Loe ametlikku kirjeldust

Ameerika ülikoolis, kus maailmas on Sinu Campus

Oma kodus campus in St. Louis, Missouri, Ameerika Ühendriigid, Webster University (www.webster.edu) sisaldab tegevusele suunatud ülemaailmse võrgustiku õppejõud, töötajad, üliõpilased ja vilistlased, kes rajada võimas sidemeid üksteise ja oma kogukondade üle maailma.

Asutatud aastal 1915, Webster on eraõiguslik mittetulunduslik ülikooli peaaegu 20000 õppivaid üliõpilasi ülikooli kohtades Põhja-Ameerikas, Euroopas, Aasias ja Aafrikas ja jõuline õpikeskkond online. Ülikool on pühendunud kvaliteetsete õppe kogemusi, et muuta õpilaste globaalse kodakondsuse ja üksikute tipptaset.

Väikesed klassid ja isiklikku tähelepanu on tunnuseks Webster University kogemus - kohtades üle kogu maailma või online. Websteri paikades üle kogu maailma on iseloomulik nii piirkondade nad teenivad ja sama erinevad kui maailma Webster ise.

Teeni Ameerika Ühendriikides keskmes Kagu-Aasias

Aasia kasvab ja sa saad olla kesklinnas, kui sa õppida Tais. Webster University Tai esineb kahes kohas, Cha-Am / Hua Hin campus ja Bangkok Academic Center (www.webster.ac.th). Cha-Am / Hua Hin campus asub umbes 185 kilomeetrit lõuna Bangkok, kus bakalaureuse programmid pakutakse, samas lõpetanud ja valige bakalaureuse programmid pakutakse Bangkok Academic Center.

Praegu on ligi 500 õppivate mõlemas kohas Tais.

Top Põhjused, miks valida Webster Tai

Ainus American University in Thailand akrediteeritud nii USA ja Tai Websteri välismaal õppimise programmid auastme top 2 protsenti 1,600 kolledžid ja ülikoolid küsitletud "America Best Colleges" 2015 väljaanne US News & World Report Üliõpilased, õppejõud ja töötajad on erandlikud võimalused ühendada inimesi üle kogu maailma Eristada teaduskonna pakub tasakaalu globaalse stipendiumi ja töökogemuse tuua esimese klassi, reaalse maailma teadmisi oma klassiruumid Meie väike, interaktiivne klassid toetavad innovatsiooni, koostöö ja eneseväljenduse Programmid, mis peegeldavad globaalse akadeemilise kvaliteedi ja on sihikindlalt ehitatud, et aidata õpilastel õnnestub oma elu ja karjääri Rohkem kui 176,000 vilistlased moodustavad eliit ülemaailmse võrgustiku saavutatud ja ühendatud kodanike varustatud edendada oma praeguse karjääri alustada uut karjääri või laiendada oma tegevust uutele turgudele Õppekeskkond, mis hõlmab tunnustust mitmekesisust ja kaasatust rassi, nahavärvi, usu, rahvusliku päritolu, rahvuse, soo, soolise identiteedi, seksuaalse sättumuse, vanuse, sotsiaalmajanduslik staatus, puude, usutunnistuse või sõjaväelane

Programmide õpetamise keel:
  • Inglise

See ülikool pakub ka:

MA

Webster University Thailand Campus

Master of Arts in International Relations Webster University Tai eesmärk on anda õpilastele terviklik arusaam ja kriitiline teadlikkus maailma asjadest ja asjakohaste rah ... [+]

Master of Arts in International Relations Webster University Tai eesmärk on anda õpilastele terviklik arusaam ja kriitiline teadlikkus maailma asjadest ja asjakohaste rahvusvaheliste suhete probleeme, kõik kontekstis muutuvas maailmas kultuuri.

Põhjalik õppe tegeliku elu kogemusi ja kriitiline analüüs on kõik osa dünaamilisest, up-to-date muidugi struktuur ja õppekava. Õpilased uurivad viimaste rahvusvaheliste suhete teooriad läbi uuringuid ja eriprojekte. Juhendajateks on kogemusi erinevate põldude, külalislektorid ja väljasõidud rahvusvaheliste organisatsioonide võimaldab teil kaevuma keeruline reaalse maailma probleemid, samal ajal avastanud erinevatest vaatenurkadest. ... [-]

Tai Bangkok
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
15 kuud
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

Webster University Thailand