Loe ametlikku kirjeldust

MIKS Taipei riiklik University of Education?

  • Tops in põhiharidust ning õpetajakoolituse: alates 1895. aastast, National Taipei University of Education on ema koolitus algklasside õpetajatele. c
  • Top rahvusvahelised õppejõud ja teadlased välismaal ja Taiwan: see programm kutsub professorid jooksul ja National Taiwan University, samuti tuntud teadlased välismaal ülikoolides.
  • Pioneer õpetamise reformi: usaldanud Haridus- projektide nagu Cooperative õpe, uuenduslikkus inglise keeles õpetamine ja mobiilne õpe.
  • Professional praktikum: NTUE uhke tugevad sidemed rohkem kui 100 kooli Taiwan, sealhulgas meie enda NTUE Experimental Põhikool. See tugev seotus annab määrava tähtsusega käed võimalusi õpetamise praktika.
  • Parimate Teenused: state-of-art interaktiivne klassiruumi, juhul õpetamise klassiruumid ja renoveeritud ühiselamud, kõik südames pealinnas Taipei.

Keskne asukoht Taipei

Meie campus asub kesklinnas pealinna Taiwan. See on lähedal metroojaama ja kõigi suuremate hulka. On-campus Hiina-õppekeskus (sai tuhanded üliõpilased on viimase 5 aasta jooksul) pakub erinevaid kursusi ja ressursse Võõrliikide õpilastel parandada oma keeleoskust. Kokkuvõttes oleme üks parimaid uuring sihtkohtadesse välisüliõpilastele jälitavad kraadi Taiwan.

NatueNatue
Programmide õpetamise keel:
Inglise

See ülikool pakub ka:

Juhtimisalased kursused

National Taipei University of Education

M.Ed. Õppimine ja juhendamine keskendub õppijakesksele juhendamisele, õppeteooriatele ja -strateegiatele, mobiiliõppe ja õppimise hindamisele. ... [+]

M.ED. Õppetöö ja juhendamine

M.Ed. Õppimine ja juhendamine keskendub õppijakesksele juhendamisele, õppeteooriatele ja -strateegiatele, mobiiliõppe ja õppimise hindamisele. Rahvusvahelised üliõpilased, kellel on bakalaureusekraad või samaväärsed, on teretulnud. Kõik kursused toimuvad inglise keeles. TOCFL-i või Hiina testid pole nõutavad. Usume, et õpetus peaks olema nagu Päikesesüsteem, kus keskel on päike ja selle ümber asuvad üheksa planeeti. Samamoodi peaks õppetöös keskenduma õpilaste õppimine ning selle järgi toimima õpetamine, hindamine, õpikeskkond. Selle veendumuse tõttu esitame rahvusvahelistele üliõpilastele M.Ed. õppimisel ja õpetamisel.

1895. aastal asutatud National Taipei University of Education (NTUE) on kõige õpetajahariduse kõrgharidusasutus Taiwanis. NTUE asutati ka Taiwani esimese õppekava ja juhendamise kraadiõppe instituudi. Paljud professorid saavad valitsuse fondi õpilaste õppimise, õpetamise ja hindamise uurimisprojektide läbiviimiseks. Selle tugeva erialase taustaga soovib NTUE alustada magistriõppes õppimist ja õpetamist 2018. aasta septembris, keskendudes õppimisega seotud õpetamise uurimisele. See magistriprogramm tervitab rahvusvahelisi üliõpilasi, kellel on bakalaureusekraad või samaväärne. Õppekeel on inglise keel. Õpilased ei pea võtma TOCFL-i ega muid Hiina katseid.... [-]

Taiwan Taipei
Võta kooliga ühendust
Inglise
Päevane õpe
Osakoormus
2 aastat
Ülikool
Loe edasi eesti keeles