Nanhua University Institute of International and Cross-Strait Affairs

Sissejuhatus

Loe ametlikku kirjeldust

Nanhua ülikool asub Taiwani keskosas, kus õpib enam kui 5600 üliõpilast ja 468 akadeemilist töötajat. 99% õppejõududest on abiprofessorid ja väljaspool neid; 99% teaduskondadest omavad doktorikraadi. Pakume rohkem kui 300 inglise keeles õpetavat kursust ja meie haridusel on rahvusvaheline fookus, mille eesmärk on valmistada õpilasi ette globaalseteks kodanikeks, kes võiksid olla edukad kõikjal maailmas. Ülikoolis on rohkem kui 800 välisüliõpilast 22 riigist / valitsusaastast ning igal aastal osaleb üliõpilasvahetuse ja mobiilsusprogrammides üle 600 NHU tudengi, mis tähendab, et NHU on tõeliselt ülemaailmne ülikool.

Rahvusvaheliste ja väinaüleste suhete instituut loodi eesmärgiga edendada rahvusvahelistumist, tugevdada õppe- ja teadusalast koostööd Nanhua ülikooli ning rahvusvaheliste ja Mandri-Hiina koolide vahel, edendada õpetajate / õpilaste vahetust, kahe kraadi omandamist, rahvusvahelisi praktikume ja vabatahtlike programme. , õpetajate ja õpilaste rahvusvahelise konkurentsivõime ja liikuvuse suurendamine ning rahvusvaheliste üliõpilaste (ülemereterritooriumide Hiina üliõpilaste, välisüliõpilaste ja mandri-Hiina üliõpilaste) asjaajamise korraldamine. Kontor aitab rahvusvahelistel tudengitel ülikoolieluga kohaneda, pakub hiina keele kursusi ja juhendamist ning aitab arendada ja julgustada sõbralikku rahvusvahelist ülikoolilinnaku.

Ülikooli eesmärk on nii haridusressursside aktiivne integreerimine kui ka rahvusvahelise arengu edendamine. Seda silmas pidades on ülikool koos Lääne ülikooli (Põhja-Ameerika), Nan Tieni instituudiga (Austraalia), Guang Mingi kolledžiga (Filipiinid) ja Fo Guang ülikooliga (Taiwan) kokku moodustanud Fo Guang Shaniga seotud ülikoolide süsteemi. mille peamine eeldus on “registreeruda ühes ülikoolis - osaleda kursustel viies ülikoolis”. See seob ka ülikooli haldusüksused Fo Guang Shani ülemaailmsete ressurssidega ning loob tudengitele rahvusvahelise vahetuse ja välismaal õppimise võimalused.

Rahvusvaheline koostöö

Kooli rahvusvahelise arengu edendamiseks ja õpilaste rahvusvahelise konkurentsivõime suurendamiseks teeb ülikool aktiivset koostööd välisriikide teadusasutuste ja ülikoolidega, et arendada akadeemilisi partnerlusi. Fo Guang Shan on loonud üle 180 Dharma levikukeskuse kogu maailmas, et tegutseda rahvusvahelise platvormina, ning on sõlminud ettevõtteid käsitlevad lepingud kogu maailma ülikoolidega, et luua sõbralikud suhted kultuuri-, kunsti- ja akadeemiliste vahetuste, üliõpilasvahetuse ja muude sellega seotud küsimustega. .

Akadeemilise vahetuse osas tugineb ülikool erinevates küsimustes koostöö arendamisel ning õpilaste ja õpetajate vahetuse ning õppevahetuse soodustamisel suuresti võrdõiguslikkuse ja sõpruse põhimõtetele.

Selle rahvusvahelise koostöö tähtsa teema raames pakub ülikool kõrgeid stipendiume ja üliõpilaste juhendeid, mis võimaldavad üliõpilastel saada ühte järgmistest haridusministeeriumi programmi toetatavatest stipendiumitest „Õppimine välismaal, rahalised raskused välisüliõpilastel ja välismaal toimuvatel praktikatoetustel“ ning veeta semester või terve õppeaasta välismaal ühes ülikooli välisõdede koolis.

136775_pexels-photo-1438072.jpeg

Väinaülesed vahetused

Piiriülese koostöö tugevdamiseks, hariduse kvaliteedi parandamiseks ja akadeemilise suhtluse sama eesmärgi ostmiseks on Nanhua ülikool innukas allkirjastama koostöölepingu ülemeredepartemangude ja akadeemiliste instituutidega, et luua rohkem võimalusi mandri ülikoolidega suhelda. Hiina. Kahepoolse suhtluse võrdsusele tuginedes korraldab Nanhua ülikool akadeemilise suhtluse, õpetajate vahetuse uurimise ja õpilasvahetuse õppe. Nanhua ülikool on sõlminud vastastikuse mõistmise memorandumi lepingu Nanjingi ülikooli, Yunni ülikooli, Zhengzhou ülikooli ja Loode ülikooliga, mis on sertifitseeritud projektidega 985 ja 211.

Vahepeal on Nanhua ülikool vahetanud ka üliõpilasi nende ülikoolidega. Eeldame, et planeerimise vahetamine võib väinaüleste koolide vahel positiivselt õpetamist, uurimist ja administreerimist edendada.

Õppimine välismaal

Nanhua ülikool Fo Foini ülikoolis (Taiwan), lääne ülikoolis (Ameerika), Nan Tieni ülikoolis (Austraalia) ja Fo Guang kolledžis (Filipiinid) rajasid esimese rahvusvahelise ülikoolide süsteemi "Fo Guang Shan United University system" Fo Guani süsteemi järgi on nelja kooliga kõrgharidusvõrgustik tugev. Samuti pakub see õpilastele pluralistlikke õpperessursse kui "ühe kooli registreerimine ja viie kooli kursuste valik". Samal ajal on sellel Nanhua ülikooli tudengitele, kes soovivad vahetust ja välismaal õppimist, rohkem kui 100 Fo Guang linnust viiel mandril.

Asukohad

Chiayi

Address
Nanhua Road, Dalin Township
600 Chiayi, Chiayi linn, Taiwan

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega