Designskolen Kolding

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Designskolen Kolding

Me töötame silma tasandil, usume võrdsusse ja austame mitmekesisust.

Designskolen Kolding on talentidel põhinev haridus. Käesolevaga eristame end traditsioonilistest ülikoolidest. Me kasvatame ja hellime talente ning vaidlustame seda, õpetades õpilasi mõtlema oma protsessile ja õpetama neid tegema koostööd konkreetsete kasutusviiside alusel, eelistatavalt koostöös äriringkondadega.

Designskolen Kolding põhineb Taani disaini traditsioonil ja keskendub disainile, mis on mõttekas. Me usume, et kui lugu ja traditsiooni järgitakse, on võimalik luua midagi uut. Kooli õppimisviis on see, et me ei anna vastust, leiame vastuse koos.

Designskolen Kolding töötame tööriistade, tehnikate, kontseptsioonide ja meetoditega. Me kasvatame andekat üliõpilast ja usume üksikisikute vahelise professionaalse koostöö poole. Me toetume teadmistele ja uurimistööle ning rõhutame tunnet ja eksperimente - käe ja vaimu, pea ja käte kombinatsiooni.

Designskolen Kolding on ülikooli staatus ja moodustab raamistiku mitmetele noortele teadustöötajatele tunnustatud teadlastele ja doktoriõppe projektide kasvavale toodangule. Samal ajal paneme praktikas kõrgeks ja seadma esikohale head töökoja tingimused, kus õpilased saavad materjali töödelda 1: 1. Rõhutame, et kooli regulaarsed õpetajad on oma eriala harjutajad ja kasutavad professionaalsest praktikast inspiratsiooni saamiseks paljusid külalisi õpetajaid.

Alina Moat, endine Designskolen Kolding lõpetaja: " Designskolen Kolding võib olla teiste koolidega võrreldes väike, kuid see on suurepärane, kui tegemist on inimeste suhtlemisega, võime ja pühendumusega."


Kooli kohta

Designskolen Kolding on sõltumatu institutsioon, mis kuulub teadus-, innovatsiooni- ja kõrgharidusministeeriumi alla. Koolitame disainereid bakalaureuse- ja magistriõppes kuues erinevas õppekavas, mis jagunevad kahte osakonda:

Toodete disaini ja kommunikatsiooni osakonna osakond


Tore teada

Designskolen Kolding on ca. 390 üliõpilast ja mitmed doktorandid, sh doktorandid. Igal aastal on koolis umbes 90 uut õpilast.

Lisaks pakub kool koostöös Lõuna-Taani ülikooliga magistrikraadi disainihalduses.
Alates 2011. aasta jaanuarist on kool korraldanud Kopenhaageni interaktsiooni disaini instituudi (CIID) magistriõppe programmi interaktiivse disaini alal.

Asukohad

Kolding

Address
Designskolen Kolding
Ågade 10

6000 Kolding, Taani

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega