Escuela de Negocios, Universidad Adolfo Ibáñez

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Adolfo Ibáñezi ülikooli ärikool asutati aastal 1953 Valparaíso linnas ning üle 65-aastase kogemusega on sellest saanud üks mainekamaid Tšiili ja Ladina-Ameerika ärikoole. viidates piirkondlikule ja ka ülemaailmsele tasandile.

See on ainus Tšiili ärikool, millel on kolmekordne rahvusvaheline akrediteerimise kroon (AACSB, EQUIS ja AMBA), mis asetab selle 1% maailma parimate ärikoolide valitud gruppi.

Selle rahvusvahelist tunnustust toetab ka tema programmide paigutamine silmapaistvatesse globaalsete edetabelite kohtadesse, nagu näiteks América Economía, Innovation Management, Financial Times ja QS.

Praegu on ärikoolil kontorid Valparaíso (Tšiili), Santiago (Tšiili) ja Lima (Peruu) ja Miami (Ameerika Ühendriigid) linnades.

UAI Business Schoolile on iseloomulik Liberal Artsil põhinev haridusmudel, mille eesmärk on koolitada üliõpilasi kriitilise mõtlemisega, mis on võimelised tekitama positiivseid mõjusid ja muutuma oma organisatsioonides, integreerides teoreetilisi teadmisi praktiliste kogemustega nende koolitamisel tugev eetiline kohustus.

Strateegiliste sammaste seas on silma paistnud teadmiste, jätkusuutlikkuse, innovatsiooni, ettevõtluse, akadeemilise juhtimise ja globaliseerumise loomine. Praegu on ärikoolil rohkem kui 5000 üliõpilast nii oma eel- kui ka kraadiõppes ning üle 13 000 lõpetaja võrgustiku, kes töötavad 40 riigis.

Sellel on akadeemiline organ, mis koosneb 92 täistööajaga professorist, kellest 30% on välismaalased, sellistest riikidest nagu Argentina, Brasiilia, Hiina, Costa Rica, El Salvador, Hispaania, Prantsusmaa, Mehhiko, Peruu, Uruguay, USA, Venezuela . Selle õpetajatel on doktorikraadid maailma peamistes ülikoolides, sealhulgas Harvardi, MIT, Princetoni, Cambridge'i, Oxfordi, California Berkeleys, UCLA, NYU, Chicago, Columbia, Maryland, Michigan, Boston, Georgia Tech, Texas at Austin , Carnegie Mellon, muu hulgas. 48% teaduskonnast pärineb 100 tippülikoolist, vastavalt QS reitingule.

"Meie School of Business on pühendunud maailmatasemel asutusele, mis on tuletatud meie õpetamisoskustest, kogemustest ärimaailmas ja teadmistest, mis on saadud meie teadusuuringutest, et arendada uuenduslikke juhte, kes inspireerivad ja muutuvad tema organisatsioonid ja ühiskond tervikuna, olles ärikool, eetilise käitumise, kriitilise mõtlemise ja tõhusa suhtlemise mudel. "

vaade

Adolfo Ibáñezi ülikooli ärikool keskendub:

  • Hakka globaalseks ärikooliks läbi oma haridusprojekti arendamise, strateegiliste liitude integreerimise teadustöös ja õpetamises rahvusvahelisel tasandil.
  • Tugevdada tipptasemel teadustegevust ärivaldkondades, meelitades maailmatasemel teaduskonda ja luues teaduskeskkonda, mis hõlbustab ja edendab multidistsiplinaarset uurimistööd.
  • Aidata kaasa õppekavade väljatöötamisele ja rakendamisele, mis aitavad õpilastel saavutada oma maksimaalset potentsiaali, muutes turgu.
  • Levitada kooli intellektuaalset panust tegevushariduse ja laiendustegevuse laiendamise kaudu, et mõjutada ja mõjutada tööstust.
  • Töötada välja ja kasutada sidevõrku, mida kool peab parandama oma osalemist ja seost ärijuhtide ja poliitikakujundajatega.114551_25.jpg

Haridusmudel

Kooskõlas Adolfo Ibáñezi ülikooli haridusmudeliga sisaldab UAI ärikool Liberal Arts programmi, mis on inspireeritud maailma parimatest ülikoolidest. Selle mudeli eesmärk on julgustada õpilasi mõtlema kõige tavalisematele inimküsimustele ja elule, mis võimaldab mitte ainult elukutset koolitada, vaid arendada ka keerukamat, kriitilisemat ja multidistsiplinaarset mõtlemist.

Ülaltoodud on tõlgitud põhikursusesse, 8 kursust, mis on inspireeritud Columbia ülikooli 100-aastasest kogemusest, kus õpilased loevad, analüüsivad ja arutavad filosoofia, poliitika, kirjanduse ja teaduse klassikalisi tekste.

Täpsemalt, ärikooli puhul püüavad kõik üksuse programmid erinevate õppekavade kaudu aidata kaasa järgmiste oskuste loomisele:

  • Juhtimine.
  • Kriitiline mõtlemine
  • Tõhus suhtlemine
  • Eetiline käitumine

Kaubandustehnoloogia karjääri konkreetsel juhul tugineb see kahele sambale, mis väljenduvad akadeemilises tipptasemel ja metoodikates, mis soodustavad õppimist „tegemise teel”, tuues õpilased varakult ärimaailma lähemale ja viies neid kaugemale teadmiste puhas omandamine, mis võimaldab neil ärimaailma siseneda.

Seega keskendub õpetamismetoodika üliõpilasele, muutes õpetaja paradigmat, kes edastab teadmisi sellesse, kus õpilased on oma õppe juhid.

Sel põhjusel sisaldab haridusmudel seminari metoodikat, kus viiakse ellu projekte, mis võimaldavad suhelda tegeliku ärimaailmaga. Lisaks kombineeritakse üldkoolitusel kaks kraadi: ärijuhtimine ja majandus ning magistriõpe karjääri lõpus.

Nende elementide integreerimine võimaldab koolitada spetsialiste, kes suudavad kohaneda ja olla edukamad üha dünaamilisemas keskkonnas. Sel moel koolitatakse Adolfo Ibáñezi ülikooli kaubandusinsenerid "probleemide lahendamiseks, mis ei ole veel olemas".114552_CAMPUSDESDEARRIBA.jpg

Asukohad

Santiago

Address
Diagonal las Torres 2700
Santiago, Santiago metropoliitne piirkond, Tšiili

Viña del Mar

Address
Av. Padre Hurtado 750
Viña del Mar, Valparaiso piirkond, Tšiili

Las Condes

Address
Av. Presidente Errázuriz 3485
Las Condes, Santiago metropoliitne piirkond, Tšiili

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Akrediteeringud