Loe ametlikku kirjeldust

Seoses üha kasvavat rolli Globaliseerumine tänapäeva ühiskonnas, Silpakorn University asutati rahvusvaheline College aastal 2003, et pakkuda kvaliteetseid programme läbi inglise keeles.

Majanduskasv SUIC

Teaduskonna algas vaid 30 õpilast, on Bachelor of Business Administration Double Degree in Hotel Management Vatel Group Prantsusmaalt. 2004. Double kraadi Birmingham City University, UK võeti kasutusele digitaalse kommunikatsiooni disaini koos MBA Double Degree in Hotel ja Turismimajanduse Erakool läbi Vatel. Aastal 2009 MBA in International Business käivitati mis hõlmab ka tööd õppereis Sydney, Austraalia, korraldas Tehnikaülikool, Sydney.

Aastaks 2010 rahvusvahelised õppejõud oli kasvanud populaarsus ja õppurite arv on tõusnud üle 500. Osana sellest kasvust SUIC suurendas võimsust laienevad uued ja suuremad võimalused. Esiteks SUIC võttis lisaruumi Vabariigi Presidendi Kantselei hoone Talingchan, Bangkok, et rahuldada kasvavat nõudlust. Uus restoran asutati ka lähedal campus Hotel Management programmi, samal ajal Digitaalkommunikatsioon Design osakond kolis uus nüüdisaegse rajatise CAT Telecom hoone, Charoen'in Krung Road, Si Phraya, Bangraki, Bangkok.

Tööstus on tunnustatud kvaliteedi ja tugevuse SUIC õpilased samas tajudes tulemusliku tööga õppekavade ja kättetoimetamine. Seetõttu on eesmärk kolledži jätkamiseks pakkuda professionaalsed programmid ja laiendada neid lähitulevikus. Samuti on SUIC eesmärk tegema tihedamat koostööd koolidega, valitsusasutused ja tööstuse pakkudes erinevaid koolitusi teenuseid.

SUIC missioon:

  • Selleks, et toota professionaalse lõpetajatele, kes saavad rakendada oma teadmisi ja moraaliga toimivad tõhusalt rahvusvahelises keskkonnas.
  • Pidevalt arendada akadeemilise oskused uurides ja õpetamist.
  • Et olla liider kaitsevad kunsti ja kultuuri.
  • Et olla kesklinnas hariduse Aasias: anda tööalase koolituse teenused.
Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

BBA Hotel Management Alumni Interview

SUIC Bachelor Programs - Morning Talk