Mahasarakham University

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

MSU lühidalt

  • MSU on terviklik ülikool, mis koosneb 17 teaduskonnast, 2 kolledžist, 1 koolist ja 1 institutsioonist.
  • MSU-l on 2 ülikoolilinnakut
  • MSU pakub 177 kraadiõppeprogrammi: 87 bakalaureuseõppekava, 57 magistriõppekava ja 33 doktoriõppekava.
  • Aastal 2016 on MSU-s 1 268 akadeemilist personali ja 2316 abipersonali.
  • 2016. aastal on MSU-s 40 759 üliõpilast, sealhulgas 49 diplomiüliõpilast (0,12%), 37 644 bakalaureuseõppurit (92,36%), 2 206 magistranti (5,41%) ja 860 doktoranti (2,11%).
  • 2016. aastal on MSU registreerunud 123 rahvusvahelist üliõpilast Kambodžas, Hiinas, Indias, Indoneesias, Jaapanis, Laoses, Pakistanis, Lõuna-Koreas, Sudaanis, Taiwanis, Suurbritannias, USA-s ja Vietnamis.
  • MSU-s on rohkem kui 30 kogukonna kaasamise ja toetamise hariduse võtmeüksust.
  • 2016. aastal viis MSU ellu 148 kogukonna kaasamisprojekti, mille kogueelarve oli 11 570 000 THB) ja järgmistel aastatel käivitatakse veel palju muid projekte.
  • 2016. aastal viis MSU läbi 166 erinevat teadusprojekti kogumaksumusega 46 100 628 THB.

1967. aastal loodud Mahasarakham University (MSU) on avalik ja edumeelne ülikool Tai kirde südames. See on tuntud kui hariduskeskus, mis pakub maailmatasemel panoraami keskkonnateadlikuma eksistentsi ja jätkusuutlike projektidega. MSU-l on pikaajalised ja uhked akadeemiliste ja teadusuuringute tipptasemed. Haridusasutusena tunnistab MSU loomupärast kohustust teenida stipendiumimaailma, selle üliõpilasi ja vilistlasi, elukutseid ja ühiskonda.

Arvatakse, et MSU on Tai üks paremaid terviklikke ülikoole. Paljudest Aasia, eriti ASEANi tuntud ülikoolidest on MSU tõestanud end institutsioonina, mis on andnud oma tudengitele arvukalt hästi vastu võetud kraadi. Ulatusliku avaliku ülikoolina pakub MSU kokku 177 bakalaureuse- ja magistriõppekava, sealhulgas 87 bakalaureuse-, 57 magistri- ja 33 doktoriprogrammi terviseteaduste, humanitaar- ja sotsiaalteaduste ning teaduse ja tehnoloogia alal. Nendest laiast kraadivahemikust pakub MSU ka rahvusvahelisi ingliskeelseid õppeprogramme, mis koosnevad 4 bakalaureuse-, 1 magistri- ja 2 doktorikraadiprogrammist, nimelt ärijuhtimise bakalaureus (rahvusvaheline äri), raamatupidamise bakalaureus, kunstide bakalaureus ( Rahvusvaheline turismikorraldus), rahvusvahelise kommunikatsiooni bakalaureuseõppe programm inglise keeles, magistrikraad (paleontoloogia), filosoofiadoktor (paleontoloogia) ja filosoofiadoktor (toidutehnoloogia).

MSU-l on praegu (2017. aasta seisuga) 17 teaduskonda, 2 kolledžit, 1 kool ja 1 asutus järgmiselt: muusikakõrgkool, poliitika ja valitsemise kolledž, kultuuriteaduskond, haridusteaduskond, kaunite ja tarbekunstiteaduskonnad, teaduskond humanitaar- ja ühiskonnateaduste osakond, õigusteaduskond, turismi- ja hotellindusteaduskond, Mahasarakhami ärikool, arstiteaduskond, hooldusteaduskond, farmaatsiateaduskond, rahvatervise teaduskond, veterinaarmeditsiini ja loomateaduskond, arhitektuuriteaduskond, Linnakujundus ja loominguline kunst, keskkonnatehnika ja loodusvarade teaduskonna inseneriteaduskond, informaatikateaduskond, loodusteaduskond, tehnoloogiateaduskond ja Walai Rukhavej teadusinstituut.

MSU annab tööd enam kui 3584 inimesele. Neist 1 268 on akadeemilised õppejõud ja 2316 - ülikooli haldus- ja abiteenistujad. 2017. aasta õppeaastal oli MSUsse õppima asunud 41 000 tudengit.

119074_pexels-photo-1543895.jpeg

MSU peetakse Tai juhtivate ülikoolide hulka ja peetakse kiiresti arenevat, maailmatasemel tunnustatud ülikooli. MSU on ainus Tai ülikool, mis pakub M.Sc. ja Ph.D. Paleontoloogias ja bakalaureusekraadis khmeeri keeles. MSU on esimene Tai kirde ülikool, kus pakutakse raamatupidamise bakalaureuseõppe programmi ja teine alustab doktorikraadi. sama aine kursus. MSU on esimene ülikool riigis, kus loodi kultuuriteaduste teaduskond. MSU on esimene Tai ülikool, kes liitub Microsofti piirkondliku ülikoolilinnaku IT-programmiga. Pealegi hääletas MSU lipulaev haridusteaduskond Tai haridusameti poolt Tai parimaks haridusteaduskonnaks. MSU rajas humanitaar- ja ühiskonnateaduste teaduskonda American Corneri ja uue ASEANi õppekeskuse. Lisaks on MSU-l Tais ja Aasias esimene looduslike ravimseene muuseum nimega Loodusliku ravimseene muuseum, mis on loodud õppekeskuseks looduslike ravimseenetega seotud teadmiste laiendamiseks ja levitamiseks.

MSU maailmataseme kvaliteet on selgeks saanud mitmete rahvusvaheliste organisatsioonide, sealhulgas URAP, QS Aasia ülikoolide edetabel, SCImago Institutions Ranking (SIR) maailmaraport, UI GreenMetric maailma ülikoolide edetabel, Webrometric, 4icu veebi populaarsuse edetabel ja Alexa Web Ranking . See edu tähendab, et MSU saavutab lähitulevikus oma silmapaistva tunnustuse nii riiklikul kui ka ülemaailmsel tasandil.119077_pexels-photo-256262.jpeg

MSU on hästi tunnustatud ja kõrgelt hinnatud oma õppe- ja uurimistööde, oma kaunite ja moodsate ülikoolilinnakute, kogukonnale pühendumuse ja lõpetanute kvaliteedi poolest. MSU-le on omistatud viis tärni õpetamise, võimaluste ja QS-i tähtede reitingus osalemise eest. See teeb selgeks, et MSU-l on tipptasemel võimalused ja rahvusvaheliselt tuntud õppejõud ning piirkondlik ja kogukondlik kaasatus. Lisaks sellele on MSU reastatud UI GreenMetrici maailmaülikooli edetabelis, mis näitab tema pühendumust kampaaniale „Roheline ülikool“ ning nii inimeste kui ka keskkonna heaolule. MSU üritab edendada ka nende veebiväljaannete juurdepääsetavust ja on Webmeetrika edetabelis kõrgel kohal. MSU jätkab oma akadeemilise rikastamise kavaga ning on pühendunud meie stipendiaatide ühenduse kaudu tihedate sidemete hoidmisele partnerite ja läheduses asuvate kogukondadega.

Igal aastal külastab MSU-d arvukalt teadlasi ja külalisprofessoreid nii valitsusasutustest kui ka valitsusvälistest sektsioonidest, et viia läbi ühiseid uurimisprojekte sellistes valdkondades, mida mujal maailmas harva leidub või muust maailmast erineb; näiteks paleontoloogiliste teadusuuringute ja hariduskeskuses, Walai Rukhavej botaanilise uurimistöö instituudis, Kirde-lehtede kaitsekeskuses ja loodusliku ravimseene muuseumis.

21. sajandi kõrgharidusasutusena mõistab MSU, et me ei saa enam tõmmata piiri tavapärastele õppe- ja teadustöö missioonidele, vaid peame ka omaks võtma teadmiste edastamise kogukondadele. MSU on kindlalt veendunud, et laiendades kogukondades osalemist, saab ülikool aidata luua väärtusi ja lisada neid väärtusi ning suurendada paljude inimeste, sealhulgas maailmatasemel teadlaste, kohalike teadlaste, MSU töötajate, MSU üliõpilaste, kogukondade ja kohalike inimeste võimekust. Seetõttu viib MSU tugev tulemus akadeemilises ja kaasamises ülikoolist haridusmaailma professionaaliks, uskudes, et maailmatasemel ülikool ei peaks mitte ainult suutma koostada ja avaldada teadusuuringuid rahvusvahelisel tasandil, vaid olema võimeline aitama arendada ja parandama rohujuuretasandit ühiskonnas.

119076_pexels-photo-1059116.jpeg

MSU on kindlalt otsustatud ja selle eesmärk on saada veelgi rahvusvahelist tunnustust.

Akadeemilise koostöö hõlbustamiseks oma välismaiste partnerinstitutsioonidega on MSU allkirjastanud vastastikuse mõistmise memorandumid enam kui viiekümne asutusega kahekümne kaheksas riigis, nimelt Austraalias, Belgias, Bruneis, Kambodžas, Kanadas, Hiinas, Taanis, Prantsusmaal, Saksamaal, Indias, Indoneesia, Jaapan, Laos, Malaisia, Mongoolia, Myanmar, Holland, Uus-Meremaa, Pakistan, Filipiinid, Venemaa, Lõuna-Aafrika, Lõuna-Korea, Taiwan, Tai, Suurbritannia, USA ja Vietnam.

Liikudes maailmatasemel helgema tuleviku poole, on MSU jätkanud tihedat partnerlust kogu oma kaastöötajatega kogu maailmas paljude ühiselt läbi viidud akadeemiliste tegevuste kaudu; näiteks MSU ja partnerülikoolide, sealhulgas Groupe Sup De Co Montpellieri ärikooli (Prantsusmaa), Hue ülikooli (Vietnam), Guangxi rahvuste ülikooli (Hiina) ja Nanjingi auditiülikooli (Hiina) ühisprogrammid.

Lisaks osalevad MSU teadlased teadusele orienteeritud õppeasutusena ülemaailmse tähtsusega uuringutes. Nad rõhutavad interdistsiplinaarseid lähenemisviise, mis tuginevad teadus-, sotsiaal- ja humanitaarteadustele. MSU toetab täielikult oma teadusringkondi, et edendada õppimist kvaliteetse õppe- ja teadustöö loova interaktsiooni kaudu. Eelkõige teeb MSU koostööd kohalike, piirkondlike, riiklike ja rahvusvaheliste teadusringkondade liikmetega, et edendada ja juhtida teadusuuringute tipptaseme saavutamist (eelretsenseeritud, kõrge kvalifikatsiooniga, riikliku ja rahvusvahelise tunnustusega). Eriline rõhk on interdistsiplinaarsel uurimistööl, kus tehakse koostööd mitmete osakondade, programmide, erialade, keskuste ja instituutide vahel ning üliõpilaste (nii kraadiõppe kui ka bakalaureuse) kaasamiseks teadustöösse ja projektidesse.119078_people-coffee-notes-tea.jpg

MSU viib läbi mitmeid üliõpilaste arendamisega seotud projekte, et edendada üliõpilaste liikuvust ja levitada akadeemilisi teadmisi kogu piirkonnas. 2015. aastal viis MSU ellu 126 tudengite arendamisega seotud projekti kogueelarvega 5 958 740 bahti ja viis läbi üle 760 teadusprojekti, mille sise- ja välisfondide teadusuuringute kogueelarve oli 94 435 305 bahti.

Nüüd ja tulevikus püüab MSU jätkata oma oluliste, põnevate ja vastutustundlike teadusuuringute toetamist, püüdes samas tagada, et meie teaduskonnad austaksid teaduse aluspõhimõtteid, püüdes samal ajal avada murranguliste uuringutega uue teaduse ajastu.

MSU-le kuuluvad riigi patendid silmapaistvatest ja kvaliteetsetest teadusuuringutest ning üha rohkem patente sellistes tipptasemel valdkondades nagu nanotehnoloogia, biotehnoloogia, inseneriteadused ja siidiinnovatsioon. Seega usutakse, et MSU võiks töötada teadusuuringute kvaliteedi ja väljundi parandamise nimel, mis teeb MSUst peagi riigi ja piirkonna juhtivate teadusülikoolidena.

Sellega seoses toetab MSU ka ülikoolide ja tööstuse koostööd hariduse, teadusuuringute ja tehnoloogiasiirde alal, pöörates suurt tähelepanu kogukonnapõhise ettevõtte abistamisele nende konkurentsis tehnoloogilise eelise saavutamisel. Tai kõrghariduskomisjoni ja riikliku teaduse ja tehnoloogia arengu agentuuri (NSTDA) rahastatud MSU ülikoolide ja tööstuse koostöökeskus (UIC) pakub MSU üliõpilaste, töötajate, teadlaste, valitsusasutuste, eraettevõtluse ja muude haridusasutuste vahelisi sidemeid innovatsiooni või toodete uurimine ja arendamine parima võimaliku tehnoloogia- ja uurimisressursi kasutamise kaudu.

Oma motoga “Avalik pühendumus on õpitud voorus” on MSU pühendunud võimaldama oma tulevastele üliõpilastele ja potentsiaalsetele partneritele kvaliteetseid programme, mille kaudu omandatud teadmised hõlbustavad tugevaid suhteid kogukondade ja haritute vahel. Mõistnud lokaalse asukoha eelised, püüab MSU saada oma rahvusvahelist tunnustust, et edendada kohalike inimeste tarkust ja, mis kõige tähtsam, oma tudengite ja personali kui kvalifitseeritud teadlaste teadlikkust.

Asukohad

Kham Riang

Address
Khamriang Sub-District,
Kantarawichai District

44150 Kham Riang, Maha Sarakham, Tai

Programmid

Praegu ei ole programmi, et kuvada

Palun täpsustada üle, vaadake meie populaarne kategooriate alla või täita märksõna otsingut.


... or simply by choosing your degree: