The Royal Academy of Music - Det Jyske Musikkonservatorium

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Royal Academy of Music, kuna see kujundab täna tõi 2010. aastal ühinemise Royal Academy of Music in Aarhus, mis asutati 1927. aastal ja Muusikaakadeemia, Aalborg, mis asutati 1930. aastal. Aga kui sa sukelduda Annals of ajalugu, leiad, et see ei ole nii palju ühinemise kui tagasi institutsiooni algsel kujul. Akadeemia Aalborg asutati Põhja osakonna Academy Aarhusis kolm aastat hiljem, ja nii loodi Johan Nilsson ja tema abikaasa Magda. See tähendab, et pärast 80 aastat kestnud eraldamine kahe institutsiooni pääsesid 2010. aastal saada kaks osakonda sama Akadeemia. Royal Academy of Music, Aarhus / Aalborg on riigiasutus egiidi all Taani kultuuriministeeriumi, süüdistatakse eest täiendõppe kursusi muusika ja muidu aitavad kaasa muusikakultuuri Taanis.

Saated Programmid on antud kõrgeim staatus, nii siseriiklikult kui ka rahvusvaheliselt. See tähendab, et nad küündima parim võrreldav Pakutava välismaal. Me koolitame õpilasi karjäär professionaalsed muusikud ning sõltuvalt muidugi võtta, õpilased lõpetanud kas solo esinejad või muusikaõpetajad.

Õppetöö Põhirõhk õpetamisel on soolo töö instrument või hääl, kuid on olemas ka ansamblimängu ning mitmed täiendavad teemadel. Neile õpib saada muusikaõpetajad, eriti tähtsaks peetakse muusikapedagoogika ja kommunikatiivne teemadel. Meie korpus õpetajad on aktiivsed ja pühendunud, ja ootame, et meie õpilased panna sama kvaliteediga. Oleme paindlikud, kuid peame oluliseks distsipliini ja koostööd olulised elemendid koolitus professionaalsete muusikute ja muusika õpetajad.

Asukohad

Århus

Address
The Royal Academy of Music Skovgaardsgade 2C
DK-8000 Århus, Taani