Loe ametlikku kirjeldust

Esimene avalik Ülikooli asutas pärast Taiwani majandusbuum 1980, National Chung Cheng Ülikool murdis maa peale Executive Yuan läbinud kava ehitada ülikooli aastal 1986 auks hilja president Jiang Jieshi ja arendada kõrghariduse Yun-lin, Chia-yi ja Tainan valdkondades. See asutati ametlikult 1. juulil 1989 Dr. LIN Ching-Jiang olles esimene president Ülikooli. Ajal varakult ülikooli, viis kolledžites seati üles: College of Humanities, College of Sciences, College of Social Sciences, College of Engineering, ja College of Management.

Dr Cheng Kuo-Shung, kes teenisid kolmeks aastaks alates 21. oktoober 1996 kuni 21. oktoober 1999, oli 2. Ülikooli president juhtpulti ajalugu. Oma ametiaja jooksul, College of Law and College of Education asutati aastal 1998 ja 1999 võrra. Kokku Ülikooli Praegu koosneb seitsmest Kolledžid pakub 29 Bakalaureuse programmid 44 Programmid, 29 Ph.D. Programmid, 17-teenus Kõrgharidusprogrammid. Ülikool on rohkem kui 960 õppejõud / töötajad ja umbes 12.000 üliõpilast.

Selle teadusuuringutele suunatud Ülikooli juhtpulti eesmärk on anda õpilastele arenenud oskused ja põhjalikud teadmised valdkondades humanitaarteadused, teadus ja tehnika, õiguse ja juhtimine. Mis haridus vabade kunstide ja teaduste, juhtpulti ootab õpilased õpivad, et tõhusalt tegeleda keerukust väljakutseid 21. sajandil.

Hoone vundament on viimase 20 aasta jooksul, praegune president dr Fong, Zhang Hua, viib ülikooli püüdlema akadeemilist, rahvusvahelistumine ja aktiivset suhtlemist globaalne kogukond.

Campus Keskkond

Campus asub keskosas Chia-yi County, 15 kilomeetri kaugusel linna Chia-yi, mis on umbes 250 kilomeetrit lõuna pool Taipei. Campus kulub avatud maastikul 132 hektarit mäe, üle 200,000 puud eri liike. On campus tour, üks võib üllatunud elegantne hoonete eri stiilid, mida ümbritsevad kõrged puud, avatud haljasalasid ja looklevad teed kaasnema õitsemise puud ja põõsad õitsevad eri aastaaegadel. Campus ise on ilus park koos rahulikkus ja avatust ning on sõna otseses mõttes sõõm värsket õhku võrreldes Taiwani rohkem linna ülikoolilinnakud. Vaadatuna tasandikel, Ülikooli meenutab suurepärast lossi mäe. Vaatamata pilt ülikooli näiliselt tõrjutud elevandiluutorni, ülikool on tegelikult sõbralik avatud kõigile ning teenib kogukonna mitmeti.

Administratiivhoone kesklinnas campus on looklev, Hiina stiilis samm-püramiid, mis toimib maandus keskpunktiks tegevus toimub selle ümber. Ees on suur telliskivi viiva tee peavärava campus. Tee blokeeritakse mootorsõidukitele kõndimise ja jalgrattasõidu, peamine marsruut õpilased sisenevad ja sealt ülikooli. Teisel pool üks leiab teise tellise kõnnitee ääristatud puude ja haljasalade. See kõnnitee viib muljetavaldav tellistest piazza asub ees ülikooli peamine Auditorium ja avaneb ümmarguse vee funktsioon, mis on ühine vaatamisväärsustele ja kohtumispaik.

Vastamisi Auditorium on raamatukogu ja Informatsiooni Building, muljetavaldav, kõrguv maamärk Ülikool. See on rohkem kui 891610 raamatuid, 7315 perioodika ja rohkem kui 1212927 microfilms, mikrofišše ja CD-ROM (2010.01.17 uuendatud). Selle Computer Center toetab akadeemilised arvuti abil juhendamine, on-line registreerimise teenust, video-konverentse, pikamaa õppimise ja muude multimeedia teenuseid. Raamatukogu Audiovisuaalne Center uhke värskeimale, high-tech AV seadmetega. Main Library, päike katusega sisehoovis lisab loomulikku valgust lugemine valdkondades. On suur rõõm, et uurida ja uurimistööd selles avar ja vaikne keskkond.

Gümnaasium on üks tore ja kallis konstruktsioonid Lõuna Taiwan. Sellel on kaks Olympic suurusega basseini (üks siseruumides ja üks väljas), rull liuväli, keeglisaalid ning sise- kohtusse korvpall, võrkpall ja sulgpall. Lisaks on tubades Judo, tõstevarustus ja ringtreeningu, sise mägironimise seinad, välibassein Olympic kergejõustiku staadion, ja muidugi, ping-pong rajatised. Last but not least, laialivalguv campus isegi on golfiväljak koos 20 laevateid.

Student Activity Center asub poolt Tranquility Lake. Struktuur ise on väga unikaalne erinevate tõusu interjööri. Nende põrandad võib olla uhke vaade ilusti kaarsilla ületamisel Lake. Esimesel korrusel on avar ja piirneb ühelt küljelt poolt järve, teise ühe eri kohvikutes keskel, ja teine ​​lai trepp. See ala on tihti laval erinevat õpperühmaga etendused ja tegevusi.

Järv on lemmik kohapeal külastajatele ja ülikooli liikmetele kogukonnas. Päikselisel päeval keegi ei leia perede ja laste jalutasid kivi kõnniteed. Peagi abielus paarid, täielikult pulm riietus, on tihti tekitavad oma pulmas portreed. Swans, pardid, vutid, kilpkonnad ja kala erinevate liikide moodustavad oma kogukonna järvel. Nad teevad seda ilusat osa ülikooli atraktiivne pere taganema naaberriikide linnades ja maakondades, samuti koht romantilisteks jalutuskäikudeks teele ümber järve.

Hoonete seitsme Colleges vahelduvad park-like campus, igaüks oma unikaalse stiiliga sümboolne selle eesmärki ja individuaalsust. Nad kõik maja erinevate puhkeplatsidega, üliõpilane joosta kohvikud ja väikesed hoovid.

Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

National Chung Cheng University

Master Program in Educational Leadership and Management Development (ELMD) juhivad College of Education asutati aastal 2012 kui esimene kogu inglise programmi National Ch ... [+]

ajalugu

Master Program in Educational Leadership and Management Development (ELMD) juhivad College of Education asutati aastal 2012 kui esimene kogu inglise programmi National Chung Cheng Ülikool (CCU), põhiliselt kaasa õppejõududel alates Graduate Institute of Education, Department of Adult ja täienduskoolituse ja Center for Teacher Haridus. Septembris 2013 õppeaastal 2013/14, 4 ülemere õpilased alustasid oma uuringus ELMD kui 1. põlvkond.

Praktiliselt on programmi täielikku toetust sektorites College of Education ja büroo rahvusvaheliste suhete juhtpulti. Lisaks sellele on meil ka harmooniline ja sõbralik koostöö suhted Taiwan International Koostöö ja Arengu Fondi (Taiwan ICDF) ja Elite Study in Taiwan Office registreerimisega andekad üliõpilased erinevatest riikidest üle kogu maailma; Samal ajal, suurepärane Taiwani õpilased ja hiina üliõpilased, nii Mandri-Hiinas ja teistes maades, on suunatud võimalike akadeemilise väljavaateid.... [-]

Taiwan Chiayi City
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles

MSc

National Chung Cheng University

Täiesti inglise Master of Science in Advanced Manufacturing Systems (AMS) on juhtpulti on äsja asutatud magistriprogrammi juhivad Tehnikakõrgkooli ja loodud ühised jõupin ... [+]

Täiesti inglise Master of Science in Advanced Manufacturing Systems (AMS) on juhtpulti on äsja asutatud magistriprogrammi juhivad Tehnikakõrgkooli ja loodud ühised jõupingutused nende hulgast õppejõud osakond Mehaanikateaduskond, osakond Computer Science and Information Engineering, osakond Elektrotehnika, osakond Kommunikatsiooni Engineering, lõpetanud instituudi optoelektroonilise Mehhatroonika ja Advanced Institute of Manufacturing kõrgtehnoloogia Innovations (AIM-HI).

Kõrgtehnoloogiline tootmine on vundament paljude tähtsate tööstusharude Taiwan, sealhulgas elektroonika, optoelektroonika, biomeditsiini ja roheline energia, kui nimetada vaid mõned. Nagu Campus juhtpulti on suletud Precision Machinery Technology Corridor Lääne Taiwan, AMS programm hakkab mängima juhtivat rolli edendamisel ja täiustatud tootmistehnoloogia.... [-]

Taiwan Chiayi City
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
National Chung Cheng University

Kapten programm, mis pakub akadeemilise koolituse õpilastele, mille eesmärk on jätkata akadeemilist karjääri elektrotehnika kõrgharidus või teadusasutused on kohandatud, ... [+]

Department of Electrical Engineering at National Chung Cheng Ülikool alustas lõpetanud instituudi 1990. aasta juulis, ning bakalaureuse programm loodi 1992. aastal. Ph.D. programmi ja teise bakalaureuse klassi lisati aastal 1993 ja 1999 võrra. See on üks parimaid instituute Taiwan hariduse ja koolitamise elektrotehnika.

Kapten programm, mis pakub akadeemilise koolituse õpilastele, mille eesmärk on jätkata akadeemilist karjääri elektrotehnika kõrgharidus või teadusasutused on kohandatud, et see sobiks õpilaste erinevaid vajadusi oma tulevase akadeemilise uurimistöö. Mis juhiseid nõunikud, õppekavade eesmärk on kõige sobivam õpilaste vajadustele oma tulevaste teadusuuringute suunas.... [-]

Taiwan Chiayi City
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
2 nädalat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles
National Chung Cheng University

Rahvusvaheline Master Program in Global Finance on inglise õpetas programmi käivitas sügissemestril 2015 põhirõhk praktilise rakendamise rahaline / raamatupidamine / maja ... [+]

Sissejuhatus

Rahvusvaheline Master Program in Global Finance on inglise õpetas programmi käivitas sügissemestril 2015 põhirõhk praktilise rakendamise rahaline / raamatupidamine / majandusteaduse teooriaid maailma finantsturgudel. See programm püüab kasvatada rahalist eliidi globaalse perspektiivid ja soovib ülevaadet / mõistmist poole toimimise maailma finantsturgudel.

Põhiteemad see magistrikraadi programmi kuuluvad:

Osalemine interdistsiplinaarne koostöö rahanduse, raamatupidamise ja ökonoomika ja akadeemiliste ja tööstuse. Kasvatada õpilaste erialaseid teadmisi umbes ülemaailmne finantsturgude toimimise. Arendada cross-piirneb teadus / praktikavõimalusi. ... [-]
Taiwan Chiayi City
September 2019
Inglise
Päevane õpe
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles