Loe ametlikku kirjeldust

DPUIC on rahvusvaheline kolleegium loodud Dhurakij Õppinud ülikoolis, et rahuldada kasvavat nõudlust kraadiõppe kursuste rahvusvaheliste standardite õpetatakse inglise keeles. Põhjused algab see on selge. Igal aastal sadu Thai õpilased veedavad tohutuid summasid õppima ülikoolides, kolledžites ja koolides välismaal. Need, kellel ei ole rahalisi vahendeid, et minna välismaale on piiratud võimalused saada kõrgharidus inglise keeles kodus. Tehes selliseid kursusi saadaval Bangkok, DPUIC on võimalik rahuldada oma vajadusi ja säästa nende aega ja raha samuti.

Välisüliõpilastele on väga ahvatlev õppida taskukohane, elujõulise linna Bangkok lähedal maailmakuulus rannad ja kultuurilised vaatamisväärsused. DPUICoffers üheksa bakalaureuse, magistri ja doctoratal programmid (koos võimalusi palju kontsentratsioonid) on areassuch nagu ärijuhtimine, intergrated turunduskommunikatsiooni, turismi juhtimise ja äri informaatika. Rohkem plaanitakse tulevikus. Õpilastega piirkonnas, sealhulgas Hiina, Kambodža, Bhutan ja Vietnam ning vahetada õpilased kaugemaltki DPUIC ehitab tõeliselt rahvusvaheline üldsus.

DPUIC lõpetajate mitte ainult ei saada kraadi rahvusvaheliste standardite, vaid ka saada pädevus inglise keeles. Meie välis- ja kohalike õppejõudude professionaalselt kvalifitseeritud ja koolitatud, et aidata õpilastel nõuetekohase kasutamise inglise ja väljaspool auditooriume.

Vastavalt erinevate üliõpilasvahetuse skeemid, DPUIC õpilased on ka võimalus õppida ühe või kaks semestrit oma kursuse töö ajal määratud ülikoole Euroopas, Ameerikas või Austraalias. Kogemus pärineb see laiendada oma varjatud ja arusaam, et rahvusvaheline üldsus.

Palun ärge kõhelge meiega rohkem teavet ja külastada meid Facebookis: https://www.facebook.com/dpu.international.college

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

Dhurakij Pundit University's International College

Programm on mõeldud neile, kes soovivad arendada oma erialase suhtlemisoskus inglise keeles. Seetõttu on suunatud neile, kes on praegune või kavatsevad õpetajad inglise k ... [+]

Master of Arts in English karjääri (1,5 aastat) Meil on praegu vastu taotlusi semester 1/2013. Stipendiumid on kättesaadavad.

Programmi eesmärgid: Programm on mõeldud neile, kes soovivad arendada oma erialase suhtlemisoskus inglise keeles. Seetõttu on suunatud neile, kes on praegune või kavatsevad õpetajad inglise koolides, keel instituudid või muud keeleõpe organisatsioonide või teise tuleku keskastme juhid soovivad parandada oma professionaalse staatuse ja võimalusi.

Programm keskendub nii arengu suhtlemisoskus, samuti analüütilised oskused, et lõpetajad on varustatud tulevase sõltumatu elukestev õpe.

Õpilased selles programmis:

Lugege hoolikalt maailmatasemel külastavad professorid ja tuntud praktikud. Tõsta oma oskusi ja enesekindlust inglise keeles kas haridus või kutsevaldkonda Süvendada oma teadlikkust omadused English keele kaudu analüüs Hakka dünaamiline, uuenduslik ja läbimõeldud inglise keele õpetajad Tõsta oma professionaalseid oskusi õpetamise või juhtivatel ametikohtadel nii era-kui avalikus sektoris. ... [-]
Tai Bangkok
Juuni 2020
Päevane õpe
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
Dhurakij Pundit University's International College

See IMC programm on ainus rahvusvaheline magistriõppekava Tai, mis koondab teadmisi erinevate mandrite üle maailma, sealhulgas Põhja-Ameerikas, Austraalias, Euroopas ja A ... [+]

Master of Arts in Integrated Marketing Communications (1,5 aastat) Meil on praegu vastu taotlusi semester 1/2013. Stipendiumid on kättesaadavad.

Programmi eesmärgid: See IMC programm on ainus rahvusvaheline magistriõppekava Tai, mis koondab teadmisi erinevate mandrite üle maailma, sealhulgas Põhja-Ameerikas, Austraalias, Euroopas ja Aasias. See programm valmistab ette õpilasi polüfunktsionaalseks roll samuti varustab neid unikaalseid oskusi vaja tõhusalt integreerida erinevaid side lähenemisviise ja vahendeid. See programm aitab ka õpilaste kiirendada oma karjääri kasvu turunduse ja kommunikatsiooni organisatsiooni strateegilisel tasandil. Õpilased selles programmis:... [-]

Tai Bangkok
Juuni 2020
Osakoormus
3 semestrid
Ülikool
Loe edasi eesti keeles