Loe ametlikku kirjeldust

Maailmatasemel teadusülikool

Intellektuaalse loovuse ja kriitilise mõtlemise ajendiks on alates 1479. aastast University of Copenhagen teadlased ja üliõpilased laiendanud silmaringi ja aidanud kaasa maailma edasiliikumisele. Oma 5000 teadlase ja 39 000 üliõpilase seas on ülikoolil rahvusvaheline teadus- ja õppekeskkond ning see on kõrgete maailma parimate ülikoolide edetabelis.

Ülikool pakub teadlastele ja üliõpilastele võimalust arendada oma andeid ja käivitab ambitsioonikad interdistsiplinaarsed algatused tugeva akadeemilise kogukonna toetamiseks. Teaduspõhise õpetamise ja nende kaasamise kaudu teadusuuringutesse on õpilased varustatud ühiskonna väljakutsetele ja vajadustele.

University of Copenhagen püüab saada üheks maailma rohelisemaks ülikoolilinnaks, jättes võimalikult vähe keskkonna- ja kliimamuutusi. Ülikool hõlbustab organisatsioonidevahelist koostööd, suhtleb äriringkondadega ja aitab õpilastel leida asjakohaseid programme ja projekte jätkusuutlikkuse valdkonnas.

Ülikool keskendub ka soolisele võrdõiguslikkusele ja näeb mitmekesisust tugevana.

109623_clinic-doctor-health-hospital.jpg

Põgusalt

University of Copenhagen asutas 1479. aastal Taani kuningas Christian 1 ja tänaseks on see umbes 1 000 inimest. 39 000 üliõpilast ja 9 000 töötajat, kellest umbes 5000 on teadlased, ja tulud 8,6 miljardit Taani krooni.

Ülikooli teadlastele on antud üheksa Nobeli auhinda.

Liidud

University of Copenhagen on kahe kõrgete ülikoolide rahvusvaheliste liitude liige:

  • Rahvusvaheline Teadusülikoolide Liit (IARU)

ja

  • Euroopa Teadusülikoolide Liiga (LERU)

Vilistlased

Ülikool soovib toetada vilistlaste elukestvaid suhteid. Kui olete lõpetanud University of Copenhagen , siis olete teretulnud liituma vilistlaste võrgustikuga. Liikmelisus on tasuta.

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

University of Copenhagen

Master of Companion Animal Clinical Science on ülikoolil põhinev täiendõpe rakendatud ja täiustatud veterinaarmeetodite, parakliiniliste oskuste ja kliiniliste otsuste te ... [+]

Tõenditel põhinevad parimad tavad

Arendage oma oskusi tõenditel põhineva kliinilise otsuste tegemise, spetsialiseeritud diagnostilise töötluse, protseduuride ja terapeutiliste strateegiate planeerimise ja elluviimise raames.

Master of Companion Animal Clinical Science on ülikoolil põhinev täiendõpe rakendatud ja täiustatud veterinaarmeetodite, parakliiniliste oskuste ja kliiniliste otsuste tegemise alal.

Saate põhjalikke ja ajakohastatud teadmisi meie kohustuslikest kursustest, mida te jätkate, kui olete spetsialiseerunud ühele meie spetsialiseerumisrajadele.

Magistriprogramm on tihedalt seotud väikeste loomakasvatustavade reaalsuse ja väljakutsetega ning seetõttu on praktilised õpikojad ja in vivo operatsioonid programmi oluline osa.... [-]

Taani Kopenhaagen
Oktoober 2021
Inglise
Osakoormus
4 - 6 aastat
Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Loe edasi eesti keeles
University of Copenhagen

Master of Disaster Management pakub humanitaarabi spetsialistidele tugevaid interdistsiplinaarseid teadmisi ja oskusi, mis vastavad tänapäeva hädaolukorra juhtimise ja ka ... [+]

Hakka professionaalse katastroofiohu juhtimise spetsialistiks

Master of Disaster Management pakub humanitaarabi spetsialistidele tugevaid interdistsiplinaarseid teadmisi ja oskusi, mis vastavad tänapäeva hädaolukorra juhtimise ja katastroofidele reageerimise vajadustele.

Kogemused hiljutiste suurõnnetuste, humanitaarvaldkonna muutuste, konflikti muutumise ja kliimamuutuse mõju kohta on selgelt näidanud, et katastroofide ja kriisiohjamise jaoks on vaja terviklikku lähenemisviisi kahjumite vähendamiseks ja uute väljakutsetega tegelemiseks, mida praegused süsteem tundub ebapiisav, et vastata.

Ühtne ja terviklik lähenemisviis katastroofiohu juhtimisele ei ole ilma väljakutseteta. Otsus peab põhinema poliitiliselt, majanduslikult, sotsiaalselt, kultuuriliselt ja keskkonna seisukohalt jätkusuutlikul alusel ning olema juurdunud usaldusväärsetele arengupoliitikatele. Riskide vähendamine peab toetama ja suunama otsuseid valmisoleku, reageerimise ja taastamise planeerimisel ning programmides. Piisavad teadmistebaasi omavad spetsialistid ja õiged oskused on nende väljakutsete täitmiseks hindamatud.... [-]

Taani Kopenhaagen
August 2020
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
1 - 3 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles