saavutada lühikese aja jooksul strateegilisi positsioone.

Alates 2009. aastast on rahanduse magistrikraad ka UAI ja CFA instituudi vahelise partnerluse lipulaev programm, mis vastutab USA finantsanalüütikute sertifitseerimise andmise eest. asja.

eesmärgidPakkuda meie kaubandusinseneridele kindlat koolitust finantsvaldkonna spetsialiseerumise kaudu: fikseeritud tulumääraga finantsinstrumentide, omakapitali finantsinstrumentide ja tuletisinstrumentide hindamisega ja juhtimisega seotud finantsteooriad.Koolitada kõrgetasemelisi spetsialiste, kes on võimelised juhtima ja kontrollima finantsfunktsioone suurtes ettevõtetes ja tegutsema kõigis finantssektoriga seotud valdkondades.Miks seda programmi uurida?... [-]
Tšiili Peñalolén
Märts 2020
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Escuela de Negócios, Universidad Adolfo Ibáñez

See programm on loodud selleks, et pakkuda turunduse valdkonnas ajakohastatud teadmisi kõrge akadeemilise nõudluse keskkonnas. See saavutatakse turundusotsuste tegemise k ... [+]

See programm on loodud selleks, et pakkuda turunduse valdkonnas ajakohastatud teadmisi kõrge akadeemilise nõudluse keskkonnas. See saavutatakse turundusotsuste tegemise kontseptsioonide, mudelite, meetodite ja tehnikate õpetamisega.

See programm sisaldab tugevat praktilist orientatsiooni, kasutades juhtumimeetodit, simulatsioonimänge ja rakendustööde teostamist.

Master's eesmärk on professionaalselt koolitada oma õpilasi täitma juhid või ettevõtjad ärivaldkonnas.

sissepääsTaotlusnõuded UAI-st väljaspool asuvatele taotlejateleBakalaureusekraad, mille on välja andnud oma riigi seadustega tunnustatud ülikool.Maksimaalselt üks aasta töökogemus pärast bakalaureuseõppe lõpetamist.Täitke taotlusvorm2 soovituskirja.Kirjalik vastuvõtueksam.Isiklik intervjuuTaotlustasu: 100 USA dollarit.UAI üliõpilastele esitatavad nõudedTeil ei tohi olla rohkem kui kolm pooleliolevat teemat (9 ainepunkti) bakalaureuseõppes. Nende teemade hulka ei kuulu: Rahandus I, turundus I, turundus II ja statistika II.Neil ei saa olla rohkem kui 4 pooleliolevat kursust spordi ja inglise keele vahel. Näiteks ei saa üliõpilane, kellel on 3 sporti ja 2 inglise keelt, magistriõppesse astuda.Kas halduspraktika on registreeritud.Kvootide piir ei ole.ÜldteavehindRakendus: 100 USDHind: 18 000 USD See sisaldab: õppemaksu koguväärtust ja kogu programmi akadeemilist materjali.... [-]
Tšiili Peñalolén
Märts 2020
Hispaania
Päevane õpe
1 aasta
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Bienvenidos a la UAI: Escuela de Negocios

Universidad Adolfo Ibáñez - Pensar con Libertad