Aarhus University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

72735_AUcollage.jpg

Ülikool asutati 1928. aastal ja tal on täna mitmeid maailmaklassi uurimisvaldkondi.

Ülikool asutati 1928. aastal ja tal on täna mitmeid maailmaklassi uurimisvaldkondi.

Aarhus University ( AU ) on viimase 100 aasta jooksul asutatud ülikoolide seas kümme ülikooli. Sellel on pikaajalised partnerlussuhete traditsioonid maailma parimate teadusinstituutide ja ülikoolide võrgustikega.

AU on kindlalt pühendunud ühiskonna arengule, mis saavutatakse koostöö kaudu valitsusasutustega ja institutsioonidega ning ettevõtjatega.

Ülikooli eesmärk on aidata kaasa maailma ees seisvate keerukate globaalsete probleemide lahendamisele. Seepärast ülikool püüab ühendada oma teadlaste akadeemiliste standardite kõrgetasemelist koostööd koos distsiplinaarpiiridega, et ühendada teadusuuringud uutmoodi.

See toimub tihedas kontaktis meie ümbritseva maailmaga ja loob aluse ülikoolil rahvusvaheliselt konkurentsivõimeliseks teadus-, haridus-, talenditegevuse ja teadmiste vahetamise valdkonnas.

Peamised põhjused Aarhus University valimiseks

Aarhus University on noor, kaasaegne ülikool, mis asutati 1928. aastal. Sellest on kasvanud juhtiv avalik teadusülikool, mille haare hõlmab kogu teadusspektrit.

Top 100 ülikool

AU hinnatakse järjekindlalt üheks maailma parimaks ülikooliks. Viimases Shanghai edetabelis oli see 60. kohal ja maailma 100 parima ülikooli hulgas 15-st 48-st õppeainest viimases QS-i maailmaülikoolide paremusjärjestuses. Loe AU kohta paremusjärjestusest .

Teaduspõhine õpetamine

AU on õpetajad aktiivsed teadlased ja õpetamine toimub mitteformaalses kontekstis. Kõik programmid on sügavalt juurdunud teadusuuringutes ja neid vaadatakse pidevalt läbi, et need vastaksid kõrgeimatele riiklikele ja globaalsetele kvaliteedistandarditele.

Soodsad õppemaksud

EL, EMP ja Šveitsi kodanikele on õppemaks tasuta. Teiste õpilaste jaoks on õppemaks vahemikus 8000–14 500 eurot aastas.

Uuring inglise keeles

AU pakub üle 50 täieliku ingliskeelse programmi bakalaureuse- ja magistriõppes. Kõik doktoriõppe programmid on inglise keeles.

Rahvusvaheline ülikool

Ligikaudu 12 protsenti AU 40 000 õpilasest on rahvusvahelised, esindades üle 120 rahvuse.

Teenindus ja juhendamine

Õpilastele pakub rahvusvaheline keskus täielikku sissejuhatavat ja tutvustavat programmi, samuti professionaalset tuge ja juhendamist kogu teie aja jooksul AU .

Teadlastele ja doktorantidele pakub Aarhus University täielikku teenuste valikut, et muuta teie üleminek ülikooli võimalikult sujuvaks. IAS abistab teadlasi ja doktorante välismaalt kõigis praktilistes küsimustes, sealhulgas viisa, elamis- ja tööluba, majutusteenused , lastehoid jne.

Maailmatasemel kõrgharidussüsteem

Universitas 21 edetabeli 2019 järgi on Taani kõrghariduse tõendamisel maailma viiendal kohal.

Rohelise kaardi skeem

Rohelise kaardi elamisluba kõrgharidusprogrammi läbimiseks Taanis kehtib veel kuus kuud pärast kraadi omandamist, seega on lõpetajatel aega tööd otsida Taanist.

Ainulaadsed uurimisvõimalused

Aarhus University pakub tipptasemel ruume ja laboreid. Meil on tugevad multidistsiplinaarsete uuringute traditsioonid näiteks ühes meie 42 suuremast uurimiskeskusest.

Atraktiivsed töötingimused

AU rahvusvahelised töötajad rõhutavad soodsaid töötingimusi kui olulist motivatsiooni Aarhus University töötamiseks. Nende hulka kuulub atraktiivne palk, pension ja lapsehoolduspuhkuse hüvitised.

Lisaks sellele saavad rahvusvahelised akadeemilised töötajad teatud tingimustel kasutada spetsiaalset maksuskeemi, et töötingimusi veelgi parandada.

Suur töö- ja eraelu tasakaal

Taani on uhke oma töö- ja eraelu tasakaalustatuse üle. Teadlastele meeldivad paindlikud töötingimused ja sotsiaalsed tugivõrgustikud, sealhulgas rasedus- ja sünnitus- / isapuhkus ning mõistliku hinnaga lastehoiuteenused. Lisaks sellele mainitakse Taanit kui ühte maailma kõige elatavamat kohta. Sellel on OECD andmetel üks sissetulekute võrdsuse tase maailmas .

Turvaline, turvaline, võrdne

Taanit nimetatakse laialdaselt üheks maailma kõige elatavamaks kohaks. Sellel on OECD andmetel maailmas kõrgeim sissetulekute võrdsus.

Korruptsiooni läbipaistvuse indeksi põhjal on Taani kõige vähem korrumpeerunud riik maailmas.

Inglise keel - pole probleemi

Taanlased kuulutati hiljuti üheks parimaks emakeelena emakeelena kõnelejaks maailmas , nii et rahvusvahelistel tudengitel on Taanis lihtne kokku saada, isegi kui nad ei räägi taani keelt.

Asukohad

Århus

Address
Aarhus University
Nordre Ringgade 1

8000 Århus, Taani